Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Szaszabond válasza Grillo (#900) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Szia, így? - (iphone iPad között így működik)- : A telefonon ki van kapcsolva a hotspot. Elő sem kell vennem elég ha a közelben van. majd a tabon elkezdenék internetezni és automatikusan felajánlja, hogy használhatja e az AUTOMATIKUS Hotspotot a telefonomon. Ha a tabon igen nyomok akkor csatlakozik és kész..nem kell semmi mást tennem, nem kell hozzá a telefon, nem kell belemennem a beállításokba sem.
Ha igen kell valamit állítani valahol? nekem a tabon mindig rá kell nyomnom a wifi beállításokban hogy kapcsolódás

(#902) Szaszabond válasza Szaszabond (#901) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Sajnos csak így működik
[link]

(#903) Grillo válasza Szaszabond (#901) üzenetére


Grillo
senior tag

Na ezt nem tudom, majd megnézem.

(#904) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött novemberi biztonsági frissítés az Lte verzióra 418mb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#905) Leonardo91 válasza ghiottone (#904) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Már a 2. frissítés jött LTE-re ami a wifisre nem.
T860-ra augusztusi az utolsó frissítés. A samsung nagyon elfelejtette a wifis verziót Tab S6 ból.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#906) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

Két kérdés: másnak is szokott b@szaodni a gyári book cover gyári töltővel? Mostanában 10ből 2x nem tölt mondván ellenőrizzem a csatlakozót. Olyan mintha a tok felső részében gyengülne a mágnes.
Másik kérdés: honnan lehetne S6-hoz és nem light-hoz eredeti book covert venni? Akár külföld is játszik, persze nem az USA mert onnan a szállítási költség duplája a termék árának, s még arra jön a vám...

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#907) meri válasza UfoZoli (#906) üzenetére


meri
aktív tag

Hmmm, mi köze van a toknak a töltéshez? Eredeti book cover pedig nyilván számtalan helyről beszerezhető, pl. egy keyboard-osat az amazon.it-ről rendeltem néhány hónapja, 36€ volt szállítással - ki kell fogni. Néha elektronikai áruházakban is jelentősen leértékelik a készleten lévő / bennragadt példányokat, lévén az S6 már kifutó (kifutott) termék.

uff

(#908) meri


meri
aktív tag

És végre megérkezett T860-ra is az update (novemberi, XXU4CUK1, NEE régió).

uff

(#909) Leonardo91 válasza meri (#908) üzenetére


Leonardo91
senior tag

XEH-ra is
1244 MB :Y

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#910) erdeklodo111


erdeklodo111
csendes tag

Sziasztok! megoldást keresek egy speciális feladatra és s6 felhasználóktól érdekelne, hogy megoldhato-e ezzel a tablettel.
Webshopokat böngésznék és bekarikáznám az engem érdeklő termékeket, majd ezek vagy egy külön jegyzetelő alkalmazásba gyűjtené (képekként) vagy egy pdfben látnám mondjuk az összes terméket,.a karikaimmal együtt. Úgy érdemes elképzelni, mintha egy fizikai katalógust kinyitnak és egy tollal bekarikáznánk a minket érdeklő termékeket. Ugyanezt szeretném elérni digitálisan, weboldalakon.
Ami fontos: nem szeretnék minden kör után mentés gombra kattintani, hogy a jegyzeteimbe mentse; csak karikazok és böngésznék tovább.
Előre is köszi a segítséget!

(#911) Pistakiss válasza erdeklodo111 (#910) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia! Szerintem ilyen módon ez nem oldható meg, de más tablettel sem, erre külön program kellene

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#912) V B A


V B A
aktív tag

Sziasztok, magyar kiosztású billentyűzetes tok van az S6-hoz?

(#913) Spricccer


Spricccer
tag

Megjött a decemberi biztonsagi patch lte verziora

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#914) Pistakiss válasza Spricccer (#913) üzenetére


Pistakiss
őstag

Igen!
Most telepítem

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#915) Oldman2


Oldman2
veterán

Ma csatlakoztam közétek egy 6/128-as LTE-s verzióval.

Mielőtt belaktam volna, kipróbáltam az Odinos firmware telepítést, szépen ment minden...

Legalább utánanéztem, hogy jön be a Download és a Recovery mód.

Bár ez volt rajta, letöltöttem az OXM csoportos legfrisebb fw-t Frija-val.
Így a S5CUL1 jelzésű 2021.12.10-én kiadott Android 11 fw ment fel rá.
Ahogy nézem a bootloader verziót itt nem sűrűn változtatják.

A több felhasználó kezelését sikerült beüzemelni, ez a nejem miatt fontos volt (az ő régi Huawei tabletje szerintem rövidesen megadja magát).

(#916) Grillo


Grillo
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata szervizeléssel? Sajnos kiesett a táskámból a tablet, persze sarkára, és a billentyűzetes tok nem védte meg, a kijelző repedt. Működik minden, de előbb-utóbb cseréltetném.

