Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) cotag


cotag
senior tag

Először itt kérdezem meg kell e valakinek egy bontatlan Galaxy Tab S6 könyvtok billentyűzettel szürke színben. [link]
( + Magyar billentyűzet matrica jár hozzá)
Ha valaki szeretné magát meglepni vele mondjuk karácsonyra, és a bolti árnál kevesebbet költene rá, az írjon nekem ajánlatot :R

(#752) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
A Naptárban S-pennel létrehozott kézírásokat át lehet valahogy szinkronizálni más eszközre is? Sehogy sem tudom megoldani, hogy lássam a telefonon is...

(#753) JMarty válasza Tündike25 (#752) üzenetére


JMarty
tag

Milyen telefonod van? Tudomásom szerint csak Samsung Calendarral megy, ami ugye csak Samsung telefonon fut, illetve a kézírás csak Samsung Cloud-on keresztül szinkronizál.

(#754) Tündike25 válasza JMarty (#753) üzenetére


Tündike25
tag

Szia!
S20+. Igen, Samsung Calendar van mindkét eszközön. Lehet csak Note szériával működik, mivel az S20+hoz nincs S-pen? Vagy mennie kéne így is? Szinkron be van kapcsolva mindkettőn.

(#755) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Szemezek egy ilyen S6 Wifissel. Ha frissíteném 10 -re, a telóm (aláírás) viszont maradna 9 -en, akkor tudnám kezelni a tabról a telót (pl. hívások)?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#756) zsoltti


zsoltti
senior tag

ha jol tudom van egy samsungos program, az csak mutatja hogy csorog a telefon de nem tudod felvenni a tabon.

(#757) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Sziasztok, egy általános kérdésem lenne. Meghibásodott (nem garanciás) Samsung Tablet esetén mi a márkaszerviz eljárása/árazása, pl. egy alaplap hiba (csere) esetén? Átalánydíjas vagy a hiba mértékével arányos? Egyáltalán javítanak ilyen hibát egy drágább készülék esetén? Esetleg gazdasági totálkár egy ilyen súlyos hiba? Köszi!

(#758) ghiottone válasza ROBOTER (#757) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt nem látom a tableteket, de kérdezz rá: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#759) Somatom válasza zsoltti (#756) üzenetére


Somatom
veterán

Nem találom a cikket, amiben azt írták, hogy Samsung fiókon keresztül még a Wifis tab is alkalmas híváskezelésre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#760) taki01 válasza Somatom (#759) üzenetére


taki01
őstag

Menni-e kell, mert nálam igaz fordítva volt, hogy a S10e-n volt android 10 és tab-ra csak android 9 volt és működött rendesen. A hívás fogadás nem csak annyiból áll hogy a tabon kicsörög hanem lehet vele rendesen telefonálni és akár hívást indítani is.
Ezt kell keresned:

(#761) Somatom válasza taki01 (#760) üzenetére


Somatom
veterán

Köszönöm a megerősítést! Kamionban tabot használok, az van összebarátkoztatva az audio rendszerrel. A telóm a netet adja hozzá hotspoton. Jó lenne a hívásokat is a tabon kezelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#762) ROBOTER válasza ghiottone (#758) üzenetére


ROBOTER
addikt

Köszi, rákérdezek!

(#763) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Most vennék egy LTE verziós tabot. Két tok között mi a különbség?
Az 1-es toknál a SM-T860 készülékhez ajánlja, az SM-T865-höz nem jó? A kettes toknál azt írja, hogy univerzális. Az mindkét tabhoz jó?
1. tok 2. tok

(#764) cotag válasza Lalee (#763) üzenetére


cotag
senior tag

Ugyanaz mindegyik... :R

(#765) Lalee válasza cotag (#764) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm. :R

(#766) Lalee


Lalee
aktív tag

Olyan tokot nem tudtok aminek kemény a fedele? Ezt a hajtogatóst mennyire kényelmes álló helyzetben tartani? Nem csuklik le oldalra?

