Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) bounty123 válasza sbalu1 (#500) üzenetére


bounty123
őstag

Detto, korábban se éreztem vele problémát.

(#502) V B A válasza sbalu1 (#500) üzenetére


V B A
aktív tag

Nekem kb. 60%-os a találati aránya Android 9-el, pedig nem ez az első ujjlenyomatolvasós eszközöm. Pl. a Huawei M20 Pro közel 100%-os.

(#503) sbalu1 válasza V B A (#502) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem mondom, hogy nekem ebben az esetben 100%-os, de elég jó.Mondjuk a Samu Galaxy S7 Edgém nyomógombos ujjlenyomatolvasója se 100-as.Kiváncsi leszek akkor, hogy a 10-es androidnál ez mennyivel lesz jobb, de csak akkor frissítek, ha nem muszáj gyári visszaállítást eszközölni hozzá.Nincs kedvem mindent újrarakni.

(#504) hkari válasza sbalu1 (#503) üzenetére


hkari
őstag

Természetesen nem muszáj, sohasem volt az. Én sem állítottam vissza tökéletesen működik. Ennyire nem kell parázni egy frissítéstől :)

(#505) ghiottone válasza sbalu1 (#503) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy kicsit én is tartottam tőle, egy korábbi - igaz, másik gyártó által elkövetett verzióváltás utáni - negatív tapasztalatok alapján, de pénteken lefrissítettem. Most először nem csináltam teljes reset-et, mert 2 hetes tabletnél nem éreztem, hogy szükséges lenne. Eddig 1xer töltöttem, több mint 8 órát volt aktív a kijelző - hozza azt nálam amit korábban és nem tapasztaltam semmi negatívumot. Nekem csak az akkumulátor statisztika új diagramja, illetve használati megoszlása nem tetszik, de ez szubjektív.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#506) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Pénteken jött a 10es android, most pár perccel ezelőtt meg már kínálta is fel az első kisebb javítást.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#507) AuraSync válasza Leonardo91 (#506) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

S20 Ultra milyen? Mesélj róla kicsit. Akku meg ilyenek. :)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#508) Leonardo91 válasza AuraSync (#507) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem semmi semmilyen problémám nincs vele amiket írnak a topicjában (zöldes kijelző, akksi merülés stb, az elején a fókuszálással a kamerának tényleg voltak gondjai de most azt hiszem a 4. frissítés jött rá a múlthéten már azzal sincs gond.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#509) AuraSync válasza Leonardo91 (#508) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

És a Galaxy Watch milyen? Mennyit bír az akkuja hány naponta töltöd átlagos használat mellett?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#510) sbalu1 válasza hkari (#504) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem parázok, máskor is csináltam már, sőt régebbi készülékeimet rootoltam is, nem gyári romokkal is próbálkoztam, csak óvatos vagyok. ghiottone- nak és neked is köszönöm a válaszát.

(#511) sbalu1 válasza AuraSync (#509) üzenetére


sbalu1
senior tag

Boldog tulajdonosa vagyok egy 46mm-es Galaxy Watchnak, nagyon szeretem, elég intenzív használat mellett 2 naponta töltöm, AOD mellett.Előtte LG Watch Urbane okosórám volt, azt naponta kellett tölteni.

(#512) AuraSync válasza sbalu1 (#511) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Be tudnád linkelni, hogy ez pontosan melyik óra? Mert többet is találtam régit újat stb. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#513) sbalu1 válasza AuraSync (#512) üzenetére


sbalu1
senior tag

Samsung Galaxy Watch R800 46mm Silver

[ Szerkesztve ]

(#514) sbalu1


sbalu1
senior tag

Lefrissítettem a tabletet.Ami első blikkre nem tetszik a 9-eshez képest, az a redőny kisebb mérete, valamint a felső gyors panelen nem találom a navigációs sáv gyors váltásának gombját.Nem találom a gyors panel szerkeszthetőségének az opcióját sem.

[ Szerkesztve ]

(#515) TpS válasza sbalu1 (#514) üzenetére


TpS
őstag

A szerkesztés a panelen csak álló módban jelenik meg. Teljes méretre húzva a 3 pont menüben van a gombok sorrendje, ha erre gondoltál.

