Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Pólus médiába megvettem ebben az akcióban amit nikilauda kolléga linkelt
Meg 1 db van ott ha valakit érdekelne

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#102) bigrock válasza Leonardo91 (#101) üzenetére


bigrock
addikt

Sajnos, elfogyott...

(#103) nikilauda válasza Leonardo91 (#101) üzenetére


nikilauda
senior tag

Gratulálok.
Én még mindig nem jutottam el megvenni. Talán kedden vagy szerdán lesz időm.

(#104) Leonardo91 válasza bigrock (#102) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Pedig reggel még 2db volt, akkor nem sokkal utánam elvihették a másikat..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#105) bostone válasza Leonardo91 (#104) üzenetére


bostone
addikt

Billentyűzetet próbált vagy látott valaki élőben?
Csak angol kiosztással elérhető?

(#106) Leonardo91 válasza bostone (#105) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Köki samsungba néztem de ~ 50k ért kicsit húzós :W

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#107) bostone válasza Leonardo91 (#106) üzenetére


bostone
addikt

Ezzel csak egyet tudok érteni. :)

Gondolom más billentyűzetet is rá lehet varázsolni, esetleg bluetooth.

Láma kérdés:
Hasonló tulajdonsággal (üzemidő, kijelző, sebesség, stb.) rendelkező notebook mennyit kóstálhat?

(#108) Somatom válasza bostone (#107) üzenetére


Somatom
veterán

Szoftveresen bármilyen billentyűzetet tudsz remapolni.

External Keyboard Helper pro

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#109) nikilauda válasza bostone (#107) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem az üzemidő az amivel egy notebooknál gond lehet. Bár kíváncsi leszek a snapdragon notebookokra, hogy mennyire lesz használható. Állítólag az üzemidő rendben lesz.

(#110) bostone válasza nikilauda (#109) üzenetére


bostone
addikt

Az üzemidő és az akkumulátor élethossza egy átlag notiban bántóan gyatra eredményeket produkál.
Sokan bántják ezt a tabletet az ára miatt, hogy ennyiért windows is van.
De nincs. Ennyiért nem találtam gépet, ami az igényeimnek megfelel, ezért is tettem fel itt a kérdést, de szétnézek máshol is ez ügyben.

@Somatom:
A helper klassz alkalmazás, de ennyi pénzért mégis rosszul esne, ha saját erőből nem oldja meg a Samsung.
Anno az Asus kiváló billentyűzettel látta el a transformereket.
Régen volt, talán igaz sem volt.

(#111) Somatom válasza bostone (#110) üzenetére


Somatom
veterán

A Helper többet tud, mint a Samsung. Pl. gombra/gombkombinációra alkalmazásindítást. Régen App-Inventorral kreáltam egy "placebo" alkalmazást, amit exportáltam 12 különböző néven (F1-F12). Ezek a gombok Androidon nem használatosak. Az indításukat hozzárendeltem a billentyűzet megfelelő gombjaihoz. Automatizálóban megadtam eseménynek az alkalmazások indulását. Így bármilyen Androidos művelet végrehajtását hozzárendelhettem egy billentyűhöz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112) bostone válasza Somatom (#111) üzenetére


bostone
addikt

Én egyszerű mezei felhasználóként gyűrtem a helpert. Nem is tudtam, hogy ilyet is lehet.

(#113) Somatom válasza bostone (#112) üzenetére


Somatom
veterán

A Playen, az alkalmazás ismertetőjében ott van a link a tutorialokhoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#114) bostone válasza Somatom (#113) üzenetére


bostone
addikt

Besz.rás, pedig amióta tud magyarul azóta használom az alkalmazást. :)

(#115) bounty123


bounty123
őstag

Az iponban vettem én is egy 128-as wifist, 209-ért nem rossz vétel.

(#116) bostone válasza bounty123 (#115) üzenetére


bostone
addikt

Refurbished példány vagy bontatlan?

(#117) bounty123 válasza bostone (#116) üzenetére


bounty123
őstag

Bontatlan volt, minden gyári érintetlen, 2 év Samsung garival.

(#118) bostone válasza bounty123 (#117) üzenetére


bostone
addikt

Toll is volt benne?
A garancia hobá szól?

(#119) nikilauda válasza bostone (#118) üzenetére


nikilauda
senior tag

Két év Samsung garit írnak a honlapon.

(#120) bounty123 válasza bostone (#118) üzenetére


bounty123
őstag

Szép is lenne, ha nem lenne hozzá toll, standard tartozéka a tabnak. Hivatalos 2 év Samsung garanciajegy van hozzá.

Használ valaki eredeti Samsung tokot? a billentyűzet nélkülit, erről szeretnék többet megtudni, hogy mennyire használható, mennyire stabilan van a hátlapon, nem esik-e le könnyen.