(#767) kovacs65 válasza Lalee (#766) üzenetére


kovacs65
senior tag

LED view flip
Nem olcsó, de (nekem) tökéletes. Mindig is ilyet használtam.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#768) Lalee válasza kovacs65 (#767) üzenetére


Lalee
aktív tag

Tabletre? Az hogy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#769) kovacs65 válasza Lalee (#768) üzenetére


kovacs65
senior tag

Bocs egy topikkal félrenéztem.
S6-ra nekem a gyári billentyűzetes van. Azzal elégedett vagyok. Nagyon merev.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#770) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Ma meglett az LTE verzió, most megy a belakás. Már egy frissítés lement. Próbálom az ujjlenyomatot beállítani, de idáig 20 %-nál mindig kidob, " Nem sikerült regisztrálni az ujjlenyomatát " Már vagy 10-szer próbáltam, de mindig 20 %-nál kidob. Fólia nincs rajta.

(#771) zoltan6 válasza Lalee (#770) üzenetére


zoltan6
őstag

Arra figyelj ha vízszintesre fordítod a tabletet,akkor az ujjlenyomat érzékelő is elfordul,én is kinlódtam vele mire rájöttem.Belém rögzült a telefon,ami ilyet nem csinál. :K

(#772) Lalee válasza zoltan6 (#771) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! Úgy tartom ahogy az ábra mutatja. 4. vagy 5. érintésnél lesz 20% és rögtön kidob.

(#773) zsoltti válasza Lalee (#772) üzenetére


zsoltti
senior tag

uvegfoliad van? azzal nagyon le lassul az olvasas minosege

[ Szerkesztve ]

(#774) Lalee válasza zsoltti (#773) üzenetére


Lalee
aktív tag

Nincs rajta fólia. A hüvelykujjammal próbálom mindig az ötödik próba ( 20 % ) kidob a sikertelen szöveggel. A mutatóujjammal végre kb. a 10. próbálkozásra sikerült mert ott meg 92 %-nál dobott ki. Mindig azt írja, hogy takarjam le teljesen az érzékelőt, de már tiszta lapos az ujjam olyan erővel nyomom és mégsem jó. Azt észre vettem, hogy ha kicsit érek hozzá akkor zölden világít és ha jobban rányomom az ujjam akkor egy párszor elfogadja. Van egy iPad minim ott azonnal minden ujjam elfogadja. Nem lehet, hogy hibás az érzékelő?

(#775) mave13 válasza Lalee (#774) üzenetére


mave13
őstag

Nekem is játszott ilyet az egyik frissítés után... Factory reset megoldotta...
De, gondolom azt annyira nem szeretnéd.

Icewolf || kósza ||

(#776) Lalee válasza mave13 (#775) üzenetére


Lalee
aktív tag

Végre elfogadta a hüvelykujjam is. :)

(#777) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött frissítés az Lte verzióra - januári biztonsági csomaggal:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#778) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Nagyon gondolkodom egy ilyen tableten.
Egyrészt note10-en sokszor használom a dex-et de már dobnám a mellékelt perifériát (tv-billentyűzet-egér) mert rohadt mód unom a kábelrengeteget. Az érdekelne, hogy milyen használni a dexet a billentyűzettel, illetve szoktátok-e használni azt a funkciót amivel ha tableten/telefonon írtok valamit, akkor azt át lehet e dobni a másik eszközre. Fontos lenne, hogy hogyan működik, illetve milyen gyakorisággal nem hajlandó ezt megcsinálni (ugye ez ipad-iphone közt nem szokott menni kb soha :DDD ).
A másik meg, hogy most új funkció jött be a 11-el, aminél ha zenét hallgatsz a tabon fülessel (pl buds-al), de bejön egy hívás a telefonról, akkor átrakja a telefonra a fülest.
Tudom, nincs még 11 a tab-ra de talán már elérhető rajta.
Úgy vennék egy S5e-t, de egyrészt nincs hozzá S-pen ami nélkül tudnék élni, de pl azt is hallottam, hogy nem nagyon elég a ram meg a proci a komolyabb játékokra, az pedig jó lenne, mert szoktam Note10-en codozni, itt meg lehetne kontrollerrel is ugyebár (meg billentyűzettel), szóval nekem az sajnos kiesett.
Az S6 lite-ban meg nincs dex...
Ez pedig elég drága még mindig, 200ért mennek billentyűzettel, de annyiért meg van S7+. Ez kb agyrém.. :U
Ennyiért meg nem nagyon kapok laptopot sem, ezért gondolkodom egy Tab S6-ban.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#779) Leonardo91 válasza ghiottone (#777) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Wifisre meg mindig novemberi van csak...

