Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) flash- válasza kali (#25745) üzenetére


flash-
veterán

oké de egy 2 mhz es nokia 3210 nél is gyorsabban jön be a tárcsázó mint egy 2magos 1ghz-es mali vassal ellátott telefon.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25752) Xmodule válasza Acef (#25578) üzenetére


Xmodule
őstag

Most a Dalvik cache és a Cache -t külön kell wipeolni nem? Marmint ez a kettö két külön helyen is van amugy. Mert a dalvik az az advancedben van. Vagy a fökepernyön lévö cachet nem kell wipeolni?

Oké köszi a választ. Amugy ezt a CoCore-E-6.8 CWM-et raktam fel. Szoval igy csinaltam.

Alapbol volt a JB amit még pár honapja az Odinnal raktam fel.
Most csinaltam egy factory resetet SD kartya törlessel. Utanna kulsö SD re raktam az update.zip(CWM) és a cocore kernelt zipet. Inditottam a telot sajat e3 recoveryba utanna update.zip-et nyomtam felment a CWM majd a kernelt is felraktam es utanna dalvik es cache-t wipeoltam. Ennyi kell ugye? Kezdhetem a belakást? Nem fog akadozni a telefon?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25753) kali válasza flash- (#25751) üzenetére


kali
legenda

semmi értelme így összehasonlítgatni, hiszen nem azonos tudással bírnak...

(#25754) eastsider válasza Xmodule (#25752) üzenetére


eastsider
nagyúr

wipeold mindegyiket

(#25755) Acef válasza sbeela (#25748) üzenetére


Acef
addikt

:)

(#25756) tavaszi


tavaszi
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van infója erről a MIUI V4 verzióról?
[link]

Az XDA-n van topik MIUI V4-el,de ott még csak BETA 2-nél tartanak, ez azért eléggé furcsa.
[link]

Valaki próbálta már a BETA6-t?
Üdv!

(#25757) Xmodule válasza Xmodule (#25752) üzenetére


Xmodule
őstag

Erre valaki amit kerdeztem? Csak mert barátnöm itt toporzékol, hogy mikor lakhatja már be a telefont...:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25758) Rocky975


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
Ma ismét tulaja lettem egy S Advance telefonnak.Egyszer már volt egy vodás de eladtam.Rájöttem ebben az árban ez a legjobb teló ezért vettem egy új függetlent.
Lenne pár kérdésem ha nem gond. :)
Nyíregyházi telefonboltból rendeltem,2 év samsung garival.A telefonon 4.1.2 van,bekapcsoláskor ruszki nyelv fogadott,Alapsáv verzió I9070XXLPY.Garancia szempontjából ez nem probléma?Letöltött nekem is egy frissítést azt hogyan tudom feltenni?
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25759) kali válasza Rocky975 (#25758) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen jótállási jegyet kaptál hozzá? samsung és magyar nyelvű?
a recovery szerint mi a product code?
mit ír ki erre a kódra; *#1234#

[ Szerkesztve ]

(#25760) Rocky975 válasza kali (#25759) üzenetére


Rocky975
senior tag

Magyar nyelvű,samsung magyarország garancia papír.
PDA I9070XXLPY
PHONE I9070XXLPY
CSC I9070SERLPY
Hogyan van ezen a recovery?

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25761) kali válasza Rocky975 (#25760) üzenetére


kali
legenda

akkor valami nem kerek, mert az a csc nem okés, nem magyar firmware van a telefonon!
recovery; hangerő fel lenyom és úgy is tart + home gomb lenyom és úgy is tart + főkapcsoló lenyom és úgy is tart, amikor bejön a samsung felirat, akkor utóbbit felengeded, és csak a másik kettő marad lenyomva, végül beugrik a recovery, ekkor minden gomb felenged.

