Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ghiottone válasza John1994 (#950) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem ilyen kábelem ven hozzá: [link] De vannak olyan adapterek, amik rendelkeznek type-c betáppal és közben lehet tölteni is: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#952) balage25 válasza John1994 (#950) üzenetére


balage25
senior tag

En egy ilyen USB hubot vettem.

(#953) John1994 válasza ghiottone (#951) üzenetére


John1994
csendes tag

Köszi neked is a linket. A betápos változat mellett döntöttem. Nem kell a merülésre figyelnem.

(#954) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Milyen billentyűzetes tokot érdemes venni a tablethez?

Létezik egyáltalán magyar kiosztású billentyűzet, vagy csak matricával lehet magyarosítani?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#955) Grillo válasza Donki Hóte (#954) üzenetére


Grillo
senior tag

Én megvettem hozzá a gyárit (leértékelve amazonról), de ez körben nem védi. Úgyhogy a leejtés óta pójhálós a kijelző üvege, de működik minden. Eddig nem volt kedvem majdnem egy ép használt áráért cseréltetni.

(#956) Donki Hóte válasza Grillo (#955) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi. És van olyan, ami körben is védi a tabot?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#957) thomasvold válasza Donki Hóte (#956) üzenetére


thomasvold
őstag

Én ilyet használok, meg vagyok vele elégedve: Targus Click-In

Véd mindenhol és elegánsan strapabíró, nem bumszli sehol. Bár már nem nagyon találni S6-ra.

(#958) Donki Hóte válasza thomasvold (#957) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Billentyűzetes tokot keresnék...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#959) Piotor válasza Grillo (#955) üzenetére


Piotor
tag

Az komoly. 2 éve 60 volt a kijelző, egy éve 80, most 115.

(#960) Magnat válasza Piotor (#959) üzenetére


Magnat
veterán

De az S6 Liteok is majdnem annyiért mennek mint amennyiért tavaly decemberben az S6-ot vettem ... és amennyiért most egy kijelzőt kapnék :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#961) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt látom, hogy gyárilag nincs AOD alkalmazás a tabletre, de van olyan letölthető app, ami legalább egy órát varázsol a kikapcsolt kijelzőre?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#962) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok. Most vettem egy ilyen tabletet és van vele egy kis problémám. Rádugom a PC-re és csak tölt. Nem ajánl fel lehetőséget adat átvitelre. Nem jön elő a panel a lehetőségekkel. Legfrissebb a rendszer. Tudtok ilyesmi problémáról? Pixel telefonomat és a régi Sony tabletemet látja a gép, ezt nem. Eszközkezelőben sem. Factory resetet egyelőre kerülném, már eléggé belaktam. :))

Amit eddig próbáltam: Restart persze, Másik gép, másik kábelek (kétféleképpen is bedugva), USB debug bekapcsolva, fejlesztőiben fájl átvitel az alapértelmezett, friss USB driver, friss KIES3, Windows media feature pack és Visual c++ pc-re, Értesítések ellenőrzése USB-re vonatkozóan tabon, Pendriveot dugtam rá, azt látta. Más erre vonatkozó beállítást nem találtam a tableten.

Köszönöm ha valakinek van ötlete.

(#963) thomasvold válasza Nova91 (#962) üzenetére


thomasvold
őstag

Nekem soha nem volt még gondom vele, viszont nekem úgy kapcsolódik PC-re, hogy sötét a kijelző, rádugom, utána oldom fel a kijelzőt és akkor látszik gépen is. Addig amíg nem oldom fel a kijelzőt, PC-n sem látszik.

(#964) dlaj válasza Nova91 (#962) üzenetére


dlaj
őstag

Szia! Lenovo tabletemen is ez a probléma volt. Úgy oldottam meg, hogy a Fejlesztői beállításokbam beállítottam mit csináljon automatikuan a tablet, ha usb-n pc-re van dugva. Alapértelmezett USB konfiguráció menüt keresd a Fejlesztői beállításokbam. Samsung telefonomon ezen a néven fut.

