Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) csumika90


csumika90
csendes tag

Nagyon tetszik ez a telefon és végre nekem megfelelő áron áarulja a T, karácsonyra szeretném megvenni. Szerintetek akkor még árulni fogják?

(#25152) kali válasza csumika90 (#25151) üzenetére


kali
legenda

szia,

messze még a karácsony, de nézegetni kell a honapon, jelzik majd, ha kifutó státuszba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#25153) csumika90 válasza kali (#25152) üzenetére


csumika90
csendes tag

Igen, majdnem fél év ezért is remélem hogy megtartják addig a kínálatban:)

[ Szerkesztve ]

(#25154) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet beállítani azt, hogy ne frissítsen automatikusan minden alkalmazást.
Már nagyon unom, hogy minden amit frissit, utána sokkal rosszabb felület lesz. Legutóbb a GPS-t frissítette, azóta nem jelennek meg azok a beállítási lehetőségek amik elötte voltak. A többi proginál is egyre gagyibb az új verzió.
köszönöm

(#25155) Kerni62


Kerni62
tag

Még egy kérdés. Mi lehet az oka, hogy videofelvételnél el van csúszva a kép és a hang. T-mobilos frissitésü JB van rajta.

(#25156) kali válasza Kerni62 (#25154) üzenetére


kali
legenda

szia,

a play beállításaiban kapcsold ki az automatikus frissítést.
amennyiben a google térképre gondolsz, úgy oldalról (bal) behúzod a beállításos ablakot, és ott mindent tudsz konfigurálni.

[ Szerkesztve ]

(#25157) szivacs1987 válasza Kerni62 (#25155) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Hol csúszik a hang?
Telefonon lejátszva(milyen progival)?
Számítógépen lejátszva(milyen progival)?

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25158) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok,
Gondolkodom ezen a telefonon, es volna pár kérdésem hátha tudok segíteni.
Olvastam, hogy 720ban tud felvenni, de mi a helyzet a lejátszóval? Youtubeon a 480 is akadt:( De legalább a mobilarena tesztek egyikebe beágyazott videó nem akadt :)
Illetve hogy bírja az akku? Én napi 2-3 órát netezek 2g-n, állandó háttér sync (k9, facebook, esetleg (ebuddy).
Fotókat milyet készít?
Vodas lenne, 2.3al. Frissíteni hogyan lehet. Kolléga Vodas telojat néztem, de nem jelzett tegnap frissitest, Kies kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#25159) ruskop


ruskop
senior tag

Az miért van, hogy JB alatta a normál 960x800-as háttérképet megnyújtja és homályos lesz? GB alatt nem teszi ezt.

(#25160) Kerni62 válasza kali (#25156) üzenetére


Kerni62
tag

Köszi, sikerült.

(#25161) eastsider válasza pulguinha (#25158) üzenetére


eastsider
nagyúr

720p-t viszi, 1080p-t bitrátától függően..
2-3 óra 2G sima ügy...
úgy 4-5 óra 3G-t plusz 1 óra zenehallgatásnál marad 20%-30% nekem (igaz CM10.1)
fotó korrekt

(#25162) Kerni62 válasza szivacs1987 (#25157) üzenetére


Kerni62
tag

Ami a telcsiben gyárilag van. nem tudom a nevét.

(#25163) szivacs1987 válasza pulguinha (#25158) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

eastsider megelőzött, de ha már megírtam meghagyom :)

Hali!
Ha minden jól van megcsinálva, akkor:
-a gyári lejátszó max 720p-s videót játszik le
-mxplayer lejátszik 1080p-s videót is sw módban olyan 3000-3500 kbps minőségig akadás nélkül
-youtuben a 720p-s videó nem akadozik

-akku: a te leírásod alapján naponta töltened kell szerintem (estére olyan 30-35% maradhat), persze ez függ a többi beállítástól is. Általánosságban 4 óra aktív képernyőhasználatot bír+szinkronizációk

-számomra a fotó minősége megfelelő(elég jó)

-ha vodás, akkor nagy valószínűséggel P-s(NFC-s), ekkor csak P-s rom rakható fel!!!!!!!
-frissítéshez Odin javasolt!
-akik odinnal frissítenek, nekik max annyira kellhet a kies, hoyg a megfelelő drivereket feltelepítse

Ha lenne még egyéb kérdésed írj :)

---------------------------

Kerni62
Próbáld ki másik lejátszóval esetleg számítógépen is, hogy nem e annak a lejátszónak lett valami baja.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25164) hoffman187


hoffman187
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki mondani jó autós tartót az S Advancehez?

