Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) konikan


konikan
aktív tag

Kérdésem a következő:
- root nélkül is lehet másik romot feltenni?
- Ha igen, és a későbbiekben szervízeltetni kéne [erről] az oldalről vissza is tudom rakni a gyári romot?
- Ha igen, akkor valamiféle flashcountert vagy mit is nulláznom kell? Ahhoz meg rootolni kell.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#952) Fritz Teufel válasza konikan (#951) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Minden további nélkül mehet a ROOT és javításhoz sem kell visszaállítani. Nincs ilyen megkötés a MyAudio részéről mint ahogy olyan sem, hogy ROM-ot nem lehet cserélgetni. ROM cseréhez nem kell ROOT. Tessék olvasni a fórumot, főleg az első oldalt!

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#953) konikan válasza Fritz Teufel (#952) üzenetére


konikan
aktív tag

Azóta minden tiszta lett, nincsen több kérdésem, visszaolvasva tanul az ember. :B
Myaudio?

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#954) this is life válasza konikan (#953) üzenetére


this is life
Ármester

Elirta Deceptionn, samsung akart volna lenni, a myaudional tenyleg nem kotozkodnek hogy stock vagy custom rom van e rajta es a root se szamit. A samunal a root talan nem szamit, de ha szervizes lesz a tab jobb visszaallitani gyari alapotura, a custom romoknal ugrik a flash counter de az nullazhato. Ha mas romot teszel fel attol nem ugrik amennyiben az gyari rom, pl szerb romot teszel fel vagy barmely neked tetszot, ellenben a custom romoknal ugrik a szamlalo.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#955) this is life válasza gu007 (#950) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lehet hogy vedett a pendrive tartalma, esetleg ntfs,exfat filerendszerre van formazva mert akkor nem fogja latni a tab.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#956) gu007 válasza this is life (#955) üzenetére


gu007
aktív tag

Leformáztam fat32-re. előtte is az volt. de így sem látja. az 1 terrás vinyót lehet olvasta volna ha fat32.

(#957) this is life válasza gu007 (#956) üzenetére


this is life
Ármester

A vinyohoz kulso tap kellett volna mert az usb-n nem megy ki eleg aram,probaltad mas pendrivevel is? Mennie kene ...nalam semmi gond ,egyedul a dvi kamerat nem szereti tap nelkul, mert az is tobbet enne a kelletenel, illetve van egy passziv hubom na az se komazza de ezeken kivul eddig mindent kajolt. Root utan az ntfs is megy , app van hozza a playben, a fat32 hatranya a 4giga korlat a filek mereteben.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#958) gu007 válasza this is life (#957) üzenetére


gu007
aktív tag

külső tápos a vinyó. felismerte csak kiírt valami olyat,h nem támogatott... majd próbálom még másik pendriveval is. rootolni nem hiszem,h fogom így is jó. 4 giga bőven elég.

(#959) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem tartani egy Tab 2 gyorstalpalót? Nagyon nagy dilemmában vagyok mert választanom kellene ez meg a WayteQ Xtab100dci között!
Edigitalban:
WayteQ 3G 64900 Ft
Samsung Tab2 .10.1 Wifi only :84900+Ajándék Samsung gyári tok
A legkényesebb a kijelzőre vagyok! Nem tudom melyik a jobb!!?

-Tud a készülék filmet lejátszani pendrive-ról?
-Számítógépre rá lehet kötni?
-GPS jól megy rajta?
-Mobilnetet meg lehet oldani valahogy a WIFI ONLY verzióval?
-Milyen a WIFI a készülékben?
-Fényerőben,képminőségben jobb a gép a kinai IPS paneles gépektől? pl WayteQ xtab100dci-től
-1GHz-es proci nem kevés? Elég mindenre?
-Gorilla Glass,tehát nem karcolódik semmitől?
-Autós töltő van hozzá?
Tudom hogy sok kérdés,de tényleg nem tudok dönteni!

(#960) polar-x válasza polar-x (#959) üzenetére


polar-x
tag

-Full hd-t lejátszik akadás mentesen?
-Bővíthető micro-sd kártyával?
-Mikor lesz rá Jelly Bean frissítés?
-Szervíz mennyire megbízható?

[ Szerkesztve ]

(#961) konikan válasza polar-x (#960) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!
Néhány kérdésedre válaszolok a személyes tapasztalataim alapján:
-Számítógépre rá lehet kötni?
Teljes mértékben.

-GPS jól megy rajta?
Igen, ha adottak a feltételek mindent gond nélkül.

-Milyen a WIFI a készülékben?
Nem untatlak a technoblablával, megfelelően érzékeli a wifit, és a jelerőséggel sem volt gondom soha, ahogy a sebességgel sem.

