Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zsolti72837 válasza mave13 (#650) üzenetére


zsolti72837
őstag

Király, köszönöm az infót Neked is! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#652) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

1,5 hónapja vettem egy LTE-s kivitelt, illetve hozzá egy hama usb hubot, amiben van két reciver, egy a billentyűzet és egy az egér számára. Ezeket csak akkor használom ha Dex módban dolgozom, viszont ilyenkor kvázi 3x-ra nő a tablet fogyasztása, plusz készenlétben 3%-ot fogyaszt/óra (ami szintén bődület sok), ha így össze van dugva a rendszer. Lehetséges, hogy ennyit szív le a hub??

(#653) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Úgy néz ki 3 főverzió frissítést megkapjuk mi is a tabunkra: forrás

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#654) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

S6-rol nagyon nem eri meg valtani S7+-ra?
Nézegettem a méreten kivul nem nagyon van kulonbseg
Proci minimalisan erosebb, kameraban is nüansznyi elteres meg az akksi nagyobb picit es ennyi, de javitsatok ki ha van meg valami.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#655) ghiottone válasza Leonardo91 (#654) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ a 120hz képfrissítés. Én tuti nem váltanék, de az is igaz, hogy még az S6 teljesítményét se használom ki.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#656) AS válasza Leonardo91 (#654) üzenetére


AS
félisten

Szerintem nem érdemes, az S6 most legjobb ár teljesítmény tablet a piacon. Nagyon megvagyok elégedve vele a mai napig is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#657) Leonardo91 válasza AS (#656) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Akkor megvarjuk az S8 szeriát jövőre :)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#658) AuraSync válasza Leonardo91 (#657) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Watch 3-at láttad? Mit szósz hozzá? :)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#659) AS válasza Leonardo91 (#657) üzenetére


AS
félisten

Viszont nyilván ha nem lenne meg a Tab S6 akkor tab S7+ ot választanám.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#660) sbalu1


sbalu1
senior tag

Jött egy 182 megás frissítés a tabra.Töltötte le már valaki?Mi változott?

(#661) ghiottone válasza sbalu1 (#660) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nem jelzett. Elvileg jön majd az One UI 2.5-is, de az gondolom nagyobb lehet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#662) Luser2000 válasza sbalu1 (#660) üzenetére


Luser2000
addikt

Ha erről beszélünk: T865XXS3BTG1, akkor
hivatalosan: "• Tökéletesítettük az eszköz biztonságát."
Úgy látom júliusi a biztonsági szint.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#663) sbalu1 válasza Luser2000 (#662) üzenetére


sbalu1
senior tag

Igen a biztonsági frissítést látom, de olyan általános megfogalmazás is van a leírásban, hogy a frissítéssel új funkciók érhetők el, ami szerintem nem igaz.Komolyabb frissítéseknél, ahol tényleg újabb funkcinalítások is megjelennek, olyan 500 megás csomag, meg még nagyobb is szokott kenni,

(#664) TpS válasza zsolti72837 (#647) üzenetére


TpS
őstag

Kipróbáltam az S6-tal, nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#665) petke91


petke91
újonc

A napokban megadta magát az arcfelismerés funkció. Töröltem a meglévő beállításokat, majd újra akartam "regisztrálni" az arcomat, de nem ismer fel semmilyen arcot a készülék. Előlapi kamera működik, többszöri tisztítás után is ugyanaz a probléma, cache törlés sem oldotta meg. Valakinek ötlet, hogy mi lehet a hiba?

(#666) Leonardo91 válasza petke91 (#665) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem az ujlenyomatolvaso nem akar végig menni 100%ig
20 nál megáll, van rajta fólia de régen is így regisztráltam..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#667) mave13 válasza petke91 (#665) üzenetére


mave13
őstag

+ Leonardo: Nekem ezeket a problémákat egy factory reset oldotta csak meg. A wipe chache nem...

Icewolf || kósza ||

(#668) Leonardo91 válasza mave13 (#667) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Mikor kijott az android 10 május környékén akkor raktam újra...ennyit bírt?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#669) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Helló!
Új sw jött ki 860/865-re, DBT kóddal tölthető.

(#670) Luser2000 válasza d.tiborz (#669) üzenetére


Luser2000
addikt

One UI 2.5 frissítés.

"Samsung DeX
- Vezeték nélküli DeX csatlakozás támogatása.

