Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
Lenne pár kérdésem felétek.

1. Van infotok arról, hogy S7 telefonnal lehet-e párosítani, hogy a hívásokat tableten fogadjam? Egyszerűen nem csinál semmit a telefon, mikor beolvasom vele a tablet barcode-ját. Egy másik barcode leolvasóval kaptam valami fura linket egy fura protokollal, de lövésem sincs mit lehetne vele csinálni.

2. A tablet miért nem alkalmas az Adobe Premier Rush futtatására? Szeretnék videót vágni a tabon, szerintem elég erős kellene legyen a művelethez. Vagy az öreg APU-ból hiányzik valami hardveres video codec?

3. Nem pontosan értem, hogy mi a DeX funkció. Pár szóban elmagyarázná valaki? Régi S7E telefonom van, azon még nem volt ilyen.

4. Van egy 4k monitorom amin többek között van USB-C csatlakozó. Ha ilyen kábellel rákötöm a tabletre, akkor lehet mondjuk videot nézni tabletről a monitoron? Vagy ne próbálkozzak ilyen párosítással?

[ Szerkesztve ]

(#802) Somatom válasza #68216320 (#801) üzenetére


Somatom
veterán

A Rush követelménye. Úgy látszik, hogy nem szeretnék a tabletes használatot. A DeX -ről majd felhomályosítanak a többiek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#803) #68216320 válasza Somatom (#802) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nos, tenyleg kimaradtak a tabletek.

S6-ra milyen tokot volna erdemes vennem? Jo volna valami kemeny fedeles, meg hazon belul is kenyelmetlen hordozni tok nelkul. Probalom ugy vinni, hogy ne fogjam meg a kepernyot kozben, de ha egy kezem szabad csak akkor nem tudom biztonsagosan megfogni igy. Vagy, ha valamiert csuszik is picit ... Szoval kene valami tok. Billentyuzetes nem kell, eleg lenne ha valami megtamasztasa lenne csak kinyitva mondjuk egy asztalon. Hasonloan, mint a billentyuzetes gyarinak.

(#804) ghiottone válasza #68216320 (#803) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én ezeket használom és ajánlom: Timovo & Spigen Tough Armor első a német, második az olasz amazonról.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#805) bounty123 válasza #68216320 (#803) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem a billentyűzet nélküli minimalista gyári book cover tok nagyon bejött. Szimplán mágnessel rögzül és így egy mozdulattal levehető, de persze magától nem esik le. Tartja a tollat is és nagyon szuper minőség.

(#806) zsoltti


zsoltti
senior tag

Nekem is Timovo van! Imádom

(#807) Leonardo91 válasza #68216320 (#803) üzenetére


Leonardo91
senior tag

[link] Spigen Rugged Armor :)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#808) #68216320 válasza ghiottone (#804) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönöm a tippeket. A Timovo tetszik. Szerintem első körben megpróbálom azt.

(#809) #68216320


#68216320
törölt tag

A tabletemen gyárilag XEF CSC-s szoftver van. A dobozán is francia szöveg van, szóval valami onnan importált cucc lehet. Jelent ez bármi problémát később egy XEH verzióhoz képest? Csak Wifi, LTE nincs benne (8/256GB).

(#810) zsoltti válasza #68216320 (#809) üzenetére


zsoltti
senior tag

Max tobb lesz a migrans program a playstorebe :DDD

Nemtudom meg letezik-e de odinnal fel tudod tenni a gyari magyarorszagit ha zavar.

(#811) movax


movax
őstag

,

[ Szerkesztve ]

(#812) JMarty válasza #68216320 (#809) üzenetére


JMarty
tag

Én Angliában vettem az enyémet, az BTU volt. Samkey alkalmazással (fizetős) át tudtam állítani XEH-ra. Azóta a magyar irssítéseket kapom.

(#813) JMarty válasza JMarty (#812) üzenetére


JMarty
tag

Kifutottam az időből, szerk.:

Én Angliában vettem az enyémet, az BTU volt. Samkey alkalmazással (fizetős) át tudtam állítani XEH-ra. Azóta a magyar frissítéseket kapom.

Egyébként nem gondolom, hogy bármilyen hátrányod származna abból, hogy jelenleg XEF-en vagy.

(#814) #68216320 válasza JMarty (#813) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem emiatt, de targytalan a dolog. Viszem vissza az uzletbe.

