Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) kali válasza Gwom (#25300) üzenetére


kali
legenda

amennyiben az ota nem kínálja fel a frissítést, úgy két lehetőség adott;
- nem került még kiadásra adott régióban olyan módon a frissítés
- olyan jellegű módosítások lettek eszközölve a rendszerben, ami miatt nem kínálja fel (ilyen kies alatt is adott)
továbbra sem csak a samsung esetén van ilyen!
ellenkező esetben azokkal mi a helyzet, akiknél rendben működik minden az ota/kies frissítés után?

(#25302) Gwom válasza kali (#25301) üzenetére


Gwom
tag

Azok valószínűleg gyári visszát alkalmaztak (nem hinném, hogy maguktól, gondolom utánanéztek). Ha nem, akkor nem tudom mi. Az otával nem tudom mi van, nem mókoltam.

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25303) pinnacle válasza Acef (#25255) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Újraindítottam a telefont, csináltam 4-5 felvételt, idáig nem fagyott. Ez jó ideiglenes megoldásnak, amíg nem lesz ROM+kernel csere, persze, lehet, hogy akkor is kell néha újraindítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#25304) alexdp7


alexdp7
tag

Samsung Kioszk frissítés tapasztalat:
Nincs adatveszés, kb 10 perc alatt elvégezhető, nem csak független telóra.......cserébe néha fagyogat a JB, akksi ki-be oldja csak meg a problémát......mondjuk frissítés UTÁN :( jelezte a szervízes arc h. ha nem teljesen stabil a rendszer garipapírral vigyem be és frissítik (de akkor törlődik minden)........

vannak progik amik GB-n hasítottak most meg akadnak.........

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#25305) pinnacle válasza Stauffenberg (#25298) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Lehet, hogy ez is megoldja a fagyást.

(#25306) Gwom válasza alexdp7 (#25304) üzenetére


Gwom
tag

Ha jó frissítést akarsz, az formázással jár. Sajna ez így van. :(

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25307) kali válasza Gwom (#25302) üzenetére


kali
legenda

olyan hozzászólást is találsz visszaolvasva, ahol csak ráfrissített, és minden okés.
ritka, de ilyen is van!

(#25308) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Az mitől lehet, hogy nem működik a wifi tethering?
Chucky v6a, cocore 6.8 van fent.

Se a gyárival se más progival...
minden más tökéletes, mindenféle reset volt mikor felraktam anno

(#25309) Valken


Valken
tag

Lehet, hogy paranoiásnak tűnök, de mostanában azt vettem észre, hogy kb. egy ezressel kevesebb pénz van a kártyám egyenlegén (SIM), valamint az adatforgalmam is elérte a korlátot, holott eddig hónapokig a közelébe sem ment (1GB). Ez még alapvetően nem lenne gond, mert lehet, hogy alvajáró vagyok és éjjel tudtomon kívül telefonálok és netezek, de ma, amikor szokásosan az Index alkalmazást olvasgattam, a cikk alján feltűnt, hogy be vagyok jelentkezve egy IndaPass accounttal, aminek "Ducse911" a neve. Na most én az életben nem regisztráltam ilyen névvel, nem tudom, hogy hogyan került oda, ez egy kicsit nyugtalanít.
Az elmúlt hetekben nem csináltam mást a telefonnal, minthogy ráraktam a ChuckyBean alapú FMod-ot, utána pedig később a CM 10.1 Nightly-t. Letölteni semmi gyanús dolgot nem szoktam Play-ről.

Nem igazán tudom, hogy bármelyik ROM-nak vagy alkalmazásnak lehet-e valamilyen köze ezekhez a dolgokhoz?

(#25310) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok! Le szeretném tölteni a t-mobilos jb-t,de mit kell írni a sammobile regisztrációnál a Referrer-nél?

