Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Apunk válasza notmiami (#25350) üzenetére


Apunk
tag

Én meg épp most gondolkodom, hogy visszatérek valamilyen JB-re... Már mióta kint van a június 21.-i CM 10 azóta az van fent. A videó rögzítés ésa wifi megosztás nem működik bár utóbbi nem nagyon izgat. De már egy kicsit bosszús vagyok amiatt, hogy június 21óta nem jött semmi frissítés :( Szeretek mókolni a telóval, de ez így már egy kicsit uncsi.

Sony Xperia Z2

(#25352) eastsider válasza Apunk (#25351) üzenetére


eastsider
nagyúr

+1
szuper gyors, de a vsync hiánya stb. elég idegesítő

gondolkozom, hogy váltok G3S-re...

[ Szerkesztve ]

(#25353) Nocsesz1 válasza eastsider (#25352) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én meg egy s4 mini-re.

HAJRÁ VIDI !!

(#25354) Apunk válasza eastsider (#25352) üzenetére


Apunk
tag

G3S? Galaxy S3?

Sony Xperia Z2

(#25355) eastsider válasza Apunk (#25354) üzenetére


eastsider
nagyúr

jiayu G3S
kb 10-et kell ráfizetnem egy új kínai csodára :)

(#25356) Gedeon31 válasza eastsider (#25355) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ott a garancia eléggé problémás , legalábbis nekem.

(#25357) cc_rider válasza cc_rider (#25347) üzenetére


cc_rider
csendes tag

Ééééés JB-el jött a masina. :)

(#25358) Acef válasza cc_rider (#25357) üzenetére


Acef
addikt

Gyári vissza +sd formázással kezd.

[ Szerkesztve ]

(#25359) Simba86 válasza lehella (#25337) üzenetére


Simba86
senior tag

sgs2 témát keress ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#25360) Piloss válasza Apunk (#25351) üzenetére


Piloss
senior tag

HA minden igaz a CM10-et már nem fejlesztik tovább, ráálltak a CM10.1-re

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#25361) stul87


stul87
tag

Na én marha most váltottam egy s advancre...hát jól megszívtam,szerintem amikbe beleolvastam hibák,az nálam minden jelentkezik,borzasztó ez a teló,sajnálom az én kis Neo-mat,viszont Samum nem lesz többet az biztos :)

"csak a pubg!" by Sz

(#25362) Gwom


Gwom
tag

Mielőtt a kukába vágnád a nagy szidás közepette, csinálj egy gyári visszát, megbeszéltük? :U

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25363) Apunk válasza Piloss (#25360) üzenetére


Apunk
tag

Az jó lenne. Mert nagyon tetszik. Viszont feltettem így délután alkalmából a JB-t és gyorsabb, mint a CM 10. De már megszoktam a CM 10-et szóval megy vissza :)

Sony Xperia Z2

(#25364) stul87 válasza Gwom (#25362) üzenetére


stul87
tag

Azt már csináltam 2-szer,eleve mikor vettem 2 hete úgy indítottam,azóta pl a kamerát nem is néztem,hogy vesz fel,ma megnéztem,sistergett a hang... megint gyári vissza,és úgy sistereg a hang továbbra is,hogy gyakorlatilag hallgathatatlan a felvétel,ez igazán zavar,a másik,meg hogy lötyög rajta a hátlap,annak csinálhatok bármit,max tényleg a kuka a megoldása a helyzetnek....Woww...és még ami nem volt,1 órája raktam újra,erre most percek után most nézem,hogy képernyőzár semmi...világít a telefon,mint a reflektor percek óta...

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#25365) takacstomik válasza Stauffenberg (#25344) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Szerintem vezet. Mert le se szják amit magyaráz nekik az ember. Ha viszont jól odapirítasz, azt megjegyzik.

