Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Luser2000 válasza Leonardo91 (#599) üzenetére


Luser2000
addikt

T865 LTE-re is elérhető.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#602) sbalu1


sbalu1
senior tag

Aki feltette a legújabb frissítést, milyen újdonságokat tapasztalt?

(#603) AuraSync válasza sbalu1 (#602) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Semmit sem. :D
Továbbra sincsen AOD és sztem nem is lesz. :(((

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#604) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Egészen jó áron lehet most a kütyüt venni, de több helyen írják, hogy a 60 Hz-es kijelzőn nem a legszuperebb élmény a cerkás jegyzetelés, és az iPad Pro a király ebben. OneNote-ot használnék napi 4-5 órát, de 500k-t nem adnék jó érzéssel egy tabletért, ebből 50 db jó minőségű Moleskine jegyzetfüzet kijön. Ez kb 30 év igénye. A fele ár már szimpatikusabb, így került a látótérbe. Aki napi szinten jegyzetel, megírná a tapasztalatait a gép jegyzetelési képességeivel kapcsolatosan?

(#605) sbalu1 válasza AuraSync (#603) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz a választ!

(#606) V B A válasza benczeb (#604) üzenetére


V B A
aktív tag

Szia, én napi szinten jegyzelek One Note-ba fél éve S6-on. Ezt a hsz-t is tollal írom. Szerintem tök oké. iPad Pro jobb valamivel, de én nem vagyok az almás ökoszisztéma része, meg nem is adnék ennyi pénzt egy tabletre. Illetve nemcsak a tablet rohadt drága hanem a toll is vmi 40k ft.

(#607) V B A válasza benczeb (#604) üzenetére


V B A
aktív tag

A 60 Hz-es kijelzőn a böngészőben görgetés fura. OneNoteban Outlookban teljesen jó a "görgetési" élmény.

(#608) benczeb válasza V B A (#607) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszönöm, ideje kipróbálnom.

(#609) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,
Hegyet hol tudok venni az S6 penbe?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#610) mave13 válasza GRaul (#609) üzenetére


mave13
őstag

[link] Ilyen gyorsan elkopott?

Ez alapján a Note 10 hegyek is jók a Tab S6 tollába.

SES-ben is biztos van, kérdés milyen áron...

Icewolf || kósza ||

(#611) GRaul válasza mave13 (#610) üzenetére


GRaul
őstag

:D neem dehogy csak akarok venni tartalekba :)
Mit vettel vegul?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#612) mave13 válasza GRaul (#611) üzenetére


mave13
őstag

Hp EliteBook x360 1030 G2. Egy darab volt eladó az aprón, jó áron volt, lecsaptam rá. 50-et kellett ráfizetnem a TAB-hoz képest. i7 7600, 16 GB RAM, 256 SSD.
Azóta került még bele egy LTE modem, így van mobilnetem bárhol, igaz a Digi SIM nem működött benne, így Voda lett.
Meg tegnap érkezett hozzá egy HP Active Pen G2 szintén az apróról, így már jegyzetelésre is alkalmas.

Nagyon tetszik, nem is nagyon kellett átszokni a tablet után. Talán az akkuidő hiányzik, ez azért csak 4-5 órát megy egyhuzamban. Egészen hasonló a feeling, csak Windows, és tökéletesen használható leletezésre.

Neked bejött a kicsike?

Icewolf || kósza ||

(#613) GRaul válasza mave13 (#612) üzenetére


GRaul
őstag

Igen, nagyon. Szerintem ameddig ez el nem romlik addig nem lesz masik tabletem :D
Ugyhogy remelem, hogy tartos lesz :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#614) tothzs


tothzs
friss újonc

Szép napot kívánok!

Segítséget szeretnék kérni, G. TAB S6 használóktól. Miért van az, hogy időnként a képernyő kikapcsol... Nem tudom, mit takarok esetleg le, de egy-egy fogásváltás, vagy tájolás változtatás során következik be. Ilyenkor időnként elég megbillenteni a készüléket, hogy visszajöjjön a kép, de van, hogy a bekapcsoló gomb megnyomása szükséges ahhoz, hogy újra működjön.
A segítséget előre is köszönöm!

