Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29051) újhullám válasza Varszegig (#29044) üzenetére


újhullám
csendes tag

otthon meg tudom csinálni?

Réteskék

(#29052) Karma válasza újhullám (#29051) üzenetére


Karma
félisten

Igen. A visszaolvasást is :P

“All nothings are not equal.”

(#29053) R3ST


R3ST
csendes tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy nem megy a videórögzítés? 1280-ba szeretnék felvenni, elindítom, majd néhány másodperc múlva megáll a számláló, és nem lehet leállítani a videót. Magyarul lefagy, hiába nyomok mindent, a videófelvétel képernyőt látom. Aztán 1-2 perc múlva kilép, és a videót nem menti el. Memóriakártyára menti alapból, de még van rajta kb 5 giga hely. Valakinek valami tipp? Bada 1.2, a kártya 8 gigás kingston class 4.

(#29054) consono válasza R3ST (#29053) üzenetére


consono
nagyúr

Régebben volt szó róla, többeknél is előforduld, kártyaproblémának tűnik. Mindig (hamis?) Kingston volt a kártya, ha jól emlékszem, de majd úgy is kijavítanak.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#29055) szimike79 válasza R3ST (#29053) üzenetére


szimike79
őstag

Egy próba javaslatom lenne: töredezettség mentesítsd a kártyát Pc-vel, hátha esetleg segít valamit, rontani nem fog rajta de egy próbát megér.

A hamis mem. kártyás történetről már én is olvastam nem kizárt.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#29056) chizow


chizow
tag

Találtam egy jó kis játékot angol Apps Store-ban The Pipes, csodálokozom,hogy mysamsungwave.hu-n még nincs kinn. Erről a [link]-ről most ingyenesen letölthető!

Take it, Hold it, Love it ! < Samsung Wave S8500 Ebony Black Bada 1.2 JL2 >

(#29057) gamek!ller válasza R3ST (#29053) üzenetére


gamek!ller
senior tag

100% hogy kártyaprobléma.

(#29058) chizow


chizow
tag

Illetve 3 téma is ingyenessé vált átmenetileg.Elérhetők az alábbi linkeken![link]Gringe Theme és [link] Soft Black Theme és a Construction Theme [link].

[ Szerkesztve ]

Take it, Hold it, Love it ! < Samsung Wave S8500 Ebony Black Bada 1.2 JL2 >

(#29059) consono válasza Karma (#29050) üzenetére


consono
nagyúr

Karma! Melyik SDK-val dolgoztál?

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#29060) leslieke válasza chizow (#29056) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fent van mysamsungwave.hu-n, csak nem kapott külön témát: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29061) chizow válasza leslieke (#29060) üzenetére


chizow
tag

És tényleg! :D

Take it, Hold it, Love it ! < Samsung Wave S8500 Ebony Black Bada 1.2 JL2 >

(#29062) Kobe


Kobe
veterán

nincs valami progi erre a cuccra amivel le lehet ellenőrizni az akkumulátor élettartamát mint pl notikon ? nem is muszáj százalékos formában, hanem mondjuk mAH órában....nekem kicsit gyanúsan sok az perc netezésre 1,2-1,5% akksihasználat, zenére a korábbi 45 perc=4-5% helyett 8-10.....

akksira amúgy él a garancia ugyanúgy ?

(#29063) gamek!ller válasza Kobe (#29062) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az első kérdésedre nem tudom a választ, de a második egyértelműen igen. Nekem a csávó kihangsúlyozta a T-Mobile-ba, hogy mindenre él a garancia ami a készülék tartozéka.. Ezt akkor kérdeztem meg amikor fülhallgatót cseréltem.

(#29064) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az új funkció az 1.2-ben, hogy a naptárnál, ha beállítok egy ismétlést (pl. havi, éves), akkor alatta megjelenik egy ismétlés határideje, ahol meg lehet adni a záró időpontot?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29065) Viktojka


Viktojka
tag

Ma vettem észre, hogy nekem is sikerült szert tennem egy hajszálkarcra. :(( Látszani szinte nem is látszik, csak ha "úgy" fordítom, meg erős fénynél. Na ez nekem elég ok arra, hogy beszerezzek egy kijelzővédő fóliát. Nézegettem az invisible shield-et. Használ ilyet valaki? Tényleg annyival jobb, egy átlagos fóliánál, mint amennyivel drágább?

(#29066) the radish válasza Viktojka (#29065) üzenetére


the radish
senior tag

Nem csak irodai életmódot folytatok, ezért óvatosságból is beszereztem tokot és fóliát.
(Tok: [link])

Fóliát ugyaninnen rendeltem, semmi extra, uni, 800 pénz volt.

Jól védik a készüléket, semmi különbség nincs a tapiban fóliával, vagy anélkül. (Pedig sokan azt hiszik...)

