Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) gyuri81 válasza this is life (#1800) üzenetére


gyuri81
veterán

A widget valoban jo, hasznalom en is. Viszont a full!screen appal nem tudom beallitani , hogy fent kintmaradjon a ertesitesi sav :( 4.2.2

(#1802) gyuri81


gyuri81
veterán

Kint van a 4.4.-es Cm rom. Jelenleg teszteles alatt, de eleg jonak tunik.

(#1803) BalanceR válasza gyuri81 (#1802) üzenetére


BalanceR
addikt

Gondolom Phone UI van benne.... :O
Pedig hogy örülnék egy KitKatnek Tablet UI-al, MultiUser-el....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1804) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ha jól tudom, akkor tablet UI már nem lesz, a fragmentáció csökkentése érdekében egységesítették a rendszert... ez van, jó lesz hozzászokni. Vagy maradnak a jövő eszközein a főzött ROM-ok, alternatíva gyanánt.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1805) gyuri81 válasza BalanceR (#1803) üzenetére


gyuri81
veterán

Valami kegyetlenul szivja az akksit... így ment vissza a 4.2.2

(#1806) ClioRS válasza gyuri81 (#1805) üzenetére


ClioRS
őstag

Szerintem nem megy le deep sleepbe, habár azt írja, hogy lemegy. Nekem is eszeveszettül ette az akkut egy másik 4.2.2, ami ugyanebből az alapból épült.

(#1807) gyuri81 válasza ClioRS (#1806) üzenetére


gyuri81
veterán

Remelem kijavitja ezt a hibat. De amint kesz , teszem is vissza.
annyira szepen fut tole a tablet , hogy azt elirni nem lehet....

(#1808) ClioRS válasza gyuri81 (#1807) üzenetére


ClioRS
őstag

Tudom, össze sem hasonlítható a gyári és ez a mókolt 4.4 :)

(#1809) DaveN


DaveN
tag

P5100-m van, 4.1.2 fut rajta. Pár napja frissült az a csodálatos facebook app. Frissítés óta el se indul.. Valakinek még ez a hibajelenség előfordul esetleg?

(#1810) gyuri81 válasza DaveN (#1809) üzenetére


gyuri81
veterán

Fel sem tettem a facebook app-ot. Bongeszobol hasznalom mindig...

(#1811) keszo válasza gyuri81 (#1807) üzenetére


keszo
őstag

akkor ezek szerint még nem érdemes a 4.4-gyel foglalkozni?

Attila

(#1812) Fritz Teufel válasza DaveN (#1809) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mindenkinél ez van. A fejlesztők meg szabin... Legalább volt egy Facebook-mentes Karácsony :)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1813) ClioRS válasza keszo (#1811) üzenetére


ClioRS
őstag

Egyelőre nem, de hamarosan úgyis megoldják a dolgot, csak idő kérdése.

(#1814) gyuri81 válasza keszo (#1811) üzenetére


gyuri81
veterán

Lehet, hogy en benaztam el valamit a 4.4 telepitesenel! Valakinek az xda-n normalisan lemegy deep sleep-be...
szerintem probaljatok ki a cm 11- et utana megvitatjuk az eszreveteleket :)

(#1815) this is life válasza gyuri81 (#1814) üzenetére


this is life
Ármester

Neked melyik cm fele 4.4 van, volt meg ? Mert en ezt sasolom , lehet hogy felteszem [link] amugy ebbol a listabol az utolso[link] a kiszemelt.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1816) DaveN válasza Fritz Teufel (#1812) üzenetére


DaveN
tag

Pedig olvasni akartam a minőségi karácsonyi posztokat! :O :O :DDD

(#1817) gyuri81 válasza this is life (#1815) üzenetére


gyuri81
veterán

ezt tettem fel: [link]

dobd fel azt az omnit, ha jó, akkor felteszem én is! :)

(#1818) this is life válasza gyuri81 (#1817) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem holnap este felteszem, a fejlemenyekrol meg majd tajekoztatlak teged es a tobbieket. Most meg nagy a nyuzsi nalunk....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1819) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a tablet képernyőjét ki lehetne tenni tv-re kábel nélkül, hálózaton keresztül? A tv egy Panasonic G20 lenne. Nem állandóra kellene. Köszi

