Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) this is life válasza Fritz Teufel (#550) üzenetére


this is life
Ármester

Jo a desktoppod !! Na milyen unatkozni? Semmi berheles heggesztes hogy menjen...:)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#552) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A letöltés innen eszközölhető: link

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#553) this is life válasza Fritz Teufel (#552) üzenetére


this is life
Ármester

Thx :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#554) Fritz Teufel válasza this is life (#551) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nagyon szépen teszi a dolgát, csak pár dolgot hiányolok ebből a ROM-ból. Nincs benne a JB média és az új weather alkalmazás. Minden más stimmel. Ezeket szeretem a JB-ben, így hiányoznak.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#555) this is life válasza Fritz Teufel (#554) üzenetére


this is life
Ármester

Zenelejatszobol megkaptuk az ujjat ,ha arra gondolsz,igaz en tiltottam,arra jo a samu appja is ,media playernek meg mx szinte verhetetlen,vagy kapott a jb valami mindent atfogo media playert? Koszi megegyszer tablet tippet,szerintem ennel jobb nem is kell,nem tudom mennyire lehet ezt meg fokozni...mert ami ennel gyorsabb az mar csak microsecundomokban merheto,annyi meg nem szamit,eszre se veszem,de az elod tablet es az e kozotti kulomseget igen :) . Na benevel egy tv okositora ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#556) Fritz Teufel válasza this is life (#555) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most nem, maradok az eredeti ötletem kipróbálásánál, de majd csak a jövő hónapban. Addig zsíros kenyér a menü :D
A média alatt a hangokat értettem, a JB-ben remek ébresztőhangok vannak, most kézzel kézzel pakolhatom fel őket. Azt hittem, nem kell majd. Legalább ez is egy kis móka lesz. :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#557) this is life válasza Fritz Teufel (#556) üzenetére


this is life
Ármester

Legalabb hagytak egy kis munkat neked is,ezzel a tabbal amugy is unalom az elet,csak teszi a dolgat es annyi. Kiprobaltam amit mutattal de vegul maradtam a samu megoldasanal.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#558) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, látom belaktátok szépen az új romot, milyen a chat-on alkalmazás? Az Asus Widget nem fogyaszt sokat?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#559) this is life válasza pusihusi (#558) üzenetére


this is life
Ármester

Hogy oszinte legyek a chaton alkalmazast ki se probaltam,ment tiltasra,az asus widget nem ehet sokat mert szabalyozhato a frissitesi idokoz,ha nem maszik feszta netre akkor nem kajalhat tul sokat.a mozgo hattere nem venni eszre hogy eroforrasokat kotne le, igaz egy csomo szamomra felesleges dolgot pihire raktam. Fo kepernyo csak egy van,azon az idojaras,email ,ora meg egy rakat ikon...az automata fenyerovel nem vagyok egyedul kibekulve,kicsit lomhanak tunik a fenyero valtoztatasa,olykor ugy besotetit hogy gyertyat kell gyujtani a kijelzo mellett hogy lassam,emiatt inkabb offban tarton es negyed fenyero alatt megy a display...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#560) pusihusi válasza this is life (#559) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem meg megjavult, vagyis jobb az energia takarékos beállítás! Közösségi oldalak nyista? Mennyi szabad ramod van, memória bezárások előtt? Nekem kb. 200 MB.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#561) pusihusi


pusihusi
addikt

Az új romon levő +új programokat simán le lehet törölni, pedig a rommal jött! Nem értem, de majd ha lesz lelkierőm csinálok egy gyári visszaállítást s kiderül mi is van a romban! Apropó azóta az Iwiwet nem veszi be (kapcsolódási hiba) ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#562) this is life válasza pusihusi (#561) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam megy az iwiw,igaz a dolphinnal probaltam, abbol a 9.00 verzio a hasznalhato...ne allitottal be ad blockert ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#563) pusihusi válasza this is life (#562) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Ez van feltelepítve, azelőtt egyből vitte! Ad blockerthez hozzá sem nyúltam, szóval nem a böngészőn keresztül! Én a saját, Chrome, Mini operát használom!

Üdv. Feri!!

(#564) pusihusi válasza pusihusi (#563) üzenetére


pusihusi
addikt

"1 GHz-es kétmagos processzor, Bluetooth 3.0, 3,5 mm audio csatlakozás, USB 2.0 csatlakozás, DLNA, külső hangszórók és mikrofon a videochathez, Google alkalmazások: Gmail, Google Maps, Google Talk, YouTube" Most már levette a HDMI-it a T-mobil :W

Üdv. Feri!!