[ Szerkesztve ]

(#29067) radav válasza chizow (#29056) üzenetére


radav
csendes tag

Már itt is volt (28441) :((

the radish: érzetre viszont sokkal rosszabb a fóliás

[ Szerkesztve ]

(#29068) Varszegig válasza Viktojka (#29065) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem az i8910-en volt IS, és nagyon utáltam

(#29069) Viktojka válasza the radish (#29066) üzenetére


Viktojka
tag

Köszi az infókat.
Használtam már én is fóliát előző telefonokon, de az ilyen univerzális mindig leesett. Ezt az invisible shieldet meg úgy rángatják le a készülékről...
Én sem éreztem különbséget a tapizás között.

Varszegig: De miért?

[ Szerkesztve ]

(#29070) Varszegig válasza Viktojka (#29069) üzenetére


Varszegig
veterán

1: feljöttek a szélei, és aláment a szösz
2: sárgult
3: nem csúszott rajta jól az ujjam

Végül letéptem a francba tettem rá egy sima képernyővédőt (rá tervezettet).
Most ilyen van a wave-en is.

(#29071) Dapro


Dapro
senior tag

Hali. Valaki nem adja el a wave-ét? :) Bátyámnak lehet kell egy. független vagy t-s.

(#29072) Viktojka válasza Varszegig (#29070) üzenetére


Viktojka
tag

Köszönöm, átgondolom még.

(#29073) the radish


the radish
senior tag

Na, akkor a fólia olyan, mint az óvszer.
Biztonságban tudhatod a készüléket, de:
- ronthatja az érzetet (telónál nem, egyébként észrevettem) :)
- pöndörödik a széle: szerintem nem, ha jól - és tiszta "készülékre" raktad fel
- a sárgulásról nem tudok mit mondani, a böngésző "google" nézet ua olyan white, mint volt
- ez is, az is kenésre szorul, igaz "az" általában gyárilag kenve van. Ennek elég az ujjad zsírtartalma is, soha nem akadozott még és nem vagyok 150 kg-os zsírpacni. :)
- még soha nem esett le egyik sem. :) ha ez megtörténik, ott inkább user baj lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#29074) the radish


the radish
senior tag

De tényleg, senki nem tudja, hogy a navinál hogy lehet kikapcsolni a nyilat a kijelző közepéről??? (Természetesen a nyílnézet ki van kapcsolva.)

(#29075) ABal válasza the radish (#29073) üzenetére


ABal
őstag

a sárgulásról nem tudok mit mondani, a böngésző "google" nézet ua olyan white, mint volt

Úgy érted, szoktál böngészni óvszerrel?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#29076) the radish válasza ABal (#29075) üzenetére


the radish
senior tag

- Fóliával. Sajnálom, hogy ez nem jött le, pedig érthető volt, ráadásul pont abban a bekezdésben nem volt semmi kettősség. :)

[ Szerkesztve ]

(#29077) formanekzs válasza the radish (#29074) üzenetére


formanekzs
tag

Beállítások - Kijelző és világítás - Térképképernyő elrendezése - Nyílnézet-ből pipa ki.
Valamint a Gyorsgombok megjelenítésében Nyilnézet be/ki

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#29078) bexinho23


bexinho23
őstag

Hihetetlen ez a kies... Elején a régebbi verzióval próbálkoztam, de nem ismerte fel. Eszköztárból töröltem, újraindítottam, összes usb portot végigpróbáltam, de semmi. Win7 32bit.
Érdekesség, hogy semmi nem történt a gépen azóta a kies-el, semmivel sem, 1.2-őt szépen felismerte, tettem is rá programot (ritkán teszek kies-en keresztül). Viszont most semmi. Feltettem 2.0-át, ott szépen felismeri, de samsung apps-ot indítva teljesen megfagy a kies. Semmire nem reagál! Lehúzom a telefont, utána meg szépen "felenged" a fagyott kies, és megy szépen minden. Érdekes, eddig nem volt gond ezzel... lehet megpróbálom másik géppel, vagy hagyom a francba a kiest. (ingyen Pipe játékot akartam leszedni)

(#29079) the radish válasza formanekzs (#29077) üzenetére


the radish
senior tag

Biztos, hogy navi közben nálad akkor nem látható???

Kérlek, próbáld ki. Indulj el.
Nálam akkor is ott van a nyíl középen, igaz, kevésbé látható módon, mint a "nyílnézet be" opciónál.

Olyan észrevételére lennék kíváncsi, aki ténylegesen használja az aktivált R66-ot, köszi, de azért ezeket - hidd el - kikapcsoltam, mielőtt feltettem a kérdést...

(#29080) chizow válasza bexinho23 (#29078) üzenetére


chizow
tag

Nekem is volt hasonló problémám.Próbálkozz másik géppel ha lehetséges!

Take it, Hold it, Love it ! < Samsung Wave S8500 Ebony Black Bada 1.2 JL2 >

(#29081) formanekzs válasza the radish (#29079) üzenetére


formanekzs
tag

Amennyiben mindkét helyen kikapcsolod, nem látszik halványan sem. Egyébként aktívan használom és nem látszik.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#29082) SlyChocolate válasza chizow (#29058) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi a tippet.
Az első kettő nagyon tetszik...
:D

(#29083) the radish válasza formanekzs (#29081) üzenetére


the radish
senior tag

Ok, elhiszem, de holnap rakok fel képet, hogy lásd, mégsem hülyeségeket beszélek... Ezek ki vannak kapcsolva, illetve a 2. amit írtál hülyeség, mert azzal ki-, illetve be tudod kapcsolni a funkciót a menübe lépés nélkül... Egyébként várom ezzel kapcsolatban mások észrevételét is... Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#29084) Vuxy


Vuxy
csendes tag

Még 2 hét és újra Wave tulajdonos leszek...ma este meg szétkapom a telefont és megnézem ,hogy a szervíz igazat mondott e és tényleg el van e törve a csatlakozó mert gyanús hogy nem...