-Fényerőben,képminőségben jobb a gép a kinai IPS paneles gépektől? pl WayteQ xtab100dci-től
WayteQ a Samsung ellen, ez magában is vicces kérdés, de a táblában lévő panel a Samsung által gyártott panel, ismét nem untatlak a technoblablával , az én véleményem, hogy mind fényerőre, mind betekintési szögre, mind pedig színvilágban egy szép kijelzővel van dolgom.

-1GHz-es proci nem kevés? Elég mindenre?
Kétmagos a gép, és mindennapi felhasználásra kiváló, játékra is használható, nálam például a Modern Combat 4 röcögés nélkül ment rajta gyári Rommal.

-Gorilla Glass,tehát nem karcolódik semmitől?
Csillió videó van erről például Youtube-on, hogy szőnyegvágóval meg lakáskulccsal próbálják karcolni a Gorilla Glass-t, sikertelenül, erről ennyit.

-Autós töltő van hozzá?
Ebay-en van.

-Full hd-t lejátszik akadás mentesen?
MxPlayer, hardveres dekódolással, igen szerintem.

-Bővíthető micro-sd kártyával?
Igen, van rajta foglalat

-Mikor lesz rá Jelly Bean frissítés?
Már van, csak nem a M.O.-i gépekre, de gond nélkül frissíthető arra.

-Szervíz mennyire megbízható?
Kiváló, kiváló, és kiváló. Ha beregisztrálod a géped a weboldalukon, nem csak 2 hónap extra garanciát kapsz, hanem helyszíni javítást is igényelhetsz. Nálam pl. kijöttek és egy óra leforgása alatt kijelzőt cseréltek ingyen és bérmentve, úgy hogy nem kellett vinnem a tabot sehová sem, ebben biztos nem lesz gondod.

Első körben ennyi, remélem segítettem. :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#962) polar-x válasza konikan (#961) üzenetére


polar-x
tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,rendes vagy :R A Wayteqnél jobb választás akkor.... Netezni milyen rajta? Gyors a böngésző? A Procit azért kérdeztem mert ebben ugye 1GHz a WayteQ-ben meg 1.6 GHz

(#963) konikan válasza polar-x (#962) üzenetére


konikan
aktív tag

Megfelelő böngészővel, amiből bőven van a Play áruhában ( Chrome vagy Dolphin browser Jetpackel) gyors a böngészés. A Processzor dologgal kapcsolatban pedig érdemben nem tudok hozzászólni, nekem amire eddig kellett arra jó volt, de azért a WayteQ a Samsung ellen :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#964) polar-x válasza konikan (#963) üzenetére


polar-x
tag

És Flash támogatás van?

(#965) moriak válasza konikan (#961) üzenetére


moriak
tag

Miért kellett kijelzőt cserélni? Köszi!

(#966) gu007 válasza polar-x (#964) üzenetére


gu007
aktív tag

igen

(#967) konikan válasza moriak (#965) üzenetére


konikan
aktív tag

Volt 2 db pixelhiba, abból az egyik részleges ( a piros nem ment) , de nekem szemet szúrt.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#968) this is life válasza polar-x (#964) üzenetére


this is life
Ármester

Van flash , a gyari bongeszovel is megy, a custom bongeszokkel nem mindegyikkel... amivel van flash pl maxthon, dolphin 10.xx beta, emlekeim szerint az operaval is megy még. Bar a samu forumon teszed fel a kerdest hogy melyiket is vedd, de szerintem felesleges kerdes a samsung A kategorias brand a wayteq B kategorias. Olyan osszehasonlitani oket mi t pl egy suzuki altot egy toyota corollaval... Nem azt mondom hogy a wayteq rossz , hanem hogy mas kategoria, mas fajsulyu cegek. Amit fentebb irtak osztanam en is , ez a hw ami a samuban van bosegesen eleg, persze ha hardcore gamer vagy akkor a tegra3 al szerelt tabok az ajanlottabbak.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#969) gu007


gu007
aktív tag

Nekem is a wayteq volt a másik jelölt. Nem bántam meg,h a samut vettem meg

(#970) konikan válasza this is life (#520) üzenetére


konikan
aktív tag


:DD

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#971) Fritz Teufel válasza konikan (#967) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az nagyon baráti, hogy cserélték, hiszen nem kellett volna. Nagyon jókat hallani a Samsung szerviz felől és ez bizony eladja a készülékeiket.
Látom, te is frissítetted a készülékedet, jól tetted. Van pár feature ami tovább javít az készülék használhatóságán.

