Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) keke69 válasza vazzz (#25650) üzenetére


keke69
őstag

A gyári 4.1.2 független!Vasárnap tettem fel!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25652) eastsider


eastsider
nagyúr

samu szervízfutárnál lehet változtatni címet?

(#25653) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok! Hol tudom azt állítani hogy a külső SD re települjenek a programok.? Mert nem talàlom sehol...köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#25654) eastsider válasza Titmouse09 (#25648) üzenetére


eastsider
nagyúr

gondolom olyan, mint a többi TPU-s

(#25655) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Az mitől lehet, hogy nem tudom kiválasztani a google profilomat a névjegyzék szinkronizálásakor?
Ha rámegyek, hogy új fiók azt írja már létezik ilyen az eszközön, mégse ajánlja fel.

(#25656) keke69


keke69
őstag

GURUK!
A kérdésem még mindég aktuális!
Akkor most frissítsem vagy sem? :F :F :FMi lehet ez,kell nekem?
A gyári 4.1.2 független!Vasárnap tettem fel!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25657) Acef válasza keke69 (#25656) üzenetére


Acef
addikt

Nics új 4.1.2.

Nem valami app frissülne?

(#25658) trobi28 válasza silvergod (#25653) üzenetére


trobi28
addikt

Tudtommal JB-él sehol :(

eastsider: Így van :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#25659) eastsider válasza trobi28 (#25658) üzenetére


eastsider
nagyúr

viszont root és cwm esetén egy zip flashelésével felcserélődik a külső és belső SD :) (JB-nél)

[ Szerkesztve ]

(#25660) keke69 válasza Acef (#25657) üzenetére


keke69
őstag

Nem!Az értesítési sávba is az van írva szoftver frissítése!
Mikor rámegyek akkor írja ki Frissítőcsomag letöltveTelepíti most?
Adatok frissítése .Nagyobb stabiltás
Vigyázat:Adatvesztés lehetséges bla...bla...bla.
Nem lehet valami javító,szerviz csomag?

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25661) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok!

Eddig nekem ( JB-n) a gmail rendszerem szépen kitöltötte az email címet, amit már 2x beírtam magától nem kellett végig írjam ez most nem teszi valami beállítás kérdése? Vagy szinkronizálni kell hozzá? ( Amibe nem látok logikát, mert anélkül is megjegyezhetné) :F

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#25662) trident1


trident1
tag

Sziasztok!

Felraktam a gyári független jelly bean-t de recovery menüben nem a belső sd kártyát látja hanem amit beletettem.Hiába másolok bármelyik kártyára root és cwm zippet egyiket sem látja.Mi lehet a gond?

(#25663) Jason19 válasza keke69 (#25660) üzenetére


Jason19
senior tag

Megpróbálhatod felrakni, ártani nem árthat. Most XXLQE van fent neked? (lehet ez valami XXLQG frissítés, bár én csak szlovák és olasz G-s romot találtam de ki tudja.)

Alap recovery mindig a külső sd-t látja.

[ Szerkesztve ]

(#25664) keke69 válasza Jason19 (#25663) üzenetére


keke69
őstag

Magyar függetlent tettem rá,de a telefon Szlovákiából van,közel van és ott volt olcsóbb!
Nem fog valamit bekeverni?Vasárnap tettem fel odin-al és már lassan belakom megint.
Igen a XXLQE van fent!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25665) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Sziasztok!

Egy rendkívül idegesítő problémám volna. A Kiesben bármilyen fájlfeltöltésnél kidobja az ablak, hogy telepítsem a javat, különben 100 mbnál nagyobb fájlt nem lehet feltölteni. A Java természetesen telepítve van, mikor felajánlja a linket ki is írja, hogy megfelelő verziójú van a számítógépen. Valamiféle beállítást kéne eszközölni vagy mit?

Előre is köszi!