(#615) Saccco válasza tothzs (#614) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mágneses tok van rajta?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#616) AuraSync válasza Saccco (#615) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem is a mágneses tok miatt jöttek elő ilyen problémáim.
10 perc használat után kidobtam a kukába a tokot. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#617) ghiottone válasza AuraSync (#616) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ Sacco: Én is erre gondoltam, hogy nem-e a mágneses tok lesz a hunyó. :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#618) tothzs


tothzs
friss újonc

Köszönöm az ötletet. Kipróbálom tok nélkül.... Reménykedem, hogy ez lesz a probléma forrása.

(#619) Kviky


Kviky
tag

Lányomnak keresek az egyetemre egy eszközt, melyre jegyzetelni tud, word doksikat készíteni, pdf-et és ppt-t nézni. Mivel imád rajzolni, a Tab S6-ot nézegettem.

Kérdésem, hogy ez megfelelő eszköz lehet egy egyetemista számára, illetve a gyári billentyűzet kapcsán kérdezem, hogy nagyon sok helyen írják, hogy a mágneses hátsó fedél/támasz gyakorlatilag használhatatlan, leesik, nem tartja a gépet, hanyattesik az asztalon - ezzel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

(#620) Luser2000 válasza Kviky (#619) üzenetére


Luser2000
addikt

A gyári billentyűzet szerintem kifejezetten stabil.
Nekem soha semmilyen probléma nem volt vele, hogy leesne, eldőlne, stb.
(Nem is hallottam ilyenről).
--
Szerintem egy ultrabook jobb megoldás lenne. Talán abból is van rajzolós fajta. (Vagy egy MS Surcafe). Kicsit más liga, de iskolai célokra szerintem jobb, kényelmesebb. A Tab S/ lehet túl sok kompromisszumot jelentene.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#621) mave13 válasza Kviky (#619) üzenetére


mave13
őstag

Hát, ha nem kell olyan progi az egyetemen, ami Win10-et igényel, akkor csak ajánlani tudom.
A gyári billentyűzetes tok ugyan drága, de nagyon jó. Simán lehet rajta gépelni, egyedül az Ű helyét kell szokni. West tudja is magyarosítani, ha kell. Egyáltalán nem gyenge, én megvétel után feltettem a (tiszta, ablakomóval lepucolt) hátlapra, azóta is fennt van szerintem, egyszer sem esett le, és nem is fáradt el (egyébként nem mágneses). A tollhoz amúgy is kb. kötelező, ha nem akarod elhagyni.
Én szakvizsgára készüléshez használtam, és csak azért adtam el, mert a DICOM leletező programok Win10 only kialakításúak, legalábbis, amiket én használok.
Sajna nem tudok rajzolni, de egyszer egyik haverom kezébe adtam a cuccot, hogy akkor hajrá, nagyon tetszett neki, pár skicc után olyat rajzolt, hogy az arcomat letettem.
Akku jól bírja, normál használat mellett egy napot röhögve bír.
A Dex nagyon jó, ha kicsi volt a kijelző, rádobtam egy Type-C - HDMI/VGA átalakítót, és már ment is a kép a monitorra. Igaz, én magában is csak Dex módban használtam, a sima tablet mód nem jött be.

Ha esetleg más, kicsit nagyobb cucc is szóba jön, akkor érdemes körbenézni laptop fronton is. Kifogtam egy HP EliteBook x360 1030 G2 gépet, és azt kell mondjam, bár nagyobb, de jobban szeretem, mint a Tab-ot. Azért ritkán volt némi kűzdelem az androiddal, néha nagyon nem logikus. A tabletből egyedül az akkuidő hiányzik. A súlya kicsit több, azt hiszem, a Tab a billentyűzetes tokjával 900 gramm körül van, az EliteBook meg 1300. Hátizsákban kb. tökmindegy.
Van a laptophoz tollam, és annak az érintőkijelzője is Wacom rendszerű, mint a Tab-é, rajzolni tök jól lehet rajta, igaz a tablet praktikusabb. Kb. ugyan ez lehet igaz az Envy, Pavilion, ProBook x360 szériákra is. Hardveraprón néha nagyon jó ajánlatokba lehet belefutni.
Vagy, ahogy más is javasolta, egy Surface, bár szerintem az irreálisan drága, ha újszerűt akarsz, és hát a support ki tudja milyen.

