Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) sushika válasza gaben75 (#1550) üzenetére


sushika
tag

innen letoltheted [link]

(#1552) gaben75 válasza sushika (#1551) üzenetére


gaben75
tag

köszönöm.

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#1553) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Felmerült egy kérdés. Vettem egy 32-es Samu sd kártyát, szeretnék átpakolni rá egy-két dolgot, pl All in one toolboxal, vagy nem is tudom mivel kellene, de abban látok ilyen opciot. Mikor kipipálom az adott appot, majd rányomok, hogy rakja át, a következőt kapom: sajnálom az alkalmazás sd-re funkcio a te eszközödön nem érhetö el. Majd megnyitja a beállításoknál magát az appot, de ott nem tudok semmit állítani. Most ilyenkor mi a teendő, kell még valami progi ehhez?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1554) Mrdevil válasza Mrdevil (#1553) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most olvasom, hogy elvileg kellene legyen egy olyan az alkalmazás beállításnál, hogy áthelyezés sd-re, nekem nincs ilyen, pedig elvilg rootolt a cucc. Most nézegetek ilyen app2sd progikat, van egy pár belőle, melyiket használjam? Vagy lehet valahol valami nincs nekem bepipálva.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1555) Mrdevil válasza Mrdevil (#1554) üzenetére


Mrdevil
addikt

Feltettem az appmngr3-at, de az meg ezt írja ki, pedig asszem mikor betettem a memkarit meg is formázta a tab. Meg total commanderben tudok rá simán másolni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1556) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Hi! Szerintetek van arra esély, hogy ota-n jöjjön meg mostanában a 4.1.2?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1557) this is life válasza Mrdevil (#1555) üzenetére


this is life
Ármester

App athelyezesre a link to sd appot kell hasznalni, mert samuek nem epitettek bele a romba a kulso sd-re valo athelyezest.[leiras hozza]. De a programok athelyezesenel elofordul hogy a data mappajat nem rakjak at a programok , igy nem mindig jon ossze a tarhely felszabaditas...

Peti n95
Igeret van ,mar kb 10 honapja , de eddig semmi elore lepes a 4.12 ugyben , ha turelmes vagy varsz hogy hatha, ha nem vagy turelmes akkor odin. Na es persze a sammobile.comrol egy friss europai rom...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1558) Mrdevil válasza this is life (#1557) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jesszus köszi, ez nem egyszerű. 2 partició stb, kártyaolvasóm nincs is. Akkor minek raknak bele egyáltalán memkari helyet, nem is értem. Mindegy valahogy megoldom majd. Azt hittem ez pofonegyszerű lesz, mármint sima másolás és kész. Végülis én csak a játékokat akarom átpakolni, már leszedtem 11gigát. :B

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1559) Peti N95 válasza this is life (#1557) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Tudnál mondani nekem egy konkrét romot, ami tuti jó?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1560) this is life válasza Peti N95 (#1559) üzenetére


this is life
Ármester

Ami nalam bevalt az a holland 4.12 . De ha nem zavar hogy az ertesites sav felulre es kozepre a gombok masztak alul akkor az angol 4.22 is jo lehet launcher cserevel. De nalam a tutti a hollandusok romja, erosen kigyomlalva a samu okossagaitol, nova launcherrel porgos mint a veszedelem ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1561) Peti N95 válasza this is life (#1560) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ok, köszi kipróbálom.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1562) gyuri81 válasza Peti N95 (#1561) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor mar inkabb a német vagy a szlovák 4.2.2, ezek még újabb romok...

(#1563) Peti N95 válasza gyuri81 (#1562) üzenetére


Peti N95
aktív tag

És ez jó lehet?
A Samu oldalára nem tudok regisztrálni, valamiért nem enged :(

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1564) sushika válasza Peti N95 (#1563) üzenetére


sushika
tag

Szia, probald meg itt [link] Ha neked 5100 van.

(#1565) Peti N95 válasza sushika (#1564) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi! :R
Mostmár csak az a gondom, hogy nem bírom csatlakoztatni a gépemhez a cuccot :(
Egyszer látja, egyszer nem... Odinban is megjelenik, eltűnik... Egyfolytában ezt játsza!
Lehet a kábelemmel lesz a gond.
A mobil odinról találok valami leírást? Nem használtam még soha.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1566) this is life válasza Peti N95 (#1565) üzenetére


this is life
Ármester

a mobil odint letöltöd, telepíted, a romot az sd kártya gyökerbe bemásolod a mobil odin- ba betallozod majd mehet a rom telepítése, de a mobile odin csak rootolt készüléken megy.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1567) Peti N95 válasza this is life (#1566) üzenetére


Peti N95
aktív tag

És rootolni tudok kábel nélkül?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1568) sushika válasza Peti N95 (#1567) üzenetére


sushika
tag

Szerintem nem fog menni a rootolas odin nelkul, azt nezd meg, hogy nem fut e a kies, ha van, mikozben hasznalanad az odint. Ha igen akkor allitsd le.