Üdv
Hoffman

(#25165) szivacs1987 válasza hoffman187 (#25164) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Melan linkelte nekem ezt. Ő ilyet használ és meg van vele elégedve.
Én is ezen gondolkodok, csak még kérdeztem tőle, hogy mennyire passzentosan van benne a telefon, erre várom még a válaszát.

[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25166) hoffman187 válasza szivacs1987 (#25165) üzenetére


hoffman187
csendes tag

Lehet ezt itthon kapni, mert nekem elég sürgős lenne.

(#25167) szivacs1987 válasza hoffman187 (#25166) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

passz, melan mondta, hogy itthon kb 5000 huf. igaz nem tudom hol lehetne ilyet kapni itthon.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25168) Gery1987 válasza pulguinha (#25158) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Én videót még nem nagyon erőltettem rá, de a 720p-t ha felveszi akkor vinnie is kell. De HD videót nem próbáltam, csak avi-t konvertálva MX Playerrel.
Az akksi nekem napokat elmegy ha nem nyúzom minden alkalommal de max 3-4 nap. Anyumé elmegy többet is de ő nem is használja, csak a kijelző és betű méret miatt van okos telefonja.
Frissíteni lehet KIES-el de nem javasolt, sokaknak elrontja és utána megy a hiszti holott csak olvasni kéne vissza vagy rákeresni neten hogyan lehet. Mi itt ODIN-al javasoljuk garancia megmarad és szépen simán megy a rendszer, akadás mentesen.

Összességében maximálisan elégedett vagyok a telefonnal, ez az első Android-os telóm és jó. Előtte egy Nokia 500-am volt az se volt rossz de kevésnek bizonyult. Jó kis készülék, jól ki lehet használni, combosabb játékok lehet megfektetik de egy Real Football 2013 akadás nélkül megy pedig kb CD méretű (Kb 750 MB) a játék és hamarabb felrakta mint ahogy a telepítő WiFi-n lejött.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25169) Stauffenberg válasza csumika90 (#25151) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hétről-hétre változnak az árak és a kínálat, teljesen felesleges egy karácsonykor esedékes vásárlást a nyár kellős közepén tervezgetni. Lesz majd más, jobb, szebb ugyan ennyi pénzért. Amúgy is novemberben már valamennyi szolgáltató olyan karácsonyi akciózásokba kezd, hogy ami most még jóval drágább azt is megkapod majd annyiért, mint amibe most az SGS Advance kerül.

(#25170) Gery1987 válasza csumika90 (#25151) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Hogy tök őszinte legyek karácsonyra várni most nem biztos, hogy okos döntés. Mivel most elég népszerű készülék és ha jól emlékszem tavaly a karácsonyi akciókban benne volt, nem biztos, hogy idén benne lesz mivel kicsit drágábban is viszik. Addigra biztosan lesz más, vagy a mostani újak közül népszerű. Egy Huawei Y300-at simán el tudok képzelni pl de addig szépen felviszik csendben majd mostani áron adják akciósan. Ha valami most sokkal olcsóbb meg kell venni!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25171) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a telefonomra az Fmod130510-et hogy tegyem fel?

I9070 + Germany 4.1.2 JB LQE >> Deodexelt XXLQE TMHLQ2 + root + CoCore 6.8
Minden megfelelően működik, csak ki szeretném próbálni.

Tudom ott van Acef leírása, de az én esetemet nem találtam benne.
1. variáció: wipe dalvik és wipe cache -> Fmod130510 flashelése
2. variáció: Odin+XEH (megszokott módon) ->wipe dalvik és wipe cache -> Fmod130510 flashelése

Köszi

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25172) Tondi válasza szivacs1987 (#25165) üzenetére


Tondi
tag

Nekem is ugyanilyen autóstartóm van, teljesen passzol a telefonhoz nem lötyög benne a tapadókorong is teljesen jól tapad az üveghez. Szerintem tökéletes választás mind árban és minőségben is, nekem 5 nap alatt érkezett meg UK-ból.

(#25173) pulguinha válasza eastsider (#25161) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszi a helpeket, bár nem mindent értek :)
Mi az a cm10.1

Illetve a kollégám telojan akkor mi okozhatta, hogy a 480as videó is akadt? A 720 majdnem kockankent futott. Net okes volt, a videó tuti jó, mindig minden telefont azzal tesztelek :)
Youtube alkalmazassal és weboldalon is megnéztem asztali nezetben.
Volt olyan aminél a bufferelesen se jutott túl (tv2 oldalrol megnézheto videó). Szoktam néha igy videót nézni, azért fontos.
Egyébként desire x-ről váltanék, meguntam a hívás közbeni sistergest.

