Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) Titmouse09 válasza Acef (#26150) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

köszönöm!
egy utolsó kérdés: efs mentés még repart előtt érdemes?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#26152) Acef válasza Titmouse09 (#26151) üzenetére


Acef
addikt

Is-is, így a biztos, külön mappába, elneveze.
Habár az a jó, ha nem lesz rá szükséged.

(#26153) Titmouse09 válasza Acef (#26152) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

köszönök mindent, megjött email is! :R

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#26154) fradimil3 válasza Acef (#26146) üzenetére


fradimil3
tag

"kell neki a cocore kernel" ez pontosan micsoda?

(#26155) demars válasza Carline (#26124) üzenetére


demars
addikt

Szia. De emlìti a cikk. Azzal kezdi...
Rootolt telo, root jogal rendelkezö file kezelö...

Fradimil3 : cocore kernellel javul a telo teljesìtmènye. 1. Hsz. Carline blogja. Olvasd el töbször mèg most is talàlok benne ùjat... :-)

Acef: ha nem mentettem el az efs mappàt akkor mi van? Papìrra felirtam ill. tudom a règiò kòdokat... de màr àtìròdtak. Ha pl valakinek ugyan olyan a kèszülèke ès elmenti elvileg az nekem is OK ugye?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26156) demars


demars
addikt

4:30 perc kijelző hasznàlattal. :DD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26157) flash- válasza demars (#26108) üzenetére


flash-
veterán

igy van mivel magyarhonban élünk ezért elég csak kimásolni a kettes pontban levő részt úgy ahogy van.

pl csehhonban ezt kell beírni

server 0.cz.pool.ntp.org
server 1.cz.pool.ntp.org
server 2.cz.pool.ntp.org
server 3.cz.pool.ntp.org

carline:csak tanács volt,mivel más erről még nem írt szerintem örülni kellene hogy legalább valaki írt erről az ntp ről cikket...tudod ajándék lónak ne nézd a fogát...
Play es progit szerintem sem kell ajánlani ennek pont az a lényege hogy nem kell ezért külön plusz egy program....

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26158) demars válasza flash- (#26157) üzenetére


demars
addikt

Most kicsit megnyugodtam...
Ès mi van ha sògorèkhoz megyek ( Ausztria ) ?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26159) Jason19 válasza demars (#26156) üzenetére


Jason19
senior tag

4 és fél perc? :F

(#26160) demars válasza Jason19 (#26159) üzenetére


demars
addikt

Majdnem... :-D
Megvan az 5 òra kijelző jasznàlat! !!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26161) Pecc


Pecc
őstag

Üdv.!

Zsír új telenoros a telefon. Hibajelenség, amikor a play áruházról töltenék/telepitenék app-ot ez fogad:
"Hiba történt az információk szerverről való lekérése során."

Tudtok erre megoldást?

Köszi :R

(#26162) Acef válasza demars (#26155) üzenetére


Acef
addikt

 ha nem mentettem el az efs mappàt : igen, minden OK.

Kiválóan működik a tel-d, föleg azzal a gyenge térerővel.
Mit használsz? Cocore x?, NoFrills ?, Fmod ?

[ Szerkesztve ]

(#26163) Acef válasza Pecc (#26161) üzenetére


Acef
addikt

Sztem. egy restart megoldja.
Beragadt a böngésző, vagy a play app, esetleg gyenge a térerő.

(#26164) demars válasza Acef (#26162) üzenetére


demars
addikt

LQB + cocore6.2 + root + fmod (130612) + nofrills cpu ( 200@1Ghz, pegasusq, sio ) Leìràs szerint minden...