(#25666) demars válasza keke69 (#25664) üzenetére


demars
addikt

Frissíts! Max este felteszed ismèt a jb- t ha összesz@rnà magàt. Nekünk meg lesz infonk...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25667) keke69 válasza demars (#25666) üzenetére


keke69
őstag

Ez a más Fa.......val veri a csalánt mondás jutott most az eszembe! :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25668) Simba86 válasza Hokunda (#25665) üzenetére


Simba86
senior tag

kérdésem egyszerű: miért a ki(álhatatlan)es-szel szenvedsz? :U
összefoglalóban gyönyörűen le van írva, hogyan kell médiatár-módban használni total commanderrel a telót és akkor nem kell kínlódnod vele... vagy ott az airdroid, vagy az usb-tár mód, mely utóbbi ugyan bugos, de néha egészen használható... nekem az első módszer tökéletesen működik...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#25669) demars válasza keke69 (#25667) üzenetére


demars
addikt

Nekem is! Ezèrt is ìrtam... :-D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25670) demars válasza Hokunda (#25665) üzenetére


demars
addikt

Töröld le a javat s tedd fel amit a kies ajànl. Nekem is ez volt. De aztàn a TC- t hasznàlom. Kies sz@r! Carline blogjàban info, hogy lehet TC alòl kezelni a telòt. Szuper!!!!!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25671) Jason19 válasza keke69 (#25664) üzenetére


Jason19
senior tag

Bekeverni biztos nem fog, mert magyar rom csak magyar romra frissülhet.

(#25672) keke69 válasza Jason19 (#25671) üzenetére


keke69
őstag

Valamit frissít,hát kíváncsi vagyok mi történik!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25673) keke69 válasza Jason19 (#25671) üzenetére


keke69
őstag

Na megtörtént a frissítés XXLQE-t frissítette XXLQG-re!
Mondjuk nem tudom mitől lesz ettől más vagy jobb de remélem te vagy valaki más hozzáértő megmondja! :R
Előre is köszi!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25674) Gwom válasza keke69 (#25673) üzenetére


Gwom
tag

Valami változás?

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25675) keke69 válasza Gwom (#25674) üzenetére


keke69
őstag

Még nem volt időm ránézni sem,dolgozok!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25676) Morris válasza Gwom (#25674) üzenetére


Morris
veterán

[link] Elsőre ezt találtam!

So, don’t expect to receive new features, apps or capabilities, though you will be enjoying a more stable Jelly Bean OS.

[ Szerkesztve ]

(#25677) Gwom válasza Morris (#25676) üzenetére


Gwom
tag

Aha. Szóval semmi új, csak stabilabb.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25678) takric


takric
tag

Ha frissítem a rendszert ugye minden alkalmazásom, mentésem elszáll.
A lényeg az lenne, hogy szeretném ha az eddig elért eredményeim megmaradnának a Subway Surfersben és vissza tudjam állítani őket, miután a JB-t frissítettem.
Megoldható ez valahogy?

(#25679) takric válasza keke69 (#25664) üzenetére


takric
tag

Nekem is magyar független van, de nem ajánlotta fel a frissítést.

(#25680) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Hú gyerekek...komolyan mondom örüljünk, hogy a JB frissítés a mi készülékünkre ilyen lett. Hogy egy kis mókolással ugyan de frankón használható. Egy másik általam kinézett telefonra (amikor ezt vettem ez volt a másik jelölt) a Samsung Galaxy Ace 2-re ma jött ki a 4.1.2-es. Hát amennyi panasz arra van. A legdurvább, hogy a RAM náluk rosszabb JB alatt mint GB alatt. GB alatt 550 MB, JB alatt 482 MB a 768-ból! Az azért durva, ezt nagyon elbaszták! Legalább mi jól jártunk.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25681) mrphnn95 válasza takric (#25678) üzenetére


mrphnn95
tag

Titanium Backup nevű programmal tudsz mentést csinálni róla, utána pedig vissza tudod állítani. Én is ezt használom. Csak a biztonsági mentéseket ne töröld le a memóriakártyáról.

LG G2

(#25682) keke69 válasza Gwom (#25677) üzenetére


keke69
őstag

Én is ezt vettem ki belőle ,de hogy valóban milyen lett azt csak a további használat után tudom tudnám megmondani!Eddig semmi változást nem tapasztaltam bár normálisan a JB is vasárnap óta van fent(sajnos előtte KIES-el frissítettem) így nagyon viszonyítási alapom sem lesz!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25683) Gery15 válasza takric (#25679) üzenetére


Gery15
addikt

Ahogy nekem sem ajánlott fel. ;)

HyperX

(#25684) takric válasza Gery15 (#25683) üzenetére


takric
tag

De keke69-nek felajánlotta.