(#25174) szivacs1987 válasza Tondi (#25172) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

köszi, akkor délután rendelem is :)

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25175) Acef válasza szivacs1987 (#25171) üzenetére


Acef
addikt

Cwm: dalvik és cache, utána egyből a rom flashelése (szintén a cwm-ből)

(#25176) szivacs1987 válasza Acef (#25175) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Szintén Köszi :)

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25177) Gwom


Gwom
tag

SEGÍTSÉG! Miért nem látja az Odin a készülékemet? Download módba van, régebben látta, most semmi!

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25178) donat_sz


donat_sz
senior tag

CM10.1-20130715-t próbálta már valaki? Ha igen mik a tapasztalatok?

(#25179) karldergroße válasza kali (#25137) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem értek egyet Veled. Rengeteg olyan felhasználó van, elsősorban hölgyek (csak én ismerek hármat, akinek ilyen telefonja van), akik a Playről mindenfélét ész nélkül telepítenek a telefonjukra, kies-szel be is frissítették a szoftvert, mert feldobta nekik, fórumot viszont sohasem olvasnának. Nekik ennek megfelelően szar is a JB. Őnekik honnan kell tudniuk, hogy a Samsung gyári szoftvere a Kies egy rakás kaka, honnan kell tudniuk, hogy factory reset kell szoftverfrissítés előtt, ha ezt az a rakás kaka nem jelzi ki nekik. A fórumot pedig nem olvassák. A Samsung elemi érdeke lenne, hogy ne legyenek elégedetlen felhasználók, mert azok azt fogják mondani, hogy ez egy fos és legközelebb mást vesznek. Így járt a Nokia is a symbiannal. Amikor piacvezető volt, mindenkit lesajnált, élvezte vezető pozícióját, aztán szépen elvesztette a vevőit, mert nem fejlesztett megfelelően. A Samsungnak is megvan erre az esélye, ha egy szoftverfrissítés egy (hangsúlyozom) ÁTLAGos felhasználónál így "sikerül".
Én nem vagyok megelégedve a JB-vel és az Advance-val sem. Az androidot azért választottam a symbianos Nokia C7 után, mert ez volt az a rendszer, ami jellegénél fogva még emlékeztetett a Nokiára, a WP és a iphone nagyon nem. A Samsung mellett pedig azért döntöttem, mivel vannak Samsung cuccaim (pl. TV) és meg voltam velük elégedve.
De ez a telefon nem győzött meg. Horror az akksiidő, mivel a letörölhetetlen és levakarhatatlan google f@szságok folyamatosan beindulnak a háttérben (a hülye új zenelejátszó, a google+ és a társai), nem zárhatók a programok (pl. a böngésző), csak kilőni lehet őket, állandóan szinkronizál, mindig valami beindul, amiatt belassul, néha akadozik. Természetesen akkor alig fogyaszt, ha kilövöm az adatkapcsolatot, meg a szinkronizálást és a 3G-t, viszont akkor azt sem kapom meg, ami engem érdekel (pl. mailek).
Az is röhej valahol, hogy szinte az összes gyári alkalmazás szar úgy ahogy van, és még a legalapvetőbb, egy telefonnál nélkülözhetetlen funkciók helyett is másikat kell letölteni (telefonkönyv!, billentyűzet!, zenelejátszó, ébresztő, naptár, böngésző), ha az ember azt akarja, hogy normálisan tudja használni a telefont. Ezek persze akkor már duplán futnak, tovább zabálva az amúgy is gyenge akksit, plusz leterhelve a rendszert, aminek az eredménye többszöri fagyogatás-fagyás, néha pedig kényszerű akkumulátor-eltávolítás reset gyanánt...
A Nokia ennél sokkal megbízhatóbb és kiszámíthatóbb volt megfelelő akkuidővel. ÉS még komolyan gyorsabb is volt ennél. Legalábbis alapvető funkciókat elérni, pl. telefonálni, üzenetet írni vagy pl. hirtelen fényképezni gyorsabban lehetett vele. Csak ugye nem volt meg a "felhasználói élmény", a csillivilli, a 100000 "hasznos" googleplay-program, meg a manapság rendkívül fontos 'hülyegyerek-divatfaktor', aztán szépen kipusztult a symbian, a helyette az amúgy szép és minőségi telefonokat gyártó Nokiára érkező WP7 meg még az androidnál is használhatatlanabb, az ájfon meg megfizethetetlen.
Na mindegy, egy darabig ez lesz most a telefonom, töltőt már úgyis mindenhová viszek, ahol felmerülhet a konnektor lehetősége, már minden gyári alapszoftvert lecseréltem, hogy használni tudjam a drágát, viszont gyönyörködöm az áttűnésekben, a csodás animációkban és a 8 kezdőlapban. (ami tök felesleges, de mindegy, hiszen ha telerakod widgettel, az akksid fél napig sem bírja.)
Szóval csalódtam, de legközelebb majd okosabb leszek telefonvásárlás előtt...

