Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) mave13 válasza bostone (#548) üzenetére


mave13
őstag

Nekem az S8-on volt olyan frissítés, ami hasonló panaszokat okozott, akkor a frissítés után a proci 4 alacsony fogyasztású magja akadt valamiért 100%-os kihasználtságon. Érdemes feltenni valami proci mérő progit, hogy a működés rendben van-e.
De, egyébként ezen csak a factory reset segített, az mindig megoldotta a problémát.
Annyit sikerült erről kiderítenem, hogy feltehetőleg a Samsung Gear, és annak egyik pluginje akadt be, és nem segített rajta az újraindítás sem.

Icewolf || kósza ||

(#552) bostone


bostone
addikt

Féltem, hogy ezt a tanácsot kapom tőletek...

2020-ban rakjam újra a gépet egy frissítés miatt. Elképesztő, mintha windows xp futna az android helyett.

Nem túl elegáns a Samsung részéről.

Egyébként tapasztalatom szerint, nálam mindenképp jellemző, hogy az első rendszer a legstabilabb. Mobilok esetében is.

(Huawei, vagy xiaomi esetében ilyesfajta változásokra nem emlékszem.)

(#553) mave13 válasza bostone (#552) üzenetére


mave13
őstag

Tapasztalataim szerint ezt valahogy túléled, és utána jó lesz. Legalábbis nekem nincs panaszom az új rendszerre.

Icewolf || kósza ||

(#554) bostone válasza mave13 (#553) üzenetére


bostone
addikt

Csak ne erőltessék ennyire, ha nem megy.
Mert ok, a jútjbot letöltöd és szevasz.
De amikor a bank alkalmazását csak ügyfélszolgálattal tudod újra aktiválni...

(#555) zsoltti


zsoltti
senior tag

Két dolog,
most kaptam én is a 10es androidot a tabomra, azt az undorító billentyűzet alatt lévő csík hogy tüntethető el? Van egy opcio de csak a bal oldali ikon megy el a csik még ott van a billentyűzett alatt?

S10+ hoz most volt frissitésem, 2 napig fos volt a teló majd nem földhöz csaptam csonoszor, ugy ugrált mint egy S3as laggolt. . . aztán törölgettem appokat minden, de végül szerintem az oldotta meg hogy feltettem egy gyári programok letiltó progamot, ott kikapcsoltam az összes letiltott programot. majd vissza tiltogattam őket.

[ Szerkesztve ]

(#556) AuraSync válasza bostone (#554) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ne erőltessék?
Senki nem kötelez rá, hogy feltedd a frissítéseket az eszközre.
Sőt sokan azt mondják ha nincs probléma az adott eszközzel akkor nem kell frissíteni és kész.
Egy új oprendszer mindig lutri vagy jó lesz elsőre vagy nem. (főleg ha Androidról beszélünk)
A többségnek jó lett te meg beleestél az elhanyagolható 1% hibalehetőségbe.
Lehet legközelebb én esek bele. Ez így megy.

(#555)zsoltti:
Az engem is zavar, de én sem jöttem rá hogyan lehetne eltüntetni. :(

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#557) V B A


V B A
aktív tag

Egy ideje használom a 10-est, vegyesek a tapasztalatok:
- chrome néha lefagy
- billentyűzetet még szokom
- OneNote nem indult -> cache törlés, adat törlés
- Excel szívta az akkut, úgy hogy nem is használtam (napi 30-35%-ot (!) evett meg)
- ujjlenyomat olvasás szinte tökéletes, arcfelismerés is javult

(#558) AuraSync válasza V B A (#557) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

-Nem használok krómot.
-Bill.-t megszoktam 10 perc alatt.
-Nem használok OneNote-ot.
-Nem használok Excel-t.
-Ujjlenyomat szintén javult.

Ezt csak azért soroltam fel, hogy lássátok én pl maximális pontszámot adnék ennek a készüléknek míg más kevesebbet a fent felhozott nyűgök miatt. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#559) bounty123 válasza AuraSync (#558) üzenetére


bounty123
őstag

A billentyűzethez annyit, hogy a beépítettnél eleve vannak jobbak, szóval én észre se vettem, hogy változott. (gboard, swiftkey, anysoftkeyboard)

(#560) zsoltti válasza bounty123 (#559) üzenetére


zsoltti
senior tag

Az anysoftot használom én is, de lett alatta egy üres sáv, az eddig nem volt! És az a probléma hogy nem lehet eltüntetni

[ Szerkesztve ]

(#561) bounty123 válasza zsoltti (#560) üzenetére


bounty123
őstag

Hmm én jelenleg gboard-ot és nincs semmilyen csík alatta.

