Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) this is life válasza Fritz Teufel (#650) üzenetére


this is life
Ármester

Hi :) bar itthon nincs linux a gepen az ubi meg nem tetszik,az unity felulettel,szerintem az felig tapicskolni valo,akkor inkabb egy black panther vagy egy mandriva....de tableten ra probalok az ubira,szerintem tapicskolva jo lesz :) ..
Koszi az infot :) akkor ezek szerint nem csak urhajos hardvereken fut majd :) amugy valahol mar leltem linux for androidot,de parhuzamos futtatassal eleg docogos volt a dolog...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#652) this is life


this is life
Ármester

Egy ilyennel majd ossze drotozhatjuk oket tv and tablet [samsung smatbox] ha nem lovik el nagyon az arat akkor lehet hogy megerdemli a figyelmet...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#653) pusihusi válasza this is life (#652) üzenetére


pusihusi
addikt

:C Többe kerül mint a tab! Akkor inkább vegyél egy új tévét!

Üdv. Feri!!

(#654) this is life válasza pusihusi (#653) üzenetére


this is life
Ármester

Az f@x@ pedig saccra a specifikacio tiomap4470 ,amugy az a kutyu csak akkor johetne szoba ha emberi aron lenne,kb 30e korul,kulomben felejtos...csak otlet hogy valami ilyesmi kene csak nem kinai gyartotol...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#655) #20844032 válasza this is life (#654) üzenetére


#20844032
törölt tag

A beépített 1tb-os hdd-vel 30k? Kicsit túlzó igények ezek :)

(#656) this is life válasza #20844032 (#655) üzenetére


this is life
Ármester

Annyi lesz az ara ? Mert ha igen ,még a vegen nyivakolnimkell az asszonynak hogy kone egy ilyen a lakasba :) ohh de szep almok :D
Amugy a felvetes onnet jott hogy paran koztuk en is a tablettel okositanank a tvnket de a p5110 re ne lehet megoldani a hdmi-t esmkene egy megbizhato eszkoz ami kezeli a wifit ,tam8gatja a dlna-t hdmi kimenetes ,es igy streamelhetnenk a tvre kepet video ,meg nem tudom mit nem. Occo kinait nem akarok venni,mert tuti csak a copas lenne vele.kepzeld az overmax torolte azt a hozzaszolast es a hozzantartozo kommentejeimet ahol a keresztvizet is lerantottam roluk..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#657) #20844032 válasza this is life (#656) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ehhez felesleges ilyen drága cucc. Illetve ilyen árban már célszerübb htpc-ben gondolkodni. Viszont ezek az occo kínai hdmi-be bedugós stickcuccok egész használhatóak. Nálam volt egy rk3066 alapú point of view tesztre, meglepően jó kis cucc volt. Valami 20k környéke...
Itt nincsenek akkugondok, nincs semmise, egyszerűek mint a faék.

[ Szerkesztve ]

(#658) #20844032 válasza this is life (#656) üzenetére


#20844032
törölt tag

Honnan törölték a posztjaid? FB-ról?

(#659) this is life válasza #20844032 (#658) üzenetére


this is life
Ármester

A point of wiewre lehet benevezek ,ha mar igy emlited :) toroltek az egesz post is,még odaat rozsahegyi ha jol emlekszek o inditotta,aztan beszolt a harvereket ajanlo weboldal keszitoje is,meg akarta magyarazni,hogy a felirat csak disznek vana dobozon a temporol,meg jott a vinyok kapacitasaval,en meg rapiritottam hogy ne hulyitse a nepet,amugy meg az o oldala is hozzajarul az eladsokhoz ,hirkent lehozta hogy 2 mag 1.5 ghz es tarsai,ez még nokedlit is szaggat ha kell,aztan amikor megemlitettem hogy o se ma szuletett barany egybol azzal jott hogy csak adatokat kozol o nem tesztel,ja es az overmax (conflex) mennyire is artatlan meg tarsai. En nem vagyok erintett a dologban,de hasonloan hulyenek neztek a myaudional ,y hogy nem mentem el mellettuk szo nelkul. Jut eszembe nem tudsz olyan remote desktop appot amivel a tablagepemet ernem el taveleressel,es persze hang kep meg minden menne rola,vele?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#660) #20844032 válasza this is life (#659) üzenetére


#20844032
törölt tag

Teamviewer quicksupport talán... ezek már ilyen eléggé rootgyanús dolgok androidon.