(#965) Nova91


Nova91
tag

Köszi a válaszokat. Igen ezeket próbáltam., sajnos nem működött.

(#966) thomasvold


thomasvold
őstag

Arról esetleg van információtok, hogy megkapjuk-e a 13-at?

(#967) ghiottone válasza thomasvold (#966) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem. Android 9-el jött és 3 rendszerfrissítés már érkezett, több sajnos nem lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#968) thomasvold válasza ghiottone (#967) üzenetére


thomasvold
őstag

Értem, köszönöm.

(#969) M. Zoltán


M. Zoltán
csendes tag

Sziasztok, nincs véletlenül valakinek egy gyári tokja elfekvőben új, vagy nagyon jó állapotú szürke?

(#970) M. Zoltán


M. Zoltán
csendes tag

Vagy esetleg gyári billentyűzet, rövid bal shift változatban? Elég lenne a billentyűzet, hátlap nélkül is.

(#971) M. Zoltán


M. Zoltán
csendes tag

Végső soron hosszú bal shift változatnak is örülnék....

(#972) M. Zoltán


M. Zoltán
csendes tag

Köszönöm, megoldódott.

(#973) ghiottone válasza M. Zoltán (#972) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Újonnan még van valamerre?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#974) taki01 válasza ghiottone (#973) üzenetére


taki01
őstag

Tavaly vettem az ebay-n újat Amerikából kb 25eFt volt vámmal mindennel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#975) AS


AS
félisten

Tényleg örömmel írom, hogy a mai napig tökéletesen működik :) Pedig szinte megjelenés napján vettem 3 éve már? Azt láttom menyire elszálltak az utódok árai, és az ilyen hulladék, LITE és társait nyomják le a vásárlók torkán...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#976) Donki Hóte válasza AS (#975) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem a TAB S6 mellett van napi használatban egy TAB S 8.4 tabletem is. Az is működik hibamentesen :R

Természetesen egy csomó dolog csak döcögősen megy rajta (nem játszom a tabbal, de a sima applikációkon is érződik az eltelt idő), frissítés jó, ha évente jön rá, az akkumulátora még gyári, de így is hoz 2-3 órás SOT-ot. A képe gyönyörű, kontrasztos, élettel teli, beégés nyomokban sincs rajta, a mai napig elmehetne AMOLED reklámnak :K

Úgy látom, hogy a Samsung tabletek csak erkölcsileg tudnak elavulni, fizikailag nagyon jól bírják.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#977) UfoZoli válasza Nova91 (#965) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

ha valami tyúkbél kábellel kötöd össze akkor az adatátvitel nem fog menni, csak a töltés. Próbáld meg másik kábellel is. Ahogy leírtad a tablet beállítás jónak tűnik.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#978) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött egy frissítés az LTE verzióra:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#979) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
A Google térképet szeretném sötét módban használni, de nem sikerül.
A táblagép sötét módban van, a legfrissebb Google térkép van fent és még a fejlesztői beállításokban is engedélyezve van a sötét mód kényszerítése. A térkép beállításaiban mégsem jeleneik meg a lehetőség, hogy sötétre állítsam.
A kép szerint itt kellene lennie, de nincs ott. (Ez a telefonom beállítása.)
Van valakinek valami ötlete? :R

(#980) ghiottone válasza dlaj (#979) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem sincs: [kép] De sajna nem is lesz ott a téma, mert mintha nem támogatná a Google Maps a tableteken ezt a lehetőséget. S8 és Z Fold 4 esetében is írják redditen, hogy nekik sincs.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#981) dlaj válasza ghiottone (#980) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm szépen. Akkor ebbe beletörődök.