(#25311) jujeana


jujeana
csendes tag

Sziasztok!
Két kérdésem is lenne, ne haragudjatok biztos volt már róla szó, de azt visszakeresni...
Vett-e már valaki a telefonjába utángyártott akksit, ami nagyobb kapacitású mint ami gyárilag benne van?
Nekem most jön meg a telefonom, még nem próbáltam, de állítólag amúgy is jól bírja szusszal, azért még is érdekelne, hogy tett-e be már valaki nagyobbat és h mi a tapasztalat?

A másik kérdésem, hogy ki tett rá ICS-t? Van e már rá frissítés, jól működik-e? Nem-e akadozik, vagy lassú, vagy gyorsabban meríti?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#25312) lakkusjj válasza Schizoka (#25310) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

a ref-et hagyhatod üresen

(#25313) Schizoka válasza lakkusjj (#25312) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Köszi!

(#25314) karldergroße válasza flash- (#25293) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Kies egyik legnagyobb hibája szerintem, hogy nem hagyja újratelepíteni ugyanazt a fw-t gond esetén. Ezt pl. a Nokia Ovi, (ami ugyancsak nem volt egy remekmű) mindig felkínálta.

(#25315) Stauffenberg válasza jujeana (#25311) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Remélem nem veszed sértésnek, de mutatnék valamit:

Klikk a nagyobb mérethez.

[ Szerkesztve ]

(#25316) Simba86 válasza Valken (#25309) üzenetére


Simba86
senior tag

gyanús, h sok a szinkronizálás, ezt a beállításokban kb 5 mp kideríteni ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#25317) mrphnn95 válasza Valken (#25309) üzenetére


mrphnn95
tag

A mobilnet adatforgalmát meg tudod nézni, hogy mi használt sokat.

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#25318) Valken válasza mrphnn95 (#25317) üzenetére


Valken
tag

Az adatforgalom nem mutat sokat, mert amikor felraktam a CM-et, nullázódott a számláló és utána már tiltott is le. Egyébként az adatforgalom menüpontnál semmi különlegeset nem láttam.
De jobban aggaszt pl. a bejelentkezve maradt account, bár az ismerősöm azt mondja, hogy a ROM nem tárol semmilyen információt, ráadásul az Index applikációt is én raktam fel külön és nem regisztráltam sehova, mégis ott volt bejelentkezve egy user.

Most a biztonság kedvéért visszatolom a JB-t Odinnal + az egyik FMod-ot, de sajnálom, mert nagyon tetszett a CM lockscreenje meg úgy az egész design.

[ Szerkesztve ]

(#25319) Nordik


Nordik
őstag

Az LQG romot nem próbálta már valaki? Látom kijött már néhány országba, talán az Italy-ba lehet magyar nyelv. Jobb lehet mint az LQE? Ugyebár ez elég akadozósra stb. sikerült...

(#25320) beccyboy válasza flash- (#25293) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Nem feltétlenül kellene a telepítésnél kiválasztani mi kell. Nekem bőven elég lenne, ha a gyárilag a rendszerben lévő jegelés minden app esetén működne, amik jegelése nem jár a rendszer összeomlásával. És az is hülyebiztos lenne szerintem. Mert barátnőm meg tesóm nem akar rootot, meg kernel cserét, de gyorsabb telefont meg igen:DDD Bár mióta nekem cm 10.1 van, azóta barátnőm kacérkodik a gondolattal, h neki is kéne!

Caffeine addict.

(#25321) jujeana válasza Stauffenberg (#25315) üzenetére


jujeana
csendes tag

Jó, bocsánat, nem láttam.
Gondoltam hogy már van, de attól még nem kaptam választ a kérdésemre.
olvastam egy két helyen, nem is csak s advancenél, de hogy rátették, és a telefon lassabb lett, és egyéb amire rákérdeztem. Aztán kérdezgették, hogy hogyan tegyék vissza a régit, hogy újra jó legyen a telefon.