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#780) ghiottone válasza Leonardo91 (#779) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Korábban mintha azok gyorsabban kapták volna, de már lehet rosszul emlékszem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#781) Leonardo91 válasza ghiottone (#780) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ez így van/volt.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#782) cotag válasza vodrosjozsi (#778) üzenetére


cotag
senior tag

190-ért van egy eladó :R

(#783) Leonardo91 válasza ghiottone (#780) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Megjött T860-ra is tegnap.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#784) ronda


ronda
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Sokadik tabletem az S6 (harmadik samsung), de eddig egyiknél sem volt problémám a fényerővel. Videók lejátszásánál egyszerűen túl sötét a kép. Tök mindegy mivel játszom le, milyen tartalmat, sötét a kép. Mindenhol maxra van állítva, de már azon gondolkodom, hogy eladom a francba. Másnál is van ilyen probléma?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#785) bounty123 válasza ronda (#784) üzenetére


bounty123
őstag

Én nem vettem észre ilyesmit. Sőt, nálam a fényerő kifejezetten alacsonyra van véve állandóan, igaz a telefonomat is így használom.

(#786) ghiottone válasza bounty123 (#785) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt megerősítem.
ronda nem lehet, hogy valami kékfényszürő programot raktál fel, ami gátolja a gyári fényerő vezérlést?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#787) Somatom válasza ghiottone (#786) üzenetére


Somatom
veterán

Használ vki 10 -es rendszeren új Telekom TVGO -t? Arra lennék kíváncsi, hogy ha osztott képernyőre teszi, akkor megy-e tovább a lejátszás úgy, hogy mondjuk a másik ablakban fórumozik.
10 előtt ugyanis csak egy ablak lehetett aktív, a másik háttérbe került. Mivel a TVGO nem fut háttérben, ezért leállt a lejátszás, mihelyst a másik ablakra böktünk. 10 -esben viszont bejött a multi resume, vagyis több ablak is aktív lehet, ha ezt az app is támogatja.

Szerk:
Bocs főnök, nem válasz akart lenni, csak melléböktem! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#788) ghiottone válasza Somatom (#787) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:)

Nem engedi. Háttérben továbbra is elérhető, azt kiírja, de rögtön leáll. Az osztott kijelzőnek az opciója sincs rajta lehetőségként. Ki is írta egy pillanatra, hogy nem tamogatott az osztott képernyős megjelenítés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#789) Somatom válasza ghiottone (#788) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, hogy kipróbáltad!
Sz@rjon sünt a Telekom! A MyTV legalább működött háttérben, így a reklámok közben tudtam fórumozni. Csak, ez luxus havi 4400 -ért, mikor a TVGO nekem ingyen van. Amíg nem ment HDMI kimeneten, addig fizettem a MyTV -t, de amióta az új TVGO -t HDMI -n ki tudom küldeni TV -re, azóta lemondtam a MyTV -t.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#790) ghiottone válasza Somatom (#789) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dex módban elvileg megy egy kis trükkel. Először TelekomGo indítása teljes kijelzőn - persze újraindul, mert átméretezi, majd a böngésző megnyitása, de az ne legyen teljes kijelzőn, mert akkor szintén "háttérben fut" a TelekomGo csak ugye azt itt is lelővi. Kis ablakban az opera mögötte a teljes kijelzős Telekomos app elmegy és a váltás is jó az appoknál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#791) kovacs65 válasza Somatom (#787) üzenetére


kovacs65
senior tag

"Több ablak nézetben nem használható ez az alkalmazás"