Wi-Fi
- Ha a közeli wifi routerek alkalmasak a minőségi adatok mérésére, az információ megjelenítése Nagyon gyors, Gyors, Normál és Lassú lesz.
* Ezt a funkciót a „Hálózatminőség információinak kijelzése” beállításainál kapcsolhatja be.
- Ha egy wifi routerhez jelszóval próbál hozzáférni, egy újonnan bevezetett funkció most lehetővé teszi a felhasználónak a wifi router jelszavának lekérését egy közelben lévő felhasználótól, aki mentve van a kapcsolati listáján és már csatlakozott az adott routerhez.
* A wifi jelszó beírási képernyőjén megjelenik a „Jelszó lekérése” gomb, ahol lekérheti a jelszót.

Több ablak
- A képernyő most 3 részre osztható.

A következő funkciók újak: AR-zóna, Edge-panel, Hangrögzítő, Samsung Galaxy

Tökéletesítettük az eszköz biztonságát."

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#671) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

AUT CSC re feltehető a DBT home CSC módszerrel?

(#672) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Szerintetek az működik, hogy USB HUB-ra kötöm a monitort, egeret, esetleg még a töltőt is? Egy időben persze.
Na jó, ne töltsön, de Dex módban HUB-ról tudok használni egyszerre két eszközt?
Mintha itt valakinek meggyűlt volna a baja ezzel, :F

(#673) JMarty válasza Tomdriver (#672) üzenetére


JMarty
tag

Nekem gyári DEX adapterrel megy. [link]
A töltéshez gyorstöltő kell.

(#674) Tomdriver válasza JMarty (#673) üzenetére


Tomdriver
őstag

Na ez az, köszi a megosztást!

(#675) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok, gondolkodom egy ilyen tablet vásárlásán. Az lenne a kérdésem, hogy megéri az LTE variáns? Egészen pontosan mi is a különbség hogy benne van a SIM kártya vagy hogy a telefonom netjét osztom meg. Főleg ha a telefon is Samsung, akkor viszonylag nagyon egyszerű is. Megéri az árkülönbség?

(#676) AuraSync válasza Szaszabond (#675) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hali Szasza.

Nekem LTE van.
Az egésznek az a lényege, hogy telefontól függetlenül tudsz rajta internetezni ha külön internet előfizetésed van teszem azt pl egy Telenor-os Hypernet Home.
Ebben az esetben kapsz egy SIM kártyát amit csak netezésre lehet használni telefonálásra nem.

A másik előnye az LTE-nek, hogy nem kell megosztanod rá a netet mint az már írtam és ezzel nem meríted feleslegesen a telefonodat.

Na kb ennyi a különbség. :)

De pl a Telekomnál lehet akár Multi SIM kártyás előfizetésed is ami annyit tesz hogy a fő SIM-ed mellé kapsz egy másik SIM-et amit berakva a tabletbe nyomhatod a netet róla de csak 1 előfizetésed van.

Megéri-e? Attól függ ki mire és hogyan használja. Nekem megéri így mert pl a cégnél ahol dolgozok csak a tableten van bekapcsolva a net a telón nincs így a teló nem merül feleslegesen. (én nem szeretem töltögetni a telót naponta éppen ezért kímélem az akkuját ahogy tudom)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#677) Szaszabond válasza AuraSync (#676) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Szia, köszia választ. Igazából ezt így ebben a formában tudtam. Ugyanakkor céges telefonnal (iPhone) és iPaddel dolgoztam hasonló formában, ott példál elég vot a tableten rányomnom a csatlakozás az iPhonehoz és onnan automatikusan lett net a wifi only tabon. Gondolom a Samsung teló és Tab között is van hasonló. a telefont elő sem kellett venni hozzá. Tudom hogy a hotspot azért meríti de azért nem annyira, mintha a kijelző is be lenne kapcsolva hozzá és azon neteznék.
Szóval összefoglalva akkor csak és kizárólag egy picit kényelmesebb mint a teló + tab páros Telefon meg általában mindig ott van nálam..

(#678) Tomdriver válasza AuraSync (#676) üzenetére


Tomdriver
őstag

Várj. Az LTE az T865 sorozat, ha jól tudom. Azzal lehet telefonálni is, a T860-al nem, az csak wifis. Legalábbis Telekomnál van benne hívás funkció, de szerintem más szolgáltatónál is.