(#1569) sushika válasza this is life (#1566) üzenetére


sushika
tag

Ha tudsz angolul, [link]

(#1570) Peti N95 válasza sushika (#1568) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nem fut a Kies az biztos. A kábelre gyanakszom. Van hogy jó, van hogy nem. Ha pont rootolás közben szakad meg a kapcsolat, akkor lehet hazavágom a cuccot! :(

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1571) sushika válasza Peti N95 (#1570) üzenetére


sushika
tag

Probald meg ujra telepiteni, hatha. Amugy nekem nincs kies a gepemen, csak a drivereket tettem fol Win7/ 64.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1572) this is life válasza Peti N95 (#1570) üzenetére


this is life
Ármester

A roothoz kell kabel , de nem nagy alomanyt kell fel flashelni odinnal, utana meg mar csak a mobile odin telepites , es orokre elfelejtheted a pc-t a romok felrakasahoz. Roothoz a cucc [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1573) Peti N95 válasza this is life (#1572) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Sikerült a root, fel is raktam mobil odinnal a 4.2.2 de prüszköl nagyon... Akadozik, fagy, és nem enged semmit telepíteni se playról, se sd ről.
Még recoweriről a factory reset is errorral megáll!
Lehet az a baja, hogy 4.0.4 re egyből a 4.2.2-őt raktam, és kimaradt a 4.1?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1574) sushika válasza Peti N95 (#1573) üzenetére


sushika
tag

Próbáld meg menubol visszaallitani. Beallitasok- Biztonsági mentes stb. Elotte ments mindent, mert törli az sd- t is.

[ Szerkesztve ]

(#1575) this is life válasza Peti N95 (#1573) üzenetére


this is life
Ármester

Egy wipet nyomhattal volna, de azt most is megteheted, nyomj egy full wipet.. hatha segit.Esetleg ha ezt a programot felteszed, akkor egy custom cwm is radobhato vele (rom manager) [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1576) Peti N95 válasza this is life (#1575) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nyomtam full wipet, előtte is, meg utánna se, mert már nem engedte.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1577) this is life válasza Peti N95 (#1576) üzenetére


this is life
Ármester

Leesett miuatan elkuldtem, a vissza allitas sem segit? Esetleg megprobalnal eg masik romot feltenni, a custom cwm felrakasa sem sikerult ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1578) Peti N95 válasza this is life (#1577) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nem, a visszaállításnál kiírja Recoweribe hogy error. Menüből el sem kezdi.
Viszont már cwm et nem tudtam feltenni, mert már abszolút nem csatlakozott a géphez.
Viszont megvan a hiba! Szétpattintottam a kábel tab felöli csatlakozóját, és egy szál tőbe le volt esve... De annyira tőben a csatlakozórol, hogy már nincs mihez forrasztani. Így most a projekt addig pihen, még nem tudok egy másik kábelt szerezni hozzá. :(

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1579) Mrdevil válasza this is life (#1557) üzenetére


Mrdevil
addikt

Megcsináltam ezt a link2sd cuccot, két partició az SD kártyán stb.... Hát nem tudom, átpakoltam sok játékot, de nem sokkal több helyem lett a belső tárhelyen, ez inkább csak valami linkelés a tab-nak. Ez erre így nem túl jó, itt inkább csak arra jó egy memkari, hogy rátesz az ember sok filmet, videot, zenét, és tudja ezeket nézni a vonaton, maga a játékok nagy része marad a belsőn. Legalábbis én ezt látom most, de majd még tesztelem. A baj az, hogy én soha nem hordozom a tab-ot, lehet ha ezt tudom, nem is veszek ekkora/ilyen memkarit. Na nembaj, nem árt ez.... :B

