Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Peddy789


Peddy789
őstag

Milyen jó játékokat ismertek amik remekül futnak atabon? Illetve oylan alkalmazások amik jók lehetnek nagyonfiatal gyerekeknek szülői felügyelettel? 3-6éves korban

(#602) Bálnaborjú válasza this is life (#600) üzenetére


Bálnaborjú
tag

köszi a választ

még egy offtopik kérdés: fejhallgató jár hozzá gyárilag ?

(#603) this is life válasza Bálnaborjú (#602) üzenetére


this is life
Ármester

Nem jar hozza,de szerintem egy ilyen mobil kutyuhoz mar egy bluetoothos foles lenne jo,nehogy mar drotokkal veszodjon az ember. Peddy bar konkret peldat nem tudok de a playben ird be hogy children games es dob majd egy rakat talalatot,rajuk probalsz ,aztan majd kiderul mi tetszika gyerkocnek majd...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#604) Peddy789 válasza this is life (#603) üzenetére


Peddy789
őstag

jah azlesz, meg néztem hogy van külön "tabletekhez ajánlat" vagy valami iesmi

Amugy akit érdekel én ilyen kiegészítőket vettem a tablethez:
kemény utazótok 4k
marad benne egy kevés hely de egyáltalán nem zavaró, elég erősek a gumis tépőzáras szíjak jól belerögzítik a tabot, a cipzáraknál kellő védlem van semmiféle esély nincs rá hogy az okozzon kárt a tabbban, az anyaga meg nem teljesen kőkemény, kicsit belehet nyomni a közepén, de átlagos esetekben, sulitáskába utazótáskában ha nem ugrálnak rajta 100kgos tehenek simán megvédi mindentől

fólia 2db 640ft,
tökéletesen teszi a dolgát, biztos van ennél kicsivel jobb, de ez is teljesen átlátszó, nem torzít semmit a képen, érintésen nem változtat számottevően, nem ragad, nem naracsbőrös

TPU tok 1600ft
ezt arra vettem hogy amikor otthon csak úgy leteszi az ember ne karcolódhasson a hátulja, oldala, és esetleg neadjisten ha leesik talán nem törik darabokra azonnal, de az ellen azért kevésbé véd, inkább csak karcolások, apróbb behatások ellen

ha van igény este felteszek pár képet is

[ Szerkesztve ]

(#605) pusihusi válasza this is life (#603) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Szia ezt a többi négyzetet nem kell így be ikszelni?

Üdv. Feri!!

(#606) Menotti válasza Peddy789 (#604) üzenetére


Menotti
aktív tag

Én most tervezek hozzá hasonló kiegészítőket venni....
Igen,van igény képekre:-)

(#607) this is life válasza pusihusi (#605) üzenetére


this is life
Ármester

Csak akkoe kell a 3 x ha 3 files frissitest hasznalsz amire akkor van szukseg ha rootolt keszuleket frissitesz [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#608) mycso válasza this is life (#607) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Bocsi, hogy megint belszólok, de:

a 3 fájlos romok, (pontosabban 3+1 a pit fájl miatt) általában béta (leak), vagy tesztereknek/fejlesztőknek kiadott romok.
A pit fájl tartalmazza azon infókat, ami alapján romfrissítéskor a "system" újrapartícionálása megtörténik.
Egyébként az ODIN-ba a pit fájlt betallózva, automatikusan bejelölődik a "repartition" opció. Viszont nélküle, valóban nem ajánlatos bepipálni, tehát ahogyan írod is --> rom a PDA részbe, majd start és ezen kívül nem kell nyúlni semmihez.

A root jogot + a hozzá tartozó fájlokat a sima egyfájlos rom is gyalulja, azután is szűz lesz a rendszer.