A tèrerö valòban gyenge errefelè. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26165) wrox


wrox
senior tag

Múlt héten vettem egy ilyen telefont, T-mobilos.
4.1.2 van rajta.
Szégyen, ahogy működik, állandóan belassul, lefagy. Főzve gondolom nincs vele baj, de hogy lehet ilyet kiadni egy üzletnek, cégnek?
A ZTE blade-em gördülékenyebb volt annak idején. :)

(#26166) Stauffenberg válasza wrox (#26165) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Eddig nem nagyon volt olyan aki az előtelepített 4.1.2. miatt panaszkodott volna. Azoknál jelentkeznek ezek rendszerint, akik KiES által frissítettek. Valami tényleg gáz, mert nálam például hibátlan a T-nél JB-vel vásárolt példányom.

(#26167) palee69 válasza Stauffenberg (#26166) üzenetére


palee69
senior tag

Az enyém is T-és JB-és és ritkán de jelentkeznek lassulások,fagyások.

[ Szerkesztve ]

(#26168) takacstomik válasza Gwom (#26142) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Ez nem igaz, nekem még soha nem fagyott le vagy indult újra.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#26169) GEPESZ66 válasza wrox (#26165) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem ACE 2-telefonom van, de szeretnék javasolni valamit.
T-Mobile-ra nálam még nem jelent meg a JB.
Aki független GB-re felrakta a független JB-t KIES-el , vagy 1 fájlos ROM-ot Odin-al,annak pl. kevesebb lett a memória (624 MB-helyett 482 MB).
Nekem a szervízben ODIN-al a T-Mobile-ra rárakták a függetlent (2 fájlos ROM), s lám 624 MB lett a RAM, s tökéletesen működik.
Menj be a szervízbe, hivatkozz a fagyásra, s rakasd rá a független JB-t!
Ettől természetesen nem lesz független a teló.Garancia papír kell hozzá!

(#26170) flash- válasza demars (#26158) üzenetére


flash-
veterán

itt az ország lista

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26171) kali válasza wrox (#26165) üzenetére


kali
legenda

szia,

ott akkor valami nem kerek, mert normális esetben nincs ilyen probléma, nyomd vissza a rendszert gyári alapra, úgy nem lesz gond, utána belakod, és a jelentkezik a hiba, akkor legalább látni fogod, hogy melyik alkalmazás telepítése és/vagy frissítése után/miatt történt.

(#26172) wrox válasza kali (#26171) üzenetére


wrox
senior tag

Valamit kipróbálok vele, mert ez így nem kafa. Egy Galaxy S Plust cseréltem erre mivel az is nehézségekkel küzdött pár hét után, gondoltam a 2 mag jobb lesz, de nagy csalódás eddig. Kb semmiben nem veszem észre, hogy jobb lenne, csak másabb a fogása és van benne vaku. :D
Pl. ha megnyitom a telefont, mert telefonálni akarok, akkor kb 3 mp, mire beadja a tárcsázást.
Vagy ha elkezdem bepötyögni a számot, akkor késik, csak később jön a hang. Meg még sok ilyen apró bosszantat. :) Fagyni kb 2 naponta szokott. Néha kezdek elgondolkodni, hogy visszatérek a jó kis Nokia 6230i-hez :P

(#26173) scyllarus


scyllarus
veterán

A CM bugjai miatt visszatértem. Az xda-ról lszedett LightJB egyelőre tökéletes, gyors, szép. A telefonkönyv is megnyílik azonnal, ink effect működik. Az akkuidőről majd később tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26174) kali válasza wrox (#26172) üzenetére


kali
legenda

hiába a kétmagos proci, csak 768 megabyte ram, és a samsung tw még s3 (1 gigabyte ram) alatt is ilyen problémás, lomha tárcsázó, névjegyzék...stb, ez van.
a fagyás viszont nem frankó, azért külön tenni kell, hogy adódjon a probléma.
nekem pörgős az s4, valóban lomhának tűnik utána az s advance, ha nyomkodom a páromét, de nem is egy kategória, ár/érték arányban viszont hozza a megfelelő szintet az s advance is.