(#25322) bul07


bul07
nagyúr

Egyik ismerősöm ma vett ilyen telefont
Vagyis én rendeltem neki és ma kapta meg, T-mobil dominó kártyás,
És ma este (1óra múlva jön) hogy egy két dolgot beállítsunk, viszont lenne egy pár kérdésem ami a telefonra vonatkozik
Vannak típus hibái?(Mint mondjuk S2 esetén a képernyő beégés, telefon keret kopás)
Mi a legfrissebb android rá, hivatalosan?
Mire figyeljen használat közben?

Válaszokat előre is köszönöm

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25323) Zsolaf válasza bul07 (#25322) üzenetére


Zsolaf
addikt

T-nél van rá JB szerintem már azzal kapja, feleségemnek fehérben van ott van olyan h este a világítás a gomboknál átvilágítja az üveget hülyén néz ki, Kopás nálunk semmi eddig mondjuk vigyáz rá asszony tokban van a táskában. Hiba sem jött még elő semmi. Nem egy S2, de vállalható a sebesség is,

[ Szerkesztve ]

(#25324) bul07 válasza Zsolaf (#25323) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm
Két darabot vett és egyik se fehér
Átfutottam az első hozzászólást , ott nem találtam hogy T-nél JB a hivatalos , csak oldalt téma tudnivalókba láttam (fentebbi nagy képen figyeltem fel rá)
Az jó hír hogy nem kopik , az én S2-őm nem ilyen hiába vigyázok rá a "púpja" csak hogy is fogalmazzak mikró-karcolódik

Gyári nagyobb akkumulátor van hozzá , mint a S2-höz?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25325) eastsider válasza Zsolaf (#25323) üzenetére


eastsider
nagyúr

S3-nál is ilyen hülyén átvilágít :F
hát [link] annyira nem, mint az sgsa-nál.. de azért látszik

[ Szerkesztve ]

(#25326) Zsolaf válasza eastsider (#25325) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem kék van ott nem, a fehéret kerültem és azt nem is tudom, de biztos nem mert a S3 topik arról zengene és senki nem panaszkodott.

(#25324) bul07: nem tudom az akkut, én nem szeretem a vastag telefont, nekem is S2 volt S3 elött, ott is csak a vékony gyári akku volt. Adtak hozzá töltőt :D

[ Szerkesztve ]

(#25327) keke69 válasza silvergod (#25261) üzenetére


keke69
őstag

Köszönöm a választ,reggel kipróbálom.De most komolyan de ez már milyen?Nevetséges!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25328) mycso válasza kali (#25301) üzenetére


mycso
veterán

Pont a napokban panaszkodott egyik kollégám, hogy egy rakat sz@r a telefonja.
Jelenség: random kikapcsol, illetve a töltöttségi szint elkezd felfelé kúszni szép lassan, majd leesik egy csomót.

Nincs semmi különleges program rajta, ami okozhatná. T-s, még 2.3.6 van rajta, mondomneki, hogy tegyen rá JB-t, hátha....

Aszondja, hogy raknak csak még nincs hozzá....pff, mondom dehogy nem, vagy április óta.
(tök gyári telefon, úgy van, ahogy megvette egy jó féléve)

FOTA nem is mutatott frissítést, otthon KIES-el megnézte, az meg is találta, de az meg annyit csinál, hogy nekikezd a folyamatnak, majd megfagy. (próbálta vagy 100X, de mindig ez a jelenség)

Tehát érintetlen cuccnál is néha előfordulnak érdekességek frissítés ügyileg.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#25329) kali válasza mycso (#25328) üzenetére


kali
legenda

valami gond van a rendszerrel - szinte biztos, hogy nem érintetlen -, állítsa vissza gyári állapotra, és fusson neki újra!
a szerinte, szerinted, mások szerint semmi különleges alkalmazás nézőpont kérdése, ezzel a problémával szinte naponta találkozom, hogy csak akad végül problémás dolog, ha ellenőrzésre kerül a rendszer!