(#917) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

van esetleg valami olyan tok (nem is tok, csak keret), ami a gyári kihajtós tokot nem zavarja és fel lehet tenni, hogy védje az éleket? Mert van a jó kis bumperes tok amit minden eszközön megelégedéssel használok, de azon nincs normális fogás (a gyári tok visszahajtásába szoktam az ujjaimat beszorítani, így egy kézzel is egész jól tartható, csak az meg kb sz@rt nem véd) ... szóval a kettő kombinációja lenne az igazi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#918) Piotor válasza Grillo (#916) üzenetére


Piotor
tag

Én magamnak csináltam. Tökéletes.

(#919) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Mennyire éri meg még belevágni most egy Tab S6 LTE verzióba?
Két gép között gondolkodok, az egyik az S6 a másik egy iPad 2021.

[ Szerkesztve ]

(#920) ghiottone válasza Xeon7 (#919) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt végül is annyi a különbség, hogy nyílt rendszert vagy zárt rendszert szeretnél használni. Ha csak tartalomfogyasztásra kell, akkor elég az ipad, de ha néha torentezel, vagy mozgatsz fájlokat otg segítségével, esetleg használni szeretnéd a DEX funkciót, akkor meg inkább a Samu.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#921) Spricccer


Spricccer
tag

Megjött az android 12 OTAn!

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#922) ghiottone válasza Spricccer (#921) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szintén. Lte verzió:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#923) thomasvold


thomasvold
őstag

Tabletünk elvileg tudja a HDR10+ szabványt, ki akartam próbálni YouTube videóval, de nem kezeli/jeleníti meg a HDR trailer-eket HDR-ben. Valahol be kell kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#924) motown5l válasza ghiottone (#922) üzenetére


motown5l
senior tag

Nekem is fel ajánlotta. Érdemes fel tenni? Nem. Lassul be a tablet? Inkább dlna nak használom a tabletet. Torrentezesre.

(#925) motown5l válasza thomasvold (#923) üzenetére


motown5l
senior tag

Nálam működik.elofizeto vagyok a YouTube n.
Gyors net is kel hozzá hogy el induljon
[link]

[ Szerkesztve ]

(#926) ghiottone válasza motown5l (#924) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem érzem, hogy lassabb lenne. Azon gondolkoztam, hogy mióta megvan - 26 hónapja - egyszer sem csináltam még factory resetet rajta, mert nem kellett. Simán működik, hiba nélkül - bár hozzáteszem, hogy csak médiafogyasztásra használom, semmi extra, még Dex mód se.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#927) thomasvold válasza motown5l (#925) üzenetére


thomasvold
őstag

Gigabites netem van. Lehet rosszul fogalmaztam, elindul, lejátssza simán, de kinézetre ez nem hdr. Vagy ez ilyen fakó tableten? Lehet hozzá vagyok szokva a tv hdr-jéhez.

(#928) motown5l válasza thomasvold (#923) üzenetére


motown5l
senior tag

Nálam nagyon szép a videó. Van összehasonlításom, mert a tv m is Samsung 4k hdr.
És ha fólia van a kijelzőn, az is befolyasolhatja

[ Szerkesztve ]

(#929) thomasvold válasza motown5l (#928) üzenetére


thomasvold
őstag

Üveg van rajta, nem hinném, hogy amiatt.

(#930) Piotor válasza Xeon7 (#919) üzenetére


Piotor
tag

Nos, nekem mindkettő van. Dolgozni iPad, otthonra tab s6 LTE billentyűzetes tokkal. iPad játszani YouTube böngészni tökéletes. Nincs hozzá se pen se billentyűzet. Kb a Samsung rá van kötve a tévére Bluetooth egér külső winyo es torrent film böngészés stb teljesen kiszolgál. Ha írni kell egy szerződést vagy táblázatkezelo, akkor azt használom. Mindkettő nagyon jó, Android azért többet megenged, ha vannak olyan igények, amihez már szinte laptop kellene. Rakotom a lan bemenetet es nem nagyon tudok olyat mondani, amit nem tudok vele megoldani. Szinte tökéletes kis cucc. Talán a kijelző mérete es aránya az ipadnak jobb. És hát az szerintem gyorsabb is. PUBG mintha jobb lenne az ipadon. Mondjuk ez iPad Air 4. De a gyerekeknek van iPad 2021, nem sok különbséget látok köztük.

[ Szerkesztve ]

(#931) #25954560


#25954560
törölt tag

sziasztok!

egy s5e-t kene lecserelni, mert mar sokminden elegge akadozik rajta. s6 nagyon szimpi lenne. erdemes kifizetni az s7 felarat vagy maradjak az s6 mellett?

(#932) Dr.NX válasza #25954560 (#931) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez attól függ, hogy mire van szükséged.
Az S7 pl. nem AMOLED, nagyobb és nehezebb is, másban meg nyilván jobb.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=9581&idPhone2=9781&idPhone3=10337

Elfogadom a sütiket.

