Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) this is life válasza gu007 (#1100) üzenetére


this is life
Ármester

Ha csatlakozik akkor jo a jelszo, ellenben ha korlatozott vagy valami mas hibauzenet van , akkor lehet jelszo hiba, ip cimmel gond illetve a router beallitasainal valami gubanc amit nem szeret a tab, esetleg ha ad hoc halozatra akarsz csatlakozni azt nem tamoigatja a droid.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1102) gu007 válasza this is life (#1101) üzenetére


gu007
aktív tag

Köszi! Telefonon működik a net. Az is droidos. Akkor lehet a rendszergazdát kell megvárni

(#1103) RichErm


RichErm
csendes tag

Hello

Megeri varni 4.1.2-re vagy nem, fog e egyaltan jonni frissites?

ezt irtak ma vissza: Kérdésére válaszolva, az Ön készülékére jelenleg még nem elérhető frissebb szoftver verzió. Jelenleg csak a Vodafone hálózatban frissíthető a Jelly Bean 4.1.2 android verzió. Szeretném Önt tájékoztatni, hogy a szoftverfrissítés megjelenését megelőzően egy tesztelési fázison kell átessenek a szoftverek, hogy a felhasználók számára e legjobb élményt nyújthassák és ezek a szoftverek országonként változnak. Mivel Magyarországon is megkezdődött a készülékeknek a szoftverfrissítése, így szíves türelmét szeretném kérni az Ön készülékének megfelelő szoftververzió megjelenéséig.

Koszonom

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#1104) this is life válasza RichErm (#1103) üzenetére


this is life
Ármester

Ha turelmes tipus vagy varhatsz, de erdemes frissiteni 4.12 re mert az optimalizacio mellett a project butter funkcio is bele lett epitve a rendszerbe aminek a lenyege a gordulekenyebb mukodes. De frissites mellett erdemes kicsit mokolni a tabbal , ha kicsit visszaolvasol irtam rola mit erdemes megcsinalni...na attol igazan szarnyra kap a tab. Ha gyari romot teszel fel semmi gond nem lesz, nincs flasheles szamlalo ugras, annyit azert tegyel meg , hogy a mostani 4.04 romot letoltod a sammobilerol es ha gond lenne a tabbal (szerviz) akkor visszateszed es ugy mesz javittatni.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1105) RichErm


RichErm
csendes tag

A Galaxy Tab 2 10.1 olvassa az exfat-ra formazott micro kartyat?

Hogyan van lehetoseg hd filmet nezni rajta, ha nem engedi ramasolni a kartyara?

Koszi

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#1106) Fritz Teufel válasza RichErm (#1105) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A kártyát a tablettel formázd le és mehet a kártyára a film.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1107) this is life válasza RichErm (#1105) üzenetére


this is life
Ármester

Meg nem probaltam exfattal, de a p31xx sorozat gond nelkulmviszi, ami ennek a tabnak a kistesoja.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1108) RichErm


RichErm
csendes tag

Ertem en hogy ha a tableten formazom meg akkor is formaz, csak nem mukodik...

Nekem a fo problemam hogy pl: egy mkv full hd filmet 12gb, a memora nem tudok rarakni mert a fat32 rendszer nem enged 4gb-nal tobbet...Csak Ntfs es xfat... (kiirja hogy tul nagy fajl)

Eddig jol tudom a dolgokat?
Hogyan formazzam maskepp tableten?
Alapbol olvassa e tab 2 10.1 az ntfs-t vagy xfat-ot?

Mi a legjobb megoldas?

Koszi

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#1109) joestone válasza gu007 (#1100) üzenetére


joestone
addikt

Inditsd újra a tabot , nekem is szokott olyanokat csinálni , hogy látszólag rendben működik a net , de ha megpróbálok vpn-re csatlakozni akkor nem működik . Hátha segít .
Ha csatlakozott a wifi akkor meg tudod nézni a tulajdonságait , így tudod egyeztetni , hogy jó ip címet kapott-e a eszköz , ha van ip címe , átjáró címe és dns kiszolgáló is van , akkor még lehet korlátozás a hálózaton is . egy terminal ablakot nyitva a tabon pingeld meg az átjáró címét , ha van válasz akkor a routerig ellát , ha nincs válasz akkor egyeztess a hálózat üzemeltetőjével. Ha router válaszol akko próbálj egy külső címet pingelni pl index. ha nincs válasz akkor a router nem enged ki , ha a nevet nem sikerült feloldani üzenet van akkor pedig dns gondod van Ezt szintén a hálózat üzemeltőjével tudod egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

(#1110) gu007 válasza joestone (#1109) üzenetére


gu007
aktív tag

Sokmindent próbáltam az újraindítást is. Nem segített semmi. De már nem is aktuáils. Ma hazajöttem. Itthon megy szépen

(#1111) mosolygo


mosolygo
csendes tag

Kedves "this is life",megírnád pontosan,hogy hányas megjegyzésben írtál erről? Mármint a frissítésről...Most csatlakoztam...