Ezeket a 3+1 fálos romokat akkor szoktuk használni, amikor custom romok után, vagy android verzió lefelé történő váltásakor, valamilyen hibát tapasztalunk, ami nem is tűnik el. (pl. FC, bootloop, stb.)
Ezeket szokta tudni orvosolni az újra partícionálás.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#609) this is life válasza mycso (#608) üzenetére


this is life
Ármester

Azert linkeltem pusihusinak a leirast hozza,amugy amit en is osszeszedtem infot abbol nekem is az jott le hogy frissitesre az egy pipa a pda resznel,csak kerdezte hogy mind harmat pipalni kell ,es csak arra irtam neki,hogy nagy vonalakban mkkor is lenne ra szukseg,nem tudom miert kerdezte,mert a pdas xeles mar mukodott hiba nelkul. De azert koszonom a plusz infot es javitast :R tobb szem tobbet lat,amugy azert irtam neki miert es hogyan,majd linkeltem is,mert amit o kerdezett szerintem felesleges modszer szamara.1 file ahogy eddig is tette,pipa a pda reszben aztan hajra,ahogy te is megerositettel ebben.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#610) pusihusi válasza this is life (#609) üzenetére


pusihusi
addikt

Sziasztok én is úgy csináltam, csak a pda-at jelöltem! Azért kérdeztem mert amit linkeltem ott sok minden be van jelölve, de így most már értem!

Üdv. Feri!!

(#611) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nálam volt füles a dobozban...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#612) pusihusi válasza Fritz Teufel (#611) üzenetére


pusihusi
addikt

Mekkora? :Y :C

Üdv. Feri!!

(#613) Fritz Teufel válasza pusihusi (#612) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem nagyon érdekes, hogy mekkora, mert a minősége nem éri el a Galaxy S II telefonom fülesének hangminőségét. A basszusban és a magas hangokban nagy a difi a kettő között.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#614) Bálnaborjú válasza Fritz Teufel (#611) üzenetére


Bálnaborjú
tag

csak azért kérdeztem a fülest, mert a most szerdán a MM-ban vásárolt 5110-es dobozában nem volt

(#615) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az olyan eredeti programokat amiket nem használok lehet-e törölni vagy jegelni, hogy ne legyen ott a menüben és tárhelyet se foglaljon?
Olyat lehet, hogy a háttérben futó programokat kikapcsolom? Pl megy folyton a térkép, szoftver frissítése, a play áruház, all share.
Lehet root-olni a készüléket, mert akkor titanium back up pro-val ezek megoldhatóak lennének, de a rootolás jár-e a garanciavesztéssel?
Amúgy teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel. De szeretem ha nincs telepakolva olyan dolgokkal amiket nem használok ki.
Köszi előre is!

(#616) this is life válasza Bálnaborjú (#614) üzenetére


this is life
Ármester

Ha ez vigasz nekem sem volt fules benne,es szinten a hulye azert nem vagyok boltbol van...hogy tetszik a kutyu ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#617) Bálnaborjú válasza this is life (#616) üzenetére


Bálnaborjú
tag

Meglepetések nem értek, mivel elég rég nézegetem már a tablet piacot, és sokat lett halasztva a vásárlás.. szóval ami kompromisszumot meg kellett hozni, azokat már előre tudtam, mint pl. a mass storage funkció hiánya USB-n, és a csak 16Gb-nyi flash. Én nem tartozom a tablet-piac célközönségébe, csak megvettem és tesztelem a 3 napos csereintervallumon belül, de nem én fogom használni, hanem a barátnőm, főleg web böngészésre és ebook olvasásra, néha filmnézésre. A belső tároló mérete miatt kicsit aggódtam, de mivel terjedelmes játékokat nem fogunk rápakolni, és az adattárolásra lehet belerakni sd-t, így elfogadhatónak tűnik a 16Gb. A képernyő nagyon szép, még ha nem is IPS, de korrekt. A 3G hiánya nem vészes, mivel bluetooth-on szépen megy a netmegosztás a telefonról (vagy akár wifi-n), ha épp szükség van rá. Sokáig a 7 collos kategóriával szemeztem, de azzal győzött a 10-es, hogy ez is belefér a leendő felhasználó táskáiba :)