Ezt írja

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#792) Somatom válasza ghiottone (#790) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ez érdekes. Telón majd kipróbálom, mert még nincs DeX -es tabom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#793) ronda válasza ghiottone (#786) üzenetére


ronda
aktív tag

Nincs rajt olyan külső app ami befolyásolja a fényerőt. De most, hogy írod, megnéztem és a gyári kékfényszűrő be volt kapcsolva (képernyőmód: természetes). Kikapcsoltam és mintha javult volna a helyzet, de lehet, hogy csak placebó hatás. Olyan, mintha egy algoritmus feltolná a fényerőt mikor amúgy is elég világos a kép és levenné, amikor amúgy sötét.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#794) ghiottone válasza ronda (#793) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Érdekes, egy teljes gyári visszaállítást és újonnan belakást néztél már rajta?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#795) zoltan6


zoltan6
őstag

Na most döntöttem el hogy fólia nélkül fogom használni a tabletet :( Minden tiszteletem annak aki feltudja normálisan rakni ezeket a fóliákat telefonra vagy tabletra.Már egy gyári 7 ezer ft-os samsung üvegfóliát elszúrtam,ment a kukába.Most vettem egy olcsóbb üvegfóliát.Felraktam televolt buborékkal,próbáltam kinyomogatni oldalra nem sikerült.Visszaszedtem óvatosan,akkor meg eltörött :W Úgylátom meghaladja nekem ez a képességemet.

(#796) ghiottone válasza zoltan6 (#795) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én mindenre rakok fóliát, de itt akármit próbáltam az ujjlenyomatolvasó nem ment utána, így már közel 1 éve anélkül használom. Nem volt még bátorságom megnézni, hogy mennyi mikrokarc van rajta.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#797) AuraSync válasza zoltan6 (#795) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én simán felraktam rá elsőre az üveg fóliát buborék mentesen.
Olyan helyen használom ahol elég sok veszélynek van kitéve a kijelző szal muszáj volt vennem rá.

Az ujjlenyomat olvasó valóban gyengébben szerepel azóta de nem vészes. Max 2-3.-ra felold.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#798) bounty123 válasza ghiottone (#796) üzenetére


bounty123
őstag

Én a másik tábort erősítem, soha semmire nem teszek fóliát, de mondjuk vigyázok a cuccokra. Semmi vagy minimális karccal szoktam eladni őket - de mindig sokkal szebbek voltak, mintha undorító tokban meg fóliával használtam volna :U

[ Szerkesztve ]

(#799) ronda válasza ghiottone (#794) üzenetére


ronda
aktív tag

Az lesz a következő lépés. De annyira nem vagyok oda érte..

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#800) sbalu1


sbalu1
senior tag

Eleinte én is minden eszközömet fóliáztam, de megelégeltem, hogy amint kicsomagoltam az új keszüléket, rögtön elkezdtem valamibe "visszacsomagolni".Volt rendes- és üvegfólia is.Nem vagyok ügyetlen, de kicsit mindig meg kellett szenvedni velük, hogy normálisan felkerüljenek.Még talán az üvegfóliát volt a legkönnyebb felrakni.Ma már sem ezen a tabon, sem a telómon nincs fólia.Vigyázzon rájuk a Gorilla (glass).Nem figyeltem meg, de mikró karcok lehetnek rajtuk, de komolyabbak nincsenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.