Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) takacstomik válasza Rocky975 (#25899) üzenetére


takacstomik
csendes tag

De az enyemémen a gyári T rom van, semmilyen tuning. És ha már 175 mb csak a szabad memória, akkor paphoz megyek a bűnöm feloldásáért.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#25902) Rocky975 válasza takacstomik (#25901) üzenetére


Rocky975
senior tag

Az enyém sem tuning,ruszki régiós rom.
Így vettem,majd ha rászánom magam akkor felrakom a független magyart.
:)
200 mega körül van a szabad ram.

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25903) Rocky975 válasza Rocky975 (#25902) üzenetére


Rocky975
senior tag

Megvan,hogy mit baxtam el tegnap.A Touchwiz kezdők. rövidítésre azt gondoltam,hogy az a touchwiz súgó kezdőknek.Pedig kezdőképernyő. :D
Na el is sötétült minden.
:DDD

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25905) Rocky975 válasza stul87 (#25904) üzenetére


Rocky975
senior tag

Nem imádom de szerintem ebben az árban ez a legjobb teló.
:)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25906) takacstomik válasza stul87 (#25904) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Nem imádjuk, csak nem utáljuk. A kettő nem ugyanaz. Ja és arra szamits, hogy amit legközelebb veszel, azzal is lesz bőven bajod. Hiszen mint bebizonyosodott, a hiba nem a készülékben van.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#25907) Zsocy155 válasza takacstomik (#25906) üzenetére


Zsocy155
őstag

De igazad van.

(#25908) dashed


dashed
senior tag

cm 10.1 ala camera fix

(#25909) flash-


flash-
veterán

mondta valaki hogy az exdialerhez van sgs2 és sgs3-4 theme,nos mind3 puritán,AOSP felületű..
szerintem a saját samsung tárcsázó felülete nagyon rendben van...de hát ilyen témát nem találtam exdialerhez:(

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25910) Apunk válasza dashed (#25908) üzenetére


Apunk
tag

Uhh ez még olyan friss, hogy mindjárt megégeti a kezemet. A videó felvevő működik viszont vissza nézve telefonon akad. Gépen akadás nélkül lejátsza. :C

Sony Xperia Z2

(#25911) Piloss válasza Apunk (#25910) üzenetére


Piloss
senior tag

Nekem rendesen lejátssza telón is :F

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#25912) Apunk válasza Piloss (#25911) üzenetére


Apunk
tag

Hoppá hoppá. Akkor nekem valami árulás lesz. Melyik CM 10.1 van fent? Mert nekem még mindig a 6/21-es.

Sony Xperia Z2

(#25913) Gery15 válasza flash- (#25909) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem az SGS4-es témával egész vállalható én ezzel használom. ;)

HyperX

(#25914) Rocky975


Rocky975
senior tag

Talkback,swipe törölhető?Mik ezek?
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25915) Jason19 válasza Rocky975 (#25914) üzenetére


Jason19
senior tag

Talkback, az hogy visszapofázik a telefon, swype az egy billentyűzet.

(#25916) Rocky975 válasza Jason19 (#25915) üzenetére


Rocky975
senior tag

Köszi.
Akkor maradhatnak.
:D

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25917) cavao29


cavao29
csendes tag

visszatérve kicsit a vitára. szerintem világos, hogy nem a telefonokkal van baj hardveresen. az én véleményem az, hogy az androidot nem optimalizálják annyira ahogy kéne, lökik ki egyik verziót a másik után és kész. mindezek mellett a gyártók sem erőltetik meg magukat, hogy optimalizálják a szoftvert a telefonjukra.
ezért IS csinálnak ennyire bika hardveres telókat, mert "ez majd úgy is elviszi", ha beröccen néha az meg nagy dolog, de kikapcsol a képernyő, ha elalszik a paraszt.

(#25918) Jason19 válasza cavao29 (#25917) üzenetére


Jason19
senior tag

Nem az androiddal van a baj, az optimalizálva van rendesen. nexus 7-re pl. most kijött frissítés (4.3) jobban van optimalizálva, érezhetően simább mint 4.2.2-vel.(ez kb abban nyilvánul meg hogy mostmár ritkán sem akad meg, akármit csinálok nem lagol be, 4.2.2-vel még előfordult itt-ott) Tehát nem az androiddal van a baj. Samsung féle touchwizzel még a gs4 is beakadhat. Inkább ez a baj, na meg hogy van 58328423 telefonjuk és mindegyikre kéne frissítést csinálni..