Nem kell utánanéznem, ugyanezt tudtam amit írtàl. És le is írtad a lényeget. Ami régóta szerepel a playen és sokan leszedték, annak van esélye, hogy nem gáz. De egy xda-as rom azért nagyon gáz. És nézd meg mire hivatkozik. Hogy sokan használják. Vicces mi? A cigit is sokan szívják, mégse jó.

Lehet, hogy kínai hekker nem ír az indexre a nevében,de én ezt nem is állítottam. Általánossagban írtam a szoftverek megbízhatóságának forrásáról. A billentyűzettel kapcsolatban egyet értek,tudok is a dologról,ezért is szenvedek a samsung gyári billentyűzetével. De mint látod, nekem nem volt furcsa az óvatosság,hanem magától értetődő. És erre akartam kilyukadni...

Az indokolatlan fogyasztást meg okozhatja a 320 db alkalmazás amit felpakolt és fogalma nincsen minek tette fel. Gyakran az agyam eldobom amikor látom,hogy egyesek miket telepítenek. Finghang utánzó meg társai.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#25366) Piloss válasza Apunk (#25363) üzenetére


Piloss
senior tag

A CM10.1 is olyan állapotban van mint a CM10 szóval akár azt is feldobhatod :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#25367) petipage


petipage
csendes tag

Sziasztok!

Korábban már írtam, hogy néha rettentő instabil a telón a JB, és rendszeresen előfordul, hogy amikor pl. megkapom az OTP SMS-t fizetéskor, utána se kép se hang, és jóóóóóó hosszú bekapcsgomb nyomvatartással újraindul. Akkor javasolták páran a factory resetet, ideiglenesen hatott is, de most megint kezd tűrhetetlen lenni, havi egy reset meg nem normális. Mivel ez a dolog csak a JB óta van, szeretném megkérdezni hozzáértőktől, hogy az első hsz-ben vázolt módon kézzel vissza lehet tenni rá a GB ROM-ot? Ha igen, akkor tudtok adni hozzá linket? Nem találtam 2.3-ast sehol sem az említett helyeken.

Köszönöm segítségeteket.

(#25368) Apunk válasza Piloss (#25366) üzenetére


Apunk
tag

Hoppá-hoppá. Tehát, akkor van CM 10 és CM 10.1? Mert nekem akkor a TeamCanjica által készített CM 10.1 van fent.

Sony Xperia Z2

(#25369) Gwom válasza stul87 (#25364) üzenetére


Gwom
tag

A hátlapra nem tudok mit mondani, jó erősen nyomd rá. A felvétellel menj szervízbe. A világításra pedig az Odin-nal való újrarakás segít.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25370) cc_rider válasza Acef (#25358) üzenetére


cc_rider
csendes tag

Megcsináltam, SD nincs benne. 2x próbáltam fényképezni, elforgatásnál kilépett az app-ból, tegnap feltöltöttem mikor megjött ,ma nyomkodtam 1-2órát és 58%-on van az akksim, Wifi-vel neteztem. Elég gyorsan merül sztem, pedig bekapcsoltam az energiatakarékos módot is.

T-mobilos, leszedtem a gyári appokat, átváltókat stb.

Netezésnél elég sokat gondolkodik mikor rákattintok egy webcímre.

Ez az első droidos gépem, hát nagyobb durranásra számítottam.

Tudnátok ajánlani egy magyar normális Facebook alkalmazást?Kettőt felraktam, de egyik angolul volt a fele, a másik meg tele volt reklámmal.

Köszi!

(#25371) DuDieHUN válasza Acef (#25358) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

tehát ha megkapom tmobiletól a telefont kezdjek egyből egy gyári visszaállítással és SD formattal,

(#25372) stul87 válasza Gwom (#25369) üzenetére


stul87
tag

Azért 14 napos telónál ez elég kemény...sorolom,az óra nem ébreszt,a sony fülesemmel nem jó,csak a sajátjával szól normálisan,ami a sonymhoz képest viszont elég gáz. Kb 6-7 féle gondom van vele,és eladtam miatta egy teljesen hiba mentes Neo-t,csak szegénykém már lassú volt kicsit,és lejárt a hűségem. És pont ezért választottam a samsungot,hogy ezt csak megveszem,és élvezem is,mert prémium...ennyi erővel egy ZTE is megtette volna...elnézést,hogy negatív vagyok,de nagy reményeket fűztem a telóhoz,és legyen negatív vélemény is,hátha valaki ezt is nézi (én néztem volna).

