Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) szunyi777 válasza xenom0rph (#7250) üzenetére


szunyi777
őstag

A Odin3 v3.04 megy.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#7252) ZolayStar


ZolayStar
csendes tag

ezek kozul meiket hibernalhatom biztonsaggal?

com.sec.phone
csc
factory mode
com.google.process.gapps
syscope
twdvfsapp
com.sec.android.provinders.downloads
factory test
remote controls
samsungappsuna2
compatibility manager
badgeprovider
dsmlawnmo
fiokkezelo
google partner setup
logsprovider
popupuireceiver

elore is koszi

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7253) mediumgecso válasza szunyi777 (#7240) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nah most van csak baj......

Amit csináltam: egy másik gép (xp-vel, mert csak ez volt), másik kábel, előtte usb csati sűrített levegővel kifújatva JÓL.....gépen samsung usb driver feltelepít, majd teló ráköt, és UGYANAZ....nem ismeri fel az xp-s gép sem.....sőt, a telón be van állítva hogy usb mód, és mikor csatlakoztatom, akkor pittyen (elkezd tölteni) és fel sem jön az értesítési sávban az usb jele....FASZA!!!!

Na ilyenkor mi a véreres van??????????????????????????

Hol tudok írni Tyson-nak, fészen??? XDA-n nem tudok írni neki.....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7254) Aryes válasza mediumgecso (#7253) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gondolom másik kábelt már próbáltál. Szerintem megreccsent a csatlakozó egyik lába, még szerencse, ha a töltést felveszi.
Állítsd vissza valahogy a gyári fw-t és vidd szervízbe...

(#7255) szunyi777 válasza mediumgecso (#7253) üzenetére


szunyi777
őstag

Az szép...

FB tudsz neki irni, segit mindenbe, általában egész nap elérhető ! ;)
Itt az oldala

@aryes Sajna a gyárit nem tudja csatlakozás hiányában...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#7256) ronin79 válasza mediumgecso (#7253) üzenetére


ronin79
őstag

Xp nem a legjobb, win7 kéne és a legjobb lenne egy másik telóval megnézni látja-e az odin majd csatlakoztatni a tiédet. Picikét körülményes de legalább pc oldalról ki lenne zárva a hiba.

(#7257) mediumgecso válasza ronin79 (#7256) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi a tippet, hamarabb is eszembe juthatott volna hogy van mini 2-m is :D :D
Kipróbáltam: ugyanaz az odin (3.07), ugyanaz a kábel.....mini 2 rádug, driver telepítés, majd odin OK!!!!!

Utána próbaképpen rádugtam az S3 mini-t, de kiírta hogy nem tudja felismerni!!!!!!

Most perpill a mini 2-höz keresi az usb storage módhoz a drivereket, és úgy tűnik minden OK......

arra gondoltam, hogy valami a rom-ban sérült, lehet ki kellene cserélni egy gyári rom-ban lévő, az usb-hez kapcsolódó fájlokat, stb. pl root explore-rel....

Szerk.: bekapcsoláskor így indul

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7258) szunyi777 válasza mediumgecso (#7257) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem tettél még fel másik samu romot?
Az SD-kártyát átdobod egy kártyaolvasóba, vagy egy másik telóba, rádobsz egy másik Samu romot pl.:KlurosuROM v2 és felteszed.
Ha azzal is sz@r akkor nem a rom a bűnös!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#7259) ronin79 válasza mediumgecso (#7257) üzenetére


ronin79
őstag

Úgyhogy amikor csatlakoztatod a telót ad hangjelzést a pc csak ismeretlen eszköznek látja? Lehet még a végén hw gond lesz.