(#25330) mycso válasza kali (#25329) üzenetére


mycso
veterán

Leírom még egyszer bővebben, mert úgy fest nem voltam mindenki számára érthető:

- Gyári érintetlen a rendszer --> megvette, kibontotta, használja (pl. azt sem tudta, hogy számítógépen egyáltalán lehet szoftvert cserélni)
- Nincs rajta semmi olyan alkalmazás --> play-ről letöltött 1-2 játék, meg 1-2 alkalmazás, amik nem szoktak problémát okozni (ilyet biztosan nem, amit leírtam)

És mint írtam ehhez az állapothoz, azok a jelenségek tartoznak, amiket fentebb írtam. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#25331) kali válasza mycso (#25330) üzenetére


kali
legenda

nem az érthetőséggel van probléma, hanem az ilyesmit csak akkor hiszem el, ha látom, a már korábban is leírtak miatt!
a telefon leírásában is szerepel, hogy ilyen problémák esetén gyári visszaállítást kell csinálni, utána a kies általi frissítés is fog menni!

(#25332) jani8787


jani8787
tag

valaki nem tudja véletlenül, h hol találom meg a 9070Pre ODIN-nal feltehető "hivatalos" jellybeant? szeretném, ha 100%osan eltűnne a root!?

(#25333) takacstomik válasza Valken (#25309) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Nem is válaszolok, inkább felteszek egy kérdést, hátha magadtól is rájössz a válaszra:

- Szerinted kinek áll nagyobb érdekében a te számládra netezni, meg telefonálni? Egy világcégnek, vagy egy ismeretlen embernek az Xda developers oldalról, aki unatkozós idejében romokat pancsol?

Engedj meg kérlek még egy kérdést:

- Szerinted hol található több ártó szoftver? Az XDA developers oldalán, ahová bármikor feltölthető ismeretlen eredetű program, vagy a Google Play-en, amit rendszeresen ellenőriznek és szerződésük van a világ összes telefongyártójával?

Jót röhögtem azon, hogy a Playtől óvatosan szedsz programot, de az egész romod meg valami kalóz pancsolt szemét, amiről fogalmad nincs ki írta :D. Aztán meg csodálkozol, ha meglopnak téged :D. Hihetetlen milyen szerencsecsomagok járnak ide :D.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#25334) keke69 válasza kali (#25331) üzenetére


keke69
őstag

Ezzel azt akarod mondani ha JB-n csinálsz egy gyári visszaállítást akkor mikor csatlakozol a KIES-hez felajánlja újból a JB frissítést?Akkor az ODIN-al való frissítés már nem is annyira javasolt?Vagy nem értem!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25335) Imy válasza varhegyip (#25284) üzenetére


Imy
veterán

Hol olvastad, s mikor jön amit mondasz?

(#25336) lehella válasza eastsider (#25325) üzenetére


lehella
senior tag

Én láttam már fehér S3-at sötétben világítani, szerintem nagyon gáz hogy átvilágítja a műanyagot a led fénye :( Ezek szerint Advancenál is ilyen...

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#25337) lehella válasza lehella (#25336) üzenetére


lehella
senior tag

Exdialerhez nincs valahol S Advance téma? Nekem az jött be eddig a legjobban :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#25338) Valken válasza takacstomik (#25333) üzenetére


Valken
tag

Kellenek az ilyen szerencsecsomagok is, mint én, legalább tudsz min röhögni. :)
Mindenki a saját hibájából tanul, ha ez egyáltalán hiba, hiszen a romot használják még páran rajtam kívül is.

A választ mindenesetre köszönöm.

(#25339) ntomi0730 válasza keke69 (#25334) üzenetére


ntomi0730
senior tag

NEM! Kali azt mondja, hogy ha 2.3-on csinál egy visszaállítást, akkor valószínűleg a KIES felfogja ajánlani a JB-re való frissítés lehetőségét, ha tényleg gyári a rendszer. Hiába csinálsz gyári visszaállítást, a Kies nem fogja felajánlani az adott softwer újra húzását (csak újabbra képes frissíteni)! Az csak Odinnal lehetséges!