[ Szerkesztve ]

(#25762) stul87 válasza karldergroße (#25749) üzenetére


stul87
tag

Nekem 20 féle problémám van a telóval,de legalább a telefonkönyv jó :)...3 mp

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#25763) Rocky975 válasza kali (#25761) üzenetére


Rocky975
senior tag

Bejött a recovery,hol találom ezt a kódot?
Minden papír magyar a dobozban,imei szám is passzol

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25764) kali válasza Rocky975 (#25763) üzenetére


kali
legenda

sárgávak kiírja a funkciók alatt a csc kódot, xeh lenne a magyar független, de a firmware alapján másra tippelek!

(#25765) valenc


valenc
tag

Sziasztok! Adott egy galaxy s advance készülék amiben látatlanul kéne megtalálnom hogy hol van a hívásazonosító(Tehát hogy a számom ne legyen rejtett hanem látható ha hívok valakit)Mivel nem az enyém a telefon, és nincs is nálam ezért kérdezném hogy ez a menüpont hol található?op. rendszer gyári 4.1.2.Segítségeteket előre is köszönöm :R

(#25766) Rocky975 válasza kali (#25764) üzenetére


Rocky975
senior tag

SER a CSC kód.
:O

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25767) kali válasza Rocky975 (#25766) üzenetére


kali
legenda

akkor az nem magyar firmware verzió, és nem magyar product code!
ezzel csak az a probléma, hogy akár a szerviz is beleköthet, ha garanciális probléma adódna!
nem sokból tart odin által felhúzni a több állományból álló, megfelelő firmware verziót a re-partition kipipálással, product code módosítás...stb, de ne a vevő gányoljon már vele, mert a boltba esetlegesen kintről behozzák, és magyar nyelvű jótállási jegyet mellékelve, adott állapotban eladják... :( :(((
lehet tudni, hogy hol vetted? jöhet privátban is, ha itt nem akarod leírni!

(#25768) Rocky975 válasza kali (#25767) üzenetére


Rocky975
senior tag

De akkor hogyan lett magyar garancia papírja?
Írom privátban.

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#25769) a510 válasza valenc (#25765) üzenetére


a510
aktív tag

Alkalmazások között kell a Telefon-t indítani, fent a menüben billentyűzetre váltani, majd bal alsó érintős menügomb, ott van a Hívás beállítás (kis fogaskerékkel). Ebben a menüben: További beállítások / Hívóazonosító. Három opció közül kell választani: Hálózati alapértelmezés/Szám elrejtése/Szám megjelenítése.

(lehet, hogy a hívásbeállításokat máshonnan is el lehet érni, beállításokban én nem láttam)

(#25770) keke69


keke69
őstag

ERRE akinek van lehetőse legyen szives válaszoljon!Köszönöm!
Magyar oldalon semmi Angol fordítás egyes alá!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25771) a510 válasza keke69 (#25770) üzenetére


a510
aktív tag

XDA-n azt írják, hogy ez Samsung-féle felhős apphoz tartozik (mint a GoogleDrive), és root kell, hogy uninstallni tudd. Nem tudom ez segít-e.

(#25772) kali válasza keke69 (#25770) üzenetére


kali
legenda

nem is kell eltávolítani, a samsung tárhoz kell, a samsung fiók része.
biztonsági mentés, annak visszaállítása, szinkronizálás...stb.

[ Szerkesztve ]

(#25773) keke69


keke69
őstag

Köszönöm a válaszokat!Csak gyanús volt hogy nem engedi magát törölni és mint ha többet lenne ébren a telefon.nem állítom ez miatt van!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25774) Valken


Valken
tag

Párszor raktam már fel rendszert Odinnal, de most először csinálta, hogy bootloop fogadott, miután befejeződött a művelet.
Egy factory reset megoldotta a gondot, de ilyenkor működik rendesen a rendszer vagy csináljam újra az Odinos telepítést a biztonság kedvéért?