(#565) this is life válasza pusihusi (#563) üzenetére


this is life
Ármester

Eszembe se jutot hogy az iwnekmis van appja,lehet hogy ezzel a droid verzioval nem annyira egyutt mukodo... vagy megjavult azota,ha nem akkor webes felulet marad szamodra,mobil nezetben...

A t-nel bizti sokan reklamaltak a hdmi miatt....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#566) nababika válasza this is life (#527) üzenetére


nababika
aktív tag

Ezeket hol lehet kapcsolni? Bocs a suta kérdésért.

(#567) nababika válasza nababika (#566) üzenetére


nababika
aktív tag

Megtaláltam bocs.

(#568) this is life válasza nababika (#567) üzenetére


this is life
Ármester

A gpu gyorsitast bekapcsolhatod az jot tesz elvileg neki,viszont amit ne kapcsolj be az alkalmazasok bezarasa kilepes eseten...annak csak hatranya tud lenni,pl nem tudsz kepet feltolteni es igy tovabb,a hardver atfedesek tiltasa csak ujra inditaseg el ,ha azt bekapcsolod....ha nova launcher hasznalsz ,a fejlett beallitasai kozt az agressziv asztalt bekapcsolhatod,bar igy eszika memoriabol egy keveset,de nem igenyel ujra rajzolast a gpu-tol...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#569) nababika válasza this is life (#568) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszonom. Tenyleg gyorsabb lett a bongeszes. Eleg meggyozo, mar el voltam keseredve, hogy vacakot vettem. Mostmar nem banom. Ami erdekes, gyakorlatilag kiprobaltam az osses fozott romot, de mindig visszzatertem a legujabb gyarihoz. Valahogy nem jok. Ami bossant , hogy sehogy sem sikerul a pcvel osszekotni, barmit csinalok a pc nem latja a tabot. A Note-ot latja mukodik is a mass storage mod, de a tab nem kapcsolodik.

(#570) pusihusi válasza this is life (#568) üzenetére


pusihusi
addikt

".ha nova launcher hasznalsz ,a fejlett beallitasai kozt az agressziv asztalt bekapcsolhatod,bar igy eszika memoriabol egy keveset,de nem igenyel ujra rajzolast a gpu-tol" Ez hol van? nababika: Én is jártam így de letöröltem a Samsung draivert s utána nem engedtem a Windows 7-nek feltelepíteni! De mikor összedugom azonnal a win 7 szeretné de én levettem az autó frissítésről a pc-ét! S draiver nélkül simán látja!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#571) this is life válasza nababika (#569) üzenetére


this is life
Ármester

a tab szerintem csak mtp modban tud csak csatlakozni..Na lehet hogy valahogy menne az okositas...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#572) pusihusi válasza this is life (#571) üzenetére


pusihusi
addikt

PTP módban is csatlakozik! Az előbbi leírásodat nem értem! :(

Üdv. Feri!!

(#573) this is life válasza pusihusi (#570) üzenetére


this is life
Ármester

otthonról meg írom majd mert telefonról macerás. . .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#574) nababika


nababika
aktív tag

Ez fantasztikus. Letoroltem a samung osszes vackat es rogton csatlakozik. A sajat gepben tokeletesen latszik a GT-P5110 Card Tablet. Minden mi szem-szajnak ingere. Koszi az otletet. A Novaban meg a beallitasoknal az About alatt van az agressziv asztal. Nekem igy nez ki
http://kepkezelo.com/images/ovwrvciq4ztgf63fdg5.jpg

[ Szerkesztve ]

(#575) nababika


nababika
aktív tag

Ez pedig ha megnyitom a tabot.
http://kepkezelo.com/images/z8p0tww4ytzu3dahv0ym.jpg

(#576) Peddy789


Peddy789
őstag

üdv, beléptem énis a tulajok táborába!
a tab teljesen független, samsung garis MO-ról, és 4.0.3 van rajta, és nemkinál semmi szoftverfrsstést a menüből az eszköz, ez miért lehet? elvileg van rá ujabb nem? hogyan kell akkor frissíteni?

(#577) Fritz Teufel válasza Peddy789 (#576) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia, üdv közöttünk!

