Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ghiottone válasza Luser2000 (#700) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hazaérek megnézem én is. Köszi a tippet!

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#702) taki01 válasza Luser2000 (#700) üzenetére


taki01
őstag

Ez a verzió most jött meg OTA-n is.

(#703) ghiottone válasza taki01 (#702) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#704) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

T860 XEH-ra is megjött ota-n

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#705) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Amit észre vettem egyből hogy a wifi jelet jobban veszi, és maga a tablet smoothabb.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#706) ghiottone válasza Leonardo91 (#705) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor nem csak nekem tünt fel. :K Mondjuk nem egy kicsi frissítés volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#707) sbalu1 válasza Leonardo91 (#705) üzenetére


sbalu1
senior tag

Akkor eddig csupa jó tapasztalatod van evvel a frissítéssel kapcsolatban?

(#708) AuraSync válasza sbalu1 (#707) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Van még olyan a mai világban aki fél felrakni egy hivatalosan kiadott frissítést? :F
Meddig fogsz várni vele amíg 20-ból 20 user azt nem mondja, hogy jó?
Soha nem értettem az ilyet és nem is fogom megérteni...

Eddig soha nem volt problémám Samsung frissítéssel se telón se Tab-on se TV-n.

Amúgy akkor én is megerősítem csak a te kedvedért, hogy nincs semmi probléma a frissítéssel nyugodtan felteheted anélkül, hogy álmatlan éjszakáid lennének. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#709) sbalu1 válasza AuraSync (#708) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem leszúrást kértem, hanem tapasztalatokat.Ha meg nehezedre esik, inkább ne is válaszolj!

[ Szerkesztve ]

(#710) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Mi a fene lehet a hiba a SamFirm nem talál firmware-t a tabomhoz. De igazából semmihez sem. Eddig működött.

Rappi

(#711) tomee007007


tomee007007
őstag

Nekem ami elsőre feltűnt, hogy végre kiírja a háralévő töltési időt....
Ami viszont számomra negatív; előugró ablak esetében minden művelet (pl. kicsinyítés, bezárás, stb) rejtev van, így minden plusz egy kézmozdulat :W

(#712) zoltan6


zoltan6
őstag

Emagon a T865-öst most el lehet hozni 205540ft-ért "extra10" kuponkóddal ha valakit érdekel.

(#713) Sodomizer


Sodomizer
csendes tag

Csak nekem mentek össze az ikonok a kezdőképernyőn frissítés után? Ugyanaz a 6x5 layout

(#714) Leonardo91 válasza Sodomizer (#713) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Engem is idegesít

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#715) Sodomizer válasza Leonardo91 (#714) üzenetére


Sodomizer
csendes tag

Ha esetleg találtál megoldást ne tartsd magadba, én egyelőre nem :(((
Landscape módban egyenesen szar, alig látom

(#716) AuraSync válasza Sodomizer (#713) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na pont ezért használom a Nova lacsert évek óta.
Sztem nem csak a Samué, de az összes gyártó gyári lancsere egy nagy f.s.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#717) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Én a képernyő megosztást nem találom... vagy az csak DeX módban érhető el? :F

(#718) taki01 válasza Tomdriver (#717) üzenetére


taki01
őstag

Itt érhető el:

(#719) Tomdriver válasza taki01 (#718) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszönöm!

(#720) zoltan6


zoltan6
őstag

Ne tudtam volna előre hogy életem legrosszabb döntése lesz,hogy majd én felrakom saját kezüleg a gyári 7 ezer ft-os üvegfóliát a tabletra :W :W :W
Kuka az egész,tele volt buborékkal,levettem ami hiba volt,nem tudtam hogy nem lehet megfogni,meg letörölni a másik felét,tiszta szösz meg por lett,hiába mostam le szappannal, úgyhogy most már nem csak buborékos :(
Miért nem lehet ezeket gyárilag felrakni? fizetnék érte felárat,nem lehet ezt házilagosan megcsinálni,nem hiába nem vállalják már a telefonos boltokba sem a felrakását.
Azon kívül,ha rajta a fólia nem lehet ujjlenyomatot sem hozzáadni,mindig azt irja hogy a teljes érzékelőt feddje le,majd azt hogy nem sikerült hozzáadni :W

[ Szerkesztve ]

(#721) ghiottone válasza zoltan6 (#720) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van hozzá gyári üvegfólia?
Én anno amikor megvettem 2 fajta fóliát próbáltam, egyikkel se ment az ujjlenyomat így mentek a kukába. Erre kb. ilyesmi fólia megoldás kellene: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#722) zoltan6 válasza ghiottone (#721) üzenetére


zoltan6
őstag

van hozzá igen,gyári is.közben az ujjlenyomat az megoldódott,csak nem gondoltam hogy fektetett módban az érzékelő is elfordul,így vizszintesen raktam oda az ujjamat.

(#723) AuraSync válasza zoltan6 (#720) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én is egy kb ilyen összegű noname üveg fóliát használok rajta és gond nélkül rá tudtam tenni buborék mentesen.
Igaz azóta csökkent az ujjlenyomat érzékelő hatásfoka, de működik.
Fólia nélkül sem volt nagy szám az ujjlenyomat olvasója, az S20-é mérföldekkel jobb.