(#25775) demars válasza Gery15 (#25725) üzenetére


demars
addikt

Simàn töröld.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25776) Simba86 válasza karldergroße (#25749) üzenetére


Simba86
senior tag

sztem nyugodtan beszélhetek a többiek nevében is:

rohadtul elegem van a rinyálásodból! :W :W :W

add el azt a szájbaszexuált telefont, vegyél szifont és nyavalyogj ott, hogy nincs flash, nem tudsz egy egyszerű mp3 fájlt beállítani EGYSZERŰEN csengőhangnak, nem tudod rendesen használni a bluetooth-t, sötöbö... :W :W :W :W :Y

vagy ne tegyél semmit, de akkor legalább máshol sírj, és ne vezesd félre azokat, akik hajlandóak 10 percet rászánni, h jó legyen a telefon! a folyamatos idegesítő rinyálásod miatt, aki éppen idetéved, még azt hiszi, h rossz a Galaxy S Advance, pedig életem legjobb telefonja eddig!

nem akartam személyeskedni, de amit az utóbbi hónapokban műveltél, az már túlment minden határon... :W

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#25777) CsuBaKamBra válasza Valken (#25774) üzenetére


CsuBaKamBra
tag

Nem szükséges !

(#25778) palee69


palee69
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Arra szeretnék választ kapni,hogy van-e T-Mobilos készülékekre hivatalos Jelly Bean?
Szeretnék beruházni egyre,érdemes-e?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#25779) a510 válasza palee69 (#25778) üzenetére


a510
aktív tag

Igen van, 4.1.2 XXLQE , hivatalos T-s GB-ről KIES-sel lehet frissíteni.

(#25780) keke69 válasza a510 (#25779) üzenetére


keke69
őstag

Lehet de nem érdemes!Ezt még hozzátenném!!!!!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25781) demars válasza sbeela (#25748) üzenetére


demars
addikt

+1
Nàlam is teszi a dolgàt.
Bàr az akkumulàtornàl van egy google cucc amit nem ismerek... kiss puzzle szerü az ikon. Az mit tesz? Kell az?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25782) palee69 válasza a510 (#25779) üzenetére


palee69
senior tag

GB mint Gingerbread?

[ Szerkesztve ]

(#25783) Morris válasza palee69 (#25782) üzenetére


Morris
veterán

Gingerbread? :U 2.3.6

(#25784) a510 válasza palee69 (#25782) üzenetére


a510
aktív tag

Ginger Bread, 2.3-as android. Mintha írta volna valaki, hogy ő már 4.1.2-vel vette a telefont, de addig ilyen android verzióval lehetett T-nél kapni (talán 2.3.6)

(#25785) palee69 válasza keke69 (#25780) üzenetére


palee69
senior tag

És miért nem érdemes?

(#25786) a510 válasza keke69 (#25780) üzenetére


a510
aktív tag

Igen, igazad van, Odinnal is fel lehet tenni ezt a hivatalos T-s romot, és a gari is megmarad (ha erre gondoltál, és nem arra, hogy van akinek jobban bejön a GB :) )

[ Szerkesztve ]

(#25787) demars válasza palee69 (#25785) üzenetére


demars
addikt

Kiessel törtènö frissítést nem ajánljuk, sokszor problèmàs lesz a telo. Inkáb odin! Olvasd el az 1. Hszt, illetve ott talàlod Carline blogjàban az infot. Nagyon ajànlott elolvasni a 21999. Hszt ott Acef gyüjtötte össze az infokat. Mindegyiket olvasd át többször utàna kèrdezz!
Amugy ez egy jo kis telo, èn csak ajànlani tudom!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25788) afonyaDS


afonyaDS
tag

Sziasztok!