[ Szerkesztve ]

(#1112) this is life válasza mosolygo (#1111) üzenetére


this is life
Ármester

A 671-es megjegyzesem volt de itt a [link] hozza es kicsit feljebb a rom az egyik hozza szolasomban [link]elve. Ha meg kerdesed lenne irj... :)

Ui .:udv a klubban!

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1113) William84


William84
csendes tag

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata az ilyesfajta BT billenytűzettel kapcsolatban. Ami érdekelne, mennyire könnyű gépelni, kb mennyit bír. Előre is köszönöm.

(#1114) snekszercsab válasza William84 (#1113) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Szia
Nekem ez van (http://www.ebay.com/itm/Genuine-BLUETOOTH-KEYBOARD-CASE-SAMSUNG-GALAXY-TAB-10-1-P5100-P5110-/370847498626?pt=IT_Accessori_Cellulari_Cover_Custodie&hash=item56583bc182), gyári Samsung és nagyon könnyű használni, ráadásul tokként is kiváló.
Üdv:. Csaba

(#1115) Surmy


Surmy
csendes tag

Helló!
Odint melyiket szedjem le és honnan a frissítéshez?

K.Tamás

(#1116) this is life válasza Surmy (#1115) üzenetére


this is life
Ármester

Az odin 3.04-el menni fog, a programot a sammobilerol is le lehet tolteni emlekeim szerintem...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1117) Surmy válasza this is life (#1116) üzenetére


Surmy
csendes tag

Köszi!!!
Már meg van frissítettem, minden ok!

K.Tamás

(#1118) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Na és van valami változás? Nekem is az eredeti 4.04 van rajta nem vettem rá még magam! Reménykedő típus vagyok, hátha a Samsung rászánja magát, és kiadja a független magyart!

[ Szerkesztve ]

(#1119) Surmy válasza Tacsilaci (#1118) üzenetére


Surmy
csendes tag

Szerintem gyorsabb lett egy picit és gördülékenyebb, de nagyjából ennyi. (bár nem nagyon használtam azóta)

K.Tamás

(#1120) Tacsilaci válasza Surmy (#1119) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod!

(#1121) Surmy válasza Tacsilaci (#1120) üzenetére


Surmy
csendes tag

Nincs mit!
Először frissítettem úgy tűnik sikerült, szerintem csináld meg mert jobbnak érzem így !

K.Tamás

(#1122) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok! Meg lehet azt csinálni, hogy egy fényképet teljes képernyőn kirakni háttérnek? Most felbontástól függetlenül mindig kivág belőle egy részletet, és azt rakja be.

Köszi.

(#1123) Surmy válasza Arthuro_Adam (#1122) üzenetére


Surmy
csendes tag

Helló!
Szerintem ezzel a 4.1.2 szoftverrel nem vág ki annyit, mint a régebbi verziókban.

K.Tamás

(#1124) Arthuro_Adam válasza Surmy (#1123) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szóval alapból nem lehet beletenni egy rendes hátteret?

(#1125) Surmy válasza Arthuro_Adam (#1124) üzenetére


Surmy
csendes tag

Tulajdonképen de ! (minimálisat vág le)

[ Szerkesztve ]

K.Tamás

(#1126) Tacsilaci válasza Surmy (#1121) üzenetére


Tacsilaci
tag

Te is "this is life" fórumtárs által linkelt holland romot tetted fel?Azzal az eljárással ami itt szerepelt?Odinnnal való felrakás után cache törlés is kellet?

(#1127) Surmy válasza Tacsilaci (#1126) üzenetére


Surmy
csendes tag

Ahogy írtad, minden úgy történt :D

K.Tamás

(#1128) mosolygo válasza this is life (#1112) üzenetére


mosolygo
csendes tag

Köszönöm szépen, keresni foglak :-) ----> "this is life"

[ Szerkesztve ]

(#1129) this is life


this is life
Ármester

Talaltam egy nagyon furge, kellemes hasznalhato , flasht is lejatszo browser a neve uc browser hd... batran javallom mindenkinek...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1130) gu007 válasza this is life (#1129) üzenetére


gu007
aktív tag

Kipróbáltam. Szerintem mostmár csak ezt használom. Köszi! :R

(#1131) Samsung_King válasza this is life (#1129) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Nekem nagyon tetszik, köszi a tippet:D :R