"csak a pubg!" by Sz

(#25373) Carline válasza eastsider (#25352) üzenetére


Carline
őstag

Én már hó eleje óta kínafon Vowney V5 tulaj (is) vagyok.
Teljesen más. 4.2.1 rendszer alapból. Arról is írtam egy rövid logout bejegyzést.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#25374) Valken válasza takacstomik (#25365) üzenetére


Valken
tag

Hülyének azért ne nézz, nincs 320 db alkalmazás és tudom mit telepítek fel, nem tudom, milyen fórumokon jártál eddig, de nem mindenhova járnak óvodások. :)
Amire hivatkoztam, azzal meg nem tudom mi a bajod, de igazából két postod olvasása után már nem is érdekel. Arra a romra csak az utolsó 2 oldalon ketten is hivatkoztak, gondolom mindenki szívesen telepít fel kalóz tré cuccokat ezek szerint.
Az odapirításod egyébként annyira nem jött be, nem 16 éves vagyok, így legközelebb csináld jobban, hidd el, lehet. :)

Tudom, mennyire idegesítő némely post, voltam moderátor fórumon (nem, nem 3 felhasználós ByeAlex funfórumon), de a stílus mindenhol maga az ember, ez sehol sem változik.

De ez itt nagyon offtopic. :)

(#25375) varos válasza stul87 (#25372) üzenetére


varos
tag

Nekem semmi bajom a telefonnal, tökéletesen működik rajta minden, akkor vegyél ios vagy wp8 rendszerű telefont és tökéletes minden. Az android megelőzte a korát és sok felhasználó nem tud mit kezdeni vele ezért ócsárolják és szidják.

Nekem samsung termékeim vannak hűtő, mosógép, tabletek, tévék,laptop, telefonok, klíma stb. tökéletesen működnek.
Nagyon jó garancia idejük és a szerviz hátterük.

(#25376) ebegab92


ebegab92
senior tag

Pici OFF, de sajna az eredeti topikja nagyon halott :( Itt meg csak úgy pörögnek az események :D

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy ismerősnek frissíteni akartuk a telót. Mindent leírás szerint csináltam--> Egyik
Felraktam ezt a CWM-et, de valamiért randomra kikapcsolja a telót. Valakinek ötlete? :( A ROM-mal meg akadtak olyan bajok, hogy nem fordul el a kijelző, gépeléskor akadozik a szöveg. Így kerestem másik cuccost, amit meg ezek szerint telepítettem: Másik
CWM-et cseréltem. Ám alamiért ez is randomra kikapcsolt, utána mikor indul, az előző CWM bootképe fogad :O Jó, akkor TWRP fel, az is újraindul, ugyanúgy a CWM bootképével, aztán következő restartkor már a saját képük fogadott. Volt wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache, fix permission sokszor. Reboot to recovery is, és ugyanúgy szórakozott. Vagy van még valami rejtélyes funkció? Nekem úgy tűnik, mintha az elsőre felrakott CWM-ból maradt volna egy kis darab.
Belső SD-t is formáztam, hogy biztosan ne zavarjon be az előző rendszer fájlmaradványai.
A második ROM most még jónak tűnik, tud forogni a kijelző, illetve a gépelés is megy darabosság nélkül.
Én még ilyet nem láttam :Y Meg már az is fura volt, hogy külső SD-ről nem is akart telepíteni, mintha nem látná (az én 32 GB-osommal akartam)

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#25377) pinnacle válasza stul87 (#25364) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szerintem JB-n túl érzékeny a mikrofon, GB-n jobb volt. Korábban linkelték az új kamera progit, nézd meg talán jobb. Én csináltam egy wipe cachet, most éppen nem fagy, remélem nem kiabálom el. Nekem is lötyög egy kicsit a hátlap a Samsungnál ezt mondták.
"A leírt jelenség szervizes beavatkozást igényel. Javasoljuk, vegye fel a kapcsolatot szerződött szerviz partnerünkkel, akik segítséget nyújtanak Önnek a hiba kivizsgálásában és javításában.

