Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

Nekem cm 10.2 van fent, ha frissiteni akarom a tabot cm en belul akkor amikor mar letoltotte a 11 et recorverybe lep es a felenel megall es azt irja error. Mit tegyek?

(#2002) joestone válasza gyuri81 (#1997) üzenetére


joestone
addikt

az updaterben engedélyezni kel , hogy a nightlykat is mutassa ne csak a stabil verziókat.

(#2003) gyuri81 válasza joestone (#2002) üzenetére


gyuri81
veterán

és fel szabad tenni az ilyen nightly verziókat?

(#2004) joestone válasza gyuri81 (#2003) üzenetére


joestone
addikt

cm11 -ből csak nightly van a készülékre.

(#2005) gyuri81 válasza joestone (#2004) üzenetére


gyuri81
veterán

köszi a segítséget! frissítettem a legújabbra, minden oké.

Túl sok változást nem vettem észre :)

(#2006) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A legújabb flash playert belinkelné valaki? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2007) keszo válasza f(x)=exp(x) (#2006) üzenetére


keszo
őstag

Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) [link]

Attila

(#2008) gyuri81 válasza joestone (#2004) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerintetek miert van az, hogy kb naponta jon ki egy ujabb CM11 nightly??

(#2009) ClioRS válasza gyuri81 (#2008) üzenetére


ClioRS
őstag

Azért nightly (éjszakai) a neve, hogy szemléltesse, hogy napota jön ki belőle új verzió, éjjel meg keményen dolgoztak rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#2010) gyuri81 válasza ClioRS (#2009) üzenetére


gyuri81
veterán

Na de minden aldott nap eszebe jut valami , hogy kihagyott valamit a tegnapi rombol??

(#2011) joestone válasza gyuri81 (#2010) üzenetére


joestone
addikt

Folyamatosan frissül a cm11 forrása , javítják a hibákat ami nem feltétlen eszközspecifikus.

(#2012) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

Hogy kell a procit huzni? :F

(#2013) lakkusjj válasza Samsung_King (#2012) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

minek akarod húzni?
egyébként valamilyen overclock kernel tuti kell hozzá, de hogy milyen és miként majd valaki megmondja, aki csinált már ilyet

nekem úgy rémlik, hogy némelyik custom romban alapból van a beállítások közt lehetőség állítani frekit akár 1400Mhz-ig, vagy mokee opensource vagy pacman, már nem emlékszem

(#2014) keszo válasza Samsung_King (#2012) üzenetére


keszo
őstag

Fölé hajolsz és azt mondod huuuuuu....?

Attila

(#2015) lakkusjj válasza keszo (#2014) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

erre az egyszerű megoldásra nem is gondoltam :DDD

(#2016) ClioRS válasza Samsung_King (#2012) üzenetére


ClioRS
őstag

Kernel kell hozzá, XDA-n találsz párat. Aztán letöltöd a No-frills CPU-t, és már húzhatod is.

(#2017) Samsung_King válasza keszo (#2014) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

:-) :DD

(#2018) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

Köszi:-)
ClioRS

[ Szerkesztve ]

(#2019) Samsung_King válasza ClioRS (#2016) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

A kernelt hogy kell feltenni?

(#2020) ClioRS válasza Samsung_King (#2019) üzenetére


ClioRS
őstag

A zip-et kell felflashelni Recoveryből.

(#2021) Samsung_King válasza ClioRS (#2020) üzenetére


Samsung_King
csendes tag

Vagom koszi :R

(#2022) hzs90


hzs90
csendes tag

Picit OFF.
Adott egy ilyen táblagép (gari nélkül) és egy wayteq xtab 100dci (1év gari) azonos áron. Melyiket válasszam? Papíron a wayteq sokkal jobb, viszont tapasztalatok alapján nem túl megbízható, vagy nem is tudom.. Azt olvastam a wayteqnál gondok vannak a kijelző érzékelés/érzékenységével, nem tudom mekkora problémákat jelenthet ez :S

Nem szeretnék gyenge anyagot venni.

(#2023) gu007 válasza hzs90 (#2022) üzenetére


gu007
aktív tag

Annó nekem is a wayteq volt a másik jelölt. De szerintem jobban jártam a samuval. Amire használom megfelelő. Csak a 3g hiányzik.