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1580) this is life válasza Mrdevil (#1579) üzenetére


this is life
Ármester

Ezert is irtam, hogy az osi app2sd fele atpakolas nem annyira mukodik, mert tobbnyire csak az apk-t rakja at es a data mappa tartalmat amit a jatekok kulon szednek pl pl fifa2014 az marad a belso tarhelyen. De azert megkerdezem az android alkalmazasok topijkaban hatha van valakinek valami jo otlete.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1581) Mrdevil válasza this is life (#1580) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké köszönöm, mert ez így azért fura. :R
De tényleg hihetetlen, hogy a Samu nem rak bele alapból egy ilyen dolgot, simán egy klikkeléssel át kellene tudni rakni a dolgokat, és az egészet. Nem lenne ez olyan nagy ördöngősség. Van ennek valami oka szerintem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1582) this is life válasza Mrdevil (#1581) üzenetére


this is life
Ármester

Ezt [link] emlegetik, de ez se megy minden eszkozon. A samumazert nem rakott ilyen lehetoseget a tabra , mert ugy mond nagy a tarhely es nincs ra szukseg...de erre inkabb no comment. Amugy az oka vegyel nagyobb belso tarhelyest ha arra van szukseged, nehogy mar par ezer forintbol meg lehessen oldani egy bovitest...de amugy emlekeim szerint a droid 4.xx verzio mar ezt sem tamogatja akar csak a storage mod-ot.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1583) Mrdevil válasza this is life (#1582) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg fogom ezt is nézni mit tud. :K :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1584) Mrdevil válasza Mrdevil (#1583) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg is néztem gyorsan, ez sem MOVE-olja, csak linkelni tudná. ( nálunk )
Ha a MOVE-ra nyomok, bedob a beállítások/alkalmazások fülre. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1585) this is life válasza Mrdevil (#1584) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor ez se mukodo megoldas, meg olvasgatok hatha van ra megoldas, de lehet hogy nem fog menni, mert a samu rom szinten gatolja a move-t es ezt gyari rommal nehezkes modositani, s talan csak a cm rom +okosito programokkal menne, de utana olvasok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1586) Mrdevil válasza this is life (#1585) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, de annyira nem fogok azért bele merülni, ha csak nagy "mókolás" árán megy, akkor hagyom a fenébe. Azért nem ilyen fontos ez, max nem nyomom tele játékkal a belsőt, és kész. :U Mert amúgy meg tárhelynek lehet használni rendesen, total commander látja a kártyát. ( ha majd vissza rakom EXT2-ből, )

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1587) this is life válasza Mrdevil (#1586) üzenetére


this is life
Ármester

A gl to sd emlitik meg, igaz az nem az appot hanem a data mappajat mozgatja, ami talan jobb is...de azert olvass utana https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slf.ListglApp&hl=hu ...igaz ahogy olvasom samukon ez legalabb mukodik...de puding probaja az eves.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1588) DaveN


DaveN
tag

Üdv!

Mit gondoltok, érdemes kirootolni a tabot? Sokkal jobbá lehet tenni vele a gépet?
Nekem minden gyári, ami rajta van, de ki szeretném próbálni mikre lehet még képes.

Esetleg valaki tudna segíteni a dologban?

Köszönöm!

(#1589) this is life válasza DaveN (#1588) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem érdemes rootolni, ki lehet takarítani a rendszert a felesleges programoktol, optimalizálni is könnyebb pl autóbootbol kivenni ami nem kell, oc kernelt rátenni, mobil odint ra telepíteni és akkor pc se kell a rom felrakasahoz... stb Mrdevil az all in one toolbox támogatja az ap2sd-t.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1590) DaveN válasza this is life (#1589) üzenetére


DaveN
tag

Könnyű elrontani a rootolást?

Ha igen, hozzá sem kezdek! :D

(#1591) Mrdevil válasza this is life (#1589) üzenetére


Mrdevil
addikt

Fentebb írtam, az All in one toolbox volt az első amit kipróbáltam. Az ezt írta: "sajnálom az alkalmazás sd-re funkcio a te eszközödön nem érhetö el"
De még egyszer próbáltam tegnap este is, még mindig nem akarja. :D
Majd ma, vagy holnap este megpróbálom amit tegnap linkeltél, hátha. :K
De nem hiszem, elég sok progit próbáltam már.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1592) gyuri81 válasza this is life (#1589) üzenetére


gyuri81
veterán

Ez az autoboot kipucolasa , hogyan mukodik ? Gyorsabban fog bebootolni a tablet?

root nelkul kipucoltam a nekem nem tetszo programokat, igazabol nem tudom miket lehetne meg vagy miket szabad kipucolni.

szerintem mindenki szivesen olvasna, hogy hogyan optimalizaltad a tabletedet :) (milyen kernel stb stb)

(#1593) sushika válasza gyuri81 (#1592) üzenetére


sushika
tag

En ennek alapjan kukaztam, [link]
Van negy jo progi, SD MAID, olyasmi, mint a szarpucolo (CrapCleaner) Windowson, szepen kitisztitja a dzuvat, jo ha rootolva van a gep, akkor hatasosabb. Van belole Pro valtozat is ;)

[ Szerkesztve ]

(#1594) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Üdv,

Szerintetek érdemes még ma is beruházni egy ilyen táblára? Tapasztaltok bosszantó hibákat rajta?