(#516) ronda


ronda
aktív tag

Sziasztok! Pár napja, talán 19-én frissült a tabletem. Azóta nem működik rajta az s-pen-es feloldás. Más is tapasztalta?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#517) ctibor


ctibor
senior tag

A 10-re frissítéssel én sem vagyok teljesen elégedett. A legjobban az új Samsung billentyűzet zavar. Kisebbek, nehezebben észrevehetők rajta a betűk, és ha hosszan nyomom, az előző verzióval ellentétben most nem a magyar karakter (pl. a >> á) jelenik meg, hanem valamelyik írásjel és külön oda kell navigálnom a kívánt betűhöz.
Jó lenne valahogy visszatenni a régit...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#518) sbalu1 válasza TpS (#515) üzenetére


sbalu1
senior tag

Igen arra, közben már magamtól is rájöttem.A navigációs sáv változtatásához pedig feltettem egy segéd programot, mert sajnos a gyors menüből kivették.Hát őszintén szólva 1 napos tapasztalataim alapján többet vártam ettől a frissítéstől.Lehet, hogy sokkal biztonságosabb lett a 9-esnél, de sok apró bosszúságot hozott nekem.Ha tudom előre, lehet nem frissítek.

(#519) sbalu1 válasza ctibor (#517) üzenetére


sbalu1
senior tag

Egyetértek, de a billentyűzet beállításánál meg lehet oldani, hogy hosszú nyomásra, rögtön az ékezetes betűk legyenek elöl.Az alternatív karaktereket kell elrejteni hozzá.A kisebb karakterek a nyomógombokon nekem se tetszenek.Az akku információk is nagyon rondák lettek az előzőhöz képest.

[ Szerkesztve ]

(#520) sbalu1 válasza ronda (#516) üzenetére


sbalu1
senior tag

Ha a 2 nyomásos S Pen képernyő bekapcsolásra gondolsz, az nálam műxik.

(#521) Leonardo91 válasza sbalu1 (#518) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Tedd fel a SwiftKeyt
Legjobb billentyűzet

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#522) sbalu1 válasza Leonardo91 (#521) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz, majd megnézem!

(#523) ctibor válasza sbalu1 (#519) üzenetére


ctibor
senior tag

"...meg lehet oldani, hogy hosszú nyomásra, rögtön az ékezetes betűk legyenek elöl.Az alternatív karaktereket kell elrejteni hozzá."

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#524) sbalu1 válasza ctibor (#523) üzenetére


sbalu1
senior tag

Welcome!

(#525) ronda válasza sbalu1 (#520) üzenetére


ronda
aktív tag

Nekem eddig úgy ment, hogy fel is oldotta. Most meg bekapcsol a képernyő, de kéri az ujjlenyomatot vagy a pin-t. De közben próbálgatom és néha működik. Mondjuk 10-ből háromszor. És olyankor azt írja ki, hogy feloldotta a smart lock. Miközben semmilyen smart lock-os feltétel sem teljesül. Franc aki érti...

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#526) sbalu1 válasza ronda (#525) üzenetére


sbalu1
senior tag

Ja, a kódot nekem is kéri ilyenkor, hiába van engedélyezve a smart lock.Mondjuk szerintem nem is baj, mert akkor bárki felnyithatná a tabot.

(#527) walko


walko
tag

A vertikális scrollozáskor tapasztalható "hullámzás" effektus kikapcsolható valahol? Bocsánat, ha volt már. :B

(#528) hkari válasza walko (#527) üzenetére


hkari
őstag

Ez sajnos nem effektus, ennyit tud a panel. :(

(#529) ronda válasza sbalu1 (#526) üzenetére


ronda
aktív tag

Na de frissítés előtt nem kérte. A funkció neve is az, hogy feloldás s-pen-el. Szerintem ezt elcseszték. Talán majd egyszer kijavítják.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#530) ctibor


ctibor
senior tag

Valaki tudja, hogy a 'Letöltéskezelő' app hová menti a letöltött fájlokat?

Egy Facebook csoportból letöltöttem két Word dokumentumot és most egyáltalán nem találom őket a tableten. Pedig a Letöltéskezelő jelezte, hogy ok. (Tudom, töltsem le újra, csakhogy már nem találok vissza ahhoz a csoporthoz...)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#531) sbalu1


sbalu1
senior tag

Szerencsére én nem tapasztalom ezt a scollozási hullám effektust.

(#532) sbalu1 válasza ctibor (#530) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nyisd meg a Saját file-ok applikációt, alapból legfelül látszik benne a legutoljára letölött file-ok!Ha hosszan rányomsz közülük egyre, kiválaszthatod a legördülő menüből a részleteket, ahol arról is kapsz információt, hogy hova töltődött le.

[ Szerkesztve ]

(#533) ctibor válasza sbalu1 (#532) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, köszi, ezt én is tudom, de ott sem jelentek meg a letöltött fájlok...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#534) bounty123 válasza sbalu1 (#531) üzenetére


bounty123
őstag

Fura, hogy én se látom a problémát, késő este teljesen sötétben nézve se. Pedig én kimondottan alacsony fényerőn használom minden eszközömet. Valószínű egyénenként változó, hogy ki mennyire érzékeny erre.

[ Szerkesztve ]

(#535) sbalu1 válasza bounty123 (#534) üzenetére


sbalu1
senior tag

Lehet, bár én láttam róla videót, ott eléggé látszott.