(#2024) The Exiled


The Exiled
tag

Sziasztok, egy ismerősöm a napokban vett egy ilyen tabletet telenortól, simes verziót android 4.0.3-al. Random újraindul és elfelejtődnek rajta beállítások. Szoftverfrissítést gonltam, de azt írja nincs új verzió. Ötlet? ( rootolni nem szretném)

(#2025) gu007 válasza The Exiled (#2024) üzenetére


gu007
aktív tag

Elméletileg van hozzá 4.2.2. Vagyis a sim nélkülihez van

(#2026) The Exiled válasza gu007 (#2025) üzenetére


The Exiled
tag

Ha rámegyek a frissítésre azt ìrja nincsen. Nem lehet hogy szolgáltatófüggő?

(#2027) gu007 válasza The Exiled (#2026) üzenetére


gu007
aktív tag

Lehet. Sammobile-on van egy 4.2.2 magyar firmware de az szerintem független. Szolgáltató helyett vdh van írva

(#2028) keszo válasza hzs90 (#2022) üzenetére


keszo
őstag

Mire akarja használni?
Nekem egy 79qci van mellette.

Attila

(#2029) hzs90 válasza keszo (#2028) üzenetére


hzs90
csendes tag

film, net, játék

(#2030) gyuri81 válasza hzs90 (#2029) üzenetére


gyuri81
veterán

olvass bele a ebbe a fórumba illetve a wayteq fórumába hogy melyikkel van több gond. Személy szerint én ez alapján döntöttem. Szólj ha megvan ,hogy melyik az ipari hulladék :))))))))))))

(#2031) hzs90 válasza gyuri81 (#2030) üzenetére


hzs90
csendes tag

igen, értem a célzást. Olvasgattam én, és én is a samu felé hajlok. Egy kérdés: szoktál rajta rágódni, hogy lehetne gyorsabb a tab, vagy teljesen elég? (menü nem szokott akadozni, vagy máshol)

(#2032) gyuri81 válasza hzs90 (#2031) üzenetére


gyuri81
veterán

feltettem rá egy CM11-es romot és mintha kb kicserélték volna! Nincs laggolás, akadozás, vajsima minden!

(#2033) hzs90 válasza gyuri81 (#2032) üzenetére


hzs90
csendes tag

akkor marad a samsung úgy döntöttem :) nem értek ezekhez a romolásokhoz, remélem belejövök majd :B

(#2034) gu007 válasza hzs90 (#2033) üzenetére


gu007
aktív tag

Enyémen 4.1.2-es android van. Szerintem ezzel is jól megy. Fölösleges alkalmazások letiltva és ennyi a beavatkozás a rendszerbe.

(#2035) hzs90


hzs90
csendes tag

Vasárnap fogok megnézni egyet használtan, ha minden ok akkor el is viszem (55e). Szerintetek jó ár, ha hibátlan? Mik azok a dolgok amire oda kell figyelnem átvizsgáláskor? Köszi :U

(#2036) konikan


konikan
aktív tag

Üdv!

Kijelzőt a sarkoknál nézd meg, hogy a helyén van-e, nem jött ki a helyéről, volt itt egy kolega akinek ilyen gépe volt, aztán a kijelzőt nézd meg full fényerőn valami színnel, hogy nincsenek-e halott pixelek, és a digitizer (kijelző előtti "üveg") nincs-e sérülve. Ezután beállítások menü->eszköz névjegye->állapot itt érdemes összehasonlítani a sorozatszámot a hátlapon lévővel, és az eszköz állapotát is. Különböző csatikat (adat, jack, sd foglalatot) próbáld ki, hogy nem-e döglött netán valamelyik, és max. hangerőn nem recseg-e a hagnszóró, meg persze a fizikai gombokra (bekapcsoló, hang) reagál-e normálisan. Különböző vezetéknélküli dolgok (wifi, 3g, bluetooth) megy-e.

Jómagam ezeket nézném meg a tabon, ha használtan venném.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2037) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Van esetleg olyan alkalmazás ami a tablet képét hálózaton keresztül a Tv-re kitudja tenni? Nem smartos a tv. Esetleg valami eszköz is kellene hozzá? Köszi

(#2038) konikan


konikan
aktív tag

Üdv!