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#972) gu007 válasza konikan (#970) üzenetére


gu007
aktív tag

Kiesen keresztül frissítetted?

(#973) konikan válasza Fritz Teufel (#971) üzenetére


konikan
aktív tag

A szoftverrel kapcsolatban ez valóban jobb, és ha telefont veszek egyszer majd az is biztos, hogy Samu lesz, ebben a szervízszolgáltatásban pedig nagyon kellemeset csalódtam.

gu007
Először rootoltam és kapott egy CWM-et, majd egy CM 10-et, de az nem tetszett, a TW felület jobban tetszik, így TriangleAway-el nulláztam a flashcountert majd Odinnal ezt a 4.1-et, így elviekben gyári lett a Recovery, a rootot is legyalulta, és a flashcounter is nullán van.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#974) polar-x


polar-x
tag

Sziasztok! Sok gondolkodás után ma végre megszületett a választásom a wayteq 100dci és a samu között! Nyert a SAMSUNG! Majd meglátjuk hogy milyen lesz,de a kijelző már tetszik :)

(#975) this is life válasza polar-x (#974) üzenetére


this is life
Ármester

Udv a klubban :) ne agg8dj nem banod meg a dontesed, ha segitseg kell majd akkor szolj, mert egy ket dolgot erdemes atallitani a samun hogy porgosebben mukodjon. Alapbol se rossz de van egy ket beallitasi lehetoseg amitol szarnyakat kap.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#976) szalai56 válasza this is life (#975) üzenetére


szalai56
senior tag

Sziasztok
Ezeket a szárnyakat leírnád? 2 hete én is egy 5110-t használok, de még csak tanulom.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#977) gu007 válasza konikan (#973) üzenetére


gu007
aktív tag

Köszi! Inkább megvárom a hivatalos frissítést. Ennyire nem vagyok benne a témában

[ Szerkesztve ]

(#978) this is life válasza szalai56 (#976) üzenetére


this is life
Ármester

A gyartoi appokat tiltsd pl samu hulyesegei, yahoos es egyebb nelkulozheto felesleges programok, a fejlesztoi beallitasoknal kapcsold be a gpu lekepezes kenyszeritese, launcher csere pl novara, a novan belul a halado beallitasoknal pipa a memoriaban tartas mellett, nalam az osszes animacio tiltva van , az all in one toolboxal pedig a boot utan egybol nem kello appok szinten tiltva az auto startbol, bongeszonek dolphin 10.0.0 beta +dolphin jetpack 3 ,

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#979) konikan válasza gu007 (#977) üzenetére


konikan
aktív tag

Rendben, személy szerint arra leszek kíváncsi, hogy mikor lesz elérhető itt is, de nem egy nagy dolog ez a frissítés, a leg idegörlőbb rész, amíg letöltődik a sammobile csigalassú szerveréről a rom.

this is life
Véleményed alapján a Nova vagy a Go Tab launcher a gyorsabb? Személy szerint jelenleg Go-t használok, de ha van egy gyorsabb alternatíva, akkor inkább azt használnám.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#980) szalai56 válasza this is life (#978) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszönöm, kipróbálom.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#981) this is life válasza konikan (#979) üzenetére


this is life
Ármester

a go-t nem próbáltam de a nova nagyon gyors és könnyen testre szabható. A 4.12 este felteszem dropboxra és linkelem ga gondolod.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#982) this is life


this is life
Ármester

Elvileg a 4.12 [link] ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#983) lacko1970


lacko1970
csendes tag

Sziasztok,van egy galaxy tab 8.9- em,olyan problémàm lenne hogy időközönként kiirja hogy(az android.process acore folyamat leàll,)ilyenkor elhalvànyul a kijelző addig amig le nem o.k-zom van hogy pár màsodpercenként megjelenik van hogy percekig semmi.néhàny oldalnak nem nagyon akarja a teljes verziojàt megnyitni..Valamilyen 4.04 verzio van rajta, én már így vettem a tabot hogy ez volt rajta.Tudna valaki segiteni hogy mi a teendő?Előre is köszi.

(#984) konikan válasza lacko1970 (#983) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!
[Ebben] a topicban foglalkoznak a te típusoddal.

Másik típusoknál azzal orvosolták a problémát, hogy kikapcsolták a szinkronizációt, és utána letörölték a facebook appot, és a beállításokban a contactokat is törölték, majd ezután újra installálták a facet. Valamiért összeütközhettek a contactok egymással.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#985) vecesneni


vecesneni
csendes tag

Sziasztok,

Azt mondjátok, hogy van már 4.1.2-es Jelly Bean rom a p5110-hez, csak nem magyar? Leginkább milyen előnyei vannak ennek a 4.0.4-hez képest?
Amiért nagyon megszerettem ezt a tabot, az a hangfelismerés. Az nem zavar, ha angol lesz a menü de jól fog múködni a hangfelismerés magyar szavakra is, ha nem magyar a ROM?
köszi

(#986) vecesneni válasza vecesneni (#985) üzenetére


vecesneni
csendes tag

Ok, mgetaláltam a választ #933 -ban.