(#7260) mediumgecso válasza ronin79 (#7259) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen, pittyen mikor rádugom és kiírja hogy ismeretlen....ne legyen igazad...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7261) mediumgecso válasza szunyi777 (#7258) üzenetére


mediumgecso
őstag

Megpróbálom azzal amit linkeltél...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7262) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Ezt írja ki az Odin... Mit rontok el?
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> MD5 hash value is invalid
<OSM> cm10.2_golden.maclaw.20131030.ODIN_TWRP.tar.md5 is invalid.
<OSM> End...
A PDA-hoz tettem be az Odin-os file-t, mást nem csináltam...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7263) ronin79 válasza szekfizsolt (#7262) üzenetére


ronin79
őstag

Én még csak most töltöm a mai verziót úgyhogy nem tudom abban van-e a hiba, de nálad nem stimmel az ellenőrző kód, lehet le kéne újból töltened. 5 perc múlva majd többet tudok mondani ha már odinban lesz :D

(#7264) ronin79 válasza szekfizsolt (#7262) üzenetére


ronin79
őstag

Valami hiba a romban, ugyanezt írta ki nekem is a mai verziónál, a korábbi rendben van.

<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> cm10.2_golden.maclaw.20131027_ODIN_TWRP_XXAMG4.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..

(#7265) szekfizsolt válasza ronin79 (#7264) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

A korábbit honnan tudnám letölteni? (mekkora szerencsém van, rajta van a gépemen, tegnap letöltöttem...) :K

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7266) ronin79 válasza szekfizsolt (#7265) üzenetére


ronin79
őstag

Már a szerveren is, a mai visszavonva, holnap javítva lesz.

(#7267) szekfizsolt válasza ronin79 (#7266) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Érdekes ez a TWRP. Ez nekem új. De nem rossz... :) Lassan megyek dolgozni, akkor holnap délután ismét nekifutok... :N

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7268) ronin79 válasza szekfizsolt (#7267) üzenetére


ronin79
őstag

Már nem tudom melyik romot nem lehetett belőle telepíteni, én akkor váltottam vissza cwm-re most meg a non touch verziót használom.

[ Szerkesztve ]

(#7269) mediumgecso válasza mediumgecso (#7261) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ugyanaz a helyzet ezzel a rommal is.....csak pittyen ha rádugom, majd elkezd tölteni de megint hibát dob.....nem tudom....tölteni simán tölt, nem hinném hogy a csatival van a gond.....fasz tudja....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7270) Aryes válasza mediumgecso (#7269) üzenetére


Aryes
nagyúr

Magát a recoveryt tudod cserélni?

(#7271) mediumgecso válasza Aryes (#7270) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen, le tudom cserélni gyárira (a custom recovery-ben tudom flash-elni a zip-et, amiben a gyári recovery van).....viszont ugyanúgy megvan az újraindítás után a kép amit pár hozzászólással ezelőtt tettem fel.....és ez nem jelent jót......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7272) szunyi777 válasza mediumgecso (#7271) üzenetére


szunyi777
őstag

Triangle Away-el azért lenulláztad? Mert ha neadja az isten teljesen elszáll, úgy visszabirod még vinni szervizbe!
Ha stock a recovery, és stock a számláló..
Annó én minden odinos művelet után 0-tam!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#7273) xenom0rph válasza mediumgecso (#7271) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem itt a telefonnal lesz valami HW-s gubanc

halahala

(#7274) mediumgecso válasza szunyi777 (#7272) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen, már azt is próbáltam, de még 1x végigpróbálok mindent....utána nem tudom mit csinálok......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL

(#7275) ronin79 válasza szekfizsolt (#7267) üzenetére


ronin79
őstag

A mai frissítéssel már működik az odinos telepítő is tökéletesen.

(#7276) xenom0rph válasza ronin79 (#7275) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha jól olvasom a következő verzióban lesz már OTA ? :Y :Y

halahala

(#7277) ZolayStar válasza xenom0rph (#7276) üzenetére


ZolayStar
csendes tag

en ma fogom felrakni ezt a maclawt.. ha kijon egy uj verzio.. pl ket nap mulva vagy ilyesmi.. akkor siman cwmbol felnyomom es annyi? nincs kedvem mindig gyari visszalitas.. alitgatni stb. v ez h megy?

