Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) this is life válasza Fritz Teufel (#400) üzenetére


this is life
Ármester

Kb én is erre jutottam,már csak az a kérdés hogy a htc nem trükkösítette a kütyüjét ,hogy csak a saját cuccukkal menjen...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#402) pusihusi válasza Fritz Teufel (#400) üzenetére


pusihusi
addikt

"Kérdésére válaszolva, a GT-P5100 táblagép nem támogatja a HDMI csatlakozási lehetőséget. Amennyiben a készüléket a televizióhoz szeretné csatlakoztatni, megteheti egy jack-kompozit TV-out nevű kábel segítségével." Ezt válaszolta Samsung! Csak nem tudom melyik lehet az a kábel! :(

Üdv. Feri!!

(#403) this is life válasza pusihusi (#402) üzenetére


this is life
Ármester

Valószínü az lesz ami a nokiának is van a hang kimeneten egy 3,5 jack-rca véggel küldhető ki a kép a tv-re ,hát ez siralmas mert gondolom sd jel lesz csak így,ha meglesz a tabletem kipróbálom a nokia madzaggal... :) ilyesmire gondolhattak szerintem [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#404) pusihusi válasza this is life (#403) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké, de a tabba hová dugjuk?

Üdv. Feri!!

(#405) this is life válasza pusihusi (#404) üzenetére


this is life
Ármester

fejhallgató csatlakozóba ,a nokián is oda kell..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#406) pusihusi válasza this is life (#405) üzenetére


pusihusi
addikt

Az a képet is átviszi?

Üdv. Feri!!

(#407) Ceko válasza pusihusi (#404) üzenetére


Ceko
senior tag

Gondolom a fülhallgató kimenetre,kis jack. Ez még nekem is új, valaki kipróbálhatná. :Y

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#408) pusihusi válasza Ceko (#407) üzenetére


pusihusi
addikt

:F :F :F :F

Üdv. Feri!!

(#409) Ceko válasza pusihusi (#408) üzenetére


Ceko
senior tag

Mit nem értesz?

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#410) this is life válasza pusihusi (#406) üzenetére


this is life
Ármester

Igen a nokian ez a gyári audio video kompozit tyúkbél ,a fejhallgató csatlakozója a nokia telefonon be van drotozva a dsp-re is ,egy átka lest ennek ha a tab ilyenen küldi a jelet az majdnem olyan mintha vhs-t néznél hd tv-n sőt az is.De ha rosszul tudom majd kijavítanak,olvasási emlékeim szerint rca ajzaton nix nagy felbontás...Legyetek türelmesek ,ha meglesz a tabletem kipróbálom mert van ilyen madzagom.Elvileg ma postázták a csereutalványt ha megjön a szervítbe tépek nyirergyre debiből és írom is hogy tudja é :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#411) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Sziasztok!

Igen, jól okoskodtok, a Jack porton is van lehetőség a jel kivitelére. A Nokia kábel éppen jó lesz erre a célra. Persze a felbontás...

Közben én is nézelődtem és egy további lehetőségre akadtam, amit ki akarok próbálni, mert a televíziómat is tovább okosítja, ha valóban beválik: DLNA HDMI Dongle. Nem is nagy beruházás. Ez egy HDMI porttal ellátott WIFI hardverkulcs. Sajnos még nem találtam olyan helyet, ahonnan érdemes lenne rendelni, bár Kínából még nem rendeltem. Nézzetek ti is utána, aztán jöhetne valami ötlet, hogy honnan lehetne beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#412) szilacus


szilacus
tag

Olvasom a fórumot, csak azt nem értem miért akarjátok a tabot a tv.-vel összekötni?
Nekem a Tv is samsung, a tab is, ha fotókat vagy hd.-és videókat akarok átküldeni arra ott az ALLSHARE.
Nem kel semmilyen kábel.