Rocky975: Én törölném őket, nem jók semmire.

[ Szerkesztve ]

(#25919) Rocky975 válasza Jason19 (#25918) üzenetére


Rocky975
senior tag

Köszi,most már nekem sincs. :D
Holnap ránézek,hogy van-e az enyémre is 4.3.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25920) demars válasza Gery15 (#25913) üzenetére


demars
addikt

Èn sgs2 tèmàval hasznàlom, ìgy is OK. De a beàllìtàsokban azt ìrja h 1 nap mùlva lejàr... egy ingyenes app? Most akkor mi van?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25921) dashed válasza demars (#25920) üzenetére


dashed
senior tag

Egyik update-ukkel vezettek be..

7 napos proba verzio. Utanna is hasznalhatod de folyamatossan feldobalja majd hogy vedd meg ha jol emlekszem.

Regebben lementettem, v121-es verzio. Ez meg nem rinyal amig nem frissited.

Szerk.: Play-rol;

"Ez egy próba változat 7 napos kipróbálási időszakkal. Ha a próba időszak lejár, meg lesz kérve a PRO verzió megvásárlására. Tovább is használhatja, ha még nem döntötte el, hogy megvásárolja-e."

[ Szerkesztve ]

(#25922) stul87


stul87
tag

Rendesek vagytok,hogy nem estek nekem,én sem a teló,hanem maga az andró ellen vagyok...mikor a múltkor sms írásnál aku ki-be segített,úgy befagyott, ha gépre dugom hol látja hol nem,a gps-t bekapcsoltam,csak újra indítás után reagált,stb...és persze mind,mikor nagyon sietnék,ja és a skype is befagyott múltkor,mind mikor fontos lenne...a Neom amit szegényért 25 rugót adtak,2.5 év alatt egyszer sem,hangsúlyozom egyszersem! állt meg,nem fagyott,és volt,hogy több hónapig újra se indítottam. Igen,tudom,újra kell rakni,de gari mellett majd ha haza jövök külföldről a telenorral elintéztetem,aztán visszatérek,és kíváncsian várom a javulást...pontosabban remélem,és én is dicsérni fogom. Üdv!

"csak a pubg!" by Sz

(#25923) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Az új cocore-ral nem tapasztaltaltok fura akadásokat? 100 mega szabad ram mellett friendcasterrel 2 percig gondolkodott, mire megnyitotta a billentyűzetet, 10 mp volt, mikor lépegettem a karakterek között :/

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25924) Piloss válasza baal-amiga (#25923) üzenetére


Piloss
senior tag

Kernel bug

Ebben már elvileg javítva

d-h.st/PGV

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#25925) keke69 válasza baal-amiga (#25923) üzenetére


keke69
őstag

Nekem semmi bajom a gyárival,de a 7.0-át kipróbálnál ha mondjuk az aksi idő többet tudna mint a jelenlegi 3.5 órás kijelző használat 100%-ról-15%-ig!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25926) baal-amiga válasza keke69 (#25925) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam volt 5 óra is, nethasználattal.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25927) gemini


gemini
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni jelenlegi telefonomat és két esélyes készülék van még versenyben. Az egyik az S Advance a másik a Huawei Y300. Mindkét topikba bele-bele olvastam, de ennyi hozzászólást képtelenség ennyi idő alatt végigolvasni. A kérdésem az lenne, hogy mennyire megbízható a készülék, vannak-e típushibái stb.
Ami nekem nagyon fontos, hogy a GPS és a 3G rendesen működjön, de a programok se fagyjanak folyamatosan és lehessen vele telefonálni, ne kelljen perceket várni mire megjelenik a tárcsázó vagy a telefonkönyv. Játszani nagyon ritkán szoktam vele, de akkor is csak olyanokkal amihez nem kell erőmű, így ez nálam nem szempont. Újraindulás vagy fagyás mennyire jellemző a készülékre? T-nél venném, és ott számolva árban a különbség elég nagy a két készülék között, megéri a Samsungot választani, tud annyival többet, illetve számít annyit az a plusz 256 Mb RAM?

