Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) gyuri81


gyuri81
veterán

Feltettem a slim romot. Nem ismeri fel az OTG-t :)

(#1852) lakkusjj válasza ClioRS (#1850) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

tudom, hogy van, csak nálam valamiért nem működött

(#1853) mr.casper


mr.casper
csendes tag

Sziasztok! Hol tudom kikapcsolni a szoftverfrissítéseket? Mindenáron telepíteni akarja a 4.2.2-őt, egyik figyelmetlen pillanatomban le is töltötte, amint WiFi-t ért, és azóta 3 óránként adja ki a figyelmeztetéseket, de én még hagynám a 4.0.4-et rajta egyelőre.

(#1854) gu007 válasza mr.casper (#1853) üzenetére


gu007
aktív tag

Szia! Beállítások, eszköz névjegye,

(#1855) mr.casper válasza gu007 (#1854) üzenetére


mr.casper
csendes tag

Ha rányomok a névjegyen belül a szoftver frissítésére akkor is csak a szokásos ablak jön fel, azaz hogy telepíteni akarom a frissítést vagy késleltetem max 3 órával. Nincs olyan, hogy sose frissítsen vagy hogy ne is keressen frissítéseket.

(#1856) gu007 válasza mr.casper (#1855) üzenetére


gu007
aktív tag

Ha nem lenne letöltve az új akkor ott lehet kikaocsolni a frissítést

(#1857) gyuri81


gyuri81
veterán

picit off , de besírtok :))

[link]

(#1858) mogyesz


mogyesz
aktív tag

Ez a VDH 4.2.2. nálatok is ilyen siralmasan lassú/akadozós?

(#1859) bubu333


bubu333
tag

Hali!

A sima CM kinézet és a TabletUI patch utáni kinézet között mi az eltérés?

(#1860) lakkusjj válasza bubu333 (#1859) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

sima tablet
a sima telefonos felületet jelet, felülről lehúzható status bar plusz középre helyezett gombok, a tabletnél meg minden kezelőszerv könnyen elérhető az alsó sarkokban

(#1861) bubu333 válasza lakkusjj (#1860) üzenetére


bubu333
tag

Jaj de jó, pont ezt utáltam a gyári JB-ben a ICS-hez képest. Olyan mint ha egy bazinagy telefont akarnának csinálni belőle. A legrosszabb, hogy a navigációs gombokat középre rakták.

(#1862) Samsung_King válasza gyuri81 (#1857) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Az igen!:DD

(#1863) gyuri81


gyuri81
veterán

Egy kis romolás beszámoló! :)

Feltettem a CM 11-et! Hát meg kell mondani ,hogy veszett jó egy rom! Kegyetlen gyors és nagyon smooth. Minttha másik tabletem lenne.
A standby fogyasztása talán még a gyári romnál is jobb! Tegnap éjfél körül tettem le a gépet és ma 5-kor ugyanúgy 62%-on volt :)

Screenshot: CM11 ; LG G2 theme; Nova Launcher; DCikonz pack; Android Weather & Clock Widget

[ Szerkesztve ]

(#1864) DaveN válasza gyuri81 (#1863) üzenetére


DaveN
tag

Simán Odinnal raktad fel?

(#1865) gyuri81 válasza DaveN (#1864) üzenetére


gyuri81
veterán

nem! CMW-ből ( előtte full wipe)

(#1866) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Keresgéltem a fórumon de egyértelműen senki nem cáfolta/bizonyította, hogy kezeli-e az exfat formátumot amire 4gb-tól nagyobb filmek mehetnének.

Valaki kipróbálta már vagy volna szíves megtenni?

Előre is köszi, további szép estét!
Robi

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1867) keszo válasza gyuri81 (#1863) üzenetére


keszo
őstag

Szia!
kb. 1-2hét múlva térjünk vissza rá. Ha még akkor is meg leszel vele elégedve...... keresnélek
egyébként ez a kép nagy jól néz ki
5100-ád van?

Attila

(#1868) DaveN válasza gyuri81 (#1865) üzenetére


DaveN
tag

De jó, hogy fogalmam sincs mik ezek a dolgok, amiket írtál.. :D

(#1869) gyuri81 válasza keszo (#1867) üzenetére


gyuri81
veterán

jaj ne lomozz már le... :) örülök ,hogy végre találtam egy normális romot :) remélem 2 hét múlva is szépen fog működni, ha meg nem, akkor visszarakom a mentésem 10 perc alatt :)

5110-em van, nem akartam még ebbe is egy sim-et venni. Elég nekem a telefonom internetét fizetni.