Esetleg még iPad (pro), bár az nagyon drága, meg a kiegészítők is, és az iOS hülyeségeit én pl. ki nem állhattam anno, el is adtam.

Icewolf || kósza ||

(#622) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Régóta szeretnék tabletet, s6-al szemezek egy ideje. Nemrég megadta magát a laptopom úgyhogy most aktuális lenne. Nekem bőven kiváltaná a laptopot, ritkán használtam, pl. ha le szerettem volna tölteni valamit vagy esetleg önéletrajzomat szerkesztettem/küldtem valahova, és utazásnál film nézés. Viszont mostanában fog megjelenni az S7, megéri a magasabb ár vagy nem lesz benne annyi újítás és még megéri megvenni az S6ot? Az fontos, hogy minimum 2-3 évig használnám a tabot. A frissítések annyira nem számítanak. (Nem mondom, hogy semennyire, de ha tuti a ketyere, akkor kompromisszum képes vagyok) :)

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#623) ghiottone válasza Picur882 (#622) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Holnap kiderül az Unpacked eseményen, ha minden igaz. Nem tudom árban mennyire lesznek elszállva. Szerintem az S6 az sd855-el simán kibír 2-3 évet.

Más - szereztem egy Spigen Tough Armor tokot :B

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#624) AuraSync válasza Picur882 (#622) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A 120hz miatt lenne egyedül érdemes rá váltani, de az meg jobban fogja meríteni. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#625) Leonardo91 válasza ghiottone (#623) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Hol szereztél ilyet?
Nekem Rugged Armour van

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#626) ghiottone válasza Leonardo91 (#625) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olasz amazonról vettem 31 euró volt szállítással. A tiéd láttam itt korábban. :) Telókon az az alap nálam, de itt erősebbet akartam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#627) Leonardo91 válasza ghiottone (#626) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Amazonrol nem mertem rendelni... Eredeti spigeneket árulnak?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#628) ghiottone válasza Leonardo91 (#627) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen :K csak a csomagolás vicces az olaszoknál, most kerestük a futárral, hol az amazonos boríték - hát sehol. A gyári fehér-narancs dobozba volt, amire rárakták a matricát.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#629) Picur882


Picur882
csendes tag

Köszönöm, valószínűleg tab S6 lesz, nem éri meg a többlet árat az S7, én a 120hz-től nem ájultam el eddig sem. :)

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#630) AuraSync válasza Picur882 (#629) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én ezzel pont fordítva vagyok soha többé 60Hz. :N
Amint tudom cserélek S7 LTE-re. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#631) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
Még az elején valahol engedélyeztem a telefonszámomat a tableten, így minden hívás, SMS megjelenik a tabon is. Hol lehet ezt letiltani, letörölni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#632) ghiottone válasza petymeg (#631) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg a Beállítások -->Speciális Funkciók --> Hívás és üzenet más eszközön, vagyis én erre tippelek, mert nem használom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#633) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, segítséget szeretnék kérni, nincsen ilyen tabom ami érdekelne ki lehet tenni a tab képet monitorra mikor a dexet használod? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#634) AuraSync válasza Jano_023 (#633) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Azt tudom, hogy TV-re ki lehet küldeni a SmartShare-el bármilyen képet ami a tableten van, de hogy sima monitorra hogyan... talán HDMI átalakítóval.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#635) ghiottone válasza Jano_023 (#633) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Type-c to HDMI átalakítóval igen, működik. Dex mód nélkül is megy.
Ha jól emlékszem akkor android 10-től benne kell lennie az alap android rendszerben is, csak átméretezéssel trükközött valamit a Google a 10 bétához képest a végleges 10-ben és az alap android desktop mód az nem megy úgy ahogy kellene.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#636) Jano_023 válasza ghiottone (#635) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm, engem az érdekelne ha dex megy és egy normál full hd monitorra kiteszem akkor milyen arányt használ vagy torzít e. Az ipad nem képes rendes képet kitenni. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#637) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem egy ilyen jön hétfőn: [link] :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#638) mave13 válasza Jano_023 (#636) üzenetére


mave13
őstag

Az s6 simán kiteszi a DEX-et FullHD-ben jó képaránnyal. Nagyobb felbontás esetén, vagy szokatlan monitor képaránynál lehet gond. Próbáltam TV-n, több FullHD monitoron, HDMI-n, meg VGA-n keresztül is, soha semmi gond nem volt vele. Mindezt egy type-C - HDMI/VGA ebayes noname átalakítóval.