(#26175) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Kaptam egy zsír T-és telót, gyárilag jb-vel. Mi tegyek vele, hogy adja a sebességet!?

(#26176) Gwom válasza sittes79 (#26175) üzenetére


Gwom
tag

Gyári vissza. :U

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26177) SLC09


SLC09
tag

Sziasztok! Repartos GB majd a lengyel független JB CoCore 5-tel beválni látszik. Egy zavarótényező maradt számomra, ha felveszem a csörgő telefont 5s-t kell várni, hogy aktív legyen a beszélgetés, ez okozott már kellemetlen pillanatokat. Köszönöm Acef :)

(#26178) nwsteve válasza SLC09 (#26177) üzenetére


nwsteve
csendes tag

Nekem egyszer nem hagyta felvenni. Azóta nem fordult elő. Rátettem a zöld kagylóra az ujjam és húztam, de semmit nem reagált. :D Ezen kívül bajom nem volt vele, már a névjegyzék lassabb betöltését megszoktam.

i9070-4.1.2

(#26179) demars válasza flash- (#26170) üzenetére


demars
addikt

Köszi. Akkor ez visz mindent... ;-)

Nwsteve: hasznàlj exdialert sgs2 tèmàval. Teljesen jò ès gyors!

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26180) nwsteve válasza demars (#26179) üzenetére


nwsteve
csendes tag

Köszi. Ki fogom próbálni.

i9070-4.1.2

(#26181) Stauffenberg válasza SLC09 (#26177) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha nem is 5 másodperc, de 1-2 másodperc szokott lenni nekem is mire hallok is valamit a megnyílt vonalon. Ez szerintem Samsung betegség, mert a párom SGS Plus telefonja is ugyan ezt műveli (már 1,5 éve megvan neki és mindig ilyen volt). Eddig én mindig hallottam őt, de ő vagy 1-2 másodpercig nem (így rendszeresen lemarad a köszönésről és mindig visszakérdez, hogy "halló, van ott valaki?"). Most, hogy Motoroláról áttértem az SGS Advance-re, nekem is ezt műveli. Másokkal is, meg ha vele beszélek, akkor 2 másodpercig nem csak ő nem hall engem, de már én sem őt.

(#26182) kali válasza Stauffenberg (#26181) üzenetére


kali
legenda

nem csak a samsung telefonoknál adott, iphone, sony és még a fene tudja milyen készülékeknél is találkozni a problémával, sok szóvá is tették már több telefon témájában is.

(#26183) lakkusjj válasza Stauffenberg (#26181) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

volt erre egy ingyen letölthető app, xda-n fejlesztette valaki, Call delay patch volt a neve, playből le lehetett tölteni, most playen nem találom, de más forrásból biztos beszerezhető

(#26184) Apunk


Apunk
tag

Az számít valamit a CM 10.1-nél, hogy milyen az alapsáv verziója? Nekem XXLQE

Sony Xperia Z2

(#26185) Stauffenberg válasza kali (#26182) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van közvetlen közelemben több iPhone és Sony Xperia tulaj, velük még egyáltalán nem tapasztaltam, csak Samsung esetén. Ez a második Samsungom, előtte még jó pár évvel a Galaxy Spica volt ami ilyesmit produkált.

(#26186) Valken válasza scyllarus (#26173) üzenetére


Valken
tag

Milyen bugokat tapasztaltál? Nekem csak egy jött elő, a sötét kijelző bejövő hívás esetén, de más problémát nem vettem észre, bár semmi extrára nem használom a telefont. Erről a LightJB-ről egyébként mit érdemes tudni?

(#26187) Rocky975 válasza lakkusjj (#26183) üzenetére


Rocky975
senior tag

Fent van csak nehéz megtalálni.
:)
CDP

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#26188) kali válasza Stauffenberg (#26185) üzenetére


kali
legenda

nekem volt iphone 4s is, onnan emlékszem rá, hogy sok iphone esetén is előfordult, hogy valamlyik oldal nem hallja a másikat az első néhány másodperben; link, link
nem is keresgélek tovább, sok olyan eset van, ahol már cserést a telefon és a sim kártya is, iphone, samsung, nokia és még a fene tudja, hogy milyen készülékek esetén is...