(#562) Leonardo91 válasza bounty123 (#561) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Gboard nem meríti nagyon az aksit?
Watchon felé annyira lehuzza az uzemidőt.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#563) bounty123 válasza Leonardo91 (#562) üzenetére


bounty123
őstag

Nem vettem észre semmi ilyesmit. Eleve annyira jól bírja az akku, hogy bekapcsoltam a 85%-os védelmet is, bőven elég így is a mindennapokban.

(#564) ghiottone válasza zsoltti (#560) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De, ha erre gondolsz. Most csináltam egy factory resetet és utána én is találkoztam a problémával. Itt lehet kikapcsolni:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#565) bostone válasza ghiottone (#564) üzenetére


bostone
addikt

Hogyan csináltad a factory resetet?
A gyári visszaállítás nem elég, a problémák nem változtak.

(#566) AuraSync válasza bostone (#565) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Valahogy így kell: [link]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#567) petymeg


petymeg
addikt

Ezt figyeljétek:

Tegnap este 10 körül húztam le az áramról, azóta most nyiltam hozzá. Valami leszívta az akksit 50 %-ra és ott megállt. Ilyet még nem pipáltam. Remélem egyszeri eset volt.

Accubattery riport:

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#568) AuraSync válasza petymeg (#567) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hát ha ilyen reklám programokkal van tele a cucc mint az Acubattery vagy mi akkor ne csodálkozz ha random leszívja valami a készüléket. :K

S4 (teló) óta vannak Samsung eszközeim de még SOHA nem volt ilyen gondom egyikkel Sem.
O
H
A

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#569) petymeg válasza AuraSync (#568) üzenetére


petymeg
addikt

A telefonomon és a tableten is hónapok óta használom és eddig sose volt vele gond.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#570) zsoltti válasza ghiottone (#564) üzenetére


zsoltti
senior tag

Köszi, ez volt az! :R :R

(#571) ghiottone válasza zsoltti (#570) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#572) ckaresz122 válasza petymeg (#567) üzenetére


ckaresz122
tag

Ezt nekem is eljátszotta ma reggelre. Hajnal 4kor huztam le a töltőről, 100százalékon volt.
Délelőtt 9re 85%ra szívta le valami. A google play szolgáltatások ugyanigy ott volt a statba. Neked egyszeri volt?

(#573) Thom!


Thom!
veterán

Magyar billentyűzet tokkal van hozzá?

(#574) ghiottone válasza Thom! (#573) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A gyári elvileg az.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#575) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Sziasztok! A korábban itt olvasott Timovo tok, fekete, nagyon klasszul passzol az eszközhöz, a szintén általuk árult üveggel sincsen problémám, bár az ujjlenyomat olvasás nem akar működni azóta, de ez engem nem érint hátrányosan. Olyan kérdésem lenne, hogy a hálózati sebességet ki lehet íratni valahogy, mint a telefonokon? Előre is köszi!

(#576) Luser2000 válasza ghiottone (#574) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem az.
Sajnos

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#577) ghiottone válasza Luser2000 (#576) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:Y ne már. Nincs rajta magyar kiosztás?
2012-ben még a Motorola Lapdockba is be lehetett állítani a magyar billentyűzet kiosztást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#578) mave13 válasza Luser2000 (#576) üzenetére


mave13
őstag

De az, magyar kiosztásúként tudod használni, csak a gombok feliratozása EU, tehát az ékezetes betűk nincsenek rajta jelölve.
De a billentyűzet kiosztása az magyar. Van Í, meg Ű is, igaz az Ű elég szokatlan helyen, a backspace mellett van.
Egyébként az oldalakon közölt fotók zömmel rosszak, mert a US, azaz a hosszú shiftes kiosztást mutatják. De van EU, illetve GBkiadás is, amin van Í, itthon zömmel ezt kapni.

Icewolf || kósza ||

(#579) zsoltti válasza r3dwo0d (#575) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nekem is az a tok van brutal jo! ha uveget teszel ra, ujjra fel kell vinni az ujlenyomatokat!