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7278) ronin79 válasza ZolayStar (#7277) üzenetére


ronin79
őstag

Wipe cache+dalvik -> install.

(#7276) xenom0rph

Nemtom, ez elkerülte a figyelmem ha szerepel valahol a topikban, de OTA-t úgysem fogok használni, azzal mindenütt csak gond van.

[ Szerkesztve ]

(#7279) szekfizsolt válasza ronin79 (#7278) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Újraindítás után lett egy navigációs sáv alól CM10.2 alatt. Nem tudom, hogy nekem sikerült-e azt odavarázsolni, mindenesetre nem tudom eltávolítani!?! Biztosan velem van a gond, de nem találom a menü-ben, valahogyan eltávolítható?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7280) ronin79 válasza szekfizsolt (#7279) üzenetére


ronin79
őstag

Ez nekem is előjött ma és lehetetlen volt eltüntetni legalábbis menün belül nincs rá lehetőség. Maclaw szivat az androidpolicyval. Melyik transparent moddod használod a statusbarban?

(#7281) szekfizsolt válasza ronin79 (#7280) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ha erre gondolsz ITT az elsőt: CM10.2_Trans100+CC.zip
Kezd ez a CM kicsit problémás lenni... Ezek szerint kereshetek valami régebbi verziót, ha nem bírom elviselni, hogy több mint fél centivel kisebb lett a képernyőm... :O

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7282) ronin79 válasza szekfizsolt (#7281) üzenetére


ronin79
őstag

Nézd meg ismét a letöltéseket, van ott mai is CM10.2_20131031_Trans100+CC :D Minden új verzióban módosítva van az androidpolicy.jar és ez a gond, kijön egy új verzió készíthetek új moddot :((( Kéne valami vr témás megoldást találni.

(#7283) szekfizsolt válasza ronin79 (#7282) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

B@sszus mire mennék nélküled... :N Köszönöm! :R

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7284) ronin79 válasza szekfizsolt (#7283) üzenetére


ronin79
őstag

:D NM

(#7285) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Kezd már a tököm tele lenni a dmoddal... Állandóan lefagy de úgy ,hogy csak az akksi ki be oldja meg. Van ,hogy a power gombra se reagál. Az egyetlen amiért ezt a romot használom az az üzemidő..Tudtok valami mást ajánlani helyette?

Ja meg igen.. Ha nyomok egy format-ot minden menüponton a recoveryben ,akkor ugye nem indul el a rendszer. Nekem onnan átkéne térni, a download módba, hogy tegyem fel a tiszta rendszert, na azt hogyan?

[ Szerkesztve ]

halahala

(#7286) ZolayStar


ZolayStar
csendes tag

a maclaw az rootolt vagy sem?

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7287) ronin79 válasza xenom0rph (#7285) üzenetére


ronin79
őstag

Nemtom, nekem inkább ette az akkut, fura módon cm-en mintha jobban bírná. Próbáld meg esetleg a cseh srácét, light by somin?
Recoban reboot system és ha kikapcsolt nyomod a hangerő le+home.

[ Szerkesztve ]

(#7288) ronin79 válasza ZolayStar (#7286) üzenetére


ronin79
őstag

Mindegyik custom rom rootolt.

(#7289) ZolayStar válasza ronin79 (#7288) üzenetére


ZolayStar
csendes tag

csak nem talalom a su alkalmazast

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7290) szekfizsolt válasza xenom0rph (#7285) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Én is kipróbáltam, pár hete, de a CM még sosem fagyott le nálam. Az akksi idő is a "szokásos"... Mondjuk Nem a "gyári" Launcher-t használom, hanem Apex-et, de apró dolgoktól eltekintve szerintem a legjobb...
Ronin79 ráadásul szép kiegészítőt készített hozzá átlátszó témával. Azt mondják nincs olyan rendszer, amiben nincs bug, de használom, hiba nincs. :K

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7291) ronin79 válasza ZolayStar (#7289) üzenetére


ronin79
őstag

Superuser a beállítások menüben és a su is a helyén van a system/xbinben.