(#536) hkari válasza bounty123 (#534) üzenetére


hkari
őstag

Állított használatnál pl egy böngészőben a legfeltűnőbb.

(#537) sbalu1 válasza hkari (#536) üzenetére


sbalu1
senior tag

Valóban, úgy látszik.Szerencsére én fektetve használom, ott nem jelentkezik, azért nem vettem észre.

(#538) ghiottone válasza sbalu1 (#537) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fektetve nem zavaró, állítva viszont borzasztóan néz ki. Nekem olyan mintha hullámozna a kép és a bal oldal le lenne maradva görgetéskor.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#539) AuraSync válasza ghiottone (#538) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nyugi majd az S7 120Hz-el 450k-ért talán nem fog ilyen "effektet" produkálni. :DDD

Amúgy érdekes a Samu is... Kiad egy 5G-s verziót ebből, nem hogy már az S7-en dolgozna ami már alapból az lesz. Hmm látszik itt is mire megy ki a játék.
Kíváncsi leszek ki lesz az a gyökér aki majd az LTE-s S6-ot lecseréli 5G-sre. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#540) sbalu1


sbalu1
senior tag

Sajnos a Droid 10 alatt bizonyos időzítések sem működnek.Pl. használok Phone Weaver nevű profil menedzser progit, a beállított időknek való profil váltásokat nem hajtja végre.Minden engedély és kivételekek beállítása után sem.Több hasonló alkalmazás esetében is hasonló a helyzet.Az akkumlátor elemzés is nagyon előnytelen külleműre változott az Eszközkarbantartóban.

[ Szerkesztve ]

(#541) petke91


petke91
újonc

Átgörgetve a hozzászólásokat nem találtam - vagy csak elkerülte a figyelmemet - néhány probléma a frissítés óta. A Google kereső használatától rövid időre lefagy/belassul a tablet. Mindegy, hogy eleve ezt keresőt használom, vagy más böngészőből (Chrome, Opera) nyitom meg a találatokat Google keresőmotorral. Többször újra lett indítva a gép, applikációk újratelepítve, de a probléma ugyanaz. Az S pennél szintén hasonló probléma áll fent: sokszor több másodperc után sem lehet semmilyen műveletet végezni, viszont ez is kizárólag a böngészőkre érvényes.

Valaki találkozott ezekkel a problémákkal vagy csak engem tisztel meg a tabletem?

(#542) sbalu1 válasza petke91 (#541) üzenetére


sbalu1
senior tag

Részemről efféle anomáliát nem tapasztaltam.

(#543) mave13 válasza petke91 (#541) üzenetére


mave13
őstag

Semmi ilyesmi nem jelentkezett.

Érdemes lenne egy wipe cache-t nyomni neki, hátha.
Ha nem, akkor factory reset meg szokta oldani az ilyen anomáliákat.

Icewolf || kósza ||

(#544) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Lehet valamilyen megoldással a tabot pc rajztáblaként használni Ps-hez pl?

(#545) mave13 válasza malibu (#544) üzenetére


mave13
őstag

Tippre nem. Nem tudod úgy hozzákötni PC-hez, mint beviteli eszközt.
Legalábbis én nem tudok ilyesmiről.

Icewolf || kósza ||

(#546) hkari válasza malibu (#544) üzenetére


hkari
őstag

(#547) smc válasza malibu (#544) üzenetére


smc
addikt

Easycanvas vagy duet display. Utóbbi fizetős. Nem száz százalékos egyik sem, kis lag lesz mindenképp, tehát én csak vegszugseg esetén ajánlom az ilyesmit.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#548) bostone válasza petke91 (#541) üzenetére


bostone
addikt

Nékem pár napja két frissítést hajtott végre a gép azon melegében s azóta nem találom a helyem.
Talán haragszik rám vagy mittomén, de a kapcsolatunk megváltozott.
Nem olyan kezes, alkalmazások leállnak, akku is gyengébbnek tűnik stb.
Úgy látom ez kevesek problémája, így hasznos tanácsot sem remélek, mivel kevesek azok is, akik átestek ezen a bajon.

(#549) ghiottone válasza bostone (#548) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A leírtak alapján sajna a gyári visszaállítást kell megpróbálni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#550) petke91 válasza bostone (#548) üzenetére


petke91
újonc

Az akkut én is gyengébbnek találom, tapasztaltam érdekes dolgokat, pedig ugyanannyit használom, mint a frissítés előtt. Az oldalsó tálcát pedig nem tudom melyik okos találta ki, hogy csak egy fix sávban érhető el, de nálam nem érdemelne előléptetést.
Viszont, hogy ne csak panaszkodjak: a biometrikus azonosítás nálam sokkal gyorsabb és pontosabb, valamint a két legutóbbi bixby frissítés sem volt felesleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.