(#25340) Csabi1984


Csabi1984
addikt

sziasztok szerintetek a telefonnál létezhet hardveres kódek hiba?Mert ma megyünk be a szervizbe anyunak fóliáért és közbe rákérdezek mi a helyzet a berendelt "LCD"kijelzővel kapcsolatban. Szerintetek létezhet olyan hiba hogy videofelvétel + a youtube videólejátszásnál a színek összeesnek?Ez a hiba nem most jött elő de frissítés miatt újra felvetem hátha kapok valami infót tőletek :))))

(#25341) ntomi0730 válasza Csabi1984 (#25340) üzenetére


ntomi0730
senior tag

A kodek az softweres dolog.

(#25342) kali válasza ntomi0730 (#25339) üzenetére


kali
legenda

igen, illetve - mivel felkínálta, csak nem tud lefutni a frissítési folyamat -, vélhetően rendesen le is zajlik a frissítés.
rávehető a kies, hogy az azonos firmware verziót úrjahúzza - amennyiben adott feltételek szerint nem az első firmware verzióról van szó -, az oprendszer regisztrációs adatbázisában kell korábbira átírni a firmware azonosítóját, mivel a kies onnan olvassa ki az infókat, illetve így akár a telefonon lévő firmware verziótól eltérő régiós..s.tb verzió is felhúzható, de tényleg csak az nyúljon bele, aki tudja, hogy mit és mire kell/lehet módosítani.

(#25343) Csabi1984 válasza ntomi0730 (#25341) üzenetére


Csabi1984
addikt

akkor esetleg a videofeldolgozó egység lehet a ludas?Tudod a kamerát is kicserélték de ugyan úgy szar a felvétel,nem RGB -vel van a baj,mert az le lett tesztelve.

(#25344) Stauffenberg válasza takacstomik (#25333) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mielőtt ilyen mosdatlan stílusban kioktatsz valakit, lehetnél egy hajszálnyival tájékozottabb, mert az sehova sem vezet ha ostobaságokkal dobálózva szurkálod egy fórumozó társad.

A Google Play ellenőrzésének én utánaolvasnék még egy kicsit, mert az összes piactér közül ezen a legenyhébb az ellenőrzés (szúrópróba szerűen ellenőrzik az újakat és a userek bejelentéseit vizsgálják) és bizony az összes piactér közül ezen van a legtöbb kártékony alkalmazás. Az XDA-ról telepíteni bármit is, csak saját felelősségre érdemes, ez tény, de a Google Play meg azt a hamis illúziót adja, hogy bármit letölthetsz, nem eshet bajod. Mindig nevetek, mikor egyik-másik alternatív billentyűzet fejlesztője egészen a "kiemelt fejlesztő" rangig viszi, miközben a billentyűzete mindent megjegyez amit leütsz és feltölti azt a saját tárhelyére (bocs, "felhőbe"). MINDENT! Na hiszi a piszi, hogy ott biztonságban van, csak azért mert ők azt állítják. Elöljáróban ennyit a Google Play ellenőrzéséről és az általa adott védelemről.

A másik meg, hogy szerinted mennyi esélye van annak, hogy egy ázsiai, orosz, amerikai, brazil hacker, akinek a kártékony kódját futtatod majd átveszi az irányítást a telefonod felett, hogy magyar nickname alatt egy magyar (Index.hu) portálra írogasson?

Ez sokkal inkább jele annak, hogy a telefonhoz fizikailag férnek hozzá illetéktelenek. Osztálytárs, kolléga, testvér, haver, stb.

A telefont lehet távolról irányítani, de akkor te is látod a műveletet. Ha a user nem vette eddig észre, hogy a telefon önállósítja magát, csak talált egy olyan bejelentkezett fiókot amit ő sosem adott hozzá, akkor az 98%-os eséllyel jelenti, hogy valaki akkor használja a telefonját, mikor ő nem őrzi azt.