[ Szerkesztve ]

(#25180) fermacht1994 válasza kali (#25035) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Köszi :)) :(

Feri

(#25181) Gwom


Gwom
tag

Nem ismeri fel az Odin a készülékem! Így nem tudok frissíteni! :O :O :O
Egyszer próbálkoztam Kies-szel, de a közepén, még mielőtt rátette volna a telóra a JB-t leállt. Lehet, hogy ezért nem ismeri fel az Odin?

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25182) Notalab válasza karldergroße (#25179) üzenetére


Notalab
tag

Ezt szépen összefoglaltad karldergroße!
+1

...

(#25183) Morris válasza karldergroße (#25179) üzenetére


Morris
veterán

Egyet kell értsek! Szép összefoglaló! Nagyon haragszom a Samsungra emiatt én is. Hatalmas csalódás az összes mai telefon. :(

Ha egy mód van rá, tedd vissza a GB-t. Kevésbé csilivili, de olyan jó gyors és stabil, h öröm használni. Nem mellesleg az akkuidőm fényévekkel jobb mint a JB-vel. Azzal max másfél nap és megadta magát. Ellenben a GB-vel akár 6 napig is kihúzom. És a felhasználás módja nem változott!

[ Szerkesztve ]

(#25184) vazzz válasza karldergroße (#25179) üzenetére


vazzz
őstag

Semmi baj pl. a WP7-el, vagy az ios-al, szerintem átlag usernek jobb, mint az android. Nem annyira testreszabható, de gördülékeny, és elég sok progi van rá. Nem kell kerneleket cserélgetni, romokat frissítgetni. Ez a zártabb rendszer előnye. Az android azoknak való, akik értenek valamelyest a pc-hez, és általában a számtech dolgokhoz. Az android szabadsága rengeteg problémát is hordoz, amit egy átlag user nem fog tudni megoldani. Ez nem a telefon hibája, inkább annak róható fel, hogy az android kicsit megelőzte a korát, nincs annyi ismeret az átlagemberek birtokában, amivel könnyedén problémamentessé tehetnék a telefon használatát. Marad a fórumozás, vagy a telefon lehúzása/cseréje. Persze a gyártók részéről is vannak hiányosságok, ezt aláírom, de meg kell érteni, hogy ilyen sebességű evolúciós folyamatnál, mint ami a mai androidos telefonoknál megfigyelhető, egy középkategóriás telót nem fognak kiemelni a sok száz közül, inkább a csúcsra koncentrálnak. És még az sem hibátlan, pont azért, mert az androidnál "mindent lehet", így egy jól működő rendszert is le lehet lakni rövid idő alatt. Olyan ez, mint az anarchia... mindent lehet, nincsenek szabályok, de pont ezért "veszélyes" is. Ennek ellenére én maradok egyelőre ezen a vonalon, de teljesen meg tudom érteni azokat is, akik váltanak. :)

(#25185) dussy válasza karldergroße (#25179) üzenetére


dussy
őstag

Szerintem válassz egy jól kiberhelt ROM-ot esetleg CM-et és 'építsd fel magadnak' a rendszert. :U

pulguinha: valószínűleg nem 'megfelelő' frissítés - keress rá a topikban, könnyen orvosolható.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#25186) karldergroße válasza Morris (#25183) üzenetére


karldergroße
senior tag

Jó neked... 6 nap?? De annyi igaz, a GB-vel legalább biztos megvolt az egy nap, a JB-nél gyakran töltöm napközben is, mert kifogy. Ma reggel 100%-on kezdtem, most 59-en van, de egy óra zenehallgatáson és rövid telefonbeszélgetésen kívül semmit sem csináltam vele. Most is fut példának okáért az egyszerű ébresztőóra szolgáltatás, amit még a büdös életben nem használtam. Miért indulnak el a programok kérés nélkül?
Az is elég röhejes, hogy az egy telefon esetében meglehetősen alapvető névjegyzéket nem képes a memóriában tartani ezért olyan lassú, mint a csiga, viszont a Google+-nak működnie kell, amit az ember sohasem használ.