Én cégnél használom a tabletet (nem irodába) muszáj volt rá valami erősebb védelmet raknom.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#724) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Sziasztok!
Beálltam a sorba. Egyelőre még probléma mentesen, csak olvasgattam.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#725) John1994


John1994
csendes tag

[kép] Helló!
Turbado vásárlás. Imei info azt mutatja, amit a képen láttok. Vajon itthon lesz rá garancia?

[ Szerkesztve ]

(#726) ghiottone válasza John1994 (#725) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem valószínű, úgy emlékszem, hogy a Turbado nem adott számlát és nem is volt kitöltve garancia/jótállási papir + vilagosan le volt írva, hogy a garancia csak náluk érvényes.
Anno EU-ban vásárolt Samsung telefonnal kapcsolatban kérdeztem a Samsung ügyfélszolgálatot:

"Engedje meg, hogy tájékoztassuk hogy a Samsung Electronics Magyar Zrt. álltal forgalomba hozott készülékekre áll módunkban biztosítani az első éven túli plusz 1 év gyártói jótállást. A más Európai Uniós országokból vásárolt készülékekre, a SAMSUNG EUROPEAN BLOC WARRANTY feliratú jótállási jegy alapján az Ön készülékére 1 év gyártói garancia érvényesíthető Magyarországon."

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#727) tothak válasza ghiottone (#726) üzenetére


tothak
tag

Ráadásul a Turbado-nál most húzták le a rolót, mert kiderült, hogy nem eladja a készülékeket, hanem csak bérbe adja őket.

Szóval már csak ezért sem fogsz tudni garanciát érvényesíteni sehol. Nem a tiéd hivatalosan.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#728) AuraSync válasza tothak (#727) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

De ez hogy van most, csak úgy visszakérhetik vagy mi? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#729) tothak válasza AuraSync (#728) üzenetére


tothak
tag

Ezt bevallom őszintén nem tudom neked megmondani. Annyit tudok én is, ami a cikkben van.

Gondolom az ÁSZF erre vonatkozó részét kéne elolvasni (tekintve, hogy csak ÁSZF-ben tüntették fel ezt korántsem elhanyagolható információt).

De nekem nincs meg, úgyhogy ezt nem tudom megtenni.

(#730) ghiottone válasza tothak (#727) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a német modell volt. Nálunk nem így ment.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#731) aestike


aestike
friss újonc

Sziasztok! Nemrég lettem egy Tab S6 büszke kisgazdája, gyári billentyűzetes tokkal együtt. A kiosztást viszonylag gyorsan megszoktam, végül át sem matricáztam, viszont egy dologgal akadt egy kisebb problémám: az aposztróffal - valamiért a shift+1 kombinációra !-et ad ki, nem pedig '-ot. Ez tulajdonképpen nem okoz gondot, ha magyarul gépelek, viszont gyakran írnék angolul, olyankor pedig igenis sokszor lenne rá szükségem, csak emiatt az egy szimbólum miatt benyomni a virtuális billentyűzetet pedig irgalmatlan frusztráló. Feltételezem, hogy ez szoftveres hiba, a kérdés inkább az lenne, más már találkozott ezzel a hibával? Tudtok valami megoldást rá?

[ Szerkesztve ]

(#732) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Frissítés jött az LTE-s verzióra: [link]

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#733) Leonardo91


Leonardo91
senior tag


Frissítés jött T860 XEH - ra

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#734) ghiottone


ghiottone
nagyúr

2021 majusában kapjuk a One UI 3.0-t Android 11-el.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#735) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Reggelt.

Érdekesen jártam most a tablettel de úgy ahogy még előtte soha semmilyen akkus eszközömmel sem. :(
Este felraktam töltőre, ilyenkor bezárok minden progit és rep üzemmódba teszem. (mivel SIM van benne)
Feltöltődött 100%-ra levettem a töltőről és elraktam.
Ma reggel látom, hogy 59%-on van csak. :O
Megnézem az akku infót és semmi programot nem mutat ami merítette volna a cuccot.
Hogy ez mi volt nem tudom. :F
Újraindítottam most reggel hátha beragadt valami app azt ennyi.
Estére megint eljátszom ezt a folyamatot kíváncsi leszek megint lemerül-e.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#736) Tomdriver válasza AuraSync (#735) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ez elég gáz, én rögtön akku zárlatra gondolnék. Napközben hogy működött?

Amúgy ezt a '"SIM kártya van benne ezért rep. üzemmódban töltöm" dolgot nem vágom. Ezt miért is kell?

(#737) AuraSync válasza Tomdriver (#736) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Azért mert én otthon nem használom a tabletet igazából ha nincs töltőn akkor is egész hétvégén rep üzemmódban csücsül a dokkolóban. (töltőről lehúzva)
Csak azért emeltem ki külön, hogy nehogy az legyen, hogy a hálózatkeresgélés miatt merült le. :)

Napközben semmi gondja nem volt (szerencsére mialatt beértem meló helyre egy Xiaomi gyorstöltős powerbankkal feltöltöttem újra 100%-ra) aztán hazajöttem 14 óra után, feltöltöttem és azóta is 100%-on van.