(#1132) this is life válasza Samsung_King (#1131) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen :) a gyari kepnezegeto helyett batran javaslom a quickpicket, sokkal gyorsabb, doksikhoz pedig a kingsoft office, ingyenes , boldogul lazan a pdf-el is es szerkeszteni is lehet vele ha arra lenne igeny...sok sikert.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1133) gu007 válasza this is life (#1132) üzenetére


gu007
aktív tag

Napokban kezdtem használni a quickpicket. A legjobb benne, hogy külső eszközről is meg lehet nézni a képeket :)

(#1134) this is life válasza gu007 (#1133) üzenetére


this is life
Ármester

En mar par honapja hasznalom, a gyari kepnezegeto azota tiltva van :)...gyorsan megkedveltem a gyari megoldas helyett.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1135) Surmy


Surmy
csendes tag

Üdv!
Frissítettem a tabot a 4.1.2.-re ugye amit a "this is life" kollega osztott meg és hát ma nagyon belassult!
Illetve sűrűn kiírja, hogy leállt a "com.googleapps....." akármi, ha jól írtam!
Tapasztaltatok ilyeneket vagy hasonlót?
Ötletek?

Frissítés rendben ment, factory reset is....!!!

K.Tamás

(#1136) this is life válasza Surmy (#1135) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem semmi ilyesmi nem volt, lepj be recovery modba es ful wipet nyomj , ez legajjazza az osszes utolagos progit es alapra rakja a tabot. De csinalhatod ugy is , hogy ful wipe, majd ujra flashelni a romot, megint egy wipe ... nem volna szabad lassulnia a frissites utan.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1137) Samsung_King válasza Surmy (#1135) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Én még nem tapasztaltam

(#1138) Surmy


Surmy
csendes tag

Köszönöm, majd meglátom! :) :R

K.Tamás

(#1139) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Létezik olyan adapter amivel rá tudok dugni egy pendrivot és a töltés funkció vagy legalább a szinten tartás müködik ?

koliz

(#1140) OUtlawtorn


OUtlawtorn
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a EDD-D1B1BE típusszámú asztali dokkoló használható-e ehhez a készülékhez? Nem találok erre vonatkozó információt sehol egyértelműen.
Köszönöm szépen

(#1141) snekszercsab válasza koliz1 (#1139) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Szia

Nekem ilyen van:

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Original-Samsung-GT-P5110-Galaxy-Tab2-10-1-USB-SD-Connection-Kit-Adapter-/350867362723?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item51b15313a3#ht_4105wt_957

Üdv.:Cs

(#1142) koliz1 válasza snekszercsab (#1141) üzenetére


koliz1
tag

Ebbe hova dugom a töltőt és a pendrivot egyszerre ?

(#1143) snekszercsab válasza koliz1 (#1142) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Bocs, külön-külön értelmeztem az elvárt funkcionalitást.

(#1144) buci30


buci30
addikt

Mi a különbség a samsung tab 8010 és a Tab2 között?
Melyik az ajánlottabb és miért?
:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1145) snekszercsab válasza buci30 (#1144) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Szia

Kis segítség:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4669&idPhone2=4670

A készenléti időt érdemes megnézni, elég markáns különbségeket mutat ugyanakkora akkumulátor mellett.

(#1146) buci30 válasza snekszercsab (#1145) üzenetére


buci30
addikt

Igen ezt néztem, hogy a Tab2 nek jobb sokkal.

Csak mind a kettő 90körül kapható és ezért gondolkoztam ,hogy melyik legyen.

Más nagy különbség?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1147) snekszercsab válasza buci30 (#1146) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Csak egy-két apróság, én a hosszabb akkumulátor használat miatt választottam a P5110-et és nagyon elégedett vagyok vele 4.1.2-re frissítve a tabletet.

(#1148) this is life válasza buci30 (#1144) üzenetére


this is life
Ármester

A kulomseg az hogy az egyik a galaxy note ,s pen tamogatassal es elvileg tudja a multi window-ot is, erosebb cpu,gpu, tobb memoria..stb a kulso egyforma de minden teren a 8010 az erosebb, ajanlottabb ...a note felso kategorias a p5110 pedig kozep kategorias tab. Persze ettol a p51xx-el sincs semmi gond, de a jatekokhoz inkabb a note javasolt , de az erosebb hw miatt is, igaz ennek megkerik az arat.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1149) buci30 válasza this is life (#1148) üzenetére


buci30
addikt

Na akkor innentől most 1-1 :)

De árba majdnem ugyan annyi a kettő amúgy.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1150) ClioRS válasza buci30 (#1149) üzenetére


ClioRS
őstag

Én a Note-ot venném. Jobb a hardver sokkal, modernebb, erősebb. Akkuidőben jobb a Tab2, de szerintem az az 1-2 óra nem számít. Ha használod, úgyis merül. Én a Note-ot venném. :) Anno azért választottam ezt, mert nem volt rá több, ha lett volna, a Note lenne most.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.