(#618) this is life válasza Bálnaborjú (#617) üzenetére


this is life
Ármester

Orulok hogy tetszik neked,en egy kitero utan tettem le a voksom a samu tabletje mellet es nem csalodtam. Ha netre hasznaljatok erdemes megprobalni a dolphin bongeszot is,de abbol ne a legfrissebbel hasznaljatok hanem a 9.00 verzioval,az stabil es gyors,add onokkal okosithato...ha a baratnod facebookozna rajta ne a gyari kliensel tegye hanem a m.facebookon menjen fel ra. Amugy en se gondoltam magam celkozonsegnek tablett teren de ,probanak egy olcsobbat megvettem es annyira bejott ,hogy itt ragadtam ezen az eszkozon,a parom meg birtokaban tudhatja igy a laptopot.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#619) pusihusi válasza this is life (#618) üzenetére


pusihusi
addikt

Tàn a myaudió jött be? :DD

Üdv. Feri!!

(#620) this is life válasza pusihusi (#619) üzenetére


this is life
Ármester

Hat a májajudijo vot az eso droidos kutyum,maga a rendszer megtetszett,akar csak neked. Csak tul megbizhato volta tablet,a support meg parjat ritkito igy valtanom kellett :) . Tenyleg vissza raktad a 4.12 ot ,elmult mar a para?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#621) pusihusi válasza this is life (#620) üzenetére


pusihusi
addikt

Még nem volt időm. még szerencse hogy lementettem a 4.1-est, és 4.04-es t-mobilos, mert a sam- mobil megváltozott, nem találok semmit :( :N Vagy csak balfaszoskodok :K :C

Üdv. Feri!!

(#622) this is life válasza pusihusi (#621) üzenetére


this is life
Ármester

Valtozott de meglelheto [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#623) pusihusi válasza this is life (#622) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezt én is megtaláltam, s rájöttem hogy kell előcsalni :K

Üdv. Feri!!

(#624) this is life válasza pusihusi (#623) üzenetére


this is life
Ármester

Latod megy ez mint az ágyba kakilas :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#625) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Akkor az Extreme Digital nekem megint kellemes meglepetést okozott! Nálam volt füles a dobozban, szép fehér színű, amivel a hangerő vezérelhető, valamint van rajta mikrofon is. Igaz, az SGSII fülessel jobban szól, de azzal meg nem lehet vezérelni a hangerőt. Majd valamikor a tavasz végén veszek hozzá egy Sennheiser vagy Beats fülest. Bár a Beatsnek nincs jóárasított verziója. Remélem addig találok valami rendes munkát és akkor ez nem lesz gond...

Root nem kell az alkalmazások fagyasztásához, ez már az ICS-óta megtehető az android rendszeren belül is.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#626) this is life válasza Fritz Teufel (#625) üzenetére


this is life
Ármester

Komazom is emiatt a rendszert de feltettem a all in one progit es azzal a szamomra felesleges appokat kilottem az auto startbol...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#627) this is life válasza Fritz Teufel (#625) üzenetére


this is life
Ármester

Nem tudom ennek mi a valosag alapja [hdmi] pofas a modecom tablet,mint a kolyok golya :DD de ez se egy rusnya darab [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#628) this is life


this is life
Ármester

Pusihusi es dec :) egy otlet a p3100 asoktol [link] es hozza a kepi magyarazat ,ki kene valahogy probalni anyagi kovetkezmenyek nelkul [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#629) Fritz Teufel válasza this is life (#628) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez valóban működik a P5113-as készülékekkel, de a mieinkkel biztosan nem. A boltok csak az eladásra mennek, a többi nem számít. :K

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#630) this is life válasza Fritz Teufel (#629) üzenetére


this is life
Ármester

Van felenk egy egesz jo gsm bolt,megnezem naluk,hatha megis ossszejonne a a dolog,bar valamimazt sugja nem lesz hdmink... :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#631) Fritz Teufel válasza this is life (#630) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Azért kíváncsi vagyok a dologra, mert a remény ugye... ;)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#632) this is life válasza Fritz Teufel (#631) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom a remeny hal meg utoljara,de sajna meg is halt a remeny hal ,ezert az uj baratom a sz@rok rája :DD bocsi nem tudtam kihagyni..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#633) pusihusi válasza this is life (#632) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem azt írta a Samsung és a T-mobile is hogy az 51XX típusokban csak DNL van! :K HDMI nuku :N :( :( :W

Üdv. Feri!!