[ Szerkesztve ]

(#121) kchris78 válasza bostone (#110) üzenetére


kchris78
veterán

Itt egy fontos pont... egy mostani noti akkor tud 6-8 órát ha fényképeket nézeget rajta az ember nem túl feltekert fenyerovel. Különben felmegy a cpu és a fogyasztás emiatt... de durván.

(#122) kerubin válasza bounty123 (#120) üzenetére


kerubin
csendes tag

Én gyári tokot használok. Majdnem tökéletes.
Stabilan véd. Még szépnek is mondható.;)
A támasztás megfelelő, de jobb lenne több pozíció.

[ Szerkesztve ]

(#123) Nephylim13


Nephylim13
csendes tag

Tudtok e valami megoldast arra, hogy Asus Rog Zephyrus Notebookkal nem tudom a Dex et eltrehozni, nem ismeri fel, USB driver ujra lett rakva, ugy se.... illetve a Duet Display megy e vele? Grafikára kellene, addig marad szimpla artFlow....

Taz'Dingo

(#124) vicze válasza Nephylim13 (#123) üzenetére


vicze
félisten

DeX for PC nem működik Tab S6-tal. Jelenleg csak Note10/Note10+ és S10e/S10/S10+/S10 5G támogatott.

(#125) Nephylim13 válasza vicze (#124) üzenetére


Nephylim13
csendes tag

Várható, hogy használható lesz vele? TV re is csak BT n tudtam kivinni... Így kicsit elszomorodok... 8000 külön még a duetre kicsit pénzes lenne... Főleg hogy Nem tudni hogy a Duet működik e vele

Taz'Dingo

(#126) kerubin válasza Nephylim13 (#125) üzenetére


kerubin
csendes tag

Ezt használom TVn és monitoron is kiválóan működik.
link
16USD volt amikor vettem.

[ Szerkesztve ]

(#127) Somatom válasza kerubin (#126) üzenetére


Somatom
veterán

Ha ilyen tabom lenne, akkor én biztos, hogy megvenném hozzá a Samsung Multiport adaptert.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128) kerubin válasza Somatom (#127) üzenetére


kerubin
csendes tag

Még a Note8-hoz vettem tavaj augusztusban.
link

(#129) Somatom válasza kerubin (#128) üzenetére


Somatom
veterán

Jól látom, hogy azon nincs Lan csatlakozó?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#130) Nephylim13 válasza Somatom (#127) üzenetére


Nephylim13
csendes tag

Mire is jó pontosan?

Taz'Dingo

(#131) Somatom válasza Nephylim13 (#130) üzenetére


Somatom
veterán

Visszanéztem amit linkeltem és nálam Magyarul van a termékismertető. Melyik részét nem értetted?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132) kerubin válasza Somatom (#129) üzenetére


kerubin
csendes tag

Igaz nincs LAN. Eddig nem hiányzott.:)

(#133) Somatom válasza kerubin (#132) üzenetére


Somatom
veterán

Megvan a trükk. A tieden két USB port van, a Samuén meg egy. Gondolom, a másikra kötötték a Lan adaptert. Szóval, ha a tiéden az egyik portba dugnánk egy Gigás USB-Lan adaptert, akkor ugyanott lennénk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134) Saccco


Saccco
nagyúr

Rendeltem üveget meg tokot hozzá, nagyon kíváncsian várom.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#135) petymeg


petymeg
addikt

Jó lett, de az a hátra tapadó toll milyen kreténség már.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#136) nikilauda válasza Saccco (#134) üzenetére


nikilauda
senior tag

Arra kíváncsi leszek, hogy vajon az üveggel is megmarad a toll érzékenysége. Ha kipróbáltad írj róla véleményt! Köszi

(#137) Saccco válasza nikilauda (#136) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos, hogy megmarad. Note9-cel is megy. Engem jobban az ujjlenyomat-olvasó érdekel. :DDD

petymeg:
Azért a tok nagyjából megoldja. Viszont tényleg elférhetett volna benne. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#138) AS válasza bounty123 (#115) üzenetére


AS
félisten

Az tényleg jó vétel.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#139) Mercel


Mercel
senior tag

Aqua több mint egy hét után hétfőre megoldja a gyári garanciajegyet.
Miután írtam nekik egy kulturált de nyomatékos levelet (több másik után)
Samsungnál előre figyelmeztettek, hogy amennyiben nem sorozatazamos garanciajegyet kapok rendesen kitoltve nem vallaljak a 24 honapos garanciat.
Azért figyelmeztettek előre mert gyakorlat a kiskereskedők részéről hogy letoltik a Samsung mintapéldányát és azt töltik ki és adjak át a vásárlóknak.