Olvass vissza, a Tab csatlakozója nem képes képet átvinni elvileg.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2039) this is life válasza Komi28 (#2037) üzenetére


this is life
Ármester

Ha halozaton menne, akkor a dlna-val meg tudod osztani a multimedia tartalmakat(zene,kep,film) , a dual display modot nem tudja se dlna-n es jelen informacioim birtokaban miracaston sem, ha kepernyot tukroznel akkor teamviewer kell hozza, na es egy eszoz amivel osztod a tab displayet.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2040) Komi28 válasza this is life (#2039) üzenetére


Komi28
senior tag

Értem, köszi a válaszokat.

(#2041) BalanceR


BalanceR
addikt

Tudja valaki, hogy tudom eltüntetni az OTA frissítés emékeztetőt?
Jelenleg azt hiszem Spanyol 4.1.2-ROMom van, root . Be volt kapcsolva az auto OTA ftissítés, és amég nem voltam otthon letöltötte a 4.2.2-t, és most folyamatosan felugrik az ablak, hogy frissítsem, megszakítani nem lehet, csak kérni, hogy maximum 3 óra múlva telepítse. Közben kikapcsoltam az OTA frissítést, volt reboot is, de mivel már letöltötte az új ROMot, folyton telepíteni akarja... :W
De nekem nem kell a 4.2, nem tetszik a Phone UI, elégedett vagyok a jelenlegivel.
Ötletek?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2042) lakkusjj válasza BalanceR (#2041) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

beállítások/ eszköz névjegye/ szoft frissítése/ auto frissítésből kiveszed a pipát

(#2043) hzs90


hzs90
csendes tag

Problema (cm11): ha letoltok egy torrent filet ugye jobb felso sarokban megjelenik hogy a letoltes kesz. Ha erre raklikkelek, tehat megnyitom azt irja hogy a fajlt nem lehet megnyitni - ezt kellene orvosolni.
Ha kulonfajlkezelobol nyitommeg akkor egybol berakja a hozza tartoto programba minden gond nelkul. Valaki tud erre gyogymodot?

(#2044) gyuri81 válasza hzs90 (#2043) üzenetére


gyuri81
veterán

Ilyen eszközökön nem igazán ajánlatos torrentezni! Hamar tönkre vágja...

(#2045) this is life válasza hzs90 (#2043) üzenetére


this is life
Ármester

Ha lehetoseg van ra ne torrentezz rajta, mert vagy az emmc, vagy a kulso sd-t vagja tonkre a sok irasi olvasasi ciklussal. Ha megis torrentre hasznalnad akkor kulso tapos hdd-vel tedd , esetleg pendrive, de az se lesz hosszu eletu akar csak az mmc-k..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2046) hzs90


hzs90
csendes tag

Rendben, megfogadom a tanacsot koszonom. Ami meg erdekelne hogy lehetseges-e flash tartalmakat megjelenoteni es ennek mia menete? Koszonom

(#2047) gu007 válasza hzs90 (#2046) üzenetére


gu007
aktív tag

Ha böngészőben szeretnéd akkor flash playert kell telepíteni.

(#2048) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok.
Ha torrentezek írtátok hogy gallyra vágja a készüléket. Hogyha memória kártyára írom ki akkor is sérülhet a készülék vagy csak a mem. kárty.?

(#2049) Yodaaa1


Yodaaa1
tag

Sziasztok! Ma jutottam hozza egy ilyen tablahoz. Szeretnem kerdezni, hogy melyik a, egujabb vagy legstabilabb rom hozza? Odinnal ezt is flashelhetem mint az S3at? A sammobile-n nem dob ki semmit ha a firmwarenel p5100-ra keresek. Otan is azt irja hogy ez a 4.0.4 a legfrissebb. Nem ertem. A gyari bongeszoben sok oldalon a kepek helyett csak kerdojelek vannak. Ezt is ujonan szet kell romolni mint az s3-at?Van itt par ismeros arc az s3 topicbol. Lecci segitsetek!

(#2050) lakkusjj válasza Yodaaa1 (#2049) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

sammobile nálam hibátlanul listázza a romokat hozzá, most néztem meg
odinnal tudod frissíteni, mint az s3-at
a legfrissebb rom 4.2.2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.