(#661) this is life válasza #20844032 (#660) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi :R ranezek...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#662) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Használ valaki érintőcerkát a készülékhez? Én valami olyasmin gondolkodom, ami golyóstoll is egyben, lehetőleg valami jó minőség. Ráadásul nekem jobban tetszene a vékony hegyű, mint a fél golyóban végződő. Valaki tudna ajánlani valamit?

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#663) this is life válasza Fritz Teufel (#662) üzenetére


this is life
Ármester

Ahogy olvasoma forumokat sajna a tompa hegyuek a megbizhatobbak,mert a tapipad is alapvetoen erre van felkeszitve,ha lenne lehetoseged kiprobalni a galaxy note cerkajat a hozza valo programokkal az talan jol mukodhet...talaltam korrekt tvre valo kutyut[link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#664) nababika válasza this is life (#663) üzenetére


nababika
aktív tag

A Note cerkajaval nem muxik, probaltam.

(#665) Surmy


Surmy
csendes tag

Hy!
Nekem is lett egy tabom csak a wifis (p5110) és hát én többet vártam tőle !!!
Ennyi pénzért hát maga a menü is laggol, persze tudom nem egy erőgép de akkor is....
Nézegettem miket irtok, meg a frissitések nos én 4.0.4-el kaptam , de tudom már van a jelly bean is!
Az euron.....-ban vettem, tudom én ezt frissiteni,lehet vagy, mert nem értek hozzá!
Lenne-e valaki olyan rendes h elmagyarázza és belinkeli a szükséges dolgokat !!! (abszolut kezdő vagyok)
Ja és valami frankó tokot rá esetleg !! (vettem hozzá de az nagyobb nem rossz de azok a könyvszerüek tetszenek)
Előre is köszönöm :R :R :R

K.Tamás

K.Tamás

(#666) Surmy


Surmy
csendes tag

Ja és az asus-os widget- nél az élőháttér nem megy csak nagy fehérség van!
Ez miért van?

K.Tamás

(#667) Menotti válasza Surmy (#666) üzenetére


Menotti
aktív tag

Nekem 4.1 androidon tökéletesen müködik...a kollegáéra nem tudtam feltenni(4.04)

(#668) Surmy válasza Menotti (#667) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy!
Frissités menete, kellékek és kockázatok?!!!!!

K.Tamás

(#669) this is life válasza Surmy (#668) üzenetére


this is life
Ármester

A frissites menete [link]
A firmwaret a samufirmen megleled...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#670) Surmy válasza this is life (#669) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy!

Jóval részletesebben nem lehetne !!!!!?
Az odin a gépre kell csak vagy a tabra is kell valami?
Tönkre mehet...?
Miben más a 4.1-tényleg gyorsabb lesz a tab
- plusz dolgok
-negatív dolgok
- megéri frissiteni....?

Köszi, Helló!

[ Szerkesztve ]

K.Tamás

(#671) this is life válasza Surmy (#670) üzenetére


this is life
Ármester

Jo akkor szajba ragosan:)

1 kies telepitese a szamitogepre
2 odin telepitese a szamitogepre
3a p5110 hez valo firmware letoltese
4tablet kikapcsolasa
5 tablet bekapcsolasa a hangero fel +plusz bekapcsolo gombbal
6 minden leokezesa a tableten
7 odin inditasa a pc-n es a letoltott firmware betallozasa az odin pda menupontjaba
8 tablet osszedugasa a geppel
9 megvarni mig telepulnek a driverek a pc-n
10 ha telepultek a driverek a pc az odinnal rakattintani a start nevezetu gombra..
11 ha sikerult restartol a tab es hasznalhatod is a 4.12

Ui ha igy csinalod nem ronthatod el....

Ezutan meg lehet finom hangolni a rendszert demez igeny kerdese,rootot nem igenyel ... amugy ha ezek utan is felve allsz neki a frissitesnek ne tedd...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#672) Surmy válasza this is life (#671) üzenetére


Surmy
csendes tag

Köszönöm ! :R

K.Tamás

(#673) this is life válasza Surmy (#672) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#674) pusihusi válasza Surmy (#672) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia gyorsabb lett? :K :( :F

Üdv. Feri!!