Icewolf || kósza ||

(#639) Jano_023 válasza mave13 (#638) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm szépen a választ.
Mondom miért titeket kérdezlek. Jelenleg egy ipad pro 10.5 2017 van amit naponta használok, mellette van egy lenovo laptopom amit munkára használok egy remote appal és a felhőben dolgozom. Ezen kívül a laptopot általános dolgokra használom, fotók tárolás, rendezés, online vásárlás bár ezt a tabrol is, néha egy Excel vagy egy Word file szerkesztés és banki ügyek intézese. Na már most a laptop öregecske és olyan gondoltam támadt az új tab S7+ láttán hogy hej ez a tabot és a laptopot is ki tudja váltani.
A kérdésem hozzátok a következő, a fentiek alapján ki tudja? Persze kell egy bluetooth egér és billentyűzet és egy type c - hdmi átalakító és a billentyűzetes tokot is szeretném.
Kérném a véleményetek esetleg van aki hasonlóan használja a tabot esetleg most? Igaz az hogy a Samsung 3 év támogatást ígér mostantól a készülékre?
Előre is köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#640) mave13 válasza Jano_023 (#639) üzenetére


mave13
őstag

Háááát... leginkább azt mondanám, személy és alkalmazás függő.
Ha minden általad használt program fut androidon, akkor talán még ki is válthat egy laptopot.
Nekem igazából kiváltotta volna, ha nem kellett volna olyan leletező program, ami Windows only... Meg, azért az Office sem az az igazi Win10 verzió.

De, azért azt vedd figyelembe, hogy egy S7+,meg a hozzá tartozó még nem létező billentyűzetes tok árából kapsz egy 13-14 collos ultabookot, minden androidos hülyeség, és kompromisszum nélkül, a jól ismert Win10 rendszerrel. Akár még érintőképernyővel és tollal is, tisztességes, a 865+-nál erősebb hardverrel.
Szerintem nézz körül ilyen irányban is, leginkább az aprón. Én a HP-t ismerem, abból ilyen árban már van akár új Probook, Pavilion, Envy, és kicsit használt EliteBook is. Mindegyikből létezik x360 kiadás, amihez kis utánajárással kapható toll is. Az érintőképernyő meg az EliteBooknál ugyanolyan Wacom rendszerű, mint a Samsungnál (a másik szériáknál nem tudom).

Fél évig volt Tab S6-om, és nagyon szerettem, mindig DEX módban használtam, eredeti billentyűzetes tokkal. De, utána szereztem jó áron egy EliteBook 1030 G2 x360-at, és nem igazán akarnék visszaváltani a Tab-ra... Egyedül az akkuidőben marad el a laptop, meg kicsit nehezebb, 1300 gramm. De a billentyűzetes tokkal a Tab S6 is 900 gramm körül járt 10,5 collal...

Szóval, gondold át.

Icewolf || kósza ||

(#641) Jano_023 válasza mave13 (#640) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm a hozzászólást.
Természetesen tudom, hogy egy cél eszköznél nehezne lehet valami jobb, de pont azt próbálom kitalálni, hogy a laptop és a tablet helyett lehetséges-e egy eszközt használni. Igazából ez egy érdekes kisérlet lenne, persze drága kiséglet. De ha bele gondoltok hogy egy normális laptop 200K és egy tablet is 150-200K ha nem valami olyat akarok venni amit évente kell cserélni. Igy már kijön az ára az új tabnak.
Teljesen igazad van abban is hogy alkalmazás függő, ki mit és hogy használ. Azért írtam nektek itt hátha jobb képet kapok arról hogy a tab S6ban a DEX mennyire használható, mire képes, ilyesmi. Várom a többiek válaszát is, hogy lássam ki mire használja a DEX-et és mennyire jött be.