"don't follow anybody, lead yourself"

(#29085) TomWexX válasza the radish (#29083) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem is ki van kapcsolva mindkét helyen a nyíl nézet, mégis ott van halványan a nyílacska.
Az más hogy engem már egyáltalán nem zavar, sőt hasznosnak is tartom hogy ott van. Hamar meg lehet ám szokni...:)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#29086) formanekzs válasza the radish (#29083) üzenetére


formanekzs
tag

Igazad van, a Beállítások - Kijelző és világítás - Térképképernyő elrendezése - Értesít-ből is ki kell venni a pipát és úgy már tuti nem jelennek meg a nyilak.

"To display in full screen mode the current change of direction during navigation or simulation, select Notify. The arrow is transparent, the navigation screen is bright."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#29087) kelly416 válasza Dapro (#29071) üzenetére


kelly416
veterán

Hali!

Én eladnám, mert a Bada nem jött be. :(
Ha gondolod, kelly416@gmail.com címen adok további infót, képet, (majdnem) mindent amit szeretnél.

(#29088) Aryes válasza the radish (#29079) üzenetére


Aryes
nagyúr

A térkép elforgatást kapcsold ki (vagy be? :) ), akkor eltűnik a nyíl.

(#29089) Karma válasza consono (#29059) üzenetére


Karma
félisten

1.0-val csinaltam a dolgok nagy reszet, a vegen 1.2.1-re tertem at.

“All nothings are not equal.”

(#29090) sede7 válasza Varszegig (#29044) üzenetére


sede7
tag

Igaz, KIES akkor sem fogja felajanlani,hiszen product code marad TMH...

(#29091) the radish válasza formanekzs (#29086) üzenetére


the radish
senior tag

Így van, ez a megoldás. Az értesítésből kell kivenni a pipát.
Köszi, így okés minden.

(#29092) Varszegig válasza sede7 (#29090) üzenetére


Varszegig
veterán

régi kiesnél át kell írni a registryt, oszt jónapot:)

[ Szerkesztve ]

(#29093) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nah...ma reggel pár perc alatt feltettem a Bada 1.2-őt, meglepően egyszerű módon:)
Sirály!

(#29094) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nekem már kezd elegem lenni abból hogy minden értelmes program 1.2-őt kér lassan, és tréseknél persze baxnak megcsinálni a frissítést :(((

(#29095) study válasza Kobe (#29062) üzenetére


study
tag

Van ilyen program az Appon,de nem emlékszem a nevére.Érdemes keresni.Mindenféle üzemmódhoz írja a hátralévő időt.

(#29096) Goldmen75 válasza Lotusomega (#29094) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem is T-s mobilom van, meg se nyikkant, úgy felment rá az 1.2:)

(#29097) Sógi


Sógi
addikt

Gyerekek... :) Vettem egy 16 gb SP cl6-os memkarit, nagyon gyors, jó persze előtte a egy cl2-em volt, klasszisokkal jobb :D
A nagyobb játékokat is pikk-pakk feltelepíti :DD

Kicsit bepunnyadt a topic mostanság ;]

Gondolom, mert mindenkinél minden ok, van 1.2, megy az esync, jött egy "rakás" free app, jön az 2.0 is ;] ..stb..stb ja és mert ez egy király tella ;]

Kijelző fóliásoknak: nekem új kora óta fent van egy teljes kijelzős és teljesen korrekt, észre sem lehet venni, h fent van és nem ront a kijelző minőségén, a tapi egy kicsit (inkább nano szinten) más vele, de csak akkor veszed észre, ha az a mindent "felnagyítós", túlreagálos típus vagy ;]
Viszont tettem fel anti glare és anti fingerprint fóliát is, hát nagyon gáz gyerekek :DDD
Az jó benne profi szinten, h tényleg nem gyűjti az ujjlenyomatot viszont úgy el torzítja a színeket és a kijelzőt, h az már ultragáz + látszik is elég szembetűnően, rajta van a kijelzőn vmi fólia..

[ Szerkesztve ]

(#29098) F-ECT$ válasza Sógi (#29097) üzenetére


F-ECT$
titán

Végre nem kell napi 300 bullshiten/1000x feletett kérdésen és válaszon/stb átrágnom magam.

Dive ever, work never.

(#29099) study válasza Sógi (#29097) üzenetére


study
tag

Hol és mennyiért vetted?

(#29100) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Én tegnap hoztam vissza a SP 16 GB micro -sd-t mert akadt vele a videó felvétel, meg le is fagyott!
Most 8 GB kingston lesz a próba....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.