Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) eastsider válasza Apunk (#26197) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez nem csak témázott stock rom?

(#26202) Csabi1984


Csabi1984
addikt

sziasztok emlékeztek rá amikor írtam a furcsa videomegjelenítési hibámat. youtubot elkezdtem nézni szar ugye,de átváltom a gagyi minőségre (nem HQ-ra) ott már nincsenek színes csíkok. De ettől függetlenül a felvétel továbbra is tré ha nagy felbontás, ha kicsi

(#26203) Jason19 válasza eastsider (#26201) üzenetére


Jason19
senior tag

De.

Más: Nem tudja valaki, hogy galaxperia romban hogy lehet megoldani, hogy ne fagyjon ki naponta többször is? Pl. képernyőt lezárom, mikor legközelebb feloldanám nem a feloldóképernyő jön be, hanem az ahol lezártam. (pl. böngészőbe, vagy kezdőképernyőn) Ilyenkor csak akksi ki-be segít emiatt váltottam megint cm-re.

[ Szerkesztve ]

(#26204) orbit76


orbit76
tag

XXLQE volt a masinámon CoCore-E 7.0-val. így is pöpec volt. De az Acef Fmod rommal hasít. Érzésre +30%-ot dobott a sebességen. Ezúton is köszönöm a munkáját. :R

(#26205) FET-MEN válasza orbit76 (#26204) üzenetére


FET-MEN
veterán

Milyen rom? o.O Nem is hallottam még róla

Iphone 7

(#26206) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Szeretnék segítséget kérni, hogy tudom telenyomoros JB-re felrakni ezt a light JB romot, odinal raktam fel a JB! Ha jól értelmezem, akkor LQE-re nem mehet fel egy az egyben az LQB?

Gazember

(#26207) orbit76 válasza FET-MEN (#26205) üzenetére


orbit76
tag

[20057]

[ Szerkesztve ]

(#26208) FET-MEN válasza orbit76 (#26207) üzenetére


FET-MEN
veterán

Köszi szépen :R

Iphone 7

(#26209) Apunk válasza Nerd (#26200) üzenetére


Apunk
tag

Hát csak egy tippem van, hogy esetleg az miatt akadhat nekem a videó amit felvettem. Pedig már megpróbáltam majdnem mindent. Próbáltam az újabb buildeket köztük a mait is. De mindegyikkel akadt a videó lejátszás. A felvett videóknál. Ezért tippeltem, hogy az alapsáv miatt lehet. Most a LightJB-vel faintosan működik.
eastsider:
De az.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2

(#26210) Acef válasza orbit76 (#26204) üzenetére


Acef
addikt

:)

(#26211) vazzz válasza Jason19 (#26203) üzenetére


vazzz
őstag

CM után minden tetű lassú. Most a csoki-féle aliceumbrellacorporation vagy mi romot használom, LQG alappal és cocore 7-el, elfogadható eddig. Kivéve a bootanim, ami szörnyűséges, szokás szerint. Amúgy stock jb, pár s4 skinnel, nincs agyon "umbrellázva", nem tarkabarka stílustalan giccses, mint eddig.
CM fejlesztés amúgy = 0. Ezek egyszerűen semmit nem csinálnak, törölnek egy sort, két nap múlva ugyanazt hozzáadják és már kész is az új nightly... vicc. :U

[ Szerkesztve ]

(#26212) Csabi1984


Csabi1984
addikt

tudtok ajánlani egy olyan videóátvitel programot ami jól is működik? Mediashare feltelepítéskor jól megy de amikor újra elindítom már csak pörög a buffering és nem csinál semmit :(

(#26213) Jason19 válasza vazzz (#26211) üzenetére


Jason19
senior tag

Köszi, amint lesz rá időm meg is lesem :)

Igen, néz(t)em én a githubjukat, és egy nagy vicc. UI hullámzást is egyszer meg tudtak csinálni már majdnem jóra (kivéve játékok) azt is elcseszték és azóta se tudják megcsinálni. Látszik is, hogy csak lutriznak aztán vagy sikerül vagy nem, de igazából ők se tudják mit csinálnak :U Amúgy meg megnézed a többi eszközt novathorral (xperiák, s3 mini, ace 2) ott is folyamatosan haladnak, ezek meg.. kijavították az omx-et, kiadták vele az új nightlyt, hát persze hogy nem megy az omx benne :DDD

Githubjuknál csak a sok xda-s angol nyelvtan bajnok a rosszabb, már bele se merek olvasni hozzászólásokba mert a hajam égnek áll, google fordító köröket ver a legtöbb emberre angol (nem)tudására, meg amikor nem is értenek hozzá és angolul sem tudnak, na az csúcs.. :DDD (csak mert elvileg egy angol fórumról lenne szó, elvileg..)