(#982) thomasvold


thomasvold
őstag

Abban tudnátok segíteni, hogyan lehet a navigációs sávot alapértelmezett helyzetbe tenni? Valahogyan elállítódott és csak balra vagy jobbra lehet helyezni. Nagyon idegesítő így és sehol nem találom, hogyan lehet visszaállítani.

(#983) thomasvold válasza thomasvold (#982) üzenetére


thomasvold
őstag

Megoldódott.

(#984) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. Érdemes még ilyen tabletet venni??

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#985) Donki Hóte válasza ShadowLac (#984) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Attól függ, hogy mennyiért adnák.

A teljesítményével nincs gond, a kijelző amoled-es, tehát osztályon felüli, az S-PEN szépen működik.

Viszont nem 5G-s, nincs benne AX-es wifi, nem frissül már az android (megrekedt a 12-esen), szóval kezd korosodni.

Szép állapotban, jó állapotú tokkal szerintem max. 90-95 eFt-ért érdemes megvenni, ha többért adnák, akkor szerintem felejtős már ez a tabi.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#986) ShadowLac válasza Donki Hóte (#985) üzenetére


ShadowLac
addikt

:R A frissítéssek miatt félek. Amoled meg nagy plusz.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#987) Donki Hóte válasza ShadowLac (#986) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Biztonsági frissítés jön rá, azzal nincs gond, de android főverzió már nem frissül rajta.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#988) ShadowLac válasza Donki Hóte (#987) üzenetére


ShadowLac
addikt

A biztonsági az meddig jön?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#989) Donki Hóte válasza ShadowLac (#988) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha megmondod a jövő heti lottószámokat, akkor én is megmondom, hogy meddig jön biztonsági frissítés :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#990) ghiottone válasza ShadowLac (#988) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Július végén 4 éves lesz. Már nem sok frissítés maradhatott hátra.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#991) ShadowLac válasza ghiottone (#990) üzenetére


ShadowLac
addikt

Köszi.
+Donki Hóte :)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#992) Elar


Elar
senior tag

Jó reggelt.
Meglepem a gyereket egy 613-as verzióval. :)
Milyen fóliát ajánlotok rá?
A Media Markt-os verzió "jó" rá?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#993) AiRLAC válasza Elar (#992) üzenetére


AiRLAC
addikt

Az egy Lite, nem a sima S6 (teljesen más modell, nem tudom van-e itt topicja).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#994) Elar válasza AiRLAC (#993) üzenetére


Elar
senior tag

Á értem. köszönöm :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#995) Donki Hóte válasza Elar (#992) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bár a tabid nem ontopik, de a fólia szerintem jó. Már sok mindenre rakattam fóliát az MM-ben, eddig beváltak.

Mondjuk nem olcsó már, de még mindig jobb egy drágán felrakott drága fólia, mint az, hogy kínából két fóliát kell venni, mert az első felrakását úgyis elrontod :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#996) Elar válasza Donki Hóte (#995) üzenetére


Elar
senior tag

Köszi
Igen en is elégedett voltam a Mediassal. A Pro30-ra tettem es bar milliószor eldobtam, nem tört el.
Vegul az auto ajtajanak a becsapasat nem birta el, de ott is egyben tartja 😛

Mondjuk egy masik keszuleknel meg feljott rola...

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#997) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Használja valaki ezt a tabot 1 TB-os micro SD kártyával?
Működik rendesen?

(#998) Leonardo91 válasza dlaj (#997) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én 512-es sandiskel használtam annó, azt simán vitte.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#999) dlaj válasza Leonardo91 (#998) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm. Pont most nézem az árakat. Azt hiszem elég lesz nekem az 512 is. :)

(#1000) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

kérdés azokhoz aki több felhasználós módba használja a tabletet. Lehet összejön az új s9 és asszonynak adnám ezt de nem baszakodnék hogy mindent telepítsek neki előlről s vannak elég speckó programok is. Az működik hogy felveszem a gmail fiókját, aztán az enyémet törlöm a gépről?

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.