(#7292) xenom0rph válasza ronin79 (#7287) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem ez a dmod nagyon szépen bírja, lehet hagyom még fent... Adok neki még egy lefagyásra ,random újraindulásra lehetőséget!

Ja, hogy így... Csak nem tudtam, hogy most a reboot system után mit csinálna.. :F :R

halahala

(#7293) ZolayStar válasza ronin79 (#7291) üzenetére


ZolayStar
csendes tag

:R

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7294) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Így legyen ötösöm a lottón, hogy tudtam előre, ma újabb frissítés jött ki CM10.2-höz... :U

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7295) ronin79 válasza szekfizsolt (#7294) üzenetére


ronin79
őstag

Mehet a wipe cache+dalvik, de lehet cseszek rá és már csak akkor fogok frissíteni ha találok valamilyen hibát az épp használatos verzióban :D

(#7296) #47982080


#47982080
törölt tag

Rá kéne állniuk hogy egy héten csak egy frissítés, vagy ha valami irtó nagy bug van benne akkor adnék ki hozzá valamit másnap. De mondjuk akkor rakd vissza a régit, vagy mentést.

(#7297) szekfizsolt válasza #47982080 (#7296) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ja, az a baj, hogy már a párom kap agyvérzést, hogy 2 naponta telefont frissítek... Lehet, hogy hagyom én is, majd ha komoly változás lesz. Jó ez, ami van... :K
Tegnap elrontottam, nem csináltam wipe cache és dalvik cache törlést... Úgy megkergült, hogy használhatatlan lett... Aztán kipróbáltam én is az AOKP-t. Ne rossz az sem. Tudnak "ezek" valamit... :Y

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7298) #47982080 válasza szekfizsolt (#7297) üzenetére


#47982080
törölt tag

Igazából semmi okom nem lenne frissíteni mert csodák márpedig nincsenek, és eddig is működött minden ami kelett. Talán a videó felvétel volt most fájó pont egy kis kirándulásnál, de most ezért nem rogyok térdre zokogni, csak meglepő volt.

Meg mire újra belakok mindent... Érdekes a Playből az alkalmazás visszaállítás, ha gyári romot rakom vissza, vagy AOKP, vagy CM, mindig más alkalmazásokat rak fel, valamit már rég leszedtem de felrakja, vagy le se szedi. most hogy belaktam a nekem legjobban tetsző AOKP-t, recoveryben csináltam egy backupot, aztán jónapot.

[ Szerkesztve ]

(#7299) ZolayStar válasza szekfizsolt (#7294) üzenetére


ZolayStar
csendes tag

nekem is minden megy.. egyelore marad, egyetlen egy bugot talaltam az meg, hogy ket szokoz nem ad ki pontot iras kozbe, hiaba van bepipalva, hogy legyen. de annyire nem erdekel vegulis. meg ha be van kapcsolva zart kepernyonel a naptar kijelzes akkor picit laggol felelesztesnel. de azt kikapcsoltam es tokeletes. ezen kivul minden zsir.

de ha pl frssitek es meg csinalom amit mondtok, ez a dalvik cache meg meg dalvik.. akkor a progik letorlodnek vagy mi?

SGS III mini BROWN | vodafone HU

(#7300) szekfizsolt válasza ZolayStar (#7299) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem törlődik le semmi. Ez csak pucol telepítés előtt, de frissítéskor a programjaid megmaradnak, viszont egyértelműen más rendszer telepítésnél elvesznek... De saját hülyeségemen tanulva minden frissítés előtt wipe és dalvik cache törlés...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.