(#26215) eastsider válasza vazzz (#26211) üzenetére


eastsider
nagyúr

merik ezeket nightlyknak nevezni... CM után fos minden rendszer amúgy itt... (most harshjelly van fenn, de ez se egy bajnok...)

ha minden jól megy lassan lépek gnexre

[ Szerkesztve ]

(#26216) vazzz válasza Jason19 (#26213) üzenetére


vazzz
őstag

Az a baj, hogy nekem defy volt ezelőtt, nálam az az etalon. Ott a quarx gyerek bő 1 hónap alatt a semmiből lezongorázott egy cm7-t zárt bootloader mellett... hozzá képest ezek ipari tanulók. Komolyan mondom, egy rohadt gyors fapados cm7-el is kibékülnék, mert ez már nevetséges... stock jb-n már nem tudnak mit hegeszteni, (egyedül a magukat fejlesztőnek kikiáltó skinbajnokok képzelik ezt), a kernellel lehet még bohóckodni, de a cm lenne az egyetlen út a változás felé, amiből valszeg semmi nem lesz, hacsak nem csapódik hozzájuk egy olyan tag, aki tudja is, hogy mit csinál.

eastsider: megértelek, én is gondolkoztam, hogy váltok, de most nincs hozzá "kedvem" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26217) flash- válasza orbit76 (#26204) üzenetére


flash-
veterán

ez az acef rom csak annyi hogy kivett belőle olyan programokat amiket bárki ki tud pl titanium backuppal?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26218) demars válasza flash- (#26217) üzenetére


demars
addikt

Olyasmi, de sztem ez azèrt is jobb mert ha szüz rendszerre teszed fel nem akadnak az appok nincs töredèkfile stb. Söt sztem mèg lehetne kukàzni belöle ill helyettesìteni pàr appot a playròl. Bàr ezt ùgy mondom h sztem tökèletes ez a rom.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26219) hungar


hungar
tag

Hali!

Az mitől lehet, ha nézek valami videót, youtuben vagy bármilyen honlapon és ha eldöntöm a telefont nagy képernyőre...akkor elkezd szaladni a kép.. :(( Nem mindig csinálja ezt, de most már egyre sűrűbben jelentkezik a jelenség..

Eddig még nem csinált ilyet, a leírtak szerint odinnal lett felrakva a rendszer +cocore 6.8+ root.

(#26220) Balduran válasza hungar (#26219) üzenetére


Balduran
tag

Nekem akkor csinálta, mikor sima mxplayer kodeket raktam fel. A neonnal nem csinálja.

Samsung Galaxy S7 edge

(#26221) Csabi1984 válasza hungar (#26219) üzenetére


Csabi1984
addikt

Hogy érted,hogy szalad a kép?

(#26222) wrox válasza Csabi1984 (#26221) üzenetére


wrox
senior tag

Gondolom mintha tekernéd előre képpel.

(#26223) takacstomik válasza hungar (#26219) üzenetére


takacstomik
csendes tag

Gyári rommal hibatlan.

Mindig buh (z) eráljátok a telefonotokat. Ilyen rom olyan mod. Aztán csodálkoztok ha nem megy meg fagy - Takács Tomi

(#26224) Balduran válasza takacstomik (#26223) üzenetére


Balduran
tag

Ez nem rom kérdése. Nekem is gyári van és csinálta. Feltettem egy (másik) kodekket és megszűnt a probléma.

Samsung Galaxy S7 edge

(#26225) demars válasza Balduran (#26224) üzenetére


demars
addikt

Van külön kodek vagy a lejàtszò taralmazza?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26226) wolf64


wolf64
tag

Tud valaki javasolni nekem egy rádió ÁPK-t ami hangosabb mint a JB-s?mármint kihangosítva gondolom.a régi samu 5230-asom majdnem dupla hangerővel szól. :U

(#26227) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

Valaki meg tudná mondani, hogy jelen pillanatban a JB hol áll? :) Kezdek kicsit ingerült lenni már, mert januárra ígérték... :) T-s vagyok, de nem feltétlen csak a T-s Rom érdekelne.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#26228) demars


demars
addikt

Exdialerröl egy kèrdès: normàlis h nem müködnek a tàrcsàzòba beìrt kòdok? Meg kell nyitnom a gyàri tàrcsàzòt.