(#815) JMarty válasza #68216320 (#814) üzenetére


JMarty
tag

Megkérdezhetem mi történt?

(#816) ghiottone


ghiottone
nagyúr

4 év biztonsági frissítésekre emelte a Samsung a mércét. A Tab S6 is benne van a listában: [link]

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#817) zsoltti


zsoltti
senior tag

A bíztonsági az más mint az OS frissítés, most is nem rég jött az S7 mobilokra-okra bíztonsági frissítés

[ Szerkesztve ]

(#818) ghiottone válasza zsoltti (#817) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ő, ez tiszta sor. Nem is rendszer verzió frissítésről volt szó.;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#819) zsoltti válasza ghiottone (#818) üzenetére


zsoltti
senior tag

akkor ez miért hír? :) A Samsung túl teljesítette a Google minimum 2év biztonsági frissítést idejét eddig is. Csak annyi hogy kijelentették hogy csinálják..

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s7-edge/firmware/#SM-935F

[ Szerkesztve ]

(#820) zoltan6


zoltan6
őstag

Közvéleménykutatás: Használja valaki a tablet ceruzáját? (S-pen) ha igen mire? Megmondom öszintén,hogy én amikor meglett a tablet megnéztem,aztán nyugtáztam hogy ahan ilyen is van.Még nem igazán jöttem rá,hogy mire is lenne jó. :F

(#821) AuraSync válasza zoltan6 (#820) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Még a dobozába van ahová való. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#822) ghiottone válasza zoltan6 (#820) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ritkán és csak alapfeladatokra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#823) Tomdriver válasza zoltan6 (#820) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én szinte csak azzal használom. Talán mert utálom az újjlenyomatokat a kijelzőn. Amúgy teljesen meg lehet szokni, pontosan dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#824) zsoltti válasza zoltan6 (#820) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nekem benn a dobozban, sosem hasznaltam

(#825) Pistakiss válasza zoltan6 (#820) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Én használom, mindenre, amiket csinálok a tabbal, böngészés, hangvezérlés, videólejátszásnál és néha rajzolgatok is vele

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#826) IamTheDog


IamTheDog
tag

Német Android 11-es One UI 3.1 már van LTE verzióra, Odinnal tehető home csc-vel. Csak mondom. :))

(#827) AuraSync válasza IamTheDog (#826) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Felraktad?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#828) IamTheDog válasza AuraSync (#827) üzenetére


IamTheDog
tag

Igen, teljesen oké.

(#829) hkari válasza IamTheDog (#826) üzenetére


hkari
őstag

Most már Wifi-re is van :) Fel is ment minden oké.

(#830) kicsi007


kicsi007
tag

A Sammobile oldalon fent van a frissítés az LTE XEH verzióra, de még OTA-n nem tölthető sajnos..

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#831) Luser2000 válasza kicsi007 (#830) üzenetére


Luser2000
addikt

Jó hosszú a változások listája:

One UI 3.1 frissítés (Android 11)

A One UI 3.1 arra szolgál, hogy segítsen Önnek a fontos dolgokra összpontosítani. Vizuális újratervezésünk révén továbbfejlesztettük azokat a helyeket, amelyeket Ön a legtöbbször látogat meg, például a Kezdőképernyőt és a gyorspanelt, hogy csökkenthessük a zavaró tényezőket, kiemeljük a fontos információkat, és következetesebbé tegyük az Önnek nyújtott élményt. A teljesítményfejlesztések segítségével az alkalmazások gyorsabban futnak, miközben az akkumulátor-töltöttséget kevésbé veszik igénybe. A One UI 3.1 pedig új adatvédelmi vezérlőelemekkel, egyszeri engedélyekkel és továbbfejlesztett Digitális jólét funkcióval segíti az Ön általi irányítást.

A módosítások teljes listájáért görgessen lefelé.

Vizuális kialakítás

A One UI 3.1 kinézetét és hangulatát számos módon – kisebb-nagyobb mértékben – frissítettük, az új, következetesebb ikonoktól kezdve a gyorspanelek és értesítések intelligensebb rendszerezéséig. A mozgás simább és természetesebb, mint valaha, továbbfejlesztett animációkkal és érzékelhető visszajelzésekkel a gyakori interakciókhoz. A kezelőfelület pedig igazodik a különböző képernyőméretekhez, így minden eszközön a legjobb élményt nyújtja, legyen szó telefonról, kinyitható eszközökről vagy táblagépről.