(#413) this is life válasza szilacus (#412) üzenetére


this is life
Ármester

Azért mert a tv-nk feltételezhetően nem rendelkezik wifivel ,usb meg minek osztani a képeket ,de ha be lenne drótozva a tab a tvre akkor egyből oks tv ,dolphin böngésző 82 cm maga a királyság :) a tv-t én k...tam el mert elnéztem egy betüjelet ,számot meg a médiában megvezettek hogy persze tudja a tv a dlna-t ...de én voltam a pancser nem voltam elég alapos...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#414) Jony96


Jony96
csendes tag

SZiasztok sajnos én csak most szembesültem egy globális problémával hogy a Samsung Galaxy tab 2 7.0-on nagyon kevés a belső memória és olvastam hogy rootolással megoldhatnám. Hogy pl egy játékot át tudjak tenni az sd-kártyára.(gameloftos mappával eggyütt)
Nos az a kérdésem hogy ez hogyan lehetséges???
A válaszokat előre is köszönöm.

(#415) this is life válasza Jony96 (#414) üzenetére


this is life
Ármester

app2sd ha jól emlékszem vagy a link2sd nevü app ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#416) Jony96 válasza this is life (#415) üzenetére


Jony96
csendes tag

Köszönöm a válasz!

de igazából a kérdésem hogy tényleg meg lehet oldani ezt a problémár rootolásal? vagy nem?
bocs hogy ilyenhekkel zargatlak.

[ Szerkesztve ]

(#417) Fritz Teufel válasza Jony96 (#416) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mivel van hozzá applikáció, így nyugodtan feltételezheted, hogy meg lehet oldani... root kell hozzá.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#418) this is life válasza Jony96 (#416) üzenetére


this is life
Ármester

Egy leírás [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#419) pusihusi válasza Fritz Teufel (#411) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Igen csak HTC :((( szilacus: DNLA nincs a tévénkben, csak ennyi!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#420) this is life válasza pusihusi (#419) üzenetére


this is life
Ármester

Néztem ezt én is és dec is ,de nem lehet olyan hogy a htc csinált egy appot hozzá ,amivel kizárólagosan müködik,esetleg csak htc cuccokkal mükszik együtt ,ezt lenne jó megtudni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#421) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A DLNA HDMI Dongle-lal is biztosan működik, és 10-12 Huf beruházás volna, mint a kábel, ha lenne. Ez jóval többet tud, van androidos kiszereléssel is, kvázi androidos pc pendrive csak nem USB-re kell kötni, hanem HDMI-re. Effektíve a TV a kijelzője. Meg is rendelném, de az Alibabán csak 10/100-as csomagokban van, és nem kívánok magyarországi forgalmazóvá válni. :) A bánatban lehetne 1db-ot rendelni?!
A HTC valóban lutri, az nem biztos, hogy működik.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#422) this is life válasza Fritz Teufel (#421) üzenetére


this is life
Ármester

Azzal okosítanád a tv-t otthon ,vagy ez nem az a dongle amiben normális (mármint ha lehet ilyet irni 1 kinai kütyüről) hardver van és egy kijelző nélküli androidos mini pc ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#423) Jony96 válasza Fritz Teufel (#417) üzenetére


Jony96
csendes tag

Köszönöm!!!

(#424) Peddy789


Peddy789
őstag

sziasztok valami olcsó szállító tokot keresek a tablethez, ami nem csak karcolások de nyíróerők ellen is véd tehát védi ha mondjuk ketté akarna törni durván szólva

tehát valami keményebbet ami belülről valami szövetes puhább, és lehetőleg az egész cipzáros és részben vizálló, legalább ha a hátizsákomban kifolyik a víz akkor ne ázzon át

egyenlőre ezt néztem , nagyából max 5ezert akarok rá költeni, de lehet többid ha az annyival jobb,

köszi a segítséget!!

(#425) pusihusi válasza this is life (#410) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia megvan a tab? Próbáltam Nokia kábellel semmi, de lehet hogy kell hozzá valami program? :F :F :F

Üdv. Feri!!

(#426) Fradipuma válasza Fritz Teufel (#421) üzenetére


Fradipuma
tag

ezek közül valamelyik nem lenne okés?