(#25928) keke69 válasza baal-amiga (#25926) üzenetére


keke69
őstag

Ez most komoly?Nem a szavadat vonom kétségbe de ez nagyon jó ha a 7.0 ezt tudja!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25929) kelekyle válasza gemini (#25927) üzenetére


kelekyle
őstag

GPS nagyon frankón üzemel. 3G szintén jó.
A gyári telefon alkalmazásra picit kell várni, hogy előjöjjön mert nem tárolja magát RAMban. Nem fagy és a játékok jól mennek rajta :) Szóval jó telefon. A Huaweit emellett elvetném mint opció.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25930) Rocky975 válasza gemini (#25927) üzenetére


Rocky975
senior tag

Szia.
Van egy G300-am is,szeretem a huawei telefonokat.
Én is néztem az Y300-at,de valahogy nem jön be.Az 512 mb ram is kevés a JB-nek.
Szerintem a samsung sokkal jobb vétel még ha drágább is.
Egyedül talán annak az IPS kijelzője szebb,de kinek mi jön be.
:)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25931) gemini


gemini
aktív tag

Köszönöm! Az első hsz-ben az van hogy GB van rajta gyárilag. Van hozzá már esetleg JB frissítés? Rootolni semmiképpen nem szeretném.

(#25932) kelekyle válasza gemini (#25931) üzenetére


kelekyle
őstag

van már. Sőt nagy valószínűséggel alapból azzal kapod.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25933) hotibi


hotibi
aktív tag

sziasztok, s advanced JB gyári böngészőjét szeretném utólag egy ace 2 re telepíteni. Kérdés honnan tudom beszerezni az apk filet? köszi

[ Szerkesztve ]

(#25934) davidsz válasza gemini (#25927) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem mindkét telefon megvan. Egyszerre használom az Y300-at és az Advancedet.
Dolgozom vele, tehát játék 0.
Net, facebook, skype, telefonálás, Gps.
Y300 3 napot bírja az akku, Samsung valamikor egyet sem.
Y300 sosem fagyott még, Samsung szinte naponta.
Gyorsaság azonos, kivéve ha a Samsung fagyogat.
Kijelzője szebb a Samsungnak.

Az Y300 a megbízhatóbb. A Samsung munkára megbízhatatlan.
Az Y300-at intenzívebben használom. Kenterbe veri az Advancedet. Ott tartok, hogy a Samsung megy a háztól és eladom. Nem éri meg a pénzét és a többletet amibe kerül.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#25935) Absolon1988 válasza davidsz (#25934) üzenetére


Absolon1988
csendes tag

Nagyon meglepő, amit írsz. Nekem tökéletesen bevált a telefon. Kiessel frissítettem 4.1.2-re, mert még 2.3.6-al vettem meg. Nálam minden rendben vele. Nem mondom, hogy nagy ritkán nem röccen be, de megbízható.

Szerintem egyszerűen egy hibás darabot fogtál ki. Miért nem viszed vissza az üzletbe?

Szerk.: Egy kérdés a többiekhez. :) Milyen böngészőt használtok a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#25936) baal-amiga válasza gemini (#25927) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Az előző, 6.8-cal volt ez. Mondjuk az átlag 4 óra a jellemzőbb a szokásaim mellett.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#25937) Jason19 válasza Absolon1988 (#25935) üzenetére


Jason19
senior tag

Gyári androidost. (cm-ben ez az alap, piszok gyors)

(#25938) Simba86 válasza Absolon1988 (#25935) üzenetére


Simba86
senior tag

többfélét is, mindenre mást :D

mobilnettel => opera mini
nagy weboldalak wifinél => tűzróka és a gyári váltva, attól függően, hogy éppen a tűzrókának "milyen kedve van"... (az hajlamos fagyni rendesen, de ez nem a teló hibája... :U )

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#25939) kelekyle


kelekyle
őstag

Firefox.

[ Módosította: radi8tor ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25940) davidsz válasza Absolon1988 (#25935) üzenetére


davidsz
őstag

" nem röccen be" - na ilyet az Y300 nem csinál.
A környezetemben az Advanced mindenkinek ezt produkálja.

Visszavinni felesleges. Semmit nem csinálnának vele, hogy 1 nap az akku, vagy hogy néha fagy.
Ezeket a köröket már megfutottam én is, és ismerősök is.

Egyszerűen nem tud annyit a telefon, mint amennyit az ember elvárna tőle, vagy mint egy Y300.