Jobb teljesítmény

Optimalizáltuk a One UI 3.1 felhasználói felületet, így az alkalmazások gyorsabban futnak és jobb teljesítményt nyújtanak. A háttértevékenységeket is korlátoztuk, a jobb teljesítmény és energiafelhasználás biztosítása érdekében.

Jobb testreszabás

• A Dinamikus zárolt képernyő új képkategóriákkal bővült, és Ön egyszerre akár 5 kategória közül választhat.
• A Zárolt képernyőn hozzáadhat egy widgetet a használati idő ellenőrzéséhez.
• Kapjon interaktív előnézetet háttérkép beállításakor.
• A zárolt képernyő beállítása egyszerűbbé vált.
• Hívásháttér hozzáadása a kép vagy videó megjelenítéséhez, amikor hívást kezdeményez vagy fogad.
• A Samsung Interneten átrendezheti és zárolhatja a füleket.
• A Bixby Routines még több vezérlőelemmel rendelkezik, hogy segítsen Önnek az élete automatizálásában.
• Az új ikonok és a Zárolt képernyő widgetek megkönnyítik az Ön rutinjainak keresését és vezérlését.
• Használja a Digitális jóllét funkciót külön személyes és munkaprofil okkal.

Feljavított funkciók

Kezdőképernyő és Zárolt képernyő

• A Kezdőképernyőn egy alkalmazás megérintésével és nyomva tartásával adjon hozzá widgeteket.
• Kapcsolja ki a képernyőt a Home vagy a Zárolt képernyőn egy üres hely kétszeri megérintésével. (Ez beállítható a Beállítások > Speciális funkciók > Kéz- és egyéb mozdulatok menüpontban.)
• A Zárolt képernyőn érintse meg az óra területét, hogy megtekinthesse az olyan widgeteket, mint a naptár, az időjárás és a zene.

Hívások és csevegések

• A beszélgetéseket az értesítési panelen külön tekintheti meg. Ez a funkció az Üzenetekkel és kedvenc csevegőalkalmazásaival használható.
• Könnyedén eltávolíthatja az ugyanazon a fiókon tárolt duplikált névjegyeket a Névjegyek menüpontban. A törölt névjegyek tárolási idejét 15 napról 30 napra hosszabbítottuk.
• A több csatlakoztatott névjegy szerkesztése egyetlen képernyőről lehetőség hozzáadva.
• Az Üzenetekben hozzáadtuk a Kuka opciót, így a nemrégiben törölt üzenetek 30 napig tárolódnak.

Képek és videók

• Gyorsabban készíthet fényképeket a továbbfejlesztett autófókusszal és automatikus expozícióval.
• Könnyebben megtekintheti, szerkesztheti és megoszthatja képeit és videóit a Galériából.
• Találjon meg gyorsabban képeket és videókat az új keresési funkciókkal és kategóriákkal a Galériában.
• A szerkesztett képeket bármikor visszaállíthatja eredeti verziójukra, még a mentésük után is, így soha nem veszíti el a felvételeit.

Beállítások

• A Beállítások funkció immár egy új, egyszerűbb megjelenést és hangulatot közvetít. Az Ön Samsung accountja felül látható, és a így már könnyebben hozzáférhet Kezdőképernyő beállításaihoz.
• Az új Keresés funkciók segítségével könnyebben megtalálhatja a szükséges beállításokat. A szinonimák és a gyakori elírások jobban kezelhetők, és a címkéket megérintve megtekintheti a kapcsolódó beállítások csoportjait.
• A Gyorsbeállítás gombokat csökkentettük, hogy csak a leggyakrabban használt funkciókat biztosítsuk. Gombokat is hozzáadhat a saját testre szabott gyorspanel létrehozásához.

Samsung billentyűzet

• A beviteli nyelvek számát 370-re növeltük.
• Egyszerűbbé tettük a szöveges üzenetekből átmásolt képek és ellenőrzőkódok beillesztését.
• Szöveges emotikon megadásakor emoji és matrica javaslatok hozzáadása.
• Átrendezett billentyűzetbeállítások, hogy könnyebben elérhesse a gyakran használt beállításokat.