Az Ön készüléke egy prémium kategóriás termék, ezért örömmel tájékoztuk, hogy igénybe veheti szervizfutár vagy házhozmegyünk szolgáltatásunkat, melynek keretén belül kiemelten kezeljük készülékének javítását és a javítás ideje alatt cserekészüléket biztosítunk."
Ez valószínűleg cserét jelent. A házhozmegyünk szolgáltatás, nem tévedés?

[ Szerkesztve ]

(#25378) Beren


Beren
tag

Üdv mindenkinek! Egy gyors kérdés: létezik, hogy a Beállítások > Adatforgalom a wi-fi forgalmat is méri? Mert az imént kaptam egy kisebb infarktust...
Nekem egyébként úgy tűnik, hogy igen, mert ha repülő üzemmódban vagyok és netezek wi-fin, akkor is számol, de ebben nem látok sok logikát.

[ Szerkesztve ]

(#25379) Zsolaf válasza Beren (#25378) üzenetére


Zsolaf
addikt

A wifit külön méri ott nyomsz egy menu gombot es ki kell pipalni a wifi merest.

(#25380) Beren válasza Zsolaf (#25379) üzenetére


Beren
tag

Üdv! Ott a menüben nekem csak annyi van, hogy automatikus szinkronizálás, és hogy mobil hotspot. Ja, JB 4.1.2.

[ Szerkesztve ]

(#25381) Zsolaf válasza Beren (#25380) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor bocs, most nem latom a telefont asszonye de s3- on ott van.

(#25382) stul87 válasza varos (#25375) üzenetére


stul87
tag

Mint írtam,nekem is egy sonym volt több mint 2 éve,azzal soha semmi baj nem volt,és egészen vágom az androidot és minden informatikai hátterű dolgot. Csak! Meguntam a mókolgatást,és bíztam benne,hogy ha veszek egy jelenleg komoly gyártótól egy készüléket,azzal nem lesz bajom,és főként nem kell 2 hét után visszavinnem. 10 évig csak Sonym volt,mondom most váltok egyet,hátha...hát befürödtem,csak magamat hibáztathatom. A monitorom is samsung,tesóm laptopja is,nagyon szeretjük őket...viszont más tud stabil androidot csinálni? De nem parázok,majd jön a köv frissítés és millió dolgot megold,csak mondom egy ezerszer használhatóbb (igaz már sajna lassabb) telót cseréltem be miatta.

"csak a pubg!" by Sz

(#25383) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Csak úgy és halkan...

2db illen teló is van családban - egyik még 2.3.6 -al jött ki és simán megoldottam frissítését KIES -el WiFi-n.
Másik lett enyém , ami meg eleve JB 4.1.2 -vel jött ... tökéletesen teszi dolgát . :R

Na most akinél jól szuperál , nincs user error stb. ugye az azt normális esetben nem írja le , minek ? És azok vannak a fölényes BAGY többségben ... Természetesen mindig van akinek valami nem jó , elcseszte , nem ért hozzá - no ezek jönnek segítségért ... és ha értelmesen leírják a korrekt történetet , akkor biztos akad , aki fog tudni segíteni ... lehetőleg azok írjanak válaszokat , akik valóban segíteni is tudnak / akarnak .