(#679) AuraSync válasza Tomdriver (#678) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én Telenor-t írtam nem Telekom-ot. :DDD
A Telenor-os Hypernet-es SIM-el nem lehet telefonálni ezt el is mondták anno amikor a szolgáltatást megrendeltem. Van telefonszám a SIM-hez társítva, de azon csak net előfizetés van más nem így nem lehet róla telefonálni.
A Telenor-os Hypernet Home az nem Multi SIM kártyát ad.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#680) Tomdriver válasza AuraSync (#679) üzenetére


Tomdriver
őstag

OK, köszi, így már értem. (mondjuk a Telekomos Multi SIM-el csak egyszer telefonáltam csak hogy kipróbáljam, de legalább a lehetőség adott. :D )

(#681) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Helló.
Azt szeretném kérdezni, hogy van e gyárilag fólia a tableten, és megéri e ezt választani a Tab S7 helyett?
Köszönöm előre is.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#682) Luser2000 válasza Amalgam (#681) üzenetére


Luser2000
addikt

Fólia nincs rajta.
Book cover használata tabletek esetében erősen ajánlott szerintem, az elegendő védelem. (Csak fóliát kevésnek tartanám).
Az S7 csak nagyon speciális esetekben ad annyival többet, mit amekkora a felár érte.
Általános tabletes felhasználásra és toll használatra az S6 ár/értékben jobb. Kellően gyors, stb.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#683) SeatZola


SeatZola
őstag

Búcsúzom srácok! Holnap viszik el az S6-ot. Abbahagyom a tabletezést. Kösz az infókat, amiket itt olvashattam!

Rappi

(#684) erwin89


erwin89
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek érdemes vàrni a magyar "kamu" Black Fridayra, vagy valami más akcióra? Esetleg Karácsonyig?
Tab s7+ szoftverben, multitasking élményben ugyanaz kb, nem?

(#685) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, valaki már megkapta a One UI 2.5-t? A Telekom-os firmware elég rég frissült és még a májusi biztonsági csomag van.

(#686) Leonardo91 válasza taki01 (#685) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Dobj fel egy XEH-t, arra már rég megjött.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#687) csomi1977 válasza Leonardo91 (#686) üzenetére


csomi1977
tag

A 2.5? Biztos?

(#688) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok. Mivel ha jól látom az s7+ ból nincs sima wifis verzió ezért valószínűleg ezt fogom megvenni. Játszik valamelyikőtök xclouddal? Elég hozzá ez a kijelző méret? Az s7+ éppen ezért meg a 120 hz miatt tetszett. De az 5G/wifi verzió nekem felesleges. Nem érné meg a felárat

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#689) AuraSync válasza Picur882 (#688) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Jó dolog a magas képfrissítés nekem is bejött az S20+-on csak azt ne felejtsük el, hogy drasztikusan csökken tőle az üzemidő.
Én vissza tettem 60Hz-re mert nem bírtam elviselni milyen gyorsan meríti a telót, max akkor rakom át 120-ra ha valakinek meg akarom mutatni, hogy ilyet is tud a telóm. :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#690) Leonardo91 válasza taki01 (#685) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ja nem, elnéztem bocsánat.. :D de akkor is jobban jársz az XEH vel mert "már" júliusi van rajta és biztos előbb is jön rá a 2.5 mint THM re

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#691) csomi1977 válasza Leonardo91 (#690) üzenetére


csomi1977
tag

Tabon nincsen THMes csak XEH

(#692) tomee007007 válasza taki01 (#685) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem független, LTE-s van, és nálam is csak májusi csomag van, ami azért gyalázat így októberben....

[ Szerkesztve ]

(#693) Leonardo91 válasza csomi1977 (#691) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Akkor ezt [link] neki mondd

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#694) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

lenne pár kérdésem azon tulajokhoz akik hasonló dolgokra használják a gépüket, hogy tudnának e segíteni a döntésben amit előre is nagyon köszönök

alap felállás hogy meghalt a notebookom így elkezdtem nézelődni mit is kélne venni, majd végig gondolva a felhasználási szokásaimat arra jutottam lehet jobban járnék egy tablet-tel, mivel a telom S20 így adódik az androidos gép

70% film nézés, ( saját belső tároló, vagy pendrive, Netflix, HBO alkalmazás )
10% net olvasás, böngészés, ha már unom a filmeket :)

20% munka, ami CSAK annyit takar hogy tudjak róla előadást tartani, és ehhez lennének a kérdéseim leginkább, ki tudom adni a képet projektorra ( usb-c átalakítom van ami tud HDMI, VGA, DP ) kezeli a bluetooth-os presentereket?
vagyis tudok róla úgy előadást tartani mintha egy laptop lenne?
szövegszerkesztés semmi, nem is tervezek venni hozzá billentyűzetet, felesleges számomra, a ceruza is az de ha már van max játszom vele :)

a másik hogy nekem elég a WiFi-s verzió mert ha kell net ott a teló úgy is, hotspot és megvagyunk, viszont van felhasználói élmény különbség, bármi ami miatt a 8/256 vegyem a 6/128 ellenében, nincs olyan nagy különbség köztük árban de ha nem kell minek költsek rá,