[link]

(#427) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ezt lessétek meg: MyAudio MiniPC.
Ez meg az, amit az előttem szóló kolléga linkelt: JUSTOP K9 Android 4.1 TV Dongle

Elvileg mind a kettő alkalmas a tabról a tévére történő DLNA kapcsolódásra. Igaz, itt nem tükrözésről beszélünk, mint a HDMI kábelnél (a desktop-ot DLNA-val nem lehet megosztani), de média megosztásra alkalmas. Mellékhatásként meg felokosítják a tévét.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#428) pusihusi válasza Fritz Teufel (#427) üzenetére


pusihusi
addikt

"MyAudio MiniPC." Isten ments még egyszer az előbbi termék :W

Üdv. Feri!!

(#429) this is life válasza pusihusi (#425) üzenetére


this is life
Ármester

Megvan :) most kezdem belakni , eddig deceptionnal beszéltünk skypeon ...huuu ez nem semmi kutyu, majdnem olyan jó mint a myaudio :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#430) this is life


this is life
Ármester

Még nem próbáltam de ígérem holnapra meglesz , most kissé fáradt vagyok , 5 hete nem aludtam egy jót , kicsit hulla vagyok..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#431) this is life


this is life
Ármester

Kipróbáltam, sajnos a nokia kompozittal nem megy...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#432) pusihusi válasza this is life (#431) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem sem! :N :O :( :W

Üdv. Feri!!

(#433) this is life válasza pusihusi (#432) üzenetére


this is life
Ármester

Azert ne keseredj el,kene valaki akinek samu kompozitja ,es neki is kiproblni,mert lehet hogy mas a pinek kiosztasa a csatlakozon,dec mondta pl hogy neki jo volt a samu fejszett a gadmeihez ,ment rajta skype mikroffon ,fejhallgato egyben ,nalam meg csak monoban szolt,vagy recsegve,mikrofon semmi sem....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#434) this is life válasza Fritz Teufel (#427) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy erdemes lenne toluk vasarolni,nagyon jo es megbizhato ceg ,kiemelkedo support,gyors szervizzel.... ;] :))

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#435) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok ! Igy egy nap hasznalat utan még mindig fulig er a szam ettol a tablettol,remekul osszerakott darab,optimalizacio elott le a kalappal ,ez elott hardveresen erosebb gepem volt,de ezt az egyben levo smooth erzest az nem adta,remek a wifi a kijelzo,gps-s meg se emlitem ,nincs melegedes,birja az akksi magat,gyors a neten,a touchwiz is jo rajta,epp csak ott nyultak bele ahol kell. Egy szoval ,en egy elegedett vasarlo vagyok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#436) pusihusi válasza this is life (#435) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia másik kompozittal próbáltad? :F

Üdv. Feri!!

(#437) this is life válasza pusihusi (#436) üzenetére


this is life
Ármester

Szia nekem csak nokia van, egy samsung kene de nix itthon,nyakamat ra hogy a lab kiosztassal van baj,mar ha persze kepes menni vele a tablet,mert hogy samuek azt irtak ,hogy az kell attol az meg nem szt iras ...De ha megy is nem lesz elmeny mertba kimeno jel ha jol tudom 720×576 az hd re kihuzva 1.5 szeres pixel nyagyitas a full meg 2 felett lenne...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#438) pusihusi válasza this is life (#437) üzenetére


pusihusi
addikt

Próbáltam noname kompozittal, szét dugtam a tv-ét se kép se hang, lehet hogy Samsungék látták hallották, én nem :( :W

Üdv. Feri!!

(#439) pusihusi válasza this is life (#437) üzenetére


pusihusi
addikt

"Kérdésére válaszolva, a készülék csatlakoztatását követően a televizió készüléken kell a megfelelő forrást kiválasztani, ahhoz hogy a GT-P5100-as készülék tartalma megjelenjen a képernyőn. Amennyiben Ön -Samsung televizióval rendelkezik- a forrás kiválasztását megteheti a távirányitón levő Source gomb segítségével." Ha Samsung tv-vel rendelkezik!

Üdv. Feri!!