(#25384) lakkusjj válasza Beren (#25380) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

érdekes, mert nálam nem csak ez a kettő dolog jön fel a menügomb érintése után, hanem öt, és köztük van, hogy wifi használat mérése

(#25385) Beren válasza Zsolaf (#25381) üzenetére


Beren
tag

Ha lesz rá módod és esetleg majd megnéznéd, azt megköszönném, addig nézek rá valami appot.

(#25386) Acef válasza DuDieHUN (#25371) üzenetére


Acef
addikt

Igen, azzal kezd.

cc_rider: a facebbok-nál nem sok ártóbbat tehetnél rá.

(#25387) Zsolaf válasza lakkusjj (#25384) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor jól emlékeztem, Kösz.

(#25388) Acef válasza Beren (#25380) üzenetére


Acef
addikt

Adathasználat, bal érintő:

stul87: olvasd el a 21990 hsz/infót, hátha segít megoldani..

[ Szerkesztve ]

(#25389) lakkusjj válasza Zsolaf (#25387) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

igen, most direkt megnéztem

Beren: ha mindenáron külső appot akarsz használni adatforgalom mérésre, akkor a 3g watchdog-ot ajánlom, ingyenes, külön méri a wifi és mobilnetet, előre kalkulál forgalmat használat alapján, és berakható a lehúzható menübe, így kényelmesen bármikor rápillanthatsz a netforgalomra

(#25390) Beren válasza lakkusjj (#25384) üzenetére


Beren
tag

Kösz mindenkinek, rájöttem, hogy én vagyok a hülye... Repülő üzemmódban csak a wi-fi forgalmi adatok jelennek meg, ha kikapcsolom, akkor minden. A menüpontok ugyanúgy - repülőben csak kettő, egyébként öt.

(#25391) Acef válasza Acef (#25388) üzenetére


Acef
addikt

Javítás:

stul87: olvasd el a 21999 hsz/infót, hátha segít megoldani..

(#25392) szil7


szil7
csendes tag

srácok mért nem látja a teló CWM-ből a külső sd-t?:S

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#25393) Acef válasza szil7 (#25392) üzenetére


Acef
addikt

Látnia kellene.
-hibás parancs?
-hibás ext. sd?

(#25394) jani8787


jani8787
tag

valaki nem tudja véletlenül, h hol találom meg a 9070Pre ODIN-nal feltehető "hivatalos" jellybeant? szeretném, ha 100%osan eltűnne a root!? vagy azt h lehet még? a super su ban az unroot nem elég!

(#25395) lehella válasza Simba86 (#25359) üzenetére


lehella
senior tag

azt használom, de az mégsem az eredeti :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#25396) Piloss válasza Apunk (#25368) üzenetére


Piloss
senior tag

Mindkét változat a TeamCanjica munkája, a CM 10 4.1.2 alapu, a CM 10.1 pedig 4.2.2

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#25397) cc_rider válasza Acef (#25386) üzenetére


cc_rider
csendes tag

Felraktam egy Operát tegnap, azon keresztül fogom használni, délután leszedem a FB alkalmazást.

De miért ártó?Eszi az adat forgalmat?

(#25398) kali válasza cc_rider (#25397) üzenetére


kali
legenda

inkább az akkumulátort, ahogy a viber is...

stul87; amennyiben valóban vágnád, úgy nem lenne problémád...
olyanokat írsz le hibának, amik erősen a hozzáértés hiányának irányába mutatnak!

[ Szerkesztve ]

(#25399) takacstomik válasza stul87 (#25372) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Milyen szerencse, hogy a sok okos ember közt akad gondolatolvasó is. Valószínüleg a füles témában nem sima fülesre gondoltál, hanem felvevőgombos headsetre. Azt tudnod kell, hogy a sunyi és a Samsung az eltérő csatlakozószabvánnyal dolgozik. Én 10 perces ráfordított idővel szoktam a sunyi fülest Samsungra átalakítani. Javaslom neked is ezt a megoldást, ez ingyenes.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#25400) cc_rider válasza kali (#25398) üzenetére


cc_rider
csendes tag

Értem, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.