Dave: egy kis ízelítő a CWM-ből

(#1870) Fritz Teufel válasza anonymus89 (#1866) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt a kérdést nem is értem. Azért leírom, hogy mit nézek rajta 64Gb-os SD kártyáról. Péda: pacific.rim.1080p mkv- 18.5Gb röccenés nélkül megy. Az after earth1080p blu-ray.avc.dts.hd.ma5.1 19.4Gb sajna már kiakasztja a hardvert, szoftveresen menne, de ahhoz meg a CPU kevés és mint egy lassított felvételt játssza le.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1871) anonymus89 válasza Fritz Teufel (#1870) üzenetére


anonymus89
addikt

Tehát a gyári romon lehetséges-e, hogy ha behelyezek egy exfatra formázott micro sd-t akkor azt kezeli?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1872) keszo válasza gyuri81 (#1869) üzenetére


keszo
őstag

Nem áll szándékomban....
Pont hogy nekem is tetszik így.

Attila

(#1873) Fritz Teufel válasza anonymus89 (#1871) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Gyári ROM-ot használok és hozzá SanDisk MicroSDXC Ultra 64GB Class 10 kártyát exFAT formázással. Aztán minden hasítani fog rajta szépen.

Kivéve azt a fránya 1080p mkv filmet, amit nem értek, mivel egy másik 1080p mkv-t meg röccenés nélkül lejátszik. Talán az 5.1-es hang kavart be neki...? Minden lejátszót kipróbáltam, és codeket is előtelepítettem, de akkor is szaggat meg pixelesedik ez a film...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1874) bubu333 válasza Fritz Teufel (#1873) üzenetére


bubu333
tag

Bár nem sok értelme van egy ekkora felbontású kijelzőn 1080p-s filmet nézni. Meg se tudja jeleníteni.

(#1875) anonymus89 válasza Fritz Teufel (#1873) üzenetére


anonymus89
addikt

Azt írtad "hasítani fog" bár az első mondat nekem elég, hogy akkor műxik az a lényeg.

Cimborám lepte meg a családot karácsonyra egy ilyen tab-bal ő viszont csak bd meg full hd filmeket néz majd beszámol róla, hogy megy.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1876) Blackhole13 válasza gyuri81 (#1863) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Szia,
Ha jól tudom neked is P5110 van, nem tudod esetleg miért kaphatok CM11 telepítésnél "set_metadata_recursive: some changes failed" hibát? Wipe-ok után ment, CM10.2-re.

(#1877) gyuri81 válasza Blackhole13 (#1876) üzenetére


gyuri81
veterán

szia!

nem tudom mitől írja ki ezt a hibát! nekem nem volt még ilyen bajom. 3 dolgot szoktam wipe-olni, utána bármi feltehető.

azt fentebb linkeltem, onnan töltsd le a cm11-et.

(#1878) BalanceR


BalanceR
addikt

Hal!
GTA San Andreas mennyire játszható?
Próbálta valaki?
SGS II-n próbáltam , és még medium beállításokkal is megröccen néha, és elég sokszor ilyen poligonglichek jelennek meg....
A Tab2-n gyengébb procival, fele olyan jó GPUval mennyire élvezhető?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1879) lakkusjj válasza BalanceR (#1878) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Gyengébb hardver, háromszoros kijelző felbontás, szerintem már megválaszoltad magadnak. :)

(#1880) this is life válasza Blackhole13 (#1876) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam is ezta hibat dobta, es nem jottem ra az okara, a cwm stimmelt, wipe-ok megvoltak , es megis ez a hibauzenet jott elo nalam is. Mai napig nem tudom az okat, tobbszor is nekifutottam a 4.4 update-nek es megse jott ossze.Bar most jutott eszembe nalam lehet hogy nem volt adb modba kapcsolva a tab..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1881) Blackhole13 válasza this is life (#1880) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nálam megvan a hiba oka, régi cwm volt fent, és 6.0.4nél újabbat igényel. Egyébként tetszik a cm11, eddigi legjobb, ami nálam fent volt.

(#1882) lakkusjj


lakkusjj
aktív tag

:DDD

(#1883) oregnigger


oregnigger
csendes tag

Sziasztok!

használtan egy samu galaxy tab 2 10.1 vagy most a médiában 70 e a Toshiba excite AT10-A-104?
Amire használva lenne DVD autóban és otthon,net, e-book, pici játék!
Nem értek hozzá, első tab lenne.
köszönöm
zsolt

[ Szerkesztve ]

(#1884) ferenck válasza oregnigger (#1883) üzenetére


ferenck
senior tag

A Toshiba klasszisokkal jobbnak tűnik a tulajdonságait elolvasva, de amire használni akarod, arra tökéletesen megfelel ez is. Attól függ mennyiért vennéd a használtat. Ha közel azonos árban, akkor én nem sokat gondolkodnék, biztos a toshibát választanám.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1885) keszo válasza oregnigger (#1883) üzenetére


keszo
őstag

A Toshiba quad-core-os.