(#440) this is life válasza pusihusi (#439) üzenetére


this is life
Ármester

A source gomb reszukrol hulyesegnek hanzik,mert azt csakma tv tuner reszenel hasznaljqa az ember,amugy meg forras kivalasztasa,legalabbis nalam,a kqbellel ment a nikoamrolmamkep,a samurol se kep se hang. Szerintem samueknal nagyon beneztek valamit ....vagy vagy valami 1 bites verpistike vagy jolanka az otletet ado.Szerintem egy ugyfelszolgalatossal levelezni olyan ,mintha a mediaban megkerdezned a szamtek osztalyon,hogy mi is a hibrid ssd demlehetne meg folytatni a sort....szerintem csendben el lehet felejtenunk dlna hianyaban a tv-re kotest,bar nyomot nem talqtam ra desmuek kisporoltak egy alkatreszt kb 10 cent ertekben es emiatt nincs es nem is lesz tv kimenet.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#441) TA68 válasza this is life (#440) üzenetére


TA68
senior tag

Azért az elég gáz, hogy egy 100 rugós gépből kispórolják a hdmi-t

(#442) pusihusi válasza this is life (#440) üzenetére


pusihusi
addikt

Sziasztok gyűjtök egy Dnla-as tv-re :Y Mennyibe kerülhet? 40" Ja csak HDMI ne legyen rajta :W :W :W TA68: igazad van s még mellé beírják hogy van rajta csatlakozó! Lásd: T-mobile honlap :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#443) TA68 válasza pusihusi (#442) üzenetére


TA68
senior tag

Az már sajnos a vevő megtévesztése!

[ Szerkesztve ]

(#444) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Samsung P5100 Galaxy Tab 2 10.1 tok - EFC-1H8NGECSTD - black

Valójában olyan sötétszürke mint a tablet (na jó, valamivel sötétebb, de szépen illik hozzá). Íme pár fotó róla:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Íme az utángyártott verzió:

[link]

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#445) this is life válasza Fritz Teufel (#444) üzenetére


this is life
Ármester

Valami azt sugja nekem sanszos hogy megrendelem,vagy ezt vagy amit linkeltem neked...A funscreeneknel is lattam mini pc-t inkabb toluk ,mint a májaudijotol ... :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#446) TA68 válasza this is life (#445) üzenetére


TA68
senior tag

A Concorde-nak is van már mini PC-je. Szerintem nagyon jó kis kütyü! (JB, dupla mag, stb...) [link]

(#447) this is life válasza TA68 (#446) üzenetére


this is life
Ármester

Egesz jo,lesz mibol valogatni egy ismerosnek :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#448) Peddy789 válasza Fritz Teufel (#444) üzenetére


Peddy789
őstag

én mindig attól félek hogy az ilyen tokok amik kemény műanyag résszel fogják meg a tabot megkarcolják, csomó ilyet olvastam amazonon aztán nem merek iylet venni, mondjuk nincs is szükségem egyenlőre ilyen álványra, meg utközben se szeretném ahsználni mivel bkv-val járok tuti ellopnák :(

(#449) Fritz Teufel válasza Peddy789 (#448) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Azért vettem, mert a hátulján nincs gumiláb, így könnyen karcolódhat. Ettől nem kell már félnem, mert a tok teljesen körbefogja. Ez folyamatosan a készüléken marad, így a ki-be pattintás sem okozhat fejtörést. Azért, most utána néztem a dolognak. Nem illeszkedik olyan nagyon feszesen, kis figyelemmel feltehető biztonságosan.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#450) this is life válasza Fritz Teufel (#449) üzenetére


this is life
Ármester

Megrendeltem a linkeltem neked ,nekem sajana kell a keztamasz,de a tied elott le a kalappal ja es koszi a tablet tippet is . Nem tudjatok ha odinnal flashelem akkor megint mindent ujra kell rakni,vagy lehet azzal flashelve csak szoftvert frissiteni,ugy hogy mindennmegmarad ? Kivancsi vagyok a jb re ezen.... Egyre nehezebb ellenallni a kisertesnek... :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.