Jó kis készüléket választottál! ;-) A kérdésedre válaszolva: az attól függ, hogy milyen régiójú a készüléked. Így látatlanban fogadni mernék, hogy a tied is XXBLH4. Márpedig akkor, mlg nincs rá új verzió. Mi ezt kikerültük és feltettünk egy XXCMA2 régiósat. A célnak tökéletesen megfelel. Ha majd megjelenik az XXBLH4, akkor visszaváltunk arra.

Üdv, Dec

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#578) Ceko válasza Fritz Teufel (#577) üzenetére


Ceko
senior tag

Készüléknél inkább a PC (Product Code) számít! :K Jelen esetben Peddy789 leírása alapján XEH. A PC alapján jön vagy nem a frissítés.

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#579) Fritz Teufel válasza Ceko (#578) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A HEX is XXBLH4

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#580) Ceko válasza Fritz Teufel (#579) üzenetére


Ceko
senior tag

Bármilyen PC -ra felrakom a XXBLH4-et,de attól nem fog jönni előbb frissítés....

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#581) Fritz Teufel válasza Ceko (#580) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Valóban, mert arra még nem adták ki. Nem értem, hogy miért nem. Az XXBLH4 utolsó kiadása 4.0.4

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#582) Ceko válasza Fritz Teufel (#581) üzenetére


Ceko
senior tag

Azért mert amiről Te beszélsz az az android szoftver verziót jelölik.Ami 4.1.1 esetében már CLL1 vagy CLL2 végű. :K

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#583) this is life válasza Peddy789 (#576) üzenetére


this is life
Ármester

,ha frissi
eni szeretnel ,akkor odinnal megy csak,a keszukednek megfelot letoltod es a tabletet download modba kapcsolva frissited...4.12 lesz utana. Hogy hogy 4.03 al kaptad ,vetted az enyemen 4.04 volt alapbol,azt vagy 2 napig nyuztam,de nem birtam ki es felraktama gyari frissitest ,manualisan ...

Nababika .
A gyari bongeszovel volt bajod a tempo miatt ,vagy inkabb a hardveres gyorsitast mellozted,hogy panaszod volta tempora,milyen appokat kellett torolnod hogy adat tarolo modba menjen,mert az enyem csak mtp ...stb akar kapcsolodni

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#584) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pár gondolat az utóbbi 1-2 oldal hozzászólásaival kapcsolatban:

- rakható független készülékre szolgáltatós rom és fordítva is, ez nem befolyásol semmit, a simlock állapotát sem és a kinézetet sem, max. 1-2 plusz program/ikon
- rom verzióváltásnál (pl. ICS-->JB) ajánlott a factory reset (természetesen előtte backup), mert későbbiekben nélküle előfordulhatnak hibák, amiket elsősorban az előzőleg telepített programok okozhatnak
- az ODIN-al való frissítés előtt, nem árt teljesen feltölteni az akkut, és a KIES megléte sem szükséges, elég a samsung usb driver is
- az adott régión kívüli régióba szánt szoftver felrakása előtt, nem árt tájékozódni, hogy létezik-e a saját régiónkban kiadott/letölthető, bármilyen szoftver (ha nincs akkor le kell menteni az eredeti romot) --> egy esetleges garanciális ügyintézésnél csak az adott régióban, hivatalosan is kiadott rom lehet a készüléken
- rootolni minden szoftvert lehet (verziótól és szolgáltatótól függetlenül), viszont a különböző android verzióknál (pl. ICS, JB) a módszer is más és más lehet
- a gyári frissítéseknek nincs köze a rom verzióhoz, hanem régiónként, product code (CSC) alapján érkeznek (pl. magyar független: XEH), illetve itt még sok másnak is stimmelnie kell: a régiókódhoz tartozónak kell lennie a modem és a szoftververziónak is. Nem lehet rootolva és eredeti kernelt kell tartalmaznia, stb. ...
- ami még említést érdemel a 3G modemes változatoknál, az a rom cserebere előtti EFS mappa mentés (ez tartalmazza pl. az IMEI számot is), mely néha romcserekor sérülhet és ha nincs mentésünk, akkor szerviz a megoldás (ennek majd még utána lesek, hogy p5100-nál ez hogyan megy)

(bocsi linkeket nem raktam, mert telefonról vagyok)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#585) pusihusi válasza mycso (#584) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia hogy is lehet előcsalni az imeit?