(#675) Surmy válasza pusihusi (#674) üzenetére


Surmy
csendes tag

Nem frissítettem, egyenlőre nem merem ! :(

K.Tamás

(#676) pusihusi válasza Surmy (#675) üzenetére


pusihusi
addikt

S mi laggol? Vagy mi nem tetszik?

Üdv. Feri!!

(#677) Surmy válasza pusihusi (#676) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy
Hat akadozik a menunel is, kint az ablakok mozgásánál is pl...... kell rá várni....
Tobbet vartam, élő háttereknek semmi ertelme ugy fogja mint a fene, nem tudom a 4.1-el jobb lenne-e?

K.Tamás

(#678) this is life válasza Surmy (#677) üzenetére


this is life
Ármester

Elo hatterkep csak eroforras pazarlas,amugy javasolt a gyari launcher lecserelesea a novara,ha gyorsabb valtas akarsz az ablakok kozt akkor a fejlesztoi lehetosegeknel kapcsold be a hw 2d gyorsitast az animaciokat meg kapcsold ki..az appok amire nincs szukseged ,tiltsd az alkalmazas kezeloben pl yahoo,samsung appok es tsai,de csak ovatosan a renszer appokat ha engedne se bantsd...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#679) Surmy válasza this is life (#678) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy
Masik indító ( launcher) nincs a tobbi megtortent...... Nem nagyon van változás.... szerintem :(
Ha pluszba felteszek egy launchert az nem fogja meg jobban?
Na de erre senki nem valaszolt még h a jelly bean mi ujjat hozott tulajdonképp???
-alapbol gyorsabb rendszer
-tobb ram marad szabadon
-egyéb eszrevetel, tapasztalat......!!!? :R

K.Tamás

(#680) this is life válasza Surmy (#679) üzenetére


this is life
Ármester

A jb hozadeka a project buttler,aminek a lenyage az lenne hogy a valtasoknal elonybe helyezi az animacio es egyebb dolhokat anrendszer hogy latszolag gyorsabban mukodjon,de e mellett elvileg jobban optimalizalt mint az ics...[link] a link alatt olvashatsz arrol mi uj van konkretan a jb ben...ha kulso launcert teszel fel nem lesz lassabb ,mert a gyarit nem futatja kozben. Nem tudom hogy tud ez a tab nalad lassu lenni,nekem nem szaggat semmimgond vele...factory reset megvolt ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#681) Surmy válasza this is life (#680) üzenetére


Surmy
csendes tag

Ahogy kihoztam 4.0.4-el ugy van én nem csinaltam ilyet vele h factory reset....
Aki frissitette csak tudta ezt.....

K.Tamás

(#682) this is life válasza Surmy (#681) üzenetére


this is life
Ármester

Amugy mi van rajta ics,vagy jb ? Ha sok appot mozgattal rajta meg akkor jol johet egy visszaallitas az torol minden nem gyari dolgot,aztan johet a finom hangolas,appok tiltasa,nalam lazan vagy 30 tiltva van ,az osszes animacio kikapcsolva,az csak mokus vakitasra ,meg rajolni es akksit meriteni jo,auto bootbol kilove kb 15 app...launcernek nova 1 darab desktoppal ,alul dockon kb 10 app indito ikonja es patent minden ,se tempora se semmire se lehet panaszom...ja a flasht felrakni ha hasznalod,bongeszonek a dolphin 9.00 verziojat beszerezni es hasznalni,mert a frissitett fagyizik..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#683) Surmy válasza this is life (#682) üzenetére


Surmy
csendes tag

4.0.4 van rajta tehát ics
"All i one tollbox "vagy mi fent van bootolasok korlatozva......
Animációk is ki van kapcsolva, gyári böngészőt használok nem rossz
Van chrome is meg opera de a gyári böngésző gyorsabb :DD
Dolphint nem probaltam, flesh-t meg nem tudtam feltenni, sehol nem leltem
Amugy Kösz, hogy segíteni próbálsz........ :R, ja es klafa a tokod.....