Nálam melóra kell. Tehát csörög, akkor felveszem - sokszor. Gyorsan kell a neten nézni valamit, akkor ne akadjon. Egy böngésző, meg egy skype, és egy facebook ne fogja már meg...
Tehát munkára alkalmatlan. Azért mer akad. Kínos, amikor a másik telefonnal ügyféllel vagy vonalban, az Advanceden közben keresel valamit, és akad. Fordítva Y300 meg nem.
Mindkét telefonon azonos programok, semmi extra játék, zene, mókolás.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#25941) kelekyle válasza davidsz (#25940) üzenetére


kelekyle
őstag

Töröld le a Facebookot és láss csodát.

[ Módosította: radi8tor ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25942) Gwom válasza davidsz (#25940) üzenetére


Gwom
tag

Az elég fura, hogy csak neked ilyen. Én még 2.3.6-tal vettem. Gingerbread alatt teljesen jó volt. Most Jelly Bean alatt kifogástalan. Hogy frissítettél?

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25943) Absolon1988 válasza davidsz (#25940) üzenetére


Absolon1988
csendes tag

Akkor sem te, sem az ismerőseid nem tudtok úgy az asztalra csapni az üzletben, ahogy kell. Én ilyenkor botrányt csinálok ordítva nagy hanggal és nyugodt lehetsz, hogy kicserélik.

Nekem megy a netes szinkronizálás, megnyitva van a böngésző, mert úgy felejtem, közben elkezdek játszani és nem akad. A "néha beröccen"-t nem úgy értem, hogy napi többször, hanem talán egy héten 1-2x amikor tényleg sok dolog fut egyszerre, vagy éppen sok dolog futott és azokat bezárva újra sok dolgot indítottam el.

Ha nem cserélik, akkor majd a fogyasztóvedelem levelezése közben kicserélik. Hidd el, tapasztalat, nem telefonnal de sok egyébbel.

berboo: Nem. Hogy lenne már normális? Ez felháborító... Pixelek? Meg internet nélkül nem használható gps? Ezt ne hagyd annyiban...

"Nyilvánvaló, a tudatlanság áldás."
Dr. Sheldon Cooper

[ Módosította: radi8tor ]

(#25944) berboo


berboo
csendes tag

hali kb 3 hete vagyok boldog vagy boldogtalan tulajdonos, az van hogy neten rendeltem a advance-omat. nekem ez az első androidos telefonom de valamiért jobbra számítottam . közelről a kijelzőn látom a pixeleket, normális ez ? valamit a gps internet nélkül nem képes felvenni a pozíciómat , igaz az autóban próbáltam de az autóteő ennyit árnyékolna ? amúgy kb 5 percre a szélvédő alá tettem és úgysem , hibás lehet a készülék ?

(#25945) davidsz válasza Gwom (#25942) üzenetére


davidsz
őstag

0 km-en Kiessel rögtön 4.1.2-re.
Környezetemben más is így van a telefonnal.
A fórumon visszaolvasva, nem csak én vagyok vele így, nem egyedi gond.

#25941) kelekyle:
Nem haverozni kell a face, hanem munka! miatt. Y300-nak nem okoz gondot.

(#25943) Absolon1988:

Tudom, hogy megy az ügyintézés, és hogy kell botrányt csapni...
A Limia 520-ért meg is tettem, ebből lett a Galaxy.
Nem most jöttem le a falvédőről. Tudom mi szoftveres és mi nem szoftveres hiba... nem egy telefont gariztattam, cseréltettem.
Az akadások igen is léteznek, ezt pedig egy telefon vissza, szoftverfrissít nem fogja megoldani.

A másik dolog hogy Y300 keveseb pénzért jobban tudja amit kell.

[ Módosította: radi8tor ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#25946) Rocky975 válasza davidsz (#25945) üzenetére


Rocky975
senior tag

KIES.Ez a probléma.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25949) davidsz válasza Rocky975 (#25946) üzenetére


davidsz
őstag

Újonnan lett frissítve Kiessel. Ugye mi mással frissítene "az átlag user", ha nem a gyári programmal.
Van cimborám, aki Odinnal tette mindezt.
A helyzet azonos mindkettőnél.
Odinos újrapakolást lehet még megcsinálom, egy próbát megér.

De amiért az első hozzászólást írtam, hogy a Huawei Y300 jobb vétel mint a Samsung Galaxy Advancce.
Az eddig írtak miatt.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.