Úgyhogy előre megírtam az aqua ügyfélszolgálatnak, hogy sorozatszámmal ellátott és igy es igy kitöltve kérem hétfőig a garanciajegyet különben elállok a vásárlástól. Illetve azonnal küldöm validálásra a samsunghoz es ha ozt bukik akkor szinten elállok.

Headset viszont döbbenetes módon nem jár a magyarországi S6 Tab-hoz ami egy vicc.
Rossz vicc , az Aqua-nal.meg senkinek nem jutott eszébe, hogy ha mar hibáztak egy durvát akkor legalább bullshit helyett hozzamvagjanak egy gyári vagy annak megfelelő headsetet.

Vicc banda , részemről soha többet aqua.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#140) kerubin válasza Saccco (#137) üzenetére


kerubin
csendes tag

Az ujjlenyomat olvasó 10 ből 10 szer jól működik. Határozottan kell érinteni és azonnal reagál!

(#141) Saccco válasza kerubin (#140) üzenetére


Saccco
nagyúr

Úgy értettem, hogy a plusz üveggel milyen lesz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#142) smc válasza Saccco (#141) üzenetére


smc
addikt

Optikai a szenzor, így nem lesz vele gond.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#143) bostone


bostone
addikt

Az ipon, rendeléstől számított 3. napon leszállította a gépsárkányt.
Voltam olyan hülye, hogy jack adaptert nem rendeltem mellé.
A gyártó mellékelhetett volna, jegyzem meg halkan. Az S szériás mobilok dobozában egy type-c/"hagyományos" usb adapter elfért.

A garanciával gondban vagyok, nem teljesen egyértelmű a leírás a dokumentumon. Létezhet, hogy nem a samsung szervíz foglalkozik az iponos darabokkal?

A dexet erőltetem, nyomokban windows élményt tartalmaz. A mezei logitech billentyűzet és egér kánaán. Samsung böngészővel elég hatásos. Háttérben több futó alkalmazás sem akasztja meg, van vér a pucájában.

A tollat nem érzem, nem értem. Szerintem nem hiányozna, ha nem lenne. Lehet bennem a hiba, mintha egy orbitális szemölcs éktelenkedne a hátlapon, ahogy tapogatom.

Néhány izmosabb játékot még ráengedek a következő időkben, bár nem gamer tabletnek szánom, azért kíváncsi vagyok a viselkedésére.

(#144) kerubin válasza Saccco (#141) üzenetére


kerubin
csendes tag

Erre nem tudok válaszolni, én nem tettem rá plusz üveget. Nem tartottam célszerűnek. A tok védi amikor nem használom. (Az iPad pro-n sem volt egy percig sem.)
A telefonomon is csak azért van védő üveg mert ha a kocsiban használom a tartóba nehézkes belegyömöszölni a fliptokkal ezért ilyenkor levetkőztetem. Ilyenkor hasznos a védelem.

(#145) bounty123 válasza bostone (#143) üzenetére


bounty123
őstag

Dehogynem, gyári Samsung garancia van az iPonnál. Kivették a garanciafüzetet a dobozból előttem, ráragasztották a sorozatszámot és lepecsételték. Mondták, hogy 3 napon túl a Samsunghoz kell vinni.

Megvettem a gyári book cover tokot, a billentyűzet nélkülit is náluk, tényleg nagyon szuper.

[ Szerkesztve ]

(#146) bostone válasza bounty123 (#145) üzenetére


bostone
addikt

Bontatlan dobozban érkezett a rendelés. Kaptam egy garancialapot. Lehet vissza kell küldeni? Megpróbálok rákérdezni náluk holnap.

Sokallom azt az árat a tokért, de egyébként, nagyon csúszik a hátlap. Picit f.sok is, hogy mikor ugrik kima kezemből.

(#147) AS


AS
félisten

Nekem is megjött :) Hát granciára jó hogy nem írtak semmit, hiszen a doboznak bontatlanak kell lennie ha a futár hozza, más különben akár egy használt példány is lehetne a dobozban.
Most települnek a dolgok...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#148) nikilauda válasza AS (#147) üzenetére


nikilauda
senior tag

Gratulálok. ipon vásárlás? A számla elég a garanciális ügyintézéshez?

(#149) AS válasza nikilauda (#148) üzenetére


AS
félisten

IME számos matricával elégnek kell lennie, mivel az azonosítja be hogy az a készülék a tiéd. Azt kell beleragasztani a gari füzetbe.
Dátumot meg a bolti gari papír igazolja.

Első ismerkedés: nagyon jó eddig, S-penel szórakozok most :D Meg a Taletes Dex mit tud.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#150) zsoltti


zsoltti
senior tag

Mint a Teslák, durva de sajnos az S10+ omba nincsen benne.

Amugy a screen shot müködik nektek, vagy csak én letiltottam valamit.
Ja és a töltés százalék kiírását ki lehet kapcsolni kikapcsolt képernyőnél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.