filmlejátszás miatt kérdem leginkább, de ha böngészek is akkor sokszor megnyitok egyszerre vagy 20-30 lapot aztán kiválogatom ami érdekel,

az S7 LCD amit nem szeretnék az S7 pro meg nagyon nagy / nehéz / drága

ami még szóba került az a surface, abból is a 7 széria passzív hűtéssel vagy az X pro,
ezeken Win10 fut ami biztos jó a meló részére, de utálom amikor böngészőbe kell szenvedni a Netflix-el meg HBO-van, nem is beszélve a TV GO-ról, ezek App-ból jobban, kényelmesebben használhatóak ami miatt lehet jobb lenne az androidos gép,

nagyon köszönöm a segítséget

(#695) taki01 válasza HUNgabus (#694) üzenetére


taki01
őstag

A képet áttudod vinni egy USB Type-c HDMI átalakítóval. A bluetooth presenter-t nem tudom támogatja de szerintem igen, ha MS powerpointot használod. 20-30 lap szerintem nem megy, mert újra fogja tölteni lapot váltásnál.

(#696) HUNgabus válasza taki01 (#695) üzenetére


HUNgabus
senior tag

értem, köszönöm,

akkor "melóra" használható, multimédiára tutti, böngészés meg nem érdekes ha néha újra tölt

azért az szokásos "samsung" genyóság hogy itt nem kapható a fullosabb verzió, azért a 8gb nem lenne hátrány a jövőállóság szempontjából, az már csak hab a tortán hogy "kint" olcsóbb a 8/256 mint itthon a 6/128 verzió, bár gondolom garancia az nincs rá, vagyis küldhetem vissza ha vmi gebasz van

(#697) JMarty válasza HUNgabus (#696) üzenetére


JMarty
tag

Én Angliában vettem "nyaraláskor" tavaly a 8 GB-os LTE-s verziót Samsung Store-ban. Jóval olcsóbb volt és megkérdeztem a Samsungot, itthon is érvényes rá a gari, igaz csak 1 év. A második évben ki kell küldeni UK-be.

(#698) tomee007007 válasza HUNgabus (#694) üzenetére


tomee007007
őstag

Szia!

Én annyi plusz információt adnék hozzá, hogy filmezésre tökéletes, a Dolby Atmos hagszórók néha tényleg meghökkentően jó térhatást tudnak magukból kipréselni, a képminőség fantasztikus. Aksiban ha offline videózol gyári lejátszóval 3-4 % között van a fogyasztás, offline HBOGo/Netflix kb 4-5%, és online sem sokkal több.
a 6/128 Gb bőven elég, nekem még mellette van benne egy 512-es Samsung microSD, így már azért el lehet férni.
Tok mindenképp kel hozzá, ha másért nem is, de a toll miatt biztosan.

(#699) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

köszönöm Mindenkinek a válaszokat, akkor jól gondoltam hogy fimre tökéletes,

ma fogdostam az MM ben at S7 + és hát eléggé egybe van a cucc, bár nagy nehéz, drága...

a kivetítéssel nincs vkinek tapasztalata, akár csak otthon, S20 telón egész jól megy minden DEX módban, így gondolom akkor tabletről is menne

(#700) Luser2000


Luser2000
addikt

SmartSwitch segítségével már frissíthető az LTE verzió.

Tartalma:
- Átfogó stabilitási és funkcionális fejlesztések.

--

Mivel ez elég szegényes infó, így egy közbenső, XEH-re nem kiadott CL-ot is ide teszek:
Samsung DeX
- Vezeték nélküli DeX csatlakozás támogatása.

Wi-Fi
- Ha a közeli wifi routerek alkalmasak a minőségi adatok mérésére, az információ megjelenítése Nagyon gyors, Gyors, Normál és Lassú lesz.
* Ezt a funkciót a „Hálózatminőség információinak kijelzése” beállításainál kapcsolhatja be.
- Ha egy wifi routerhez jelszóval próbál hozzáférni, egy újonnan bevezetett funkció most lehetővé teszi a felhasználónak a wifi router jelszavának lekérését egy közelben lévő felhasználótól, aki mentve van a kapcsolati listáján és már csatlakozott az adott routerhez.
* A wifi jelszó beírási képernyőjén megjelenik a „Jelszó lekérése” gomb, ahol lekérheti a jelszót.

Több ablak
- A képernyő most 3 részre osztható.

A következő funkciók újak: AR-zóna, Edge-panel, Hangrögzítő, Samsung Galaxy

Tökéletesítettük az eszköz biztonságát.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.