1,5 honapja frissitettem a telefonom JB-re (eloszor kiessel, aztan miutan 2 percenkent lefagyott frissitettek a T-Mobile-ban, aztan miutan tovabbra is lefagyogatott #kali kollega segitsegevel frissitettem odinnal) egy ideig jol mukodott, de az a problemam, hogy meg most is lefagy a telefon kb napi 10 x. nem hasznalok nagyon extra programokat. neha utorrent, vagy Skype. ezeken kivul meg a ZonerAntivirus fut a hatterben. semmi mas. Most kint vagyok amerikaban es baromi fontos lenne hogy tudjam hasznalni a telefonom (normalisan) Valaki tudna segiteni abban hogy kikuszoboljem a problemat? (gondolok itt az allando lefagyogatasra) Esetleg valami jol bevalt rom, vagy valami hasonlo? Ha minden jol megy par napon belul sikerul hozzajutnom egy szamitogephez es remelhetoleg tudnam butykolni..... szoval valakinek valami eletmento otlete? rendkivul halas lennek!

u.i.: Amugy aJB-vel semmi bajom nem lenne, mert rendkivul jol nez ki, es borzasztoan okos. Barcsak "hasznalhato" lenne..... :(

Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

(#25789) palee69 válasza demars (#25787) üzenetére


palee69
senior tag

Köszönöm,olvasom.

(#25790) eastsider válasza afonyaDS (#25788) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem mostanában a chrome akasztja meg... stock böngészővel OK.
a vírusirtót leszedheted nyugodt szívvel. nem sok értelme van SZVSZ...

(#25791) keke69 válasza a510 (#25786) üzenetére


keke69
őstag

Kb 100 emberből 99-nek nem lett jó a KIESel való frissítés az az 1 meg nem vette észere mert közben eladta!
Ha előbb jövök a fórumra akkor én sem szopizok napokat heteket hátha ez vagy az segít.Nem fog segíten semmi csak a szűz rendszer ODIN-al felrakva a 21999-es leírás alapján!
afonyaDS:Neked is javaslom a 21999-et

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25792) palee69


palee69
senior tag

A T-és romot hol tudom letölteni?

(#25793) keke69


keke69
őstag

afonyaDS: Nem ismerem illetve használom azokat a programokat amit írtál,de a helyedben egyesével törölném és ha ilyen sűrűn kifagy akkor kiderül hamar melyik progi okozza ha egyáltalán program miatt fagy!
Én ezektől a vírusírtó programoktól mindig féltem!
palee69

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25794) palee69 válasza keke69 (#25793) üzenetére


palee69
senior tag

Köszönöm :R

(#25795) Acef válasza Xmodule (#25757) üzenetére


Acef
addikt

Így OK.

(#25796) Acef válasza Valken (#25774) üzenetére


Acef
addikt

A CM miatt volt.

(#25797) cavao29


cavao29
csendes tag

sziasztok!

ti szoktátok kézzel üríteni a ramot? odin van linuxra is?

(#25798) kali válasza afonyaDS (#25788) üzenetére


kali
legenda

szia,

akkor valamelyik utólag telepített/frissített alkalmazás akaszt be a rendszernek mostanság, vagy külön - külön eltávolítod a lehetséges hibaforrásokat, vagy teljes gyári visszaállítás, és elkezded visszatelepíteni a használt alkalmazásokat, így látod majd, hogy melyik telepítése/frissítése után jelentkezik a hiba.
a torrentes alkalmazásra is vannak panaszok, hogy elfekteti idővel a rendszert, de sok ilyen hibaforrás is lehet még, nézz végig mindent.

(#25799) karldergroße válasza Simba86 (#25776) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nullaötös xanax segíthet.

(#25800) Gwom válasza karldergroße (#25799) üzenetére


Gwom
tag

Ha nem is ilyen formában kéne mondania, de igaza van. Ebben a kategóriában ez a készülék nagyon is jó. Ha problémád van, add el, vegyél másikat. És ne itt, a fórumon szidalmazd. Mert már tényleg kezd sok lenni. :K

Gwom - Gyermekkorom neve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.