---

+1 tipp: A bejelentkezett IndaPass fiók lehet attól is, hogy egyszer korábban odaadtad valakinek a telefont, hogy netezzen rajta, de már kiment a fejedből. Egyszer egy kollégámnak adtam oda a telefonom, mert Facebookon kellett sürgősen üzennie valakinek. A böngészőben jelentkezett be (az alkalmazást én használtam ugyebár), majd visszaadta. Hónapokkal később oda vetett a sors, hogy böngészőből léptem be és ott volt egy teljesen ismeretlen email cím a login mezőben. Nem tudtam mi a tosz van, ezért futottam egy kört, hogy kié lehet, majd gyorsan rátaláltam a kollégámra és eszembe jutott.

Az indokolatlan mobilnet fogyasztást meg okozhatja valamilyen alkalmazás is. A beépített adathasználat mérő (4.1.2. JB alatt legalábbis) megmutatja, hogy mely alkalmazás mekkora adatforgalmat csinált a mért időszakban (pl: elmúlt egy hónap). Így könnyen kideríthető, hogy mi húzza a netet.

[ Szerkesztve ]

(#25345) Valken válasza Stauffenberg (#25344) üzenetére


Valken
tag

Nagyon köszönöm a kimerítő választ. Értelemszerűen csak néhány alkalmazást használok a Play-ről, amik nem okozhatnak gondot (pl. FB, Nova, Airdroid), de azért ijedtem meg, mert a telefont csak én használom egyedül, garantáltan nem fér hozzá senki más.
A mobilnet fogyasztás pedig nem ellenőrizhető, mert a rom cserék miatt nullázódott a számláló. Mindenesetre jobban fogok figyelni a különböző romok telepítésénél, bár ezt a romot az xda-ról szedtem egy 50+ oldalas topicból (CM 10.1 Nightly), így nem igazán gyanakszom arra, hogy abban volt bármilyen káros program, ezért is kérdeztem rá, hátha valakinek van ötlete vagy tapasztalata a témában.

(#25346) Gh05t


Gh05t
csendes tag

Sziasztok!

Van egy érdekes észrevételem és kíváncsi vagyok másnál is jelen van-e.
4.1.2 droid van az S Advance-en és a következő a probléma. Kapok egy bejövő hívást pl. 16:16-kor egy számról, utána meg mondjuk 17:00-kor és, ha 17:00-kor észreveszem és visszahívom a számot, aki hívott, akkor a 17:00-ás bejövő hívást nem látom a listában csak a 16:16-ost, ami után nem hívtam vissza. Viszont azt is észrevettem, hogy ez nem minden esetben van így. Ti találkoztatok már ezzel a problémával? Tudom, nem éppen a legszembetűnőbb dolog, de érdekel...

(#25347) cc_rider


cc_rider
csendes tag

Üdvözletem!

Tegnap vettem én is egy ilyen készüléket, a kérdésem az volna, hogy hol tudnék venni (egy helyen) normális sima fekete szilikon tokot meg fóliát az elejére?

A Flip tokról mit mondanátok, mennyire passzentos?

(#25348) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Ha érdekel valakit most frissített a térkép a 7es verzióra.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#25349) Gh05t válasza cc_rider (#25347) üzenetére


Gh05t
csendes tag

Szerintem ne tegyél rá fóliát. Nekem kb. februártól van meg, de egyáltalán nem karcolódik és olykor még gyerekek is játszanak rajta. Szerintem csak elcsúnyítja a fólia és még a galaxy mini 2 kijelzője is ellenáll a tapizásnak, az Advance-é még jobban. Ezzel nem lenézem a mini2-t, meglepett milyen korrekt kis teló csak ugye nem egy kategória.

Titmouse09: Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#25350) notmiami


notmiami
tag

Hali!

Jó pár Firmware cserélgetés után most ki szeretnék próbálni egy CyanogenMod-ot, vagy ahhoz hasonlót. Mit ajánlotok?
A TeamCanjica féle CM10.1 a legstabilabb most?
Vagy inkább: CM10, AOKP, Paranoid Android, PACman?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.