(#1595) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Jók ezek a 4.2.2-es ROM-ok, de mindegyik hibás nálam. A smart screen nem működik egyiknél sem. szerinte nem látja a szemem. Megy vissza a régi... :(

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1596) Mrdevil válasza Blackhole13 (#1594) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jók ezek szerintem, én is nem rég vettem, használtam garival ki lehet csípni jókat, és úgy nem is drága. Nekem nagyon tetszik, meg vagyok vele elégedve, sokat nyomkodom, netezek, yotube-ozok rajta. És még a játékok is szépek tudnak lenni, meglepően. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1597) this is life válasza gyuri81 (#1592) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam gyari kernel, eddig azt nem bantottam, bootbol kiszedve ami nem kell egybol a,tab indulasanal, az osszes utolag telepitett app ilyen, illetve nehany gyari is, gyari appok kozul nehany lecserelve, a kepnezegeto torolve helyette quickpick, zenelejatszonak maradt a samue, videoknak az mx gyari torolve, a filekezelo torolve helyette total commander, ezeket is toroltem [link], a beallitasoknal a fejlesztoi alatt a 2d kenyszeritese bekapcsolva, animacio 0.5 leveve,a nova launchernel a halado beallitasoknal a memoriaban tartas bekapcsolva, a billentyuzetnel a t9 kikapcsolva igy gyorsabban lehet gepelni, gyari bongeszo fagyasztva , helyette dolphin+dolphin jetpack, illetve uc browser hd. Nalam egyenlore gyari (samu) firmware szenne pucolva, ha jon a cm-es kitkat arra majd raprobalok, de addig semmi okom bantani, a 4.22 nalam nem hozott javulast, a phablet gui-tol meg kiraz a hideg meg az ideg :) :Y

Daven a rootolas pofon egyszeru odinnal kell feltenni , pda reszbe betallozva masd start es automatikusan rootol [link] itt a progi hozza. A rootolas menete ugyanaz mint a frissitese odinnal.

Blackhole13

Szerintem korrekt tab, bar mar tobb mi t egy eve a piacon van, de panaszra semmi ok, jo tempo, hosszu uzemido, cm tamogatott, a hasznalt , de az uj ara se rossz, ebben mar olyan hw van amin a droid korrektul uzemel, a 4.12 a samuek se ganyoltak el, persze ha hardcore gamer vagy akkor nem biztos hogy ez a jo valasztas, hanem egy tegra3-4 ,qualcom APQ600-al szerelt tab a javallott. Mrdevilt is en dumaltam ra erre a tabra :) es eddig nem panaszkodott.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1598) gyuri81 válasza this is life (#1597) üzenetére


gyuri81
veterán

Koszi szepen a tanacsokat! Nagyon hasznosak!

a bootolasos cuccokat hol tudom torolni?

illetve ha fagyasztom a gyari galeriat, akkor hogyan raksz be lockscreen kepet?

[ Szerkesztve ]

(#1599) DaveN válasza gyuri81 (#1598) üzenetére


DaveN
tag

Ezzel a mobile ODIN-nal lehet rootolni?

Nekem el se indítja az alkalmazást mert nem vagyok SuperUser meg nincs rootolva a tab, azt írja...

Szeretném megcsinálni, de nem értek hozzá az a problémám! :D

[ Szerkesztve ]

(#1600) this is life válasza gyuri81 (#1598) üzenetére


this is life
Ármester

A bootbol az all in one toolboxszal az eszkozok menupont alatt lehet lehet, ha fagyasztod a gyari kepnezegetot, akkor a quickpicket hasznalja a rendszer es onnet jelolsz ki mepeket hatternek vagy pl feltoltesnel es tsai. Amugy nalam nix locksreen.

DaveN

A mobile odinhoz root kell, amugy utana mar szabad a palya , mert pc nelkul romolhatsz es tsai. De az elsohoz szamitogep kell.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.