Hatékonyság

Az ismétlődő és bonyolult feladatok minimalizálásával és hatékony kezelésével egészséges egyensúlyt tarthat fenn a munka és az magánélet között.

• A napi életvitele és használati szokásai alapján új rutinokat javasolunk.
• A Bixby Routines olyan beállítást biztosít, amely mindent visszaállít a rutin futtatása előtti állapotba.
• Az Internet alkalmazásban elrejtheti az állapot- és navigációs sávokat a még magával ragadóbb élmény érdekében, és gyorsan lefordíthatja a weboldalakat.
• A rendszer arra kéri, hogy blokkolja azokat a weboldalakat, amelyek túl sok felugró ablakot vagy értesítést küldenek.
• A Saját fájlok fájlválasztó képernyőn böngészhet és kiválaszthatja a felhőalapú meghajtó fájljait.
• Most már törölheti a gyorsítótár fájljait a Saját fájlokban annak érdekében, hogy könnyen felszabadítson tárhelyet.
• Az azonos kezdési idővel rendelkező események együtt jelennek meg a hónapban, és listázzák a nézeteket a Naptárban.
• Használja telefonja vagy táblagépe ikonelrendezését a Samsung DeX-ben, így tudni fogja mindennek a helyét.
• Nyissa meg az érintőpadot telefonja vagy táblagépe navigációs sávjából.

Egyszerű média- és eszközvezérlés

A média- és eszközvezérlés egyszerűbb a továbbfejlesztett média panelnek köszönhetően az értesítésekben. Megtekintheti a nemrégiben használt médiaalkalmazásokat, és gyorsan módosíthatja a lejátszóeszközt. Továbbá áttekintheti az Android Auto beállításokat a Beállításokban lévő Speciális funkciók menüben.

Azonosítsa és tökéletesítse digitális szokásait

A továbbfejlesztett Digitális jóllét funkciók megkönnyítik a telefon vagy táblagép használatának ellenőrzését, és segítenek a megfelelő digitális szokások kialakításában. Ellenőrizze a használatot vezetés közben, vagy tekintse meg a képernyőidőben bekövetkezett heti változásokat egy szempillantás alatt a frissített heti jelentések segítségével.

Kisegítő lehetőségek mindenki számára

A One UI 3.1 hasznos Kisegítő lehetőségek funkciókat javasol Önnek az Ön általi eszközhasználat alapján. A továbbfejlesztett Kisegítő lehetőségek parancsikon megkönnyíti a kisegítő lehetőségek funkciók elindítását és használatát. A Billentyűzetbevitel felolvasása funkció segítségével hang visszajelzést kaphat a gépelésről, még akkor is, ha TalkBack funkció ki van kapcsolva.

Fokozott adatvédelem

Mostantól megteheti, hogy csak egy alkalomra ad engedélyt az adott alkalmazásnak arra, hogy hozzáférjen a mikrofonjához, kamerájához vagy tartózkodási helyéhez. Minden olyan engedély, amelyet egy alkalmazás egy ideje nem használt, automatikusan visszavonásra kerül. Többé nem adhat engedélyt az alkalmazásoknak, hogy mindig láthassák a tartózkodási helyét a szokásos engedélyező felugró ablakban. Ahhoz, hogy az alkalmazások elérhessék az Ön tartózkodási helyét, amikor nem használja azokat, a Beállításokban be kell lépnie a tartózkodási hely engedélyezési oldalára.

Feljavított csatlakoztathatóság más eszközökhöz.

• A táblagép használható számítógépek másodlagos kijelzőjeként.
• Támogatja a Buds automatikus átváltását a Galaxy telefon és a táblagép között (ha mindkét eszköz Samsung accountot használ).
• A Samsung Internet és a Samsung Notes zavartalan támogatása egyazon Samsung accountot használó eszközök között.
• Szövegek és képek másolásának és beillesztésének támogatása egyazon Samsung accountot használó eszközök között.
• A táblagép billentyűzetéről történő bevitel támogatása megosztással a táblagép billentyűzettel rendelkező tokjáról okostelefonra.

További fejlesztések

• Az Óra funkción belül az eszköz hangosan felolvassa a jelzés idejét és az előre beállított nevét, amikor az ébresztő hangjelzés hallható.

Egyes alkalmazásokat a One UI 3.1 frissítése után külön kell frissíteni.