(#580) Tomdriver válasza mave13 (#578) üzenetére


Tomdriver
őstag

Nekem a DE van, rövid shiftes az is. (abszolút rosszak a képek a forgalamazói oldalakon, mindenhol a hosszú shiftes van lefotózva. Az egyik webáruház meg a sorozatszámot is rosszul tüntette fel, US verziónak írták aztán DE lett belőle - hál'Isten.) :-)

(#581) mave13 válasza Tomdriver (#580) üzenetére


mave13
őstag

Igen, elég nagy a katyvasz ezen a téren. Én BestMarkt oldaláról rendeltem serial alapján, bejött, mert a GB verziót kaptam.

Icewolf || kósza ||

(#582) sbalu1


sbalu1
senior tag

Újabban ledobál időnként a netről.Ilyenkor csak az újraindítás segít.Ti nem tapasztaltok ilyet?

(#583) Tomdriver válasza sbalu1 (#582) üzenetére


Tomdriver
őstag

Android 9 vagy már a 10? Nálam stabil a 10-el, pedig használom 24/7-ben.

(#584) sbalu1 válasza Tomdriver (#583) üzenetére


sbalu1
senior tag

Már a 10-es.9-ről frissítve eleinte nem tapasztaltam, csak az utóbbi napokban.

(#585) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Tegnap érkezett meg a tabletem. Már alapból 10 van rajta

(#586) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Sziasztok!
Srácok, a Tab S6-omat szeretném eladni. Tudtok Nekem ajánlani egy olyan felületet itt, ahol nagyobb rá a kereset, mint úgy általánosságban?

Vagy akár ha közületek érdekel bárkit, írjon és megdumáljuk a részleteket. Január 28.-án vásároltam (tehát még bőven garanciális), de nem használom annyit amennyit gondoltam, hogy fogom... :))

Tökéletesen karcmentes, BookCover tokkal, Type-C Jack átalakítóval, és Táskával kínálnám 180.000 Ft-ért.

Facen fennt van hirdetésbe, ha érdekel, privátban dobom is a linket.

Segítsetek eladni. 😀

(#587) ghiottone válasza TrueGooner (#586) üzenetére


ghiottone
nagyúr

hardverapro.hu. Fórumban nem igazán lehet hirdetni a azabályzat szerint.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#588) TrueGooner válasza ghiottone (#587) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Köszönöm, és elnézést. Feldobtam oda:)

(#589) Luser2000


Luser2000
addikt

Jön a következő frissítés:

Buildszám : T865XXU3BTF2
Android verziója : Q(Android 10)
Kiadás dátuma : 2020-06-16
Biztonsági javítás szintje : 2020-05-01
• Javítottuk a(z) Quick Share stabilitását.
• Tökéletesítettük az eszköz biztonságát

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#590) ghiottone válasza Luser2000 (#589) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Épp akartam kérdezni, hogy milyen gyakorisággal jönnek a biztonsági frissítések.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#591) Luser2000 válasza ghiottone (#590) üzenetére


Luser2000
addikt

3 hónap. Még csak DBT régiókóddal van kint.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#592) ghiottone válasza Luser2000 (#591) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszönöm.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#593) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy aki frissített Android 10-re azoknál mik a tapasztalatok most már pár hét távlatából? Laggolás, üzemidő, bosszantó bugok?
A 9-essel teljesen meg vagyok elégedve minden szempontból, ezért kicsit ódzkodok az upgrade-től, de a Quick Share hiányzik nagyon.
Köszönöm!

(#594) AuraSync válasza Tündike25 (#593) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Tökéletes semmi gond vele.
Ha valaki tudja hogyan kell kezelni/ karbantartani egy Android-os eszközt akkor soha nem lesz vele gondja. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#595) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

A Samsung valóban lekorlátozta az usbc-hdmi konvertereket a saját termékeire? Egy olyan átalakítóval próbálnék tévére kötni, amit az ipad pro simán használ, a tabnál pedig se kép se hang. Full HD kép sincs, nem hogy 4k..., ez elég elszomorító. Másnak van tapasztalata?

(#596) ghiottone válasza r3dwo0d (#595) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy ugreen átalakítóval és hdmi kábellel használom néha, ezekkel megy a tablet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#597) r3dwo0d válasza ghiottone (#596) üzenetére


r3dwo0d
tag

Én [ezzel] az átalakítóval próbáltam, de akkor még kipróbálom, hátha a kábelt nem szerette a gép.., köszi a választ!

(#598) mave13 válasza r3dwo0d (#597) üzenetére


mave13
őstag

Nekem is volt hozzá sima eBay-es VGA+HDMI átalakító, és ment minden teljesen jól.

Icewolf || kósza ||

(#599) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

T860 XEH ra jött valami

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#600) AuraSync válasza Leonardo91 (#599) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi már töltöm is. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.