(#933) #25954560 válasza Dr.NX (#932) üzenetére


#25954560
törölt tag

merete megfelel az s5e-nek a kijelzot meg kifejezetten szeretem. es azt sem tudom h a 865 tulmelegedese elkeruli-e az s7-et, rakeresve neten azert eleg sok talalat van. a kicsivel nagyobb teljesitmenye talan nem tolja ki annyival az elettartamat, gondolom par ev es megint csere.

(#934) bounty123 válasza #25954560 (#931) üzenetére


bounty123
őstag

Nagy dilemma nekem is az S6-ról esetleges felfelé váltás, mert az amoled feketéje nagyon hiányozna, közben a magasabb frissítési frekvencia meg nagyon tetszik a telefonomon, szóval az meg jó lenne. :F De a nagyobb változatokra semmiképp nem váltanék, nekem a 10 col körüli a kezelhető, könnyen hordozható méret.

[ Szerkesztve ]

(#935) thomasvold


thomasvold
őstag

Új frissítés érkezett LTE verzióra. :)

(#936) sbalu1


sbalu1
senior tag

Nekem marad az S6.Nagyon bevált, az amoledet meg biztosan nem cserélném le.Inkább azon gondolkodom, hogy érdemes-e a szoftverét erre a mostani gyökeresen újra cserélni?Nagyon belaktam ezt, színei, minden ìzlésem szerint van beállìtva.Tartok attól is, hogy az újon lenne olyan appom, ami már nem menne.

(#937) motown5l válasza sbalu1 (#936) üzenetére


motown5l
senior tag

Én is gondolkodtam hog y le cserélem. De semmi értelme. Sok ram van, benne. És vettem bele egy 512 gb kártyát. Bőven elég. Kijelzo amoled. Gyors strapabíró. Cerka is van. Ocolus Quest 2 hoz használom inkább. Új, opp rendszert meg kapta. Nálam, bajt nem csinált.

(#938) sbalu1 válasza motown5l (#937) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz a véleményt, esetleg ha írnál pár sort, hogy lefrissítve Android 12-re mik a pozitívumok, negatívumok az előző 11-essel összevetve?

(#939) motown5l válasza sbalu1 (#938) üzenetére


motown5l
senior tag

Konkrétan semmi kulombseg nincs. Nem rontott rajta. Akku időrol most nem tudok nyilatkozni, mert nem használom úgy a tabletot higy nyuznam készüléket. Nekem hetekig el megy úgy hogy nem töltöm. Lényegében ki, se kapcsolom a készüléket. Veszteni nem fogsz vele ha fel rakod.
Negatívum, talán, annyi hogy vr be a Bigscreen mozi nem látja dlna n keresztül a tabletet. Eddig látta. De más program viszont látja. Bigscreen viszont a telefonomat látja. Valószínű hogy a Bigscreen a hibás és nem a tablet. Tedd fel nyugodtan a 12 t

[ Szerkesztve ]

(#940) sbalu1 válasza motown5l (#939) üzenetére


sbalu1
senior tag

Köszönöm a válaszodat!

(#941) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Megkapjuk a OneUi 4.1-es frissítést: [link] Nálam most ment fel az lte verzióra, 1,5 gb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#942) roBEEsz


roBEEsz
csendes tag

Sziasztok!

Eltört az S6-om penje, viszont sehol a világon nem találok hozzá újat..

Valami titkos lelőhely, tipp?

Köszi!

(#943) ghiottone válasza roBEEsz (#942) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem lesz egyszerű. Ebayen ezeket találni: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#944) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött az lte verzióra egy 535 mb-os frissítés az októberi security patch-csel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#945) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

vhogy vissza lehet állítani az utolsó frissítés óta egymáshoz baromira közel rakott gombok pozícióját az eredeti helyükre? Borzasztóan idegesít, h a közelségük miatt browseoláskor vissza helyett rendre házikót nyomok. Őszintén szólva nem is értem, h amikor ilyen változtatást vezetnek be a UI-ban, akkor miért nem lehet benne hagyni az eredeti pozíciókat is választható opcióként, ebben a konkrét esetben sztem pont nem kerülne semmi plusz fejlesztésbe, vagy komolyan azt gondolják, h mindig minden újítás jobban tetszik az összes usernek?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#946) John1994


John1994
csendes tag

Helló!
Hogy tudnám a tablet képét áttenni egy monitorra? Csak a kép érdekes.

(#947) balage25 válasza John1994 (#946) üzenetére


balage25
senior tag

Usb/hdmi kábel

(#948) Sodomizer válasza John1994 (#946) üzenetére


Sodomizer
csendes tag

Vezeték nélkül meg Smart View.

(#949) John1994 válasza balage25 (#947) üzenetére


John1994
csendes tag

Pc monitorra akarom átvinni, így akkor ez lesz a megoldás. Köszönőm.

(#950) John1994 válasza balage25 (#947) üzenetére


John1994
csendes tag

Közben rájöttem, hogy a kábel használatakor le kell mondanom a tablet töltèséről. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.