Ha akku gondja lenne már jelentkezett volna megint a hirtelen merülés.

Több ehhez hasonló esetről olvastam már rengeteg telefon topic-ban általában mindig valami beragadt progi okozta ezt. Az is lehet hogy a legutolsó frissítésben van valami bug ami persze nem mindenkinél jelentkezik.

Majd kiderül most hétvégén.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#738) Tomdriver válasza AuraSync (#737) üzenetére


Tomdriver
őstag

Igen, azért is kérdeztem, napközben hogy viselkedett.

Köszi, jó ötlet ez a töltéskor drón üzemmódra váltás, kipróbálom én is. :DDD

(#739) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Melyik lenne jobb választás?
1: Samsungra Galaxy Tab S5a Wifi, ez teljesen új lenne.
Egy év bolti garanciával.
Ára 115.000Ft + 17.000Ft a gyári book cover + 5000Ft a kijelző fólia. Ez összesen 137.000Ft

2: Samsung Galaxy Tab S6 LTE. Ez 2020.04 havi, de a megbízható fórumtárs elmondása szerint"Használva talán 2-3szor volt pár percig, szinte teljesen új.
Gyári tokban, tollal, dobozzal, minden tartozékkal.
fólia van a készüléken, plusz adok mellé még egyet!
2020.04.07-én vásároltam a Telekomban, még bőven garanciális!
Teljesen karcmentes, makulátlan, erős tablet, sok sok kiegészítővel..."
Ennek az ára 160.000Ft lenne összesen.
Ti melyiket vennétek meg???

(#740) Tomdriver válasza cotag (#739) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szia,
számomra egyértelmű, hogy S6 a befutó. Bőven megéri a felárat, főleg, hogy LTE. Persze ha ezt ki is akarod használni.

(#741) cotag válasza Tomdriver (#740) üzenetére


cotag
senior tag

Nagyon köszönöm. Abban tudsz esetleg segíteni, hogy a Telekom által árult verzió kártyafüggetlen?
:R

(#742) ghiottone válasza cotag (#741) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kártyafüggetlen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#743) cotag válasza ghiottone (#742) üzenetére


cotag
senior tag

Köszönöm uram :R

(#744) Tomdriver válasza cotag (#741) üzenetére


Tomdriver
őstag

...már megválaszolták. :-)

[ Szerkesztve ]

(#745) AuraSync válasza Tomdriver (#738) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hétvégén 2%-ot merült szal tényleg csak valami beragadt app volt. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#746) Tomdriver válasza AuraSync (#745) üzenetére


Tomdriver
őstag

Na, az jó hír. Nálam Digi Clock Plus meríti rendesen a telót meg a tabot is, de mivel szeretem, így bevállalós. :)

(#747) cotag


cotag
senior tag

Most lettem tagja a csapatnak :R
Sikerült ezt a szettet megvenni 150.000-ért :K :))

Itt a hírdetés a hardverapróról.

"Eladó sorba került egy Samsung Galaxy TAB S6 (10,5") 6GB + 128GB LTE Tablet. Használva talán 2-3szor volt pár percig, szinte teljesen új!
Gyári tokban, tollal, dobozzal, minden tartozékkal + egy bontatlan gyári billentyűzetes tokot adok mellé, amihez van méretpontos magyar matrica, mert ebből sajnos nem gyártanak magyar nyelvűt, illetve fólia van a készüléken, plusz adok mellé még egyet!
2020.04.07-én vásároltam a Telekomban, még bőven garanciális!
Teljesen karcmentes, makulátlan, erős tablet, sok sok kiegészítővel!
Készülék:
https://www.samsung.com/hu/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s6-10-5-inch-gray-128gb-lte-sm-t865nzaaxeh/
Billentyűzetes tok (Bontatlan + magyar méretpontos rákészült billentyűzetmatrica):
https://www.samsung.com/hu/mobile-accessories/galaxy-ef-dt860-ef-dt860bjeggb/
Sima tok:
https://www.samsung.com/hu/mobile-accessories/galaxy-ef-bt860-ef-bt860pjegww/
Nagyon gyors és pörgős tablet, de én sajnos nem használtam egyáltalán, csak addig amíg ki lett próbálva!!!"

Mondjátok hogy jól jártam :)

(#748) Tomdriver válasza cotag (#747) üzenetére


Tomdriver
őstag

:C :K

(#749) kovacs65 válasza cotag (#747) üzenetére


kovacs65
senior tag

Jól jártál.

Én tavasszal a digitális oktatás csúcsán 200-ért vettem.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#750) cotag


cotag
senior tag

Hát srácok....
Megjött a tablet, és letenni nem tudom olyan frankó :)
Egy S20+ 5G van mellette de a tablet után kézbe fogva mininek érzem :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.