(#634) Ceko válasza pusihusi (#633) üzenetére


Ceko
senior tag

Ez így nem teljesen igaz mert az 5113-ban működik a TV-Out. DNA DLNA akar lenni? :F

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#635) Fritz Teufel válasza Ceko (#634) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nyilván :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#636) pusihusi válasza Ceko (#634) üzenetére


pusihusi
addikt

DLNA akartam írni! S hogyan működik a TV-Out? Én kipróbáltam :N :( Milyen csatlakozóval, s hová dugod?

Üdv. Feri!!

(#637) Fritz Teufel válasza pusihusi (#636) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Olyan gyári HML adapterrel, ami pár hozzászólással ezelőtt lett linkelve. A bemeneti oldalon a Samsung egyedi USB csatlakozója és egy töltő csatlakozó van, a kimeneti oldalon meg a HDMI bemenet.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#638) Ceko válasza Fritz Teufel (#637) üzenetére


Ceko
senior tag

Pontosan így van,de mint mondtam csak az 5113-as modellel működik amit, ha jól tudom csak az USA-ban forgalmaznak. :(((

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#639) pusihusi válasza Fritz Teufel (#637) üzenetére


pusihusi
addikt

Ja igen azt én linkeltem, de csak a 75xx é5113-hoz jó!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#640) #20844032


#20844032
törölt tag

Üdv!

Beléptem én is a klubba.
Milyen romot érdemes felrakni? A januárban belinkelt 4.1.2(CMA2) mehet?

(#641) this is life válasza #20844032 (#640) üzenetére


this is life
Ármester

Udv a klubban ,reg beszeltunk :) :) nem is ertem miert valtottal tabletet :DDD
Mi ezt hasznaljuk,mar aki volt oly meresz hogy feltegye [link] ...letolteskor aszem 4.11 ir de 4.12 a verzioszam....

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#642) #20844032 válasza this is life (#641) üzenetére


#20844032
törölt tag

Köszi! Időközben már fel is pattintottam, meg is oldotta a gondjaimat :)
Elképesztő, mekkora ugrás a kínai vackokhoz képest :)

(#643) this is life válasza #20844032 (#642) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem mondod az ugras merteket,szinte mar ürutazas azokhoz kepest,de azert itt is optimalizald a mukodest,szuksegtelen alkalmazasokat tiltsd le,all in one toolboxszal tiltsd a feleslegesen autobootolo appokat,az irasnal meg a nyelvi kiegeszites,javitast kapcsold ki ,es gyorsabb lesz a gepeles. Hogy tetszik a kutyu ? Mert en nagyon megkedveltem ,nincs vele semmi gondom,gyors sokaig birja energiaval es ennel nem is kell tobb... Nekem eleg egy asztal,emiatt felraktam a novat ,de lehet barmi mas is,a fejlesztoi lehetosegeknel a gpu gyorsitast kapcsold be...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#644) pusihusi válasza this is life (#643) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia miket kapcsoltál ki és működik a tab? [link] Erre gondoltál? Én az Espier launchert raktam fel, automatikusan kirakja az apkokat az asztalra, csak a widgeteket kell nekem!

Üdv. Feri!!