(#26189) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Sziasztok!

Sikerült szert tennem egy ilyen cuccra.

Azt kérdezném, hogy gyári JB rommal a fent lévő gyorsindító ikonokat meg lehet változtatni, legalább a színét? Az is jó, ha valahogy el lehetne tüntetni.

Köszi

(#26190) flash- válasza lakkusjj (#26183) üzenetére


flash-
veterán

nekem a program fent van telefonon és tbackupban is..

ha valaki leírja hogy hogy szedjem ki egy telepitett program apk-ját vagy a titanium backup mappából hogy lehessen telepíteni akkor feltöltöm vhova a progit!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26191) Gwom válasza flash- (#26190) üzenetére


Gwom
tag

Például az ingyenes AVG-vel. Van benne egy back up funkció, ami a kiválasztott apphoz készít egy .apk fájlt.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26192) robyroby


robyroby
tag

SIII minire ma jött frissítés (júliusi kernel) nem tudjátok erre mikor lesz? Jelenleg áprilisi van az s advance kernelem (4.1.2 gyári) nagyon gáz lomha... 1magos desire 2.3.6 villám gyors volt :) ez meg nullás.

(#26193) Rocky975 válasza flash- (#26190) üzenetére


Rocky975
senior tag

Hárommal fentebb linkeltem.
Fent van a playen de a kereső nem dobja ki.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#26194) lakkusjj válasza Rocky975 (#26193) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

valami lehet a netemmel, mert nekem a linked nem működik, de köszi, hogy megkerested, másoknak hasznos lehet

(#26195) Rocky975 válasza lakkusjj (#26194) üzenetére


Rocky975
senior tag

Nekem beadja.
:)
Kijelentkeztem a google fiókból,így már nekem sem adja be.
:(
Mivel nyitottad meg?

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#26196) scyllarus válasza Valken (#26186) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt én is. Plusz bejövő hívásnál nyomni kell egy hangerő le-hangerő fel kombót, különben halk marad a hívó fél. A hangrögzítő nem működött, sem a gyári, sem külső alkalmazás (belső alkalmazáshibával szállt el) - eddig nem használtam, de pont most kellett volna. Egyszer az akku is megtréfált: este még mindig 100%-ot mutatott, gondoltam egyet, újraindítottam: 8 %-on volt, töltőt reklamált. töltöttem 37%-ig, restart után 57% lett. Másnap már jó volt, de ez csúnya trükk volt, rosszkor jött. Én az alap hívóképmegjelenítést sem szeretem, ami a 4.0-ban is volt, meg ebben is (kb 3/4 képernyőre húzza szét). De főleg a bejövő hívásos plusz gombnyomogatás miatt tértem vissza.
A LightJB-ről itt van minden: [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26197) Apunk


Apunk
tag

Én is feltettem a Light JB-t. Ezzel az X-theme enginnel nem is olyan rossz. Csak az értesítési sáv zavar, hogy nem átlátszó.

Sony Xperia Z2

(#26198) wrox


wrox
senior tag

Van valami nagyon bevált custom ROM, amit tudnátok ajánlani?

(#26199) lakkusjj válasza Rocky975 (#26195) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

firefox-szal, de ez már nem ide tartozik :)

(#26200) Nerd válasza Apunk (#26184) üzenetére


Nerd
aktív tag

Az olaszra talan mintha panaszkodtak volna, hogy bootloop vagy a ril nem ment nem tudom mar. En a jo oreg LQ4-gyel hasznalom meg az elso mukodo pacmant. Eszlelsz valami furat, ami miatt kerdezed esetleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.