[ Szerkesztve ]

(#25187) karldergroße válasza karldergroße (#25186) üzenetére


karldergroße
senior tag

<<kiszerkesztve>>

[ Szerkesztve ]

(#25188) Gabócza válasza karldergroße (#25186) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nálad valami nagyon el van kefélve. Én bő egy hete vettem az enyémet használtan, JB-re még az előző tulaj frissítette, általam ismeretlen módon, de nekem az első feltöltés után 3 teljes napot bírt ki, amiben 3 óra kijelzőhasználat, 2 óra telefonálás és folyamatos szinkronizálás volt benne 2G-n. Az ébresztő második nap nem ébresztett, lecseréltem a gyári ébresztőre, azóta azzal sincs semmi gond. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#25189) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Acef,
olyan kérdésem lenne, hogy az Fmod130510_V7NoInkDigcPol.zip-ben a system/app mappában és a preload/symlink/system/app mappában is benne van a polarisviewer.
Ez direkt van vagy véletlenül?
Illetve milyen appokat kell(érdemes) a preload... ba tenni és simán a system/app-ba?
Meg ha jól olvastam a leírásodat, akkor az exdialer is benne van, de azt nem találom.

köszi

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25190) Gwom


Gwom
tag

Hahó, valaki segítene, hogy miért szarakszik az Odin? :( :O :(

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25191) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Újra olyat csinált a telefonom egy újra indítás után 28%-ról lett 40% .

Ezzel mit lehetne kezdeni ne csinálja így?

(#25192) Acef válasza szivacs1987 (#25189) üzenetére


Acef
addikt

Maradjon minden, nem módosítsd, mert nem lesz ok.
Keress a mappában olyan verziót ami megfelelő, esetleg szólj, és kiegészítem.

Az ExDialer bennük.

(#25193) Gwom válasza Acef (#25192) üzenetére


Gwom
tag

Üdv! Van tipped miért nem látja az Odin a készülékemet? Lehet, hogy azért, mert előzőleg próbáltam Kies-szel frissíteni? És ha igen, hogy tudom orvosolni?

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25194) szivacs1987 válasza Acef (#25192) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Nem akartam módosítani, csak kíváncsiságból belelestem, és szemetütött, hogy csak a polarisviewer van mind a 2 mappában benne.
A másik kérdés is csak kíváncsiság volt :)

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#25195) flash- válasza Gwom (#25190) üzenetére


flash-
veterán

telepítsd újra a Kiest!
igen jól hallottad,az tartalmaz olyan drivereket amik szükségesek az odinnak a romoláshoz!

ha asztali pc-vel kötöd össze a telefont akkor a hátsó usb-t használd, ha notebookal akkor mindig azt az oldali usb-t amelyik oldalt van a videó kimenet is.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25196) sittes79


sittes79
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, sikerült végigcsinálni a procedúrát, eddig fullos minden! Feltettem ezt a kernel-t (CoCore-E-6.8-CWM.zip) és az a kérdésem, hogy ettől rootolt lett a teló vagy nem?

Thx

(#25197) Gwom


Gwom
tag

Szóval a Kies-szel van a gond. Rendben újrarakom, szólok, hogy mi az eredmény!

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25198) Carline válasza sittes79 (#25196) üzenetére


Carline
őstag

A kernelcserétől nem lesz rootolt a teló.
Leírásomban benne van a rootolás (már ha azt is akarod).

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#25199) flash-


flash-
veterán

nektek nem kopik a kijelző melletti keret körbe?

nekem fél év alatt brutálisan lekopott a kijelző körüli keret,most már magam koptatom hogy teljesen egységes matt legyen úgy legalább nem feltünő..

bár megjegyezendő hogy a telefont nem tartom tokban,sokat rakom-veszem ki -be a zsebembe,kulcs pénztárca is mindig mellette...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25200) Gwom válasza flash- (#25199) üzenetére


Gwom
tag

Siker! Megtalálta az Odin az eszközt, frissítés is megvolt! Köszönet! :R :R :R
Amúgy nekem 3-4 hónap használat után semmi baja a keretnek.

Gwom - Gyermekkorom neve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.