(#1820) this is life válasza Komi28 (#1819) üzenetére


this is life
Ármester

A multimedia tartalmakat( zene, video, kep) meg tudod a tv-del osztani dlna-n,de sajna ennel tobbre nincs lehetoseg, pl kijelzo tukrozes es tsai...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1821) this is life válasza Komi28 (#1819) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg probald ki a nscreen miroring apk a playbol , hatha osszejon vele...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1822) gyuri81 válasza this is life (#1821) üzenetére


gyuri81
veterán

romoltál a hétvégén? (nekem már nincs hozzá idegzetem)

(#1823) this is life válasza gyuri81 (#1822) üzenetére


this is life
Ármester

Romoltam, de elrontottam valamit es csak bootloop lett, se a full wipe se mas nem segitett igy ment vissza a 4.12 , de megint nekiallok majd. Szerintem azt rontottam el hogy mind a 3 zippet le kellet volna tolteni,osszefuzni es ugy nyomni egy updatet...de raprobalok majd ugy is...elvileg ezen a romon csak a kepernyomentes es a billentyuzet input nem megy... de majd mglatom ha osszejon.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1824) gyuri81 válasza this is life (#1823) üzenetére


gyuri81
veterán

oké, rendben ! várom a fejleményeket :)

(#1825) Komi28 válasza this is life (#1821) üzenetére


Komi28
senior tag

Koszi kipróbálom.

(#1826) gyuri81


gyuri81
veterán

Azt nem tudja valaki veletlen , hogy az energiatakarekos mod pontosan milyen teljesitmenybeli ertekekbol vesz vissza? A fenyerobol tuti...

kegyetlen jol birja igy az akkuja :)

(#1827) this is life válasza gyuri81 (#1826) üzenetére


this is life
Ármester

Lejjebb vesz a cpu-bol , a fenyerobol, illetve a kijelzo frekvenciajat is csokkenti a sporolasert cserebe.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1828) lakkusjj válasza gyuri81 (#1826) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

beállítások/ energiatakarékos módnál magad is láthatod, hogy a CPU-t veszi visszább, plusz a képernyőt

(#1829) this is life


this is life
Ármester

Részeg vagyok, bezabáltam roszul lettem ki is hánytam de mielöt ujbol hányok BOLDOG uJ ÉVET KIVÁNOK!!

Buék fiuk !!!

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1830) Fritz Teufel válasza this is life (#1829) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszönjük és én is csatlakoznék hozzád: BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#1831) keszo


keszo
őstag

B.U.É.K

Attila

(#1832) Samsung_King


Samsung_King
csendes tag

B.U.É.K :D

(#1833) bubu333


bubu333
tag

Búék srácok!

Lassan lejár a gari a tabomon és gondolkodok egy ROM-oláson. S2-nél már eljutottam odáig, hogy csak stabil CM-et rakok fel, mert nincs kedvem már nájtlizgatni. Aki már próbálta a CM 10.1.3 stable-t annak mi a véleménye róla akksi és teljesítmény szempontjából?

Meg úgy eleve a CM ROM-ok hogy teljesítenek a gyárihoz képest? Nekem ezzel az új JB gyárival is feszt újraindul a launcher ha home gombot nyomok. Sokszor kell emiatt várni a widget-ekre 1-2 mp-et. Meg mostanában a netezésnél is többet gondolkodik mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1834) gyuri81 válasza bubu333 (#1833) üzenetére


gyuri81
veterán

B.U.É.K. srácok! Frissitesben gazdag uj evet !

Milyen rom van most a tableten?

(#1835) bubu333 válasza gyuri81 (#1834) üzenetére


bubu333
tag

Gyári legfrisebb JB ami nekünk elérhető, asszem a 4.1.2

(#1836) gyuri81 válasza bubu333 (#1835) üzenetére


gyuri81
veterán

már van 4.2.2 is

(#1837) bubu333 válasza gyuri81 (#1836) üzenetére


bubu333
tag

Lehet hogy az van fent, most nincs nálam a tab. Kies-sel nem frissítek csak OTA mert elvből fel sem telepítem a Kies-t.

Mivel nem tartom valószínűnek, hogy a gyári 4.2.2 szakít a gyári 4.1.2-höz képest, így még mindig az a kérdésem felétek, hogy milyen a tab CM ROM-mal a gyárihoz képest?