Üdv. Feri!!

(#586) pusihusi válasza pusihusi (#585) üzenetére


pusihusi
addikt

csillag, kereszt 06 kereszt!

Üdv. Feri!!

(#587) Fritz Teufel válasza pusihusi (#586) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Aztán nem ám összeveszel ezen magaddal! :DD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#588) this is life válasza pusihusi (#586) üzenetére


this is life
Ármester

Waze baj van a billentyuzeten nincs kereszt csak kettos kereszt ,most mit tegyek :) ja amugy tarcsazo sincs :) ...!?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#589) Fritz Teufel válasza this is life (#588) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az IMEI szám elérése:

Beállítások->Az eszköz névjegye->Állapot->Sorozatszám

IMEI
To find the IMEI on your tablet, follow these steps:

From any Home screen, tap the Apps icon.
Tap Settings.
Tap About device.
Tap Status.
View the IMEI number.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#590) this is life válasza Fritz Teufel (#589) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi ,de tudtam en is,csak pusihusit akartam kizokkenteni a magaban beszelesbol ,de azert koszi megegyszer :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#591) pusihusi válasza this is life (#590) üzenetére


pusihusi
addikt

mycso megijesztett s zavaromban nem találtam az imeit, mert nem mentettem le rom csere előtt, de nincs semmi bibi! :N :(

Üdv. Feri!!

(#592) mycso válasza pusihusi (#591) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni, mert nem evidens ez az általam említett hiba, de samsung készülékeknél bizony néha megesik. Lehet ez gyári vagy custom rom által is...

Tehát nem ijesztgetni akartam, csupán csak megemlítettem, hogy létezik egy ilyen "hiba", ami kellő előkészületekkel kivédhető.

DE, mondom ez a p51xx szériánál nem tudom pontosan, hogy mennyire sűrűn fordul elő.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#593) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok IMEI-je mindenkinek meg van? mycso: Én azért megijedtem visszaraktam az eredeti t-mo romot! :Y De rendben minden!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#594) Fritz Teufel válasza pusihusi (#593) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Jó párszor cseréltem már ROM-ot Samsung készülékeken és nem volt ilyen jellegű problémám egyszer sem. Amíg ki nem adják a HEX ROM-ot addig ez marad.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#595) this is life válasza pusihusi (#593) üzenetére


this is life
Ármester

Kar volt paraznod :) nekem meg van az imei,de deceptionnal egyet ertve en csak akkor teszem fel a ra valo romot ,amikor vegre megjelenik addig nyuzom a szerb rommal...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#596) Fritz Teufel válasza this is life (#595) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak nem Senior lettél? :R

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#597) this is life válasza Fritz Teufel (#596) üzenetére


this is life
Ármester

Hat nem is figyeltem,koszi a gratulaciot:) még engem is megleptel ezzel..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#598) this is life válasza this is life (#597) üzenetére


this is life
Ármester

Bar rangom elore lepeseben kulon koszonet jar a myaudio forgalamazojanak es termekenek is,mert ok tettek igazan aktivva a forumon,es aztana forumokon,ha nem lettnvolna oly sz@r a tabletjuk meg mindig a rangletra aljan tartoszkodnek,de hala nekik sok tapasztalattal es tudassal gazdagodtam itt,amit mas eszkozoket hasznalokkal is megosztok segitseg keppen...ha az elejen mar a samuval kezdtem volna ,még mindig csak ujjonc ,vagy lelkes ujjonc lennek...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#599) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

sziasztok, ma vettem egy 5110-est, amiben elvileg 16Gb tár van, de a beállítások/tárhely alatt 11.87Gb-t jelez össz tárolókapacitásnak, az volna a kérdésem, hogy ez normális-e, és ha igen, mire megy el az a több mint 4Gb

az zavar, hogy sehol, semmilyen rendszerinfo program nem jelez 16Gb-t

köszi

(#600) this is life válasza Bálnaborjú (#599) üzenetére


this is life
Ármester

A 16 giga csak brutto tarhely,ebbol az oprendszer a programok , es a cache es a swap is leharapja a maga reszet. Ha winyot veszel ,a belakasa vagy siman csak a particionalasa es formatalasa utan se annyi lesz mint az elvi merete. Semmi gond a tarhelyeddel...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.