Attila

(#1886) oregnigger


oregnigger
csendes tag

Köszönöm.

Akkor Toshiba,mert ritkán van 50 ért samu,de inkább 60-65 fél év garival ez meg ugye zsír új és és ha tud annyit,akkor jobbnak tűnik.
Köszönöm,hogy válaszra méltattatok :R
Üdv zsolt.

(#1887) gyuri81 válasza lakkusjj (#1882) üzenetére


gyuri81
veterán

Hoppa hoppa! Ezt hogy csinaltad? :)

(#1888) lakkusjj válasza gyuri81 (#1887) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Azért raktam be a képet, hátha valaki felkapja rá a fejét :)
Én már töröltem is, mert nekem használhatatlan jelen állapotában. Sajnos mndig csak a kijelölt ablak tartalma aktív, szóval ha youtube-ozni akarsz böngészés közben, akkor az nem megy, mert lestoppolja a videót, ha átlépsz másik ablakba. Azért leírom a menetét, ha más nem villogni jó vele.

Root kell hozzá elsőként. Floating notifications, és xda-ról xposed framework. Röviden ennyi, majd a továbbiakról írok, ha érdekel.

(#1889) gyuri81 válasza lakkusjj (#1888) üzenetére


gyuri81
veterán

Szivesen kiprobalnam! Leirod, hogyan kell aktivalni?

(#1890) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Az LG gondol a problémánkra. Ez a készülék LG G Flex valami brutál, az UI mögött minden más elbújhat! Ejj, ha tabletet is kidobnának! A Samsung felkötheti a gatyáját, mert ez biztosan veri a Galaxy-t.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1891) lakkusjj válasza gyuri81 (#1889) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Ok

1. Xposed keretrendszer
ezen belül keretrendszer, majd telepítés... ha aktív 47 42, akkor jó vagy, utána gyors újraindítás

2. keretrendszerből vissza, letöltések
Xhalo-t telepíted, a moduloknál bepipálod, majd keretrendszernél gyors újraindítás, xposedből kiléphetsz

Xhalo-ban beállítgatod, amit szeretnél, ami fontos... viselkedésnél a whitelist-et állítsd be

Kell még floating notifications

Telepítés után a tablet beállításai/kisegítő lehetőségekben engedélyezed
Megnyitod, alkalmazás értesítések, bepipálgatod és kb megvagy

(#1892) this is life válasza Fritz Teufel (#1890) üzenetére


this is life
Ármester

Nem is lenne rossz ha lenne a samunak egy eros konkurens, mert nem jo hogy igy bedaraltak a mobil,hiradastechnikai piacot... de en mindenkinek szurkolok aki kicsit szoritana a samsung nyakan...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1893) Fritz Teufel válasza this is life (#1892) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez a készülék nagyon meg fogja szorongatni a Galaxy S5-öt szerintem.Jó lenne, ha még tabletet is dobnának mellé. Nagyon nem vagyok kibékülve a hardveres gombokkal és kellene valami alternatíva.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1894) BalanceR válasza lakkusjj (#1888) üzenetére


BalanceR
addikt

A floating szóra keresve a Playben rengeteg app van, én floating youtube playert használok, meg floating browsert, így pl email olvasás közben megy a youtube videó ablakban, mellette meg a böngésző, nem túl elegáns, de működik....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1895) gyuri81 válasza lakkusjj (#1888) üzenetére


gyuri81
veterán

Hogyan allitod be , hogy az epp NEM aktualis ablak ne sotetedjen el?

(#1896) this is life válasza Fritz Teufel (#1893) üzenetére


this is life
Ármester

Na pont igy vagyok en is a hw gombok tekinteteben. Bar nalam mas a preferencia, olyan telefon kene majd ami hw felvevo gombos, a tabon pedig a tablet ui a szelere helyezett gombokkal johet :) mas , nem tudod az asus t100-ra radobhato az ubuntu, vagy secure bootos a win8.1

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1897) lakkusjj válasza gyuri81 (#1895) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Nem tudom, nem jöttem rá.

(#1898) Fritz Teufel válasza this is life (#1896) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Erre gondolsz? :) Akkor igen, működik a dolog :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1899) this is life válasza Fritz Teufel (#1898) üzenetére


this is life
Ármester

Sajna nem hanem erre [link] valamiert megfogott...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1900) lakkusjj válasza BalanceR (#1894) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

köszi a tippet, végre tudok youtubozni böngészés közben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.