(#645) this is life válasza pusihusi (#644) üzenetére


this is life
Ármester

igen azzal a programmal kapcsolom ki az autó bootot a listát délután tudom írni , mert nincs nálam a tab. .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#646) pusihusi válasza this is life (#645) üzenetére


pusihusi
addikt

Azt is írd meg légyszíves hogy csinálod, mert nekem az angol tudásom 00! Köszi :C

Üdv. Feri!!

(#647) this is life válasza pusihusi (#646) üzenetére


this is life
Ármester

Na hazaertem igy irom is az all in one toolbox /tool/boot speedup menupont alat tudod tiltani az automatikus indulasu appokat,a user azok az appok amit te tettel fel,onnet tilhatod kedved szerint oket,es elvileg csak akkor indunak el amikor klikkelsz az indito ikonjaira,aztan ugyanitt van egy syytem menupont is itt azokat az appokat tilthatod bootbol amikre nincs szukseged a tablet indulasakor,de ott azert ovatosan garazdalkodj ,csak azt tiltsd amiben biztos vagy. A minusz jellel tudod tiltani a bootnal indulo appokat. Aztan ahol meg tilthatsz de azzal el,is tunnek a programok listabol az a tablet beallitas/alkalmazasok/osszes es innet tilthatod ami nem kell,nalam erre a sorsra jutott az osszes samu hub,email,yahoos cuccok,chaton,suggest,allshare,sns,utcakep,zinio ,google +,cseveges es minden feleslegesnek tartott altalam soha hasznalni nem kivant program,ha meg megis kell valamelyik akkor engedelyezem megint. Remelem tudtam segiteni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#648) pusihusi válasza this is life (#647) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké köszi tudtál segíteni! Majd kiírtom felesleget! De ezek gyári vissza ÁLLÍTÁSNÁL VISSZA TELEPÜLNEK?

Üdv. Feri!!

(#649) this is life válasza pusihusi (#648) üzenetére


this is life
Ármester

Amit kiirtasz nem tunik el csak jegeli a tablet,a beallitasoknal vissza tudod oket allitani (engedelyezed) es mar meg is vannak vissza is allitottad oket, a all in onenal ugyanez a helyzet,csak ott azzal a programmal engedelyezel megint mindent amit tiltottal.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#650) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Több tucat okostelefon és tábla kap Ubuntut a közeljövőben

Idén több új operációs rendszer debütál, mint az elmúlt években összesen, de ezeket a legtöbb esetben csak akkor nyílik lehetőségünk kipróbálni, ha megvásároljuk az őket futtató készülékeket futtató készülékeket. Nos az Ubuntu egy kicsit más úton szeretne a felhasználók tudatába férkőzni, és ennek érdekében rengeteg masinára rászabja az Ubuntu ARM-os, érintéssel vezérelhető változatának előzetes verzióját.

A fejlesztői fázisban lévő Ubuntu Touch már jelenleg is négy különböző okoseszközre telepíthető fel. A Canonical elsőként a Google referencia modelljeit tisztelte meg az operációs rendszerével. A Galaxy Nexus, Nexus 4, Nexus 7 és Nexus 10 tulajdonosok számára február 21-e óta érhető el az alfa verziót taposó fejlesztői kiadvány. Az előzetesben a fejlesztők és a felhasználók sokkal nagyobb szabadságot élvezhetnek, mint a végleges változat esetében. Itt a normál képességek mellett hozzáférünk a maghoz és a többi integrált alkalmazáshoz is. Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy még rengeteg hiba előfordul benne, így ennek a tudatában kell kipróbálni, és nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni a pillanatnyi állapot alapján.

Hamarosan ezekre az eszközökre is érkezik az Ubuntu:
Asus Transformer Infinity
Asus Transformer Pad TF300T

Galaxy Tab 2 10.1 Wifi
HTC Desire
HTC DNA
Huawei Ascend G300
LG Nitro/Optimus HD
Nexus One
Samsung Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy S (GT-I9000)
Sony Xperia S
Sony Xperia T
Samsung Galaxy S III

Ejj, de ki fogom próbálni! :) Már láttam működni és nagyon tetszetős a dolog.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.