(#1838) gyuri81 válasza bubu333 (#1837) üzenetére


gyuri81
veterán

CM rom-mal úgy megy a tab mint az állat! Rá sem lehet ismerni... cserébe viszont jó sokat fogyaszt :)

pár napig fent volt de ha nem nyúltam hozzá akkor is nagyon ette az akut! Ha a gyári rommal leteszem a tab-ot kb fél nap múlva sem esik a töltöttség! Na ilyet egy rom sem tud!

De ha van kedved próbáld ki a CM11 -et, fent van az xda-n, hátha csak én szúrtam el valamit a telepítésnél

(#1839) bubu333 válasza gyuri81 (#1838) üzenetére


bubu333
tag

Ha lejárt volna a gari már rég felraktam volna, főleg mióta a gyári ROM-ban is bekerültek a navigációs ikonok középre. Sztem amúgy inkább visszalépés volt a gyári a JB az ICS-hez képest. ICS-ben jobb volt az értesítés lent mint most fent, stb.

Bár mint tudjuk vissza lehet rakni a gyári ROM-ot, nemtom mennyire veszik észre ezt ha gariztatni akarok. Mármint ha a CM után visszarakom a gyári JB-t.

[ Szerkesztve ]

(#1840) gyuri81 válasza bubu333 (#1839) üzenetére


gyuri81
veterán

gyári állapotra vissza lehet tenni a gépet! nekem kb 2 hónapos a tablet, de még kb az elején root-oltam is :)

(#1841) this is life válasza bubu333 (#1839) üzenetére


this is life
Ármester

A custom romok miatt ne aggodj, konnyen nullazhato a flash counter root utan a triangle away nevezetu appal. Nalam is volt fent cm rom slim bean, meg talan felkwrul probanak az omni 4.4 ....de ha gariztatni kene akkor triangle away majd egy gyari rom menne ra ami megfelel a lokalizacionak. Amugy 4.12 erosen kigyomlalva is hasit mint egy allat :DDD . A felulete is tetszik a kezelogombok elhelyezkedese is , energiahasznalat popec, de lassan megint mokolni kene :DDD annyira hibatlan hogy megol az unalom.

Gyuri81

Az omninak nekiugrok majd megint,2 napja megint elqrtam valamit a felrakasaval igy ment vissza a gyari rom+gyomlalas.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1842) gyuri81 válasza this is life (#1841) üzenetére


gyuri81
veterán

most én is mókoláson agyalok, csak nem tudom mit tegyek fel! Egyetlen kikötésem van ,hogy az akksi idő normális legyen, ennyi.

(#1843) this is life válasza gyuri81 (#1842) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet meg kene varni egy stabil cm romot, addig meg jo ahogy van :) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1844) ClioRS válasza gyuri81 (#1842) üzenetére


ClioRS
őstag

4.3 és 4.4-en kívül bármi mehet rá, én rengeteget kipróbáltam, Omnirom, Mokee, stb, szinte az összes 4.2-re épülőt, egyik sem ette az akkut.

(#1845) gyuri81 válasza ClioRS (#1844) üzenetére


gyuri81
veterán

Fozott 4.2-t nem tettem meg fel mivel ezen is a gyari 4.2.2 van. Esetleg tudsz ajanlani egyet? Melyiket erdemes feldobni?

(#1846) ClioRS válasza gyuri81 (#1845) üzenetére


ClioRS
őstag

Nálam brutális különbség volt a főzött és a gyári között :) Én a gyáriban láttam az akadást, meg-meg röccenést elég gyakran, a főzött meg sima, mint a vaj, néha van csak egy kis röccenés.

CM10.2 és 10.1 volt fent több változat is, kipróbáltam az OmniROM-ot, Slim Bean is volt, illetve még a PAC-ROM. Ezeket mind nézegesd meg, nekem stabil volt mindegyik, nem zabálták az akkut, és eszméletlen simán működnek. :K

(#1847) BalanceR


BalanceR
addikt

Egy ideje nem követem a topicot... Van gyári, vagy főzött TabletUI-al rendelkező 4.1.2 nél újabb rom? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1848) lakkusjj válasza BalanceR (#1847) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Nekem sikerült cm 10.1.3-at patchelni, hogy legyen tablet ui.

(#1849) gyuri81 válasza ClioRS (#1846) üzenetére


gyuri81
veterán

No akkor cwm mentés , titanium mentés és feldobom a Slim Bean-t....nézzük :)

[ Szerkesztve ]

(#1850) ClioRS válasza lakkusjj (#1848) üzenetére


ClioRS
őstag

10.2-re is van ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.