Köszönöm szépen a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#642) #72042496 válasza Jano_023 (#641) üzenetére


#72042496
törölt tag

Surface Pro 7-ben nem gondolkodtál? Drága, de ilyen célra talán az jelentené a legkevesebb kompromisszumot.

(#643) Jano_023 válasza #72042496 (#642) üzenetére


Jano_023
őstag

Azt nem ismerem annyira, de az inkább laptop mint tablet nem ? Én több tablet funkciót használok és kevés olyan dolgot amihez laptop kell. De ránézek hogy milyen, köszi a tippet.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#644) V B A válasza Jano_023 (#641) üzenetére


V B A
aktív tag

Amikor az S6 mellett döntöttem nekem volt egy céges laptopom, ami erősen le van korlátozva és volt egy izmos otthoni, amit nagyon ritkán használtam. Amikor megvettem az S6-ot, eladtam az otthoni laptopot. Tehát nekem megmaradt egy céges, amin ha hosszabb levelet kell írni, vagy vmi office dokumentumokkal kapcsolatos feladatot kell elvégezni, akkor azt azon intézem.

Igazából mindenre jó a TAB néhány funkciót kivéve, ilyenkor családtag gépét kell kölcsönkérnem:
- Nincs rendes ebook konverter, mint pl. a Calibre
- Múlt héten kellett megnyitnom egy 2016-os adóbevallás fájlt és akkor kellett egy laptop.

Kényelmetlen pl:
Az én banki androidos applikációm egy bizonyos összeg felett nem enged az appból utalni, ilyenkor böngészőből kell belépni.

Ha van a környezetedben kölcsönkérhető windowsos gép, akkor szerintem élhető a tablet.

(#645) Jano_023 válasza V B A (#644) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszönöm.

Igazából van egy 6 éves laptopom ami nem muzsikál rosszul de keresem az utódját.
Főleg dolgozom rajta felhőn keresztül szóval az Ipademről is elérem, néha csináltam is nem kényelmes. De dongoltam ha veszek valamit akkor ha lehet akkor valami kompakt dolgot vennék.
Még örlődöm, az az igazság, hogy itt a topicban azt hittem többen használják ezt a DEX funkciót de úgy látszik nem.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#646) V B A válasza Jano_023 (#645) üzenetére


V B A
aktív tag

Én munkára csak a DEX-et használom, főleg ceruzával. Nekem az tetszik benne, hogy lehet méretezni a képernyőket, pl. egyszerre látom a Teams-t és a OneNote-ot. Billentyűzetem, egerem, monitorom nincs.

(#647) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok és egy Samsung Galaxy Tab S6 Lite-ot (LTE Verziósat) néztem ki így elsőre. Az lenne a kérdésem, hogy valaki próbálta már Digi kártyával? Működik benne rendesen?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#648) GRaul válasza zsolti72837 (#647) üzenetére


GRaul
őstag

Hello,

Ez nem az a topic.
Ez az:
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_s6_lite_10_4_az_ami/hsz_1-50.html

Egyebkent igen, S6-al mukodik, S6 lite-al is gondolom, de nem is ertem a kerdest, miert ne mukodne?
Az, hogy lefedettseged, hogy lesz, az nem a kartyan mulik.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#649) zsolti72837 válasza GRaul (#648) üzenetére


zsolti72837
őstag

Elnéztem véletlenül, bocsánat. :R
Bár ahogy látom az elég inaktív.

Szuper, köszönöm az információt!
A lefedettség az már más kérdés, hol van hol nincs. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#650) mave13 válasza zsolti72837 (#649) üzenetére


mave13
őstag

Tab S6-ot Digi teszt SIM-mel használtam amíg megvolt, ment minden hiba nélkül.

GRaul: viszont a Digi SIM kártyáit az EliteBookban nem sikerült működésre bírnom, úgyhogy az aggodalom valamelyest jogos... :) igaz, az PC, meg WWAN, de fura módon bármilyen másik SIM-mel működik, kivéve a Digit.

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.