(#25685) flash- válasza Gery1987 (#25680) üzenetére


flash-
veterán

ígyvan
meg kell tanulni a jót is nézni nem csak szitkozódni hogy de szar ez a telefon mert nem fog kapni android 5.0át,stb...

keke69majd a videólejátszást lécci próbáld ki mert valami mobilos fórumon volt aki arról számolt be hogy ezzel a rommal nagyon akad a videó lejátszás(bár gyanítom szimplán arról van szó hogy nem csinált factory resetet)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25686) eax1650


eax1650
aktív tag

Kínai hackerek használják ki a rendszer komoly hibáját.

http://www.origo.hu/techbazis/internet/20130724-mar-tamad-a-veszelyes-virus-androidon.html

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#25687) Acef válasza takric (#25684) üzenetére


Acef
addikt

Valsz. a Root és a Cocore blokkolja a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#25688) Gery1987 válasza flash- (#25685) üzenetére


Gery1987
őstag

Ez így igaz!

Amire kell nekem ez a készülék arra tökéletesen elég. Egy Real Football 2013 csont nélkül elfut pedig elég combos játék. Egyedül a felület nem tetszik annyira de megszoktam szépen lassan. :) Jó kis telefon ez nekem legalábbis :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25689) Jason19 válasza Gery1987 (#25680) üzenetére


Jason19
senior tag

Az csak egy bug ami s advancnál is felléphet, ace2-n is 625mb-nak kéne lennie jb-n a ramnak!

(#25690) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Na a lényeg a lényeg,hogy a JB tök szép meg minden és okosabb de hibádzik ami fontos nem a teló a szar!!!!

(#25691) Gery1987 válasza Jason19 (#25689) üzenetére


Gery1987
őstag

Csak arányaiban sokkal több az ACE2-es bug mint az Advance-nél...sokkal több! Itt nem volt annyi probléma. Legalábbis a tapasztalatok alapján. És elég gáz, hogy így kijött.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#25692) Gery15 válasza takric (#25684) üzenetére


Gery15
addikt

Tudom.

HyperX

(#25693) keke69 válasza flash- (#25685) üzenetére


keke69
őstag

Megnéztem nem akad,nézzek youtubos videót is?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25694) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok.

Az szerintetek az miért van hogy barátosném telóján (sgs a) akadozik a videolejátszás, és szét is fagyassza a telefont? Youtube is fagy, meg az is, amit ő vesz fel és lejátszik.
A rendszer pedig nem akad.

Szerk.: Gyári stock JB rom.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25695) keke69


keke69
őstag

Megnéztem a youtubos videókat is azok sem akadnak hála!Mondhatom tökéletes a telefonom!Kopp kopp kopp!
Akksi 3 órás kijelző használat melett 25%-on van!De ez vegyes a frissítés előtti és utáni használattal.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25696) Csabi1984 válasza MurdR (#25694) üzenetére


Csabi1984
addikt

sajnos a saját felvett videó remegős :( Gyárilag tréé

(#25697) demars válasza keke69 (#25695) üzenetére


demars
addikt

Mondtam èn h frissíts nyugodtan...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25698) keke69 válasza demars (#25697) üzenetére


keke69
őstag

Közben ezek a betűjelölések a hónapokat jelölik állítólag!
A=január
B=február
stb

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25699) keke69


keke69
őstag

Ez a SCloudStarter nem tudom mi de ami a legrosszabb nem is engedi magát kitörölni Állítolag az eszközkezelőben azt írja én töltöttem le de ez kizárt!
Valaki tudja mi ez?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25700) #33253120 válasza Hokunda (#25665) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hokunda: Ha van wifid, akkor a telefonra totalcommander+ lan plugin a gépen megosztod a mappát, és örülsz.
takric: Kies mellett minden adat megmarad, de van akinek instaibilitást okoz ez a fajta frissítési mód. (Nekem pl jó volt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.