K.Tamás

(#684) this is life válasza Surmy (#683) üzenetére


this is life
Ármester

Mindjart feltolom a flasht is ...megy majd az apk linkje.. szivesen .na gyorsabb lett igy? A chrome es az opera nem egy kapkodo idegbeteg,akkor inkabb a mozilla nightly,de az meg nem eleg stabil,probalj ra a dolphinra...[flash 11] [dolphin 9.00] ezeket tiltottam bootbol

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#685) Surmy válasza this is life (#684) üzenetére


Surmy
csendes tag

Köszönöm, de egyelőre nem nagyon hiszem hogy jobb lenne én inkább a 4.1-töl várnám a változást.....
Ma már nem erek rá erre, majd holnap este 7 fele elobb nem megy.....
Hy
És köszi még 1x (feltolteseket is)
Tomi
:R :C :C

K.Tamás

(#686) this is life válasza Surmy (#685) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen :) mondjuk nekem ics el se volt gondom,igaz mar azt is finomhangoltam a sajat szamize szerint,de nalam semmi se marad gyariban,legyen az telefon ,pc vagy tabla pc , mindenbol lehetoseg szerint a legjobbat probalom kihozni. Sok sikert holnap...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#687) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A piszok Dolphin Browser állandóan force close-zal kilép, ha be akarok jelentkezni a mobilarena fórumra. Lassan tökön lövöm magam :o Próbáltam egy újratelepítést is, de olyan volt mint halottnak a csók. Pedig ez volna a böngészők böngészője! Nem igaz, hogy minden más böngésző számára ismeretlen az automatikus képernyőre igazítás vagy a desktop alapbeállítás! :W

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#688) this is life válasza Fritz Teufel (#687) üzenetére


this is life
Ármester

Abbol csak a 9.00 a jo az uj egy retek lett,ne engedd frissiteni..fentebb ott a link...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#689) Fritz Teufel válasza this is life (#688) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Van megoldás a problémára: tedd fel a Jetpack kiegészítőt, még gyorsít is a működésen.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#690) this is life válasza Fritz Teufel (#689) üzenetére


this is life
Ármester

Raprobalok koszi :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#691) this is life válasza this is life (#690) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi ez igazan csucs lett, be is enged lepni,es szakit mint a villam,ennyire meg az asztali bongeszom se hasit ,koszi megegyszer

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#692) Fritz Teufel válasza this is life (#691) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nagyon szívesen! Nekem is tetszik :))

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#693) this is life válasza Fritz Teufel (#692) üzenetére


this is life
Ármester

Eddig egyszer csinalt force close-t ,de amugy szupi ...koszi megegyszer...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#694) Saua válasza this is life (#671) üzenetére


Saua
tag

A mobil odinos megoldás nem jobb, egyszerűbb? A számítógépre, KIES-re nincs szükség.

(#695) Pékmester


Pékmester
tag

urak, külső vinyót lát? 1,5 terrásat? föleg filmlejátszáshoz kellene. köszi.

(#696) this is life válasza Saua (#694) üzenetére


this is life
Ármester

Nem tudom,azt meg nem probaltam,csak sima odin a gepen keresztul usb frissitest nyomtam , a mobil odinos milyen?kies csak driverek miatt kellett,tudom ott van helyette a samu driver packja de aki ekmirtam hogy frissitsen ,nem akartam bonyolitani a dolgot.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#697) Menotti


Menotti
aktív tag

Feltettem a 4.1.1 frissitést.A gondom,hogy nem tudom hogy kell a kézirást aktiválni..A régi bill.volt egy külön gomb erre.Az ujon nem találom.Valaki tudja a megoldást?

(#698) Surmy válasza Menotti (#697) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy
Szerintem nyomd hosszan a fogaskereket (beállítások)!
O milyen a jelly bean?
Stabilitás, sebesség....... stb.
:R

K.Tamás

(#699) this is life válasza Surmy (#698) üzenetére


this is life
Ármester

A jb szerintem kellemesen gyors es folyamatos,igaz optimalizaltam egy keveset rajta,a nem hasznalt alkalmazasok tiltva vannak az alkalmazaskezeloben,illetve kb 20 app tiltva autobottbol,meg egy launcher csere novara,illetve animaciok kikapcsolva,akarcsak a nyelvi eszkoztar ,javitas...elotte se volt rossz ,de ennyi meg kellett neki...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#700) Surmy válasza this is life (#699) üzenetére


Surmy
csendes tag

Hy
Nem csinalnal egy par perces videót es feltenned valahova, hogy megnezhessem a sebesseget....?

K.Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.