Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#694) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

lenne pár kérdésem azon tulajokhoz akik hasonló dolgokra használják a gépüket, hogy tudnának e segíteni a döntésben amit előre is nagyon köszönök

alap felállás hogy meghalt a notebookom így elkezdtem nézelődni mit is kélne venni, majd végig gondolva a felhasználási szokásaimat arra jutottam lehet jobban járnék egy tablet-tel, mivel a telom S20 így adódik az androidos gép

70% film nézés, ( saját belső tároló, vagy pendrive, Netflix, HBO alkalmazás )
10% net olvasás, böngészés, ha már unom a filmeket :)

20% munka, ami CSAK annyit takar hogy tudjak róla előadást tartani, és ehhez lennének a kérdéseim leginkább, ki tudom adni a képet projektorra ( usb-c átalakítom van ami tud HDMI, VGA, DP ) kezeli a bluetooth-os presentereket?
vagyis tudok róla úgy előadást tartani mintha egy laptop lenne?
szövegszerkesztés semmi, nem is tervezek venni hozzá billentyűzetet, felesleges számomra, a ceruza is az de ha már van max játszom vele :)

a másik hogy nekem elég a WiFi-s verzió mert ha kell net ott a teló úgy is, hotspot és megvagyunk, viszont van felhasználói élmény különbség, bármi ami miatt a 8/256 vegyem a 6/128 ellenében, nincs olyan nagy különbség köztük árban de ha nem kell minek költsek rá,

filmlejátszás miatt kérdem leginkább, de ha böngészek is akkor sokszor megnyitok egyszerre vagy 20-30 lapot aztán kiválogatom ami érdekel,

az S7 LCD amit nem szeretnék az S7 pro meg nagyon nagy / nehéz / drága

ami még szóba került az a surface, abból is a 7 széria passzív hűtéssel vagy az X pro,
ezeken Win10 fut ami biztos jó a meló részére, de utálom amikor böngészőbe kell szenvedni a Netflix-el meg HBO-van, nem is beszélve a TV GO-ról, ezek App-ból jobban, kényelmesebben használhatóak ami miatt lehet jobb lenne az androidos gép,

nagyon köszönöm a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.