Többé nem használhatja a Wi-Fi Directet más eszközökre történő fájlküldéshez. Helyette használhatja a Nearby Share lehetőséget. Továbbra is fogadhat fájlokat a Wi-Fi Directen keresztül.

A Smart View használatával többé nem csatlakozhat a Chromecasthoz. Helyette használhatja a Google Home lehetőséget.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#832) kicsi007 válasza Luser2000 (#831) üzenetére


kicsi007
tag

Megkaptad OTA-n? Nekem még mindig nem jelzi..

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#833) delig válasza kicsi007 (#832) üzenetére


delig
tag

Én már feltettem. OTA - XEH

(#834) kicsi007 válasza delig (#833) üzenetére


kicsi007
tag

Most jön lefelé nekem is!

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#835) ghiottone válasza delig (#833) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most szedi le nekem is az OTA-t.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#836) balage25


balage25
senior tag

Nalam nem jelenik meg a second screen gomb, ezert nem tudom maodlagos kijelzonek hasznalni. hogyan lehet elocsalogatni?

(#837) Pistakiss válasza ghiottone (#835) üzenetére


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Én is most telepítem, pedig májusra ígérték

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#838) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem rendes frissítéssel jött ma, nem kellett máshonnan leszednem. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#839) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Wifis re még semmi

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#840) delig válasza delig (#833) üzenetére


delig
tag

Frissítés óta tapasztaltam:
1. érzésre jobban merül nekem a tablet, átlagosan mondjuk talán 0,5-1 órával kevesebbet bír
2. sokkal magasabban tartja az automata a fényerőt, mint előtte. Lehet emiatt is a gyorsabb merülés
3. A Telekom TV GO-n az tv adások stream-je nem indul el. Vetettem fel rá már hibajegyet.

FR-t nem csináltam, fájna megint újra belakni. De még gondolkodom rajta

(#841) ctibor


ctibor
senior tag

Tud valaki olyan magyar billentyűzetet, amelyik prediktív és viszonylag jól találja meg a megfelelő szavakat?

Megőrülök a Samsung ostoba és idegesítő appjától, ami a pontosan begépelt szavakat is kicseréli valami másra... (most pl. a begépelt helyett bevételt írt :((( )

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#842) ghiottone válasza ctibor (#841) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a Google billentyűzetet használom már évek óta. Próbáld ki hátha jó lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#843) ctibor válasza ghiottone (#842) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, tényleg nem rossz, telepítve van nekem is, de olyat keresnék, ahol legalább a gyakoribb magyar betűk külön is szerepelnek (á, é, stb.)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#844) forintuser válasza ctibor (#843) üzenetére


forintuser
őstag

Azon is van. Csak ne Qwerty, vagy Qwertz legyen a billenyzyűzet kiosztás. Hanem simán csak magyar.

Holnapkészítést vállalok.

(#845) bounty123 válasza ctibor (#843) üzenetére


bounty123
őstag

Én az Anysoft keyboardot használom úgy, hogy egy külön sorban ott az összes ékezetes betű, meg egy sorban az összes szám. Sajna a predikciója nem a legjobb finoman szólva, de én hülyét kapok, ha hosszan kell betűt nyomni az ékezetekhez.

(#846) zoltan6


zoltan6
őstag

Én gboardot használok,szeretem,de az az első hogy ezeket az automatikus javitó funfciókat tiltom is le benne,mert én is rühellem amikor helyettem akarja eldönteni hogy melyik szóra is gondoltam,aztán önálló életet él,meg belejavítgat.

(#847) ctibor válasza forintuser (#844) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszönöm, ezt eddig nem tudtam!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#848) zsoltti


zsoltti
senior tag

Én az Anysoftkeyboard-ot használom, van hozzá Magyar nyelv és nagyon jól konfigurálható, osztott mód fektetve pl.

[ Szerkesztve ]

(#849) füstöltsonka


füstöltsonka
újonc

A frissítés óta youtube videó végén nem kapcsol ki, hanem folyamatosan világít a kijelző. Mivel gyakran alszom el rá, ez rendkívül bosszantó. Az aksi is merül, a képernyő is be fog égni. Más is tapasztal ilyet? Esetleg megoldási javaslat? Köszi!

(#850) AuraSync válasza füstöltsonka (#849) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

YouTube Vanced.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.