(#987) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

Mikorra várható GYÁRI JB GT-P5110-re????:)

(#988) Fritz Teufel válasza Samsung_King (#987) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Gyári már van, csak nem a mi régiónkra. Ha eddig nem adták ki, akkor gondolom már nem is fogják. A célra tökéletesen megfelel a bármelyik európai ROM, mindegyik tartalmaz magyar nyelvet. Most éppen a Francia a legújabb. A Szerb ROM is 4.1.2.

Mi van, ha nem stimmel a régió kód?
Semmi. A KIES frissítés nem lesz támogatott és ezzel ki is merítettem a hátrányokat, már ha ez egyáltalán annak minősül. Szerintem például nem. Odin 3.0.4 vagy újabb verzióval tegyétek fel a ROM-ot, és mivel stock ROM-ot tesztek fel, a Custom Binary Counter nem fog számolni.

Üdv, Dec

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#989) Samsung_King válasza Fritz Teufel (#988) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Kiessel nem is tudnám frissiteni csak FOTA-val, mert a gépem nem ismeri fel a tabot... már sokat szenvedtem vele hogy felismerje de sehogy se akarja felismerni... + odinnal se tudom

(#990) szilacus válasza Samsung_King (#989) üzenetére


szilacus
tag

Nálam hasonló a probléma, a KIES sem ismeri fel, és a gépem mint háttér tárolót sem látja, segítsetek, mi lehet a probléma?
Szeretnék egy pár dolgot rámásolni.

(#991) konikan válasza szilacus (#990) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!
Nekem Kies-el ment a driver telepítés, de keresgéltem, és [ezen] az oldalon belül [ezt] a drivert találtam, próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#992) szilacus válasza konikan (#991) üzenetére


szilacus
tag

Köszi a segítséget.
Már szedem is.
Egyébként nekem is a KIES-el ment fel a driver, de azt írja ki hogy az "USB eszközt nem lehet felismerni
XP a Win.

(#993) szilacus válasza konikan (#991) üzenetére


szilacus
tag

Sajnos ezzel is ugyan az a szitu, nem ismeri fel.

(#994) konikan válasza szilacus (#993) üzenetére


konikan
aktív tag

[Ez] az utolsó ötletem akkor.

Supported OS:

Windows XP
Windows Vista
Windows 7

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#995) Samsung_King válasza konikan (#994) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Én is mindent megcsináltam, semmi :(

(#996) vecesneni


vecesneni
csendes tag

Ti melyik NTFS csomagot raktátok fel? Kettőt próbáltam: NTFSmount és NTFSsd. Az előbbitől lefagy, az utóbbi nem fér hozzá az SD kártyához, pedig megvolt a rootr és megkapták a superuser jogokat is.

(#997) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok!

Kinek hogyan működik a Viber hívás? 1 hónapja van meg a tab, előtte Voda Smart Tab 10 volt, azzal 6-7 méterről is ugyanolyan jól hallottak, volt, amikor még a suttogást is meghallották hasonló távolságból. Ezzel viszont van, hogy 1 méteren belül már nem hallanak jól, illetve általában mindenki panaszkodik, hogy hallani hall, de elég halkan. Próbáltam jóval közelebb tenni, 20-30 centire, úgy valamivel jobb a dolog, de messze elmarad a másik tabtól. Lehet, hogy ennyivel gyengébb mikrofon van benne?

Gyári T-s rom volt rajta, nemrég cseréltem Ripper ROM V5-re, ugyanez a szitu mindkettő esetében.

(#998) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

Ha rádugom a tabot a gépre ezt írja a gép:

Nagyon fel**sz hogy nem ismeri fel :W :((( :((

(#999) szilacus


szilacus
tag

Sajnos még most sem tudom összekapcsolni az asztali gépemmel, pedig nyomtam egy factory reset-et.
Így is azt írja ki a gép mint eddig.
Mikor megvettem akkor össze tudtam kötni.
Ha sikerülne már tolnám rá a JB.-t.

[ Szerkesztve ]

(#1000) Samsung_King válasza szilacus (#999) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Amikor megvettem akkor még nekem is jóvolt.

Èn is a JB miatt vesződök vele ennyit... :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.