McSzaby: màr hònapok òta van hivatalos jb T- re is. 1. Hsz t olvasd el. Illetve 21999. Hsz- t is. Ot van info a megfelelö telepìtèsröl.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26229) Morris válasza McSzaby (#26227) üzenetére


Morris
veterán

Ott várakozik a netkábel másik végén, hogy végre a telefonodra települhessen! :))
Ehhez csak egy jó kies-re vagy odinra (inkább ajánlott) van szükséged!

[ Szerkesztve ]

(#26230) Jason19 válasza McSzaby (#26227) üzenetére


Jason19
senior tag

Ööö.. Te hol voltál az elmult fel evben? Hivatalos jb mar reges reg kijott..

(#26231) McSzaby válasza Jason19 (#26230) üzenetére


McSzaby
őstag

Na, király! Meséljetek! :DDD Miként telepítsek, hogyan, honnan? :D T-s cucc van már hozzá? :D Kies-t kell telepítenem a gépről és már le is húzza? :D (am ez ugye nem az orosz? :) )

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#26232) Acef válasza demars (#26228) üzenetére


Acef
addikt

Exdialer: nálam is csak a gyárival, így OK.

(#26233) demars válasza McSzaby (#26231) üzenetére


demars
addikt

Olvass! !! Ìrtam : 1. Hsz illetve 21999. Hsz ott Acef szèpen leìrt mindent. Komolyan! Csak olvasd el, többször is. Rèszletesen le van ìrva. A linkek elèrèse az 1. Hsz ban ( Carline blogjàban, Sheep leìràsàban )

Acef : köszi

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26234) Stauffenberg válasza McSzaby (#26231) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az első hozzászólás (összefoglaló) szerinted mire van? Egyébként mutatok valamit a korábbi ingerült kifakadásodra, hogy van-e már végre JB:

Rá is kattinthatsz. :)

(#26235) McSzaby válasza Stauffenberg (#26234) üzenetére


McSzaby
őstag

Öcsééém, de jófej. :o Magamtól nem vettem ám észre. :o Annyi volt a lényeg, hogy azért biztosra akartam menni a kérdésekkel, mielőtt egy 60e-s telefont farönkre teszek..

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#26236) Stauffenberg válasza McSzaby (#26235) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egyetlen olyan kérdést sem tettél fel amire ne találnád meg a választ az első hozzászólásban (lenyitható összefoglaló) vagy oldalra pillantva a téma összefoglalóban kiemelve.

(#26237) demars válasza Stauffenberg (#26234) üzenetére


demars
addikt

Ha jòl emlèkszek màr egszer linkeltèl ilyen kèpet valakinek. Mivel szerkeszted? Tetszik a kiemelès ès a nagy homàly...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26238) Stauffenberg válasza demars (#26237) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, néha nem böki ki eléggé az emberek szemét az oldalsó boxban elhelyezett néhány alapvető információ.

Photoshopot használok, de ezt kb bármilyen képszerkesztővel simán lehet, például az ingyenes GIMP is jó.

(#26239) notmiami


notmiami
tag

Ha egy régebbi CM10.1 van rajta, és frissíteni akarom újabb dátumúra, akkor elég csak azt rátenni, wipe data nélkül, gapps nélkül, vagy újra kell azokat is tenni?

(#26240) eastsider válasza notmiami (#26239) üzenetére


eastsider
nagyúr

azthiszem gapps kell, de wipe dalvik/cache elég

(#26241) Balduran válasza demars (#26225) üzenetére


Balduran
tag

Van külön kodek, de az mx playerben alapból is van.

Samsung Galaxy S7 edge

(#26242) cowboy_bebop válasza cowboy_bebop (#26189) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Ötlet esetleg? :)

(#26243) flash- válasza Stauffenberg (#26238) üzenetére


flash-
veterán

ez az oldalsó box szerintem nem is túl észrevehető mind ahogy az egész fórum gyatra elrendezésű,elavult motor,elavult felület,dilettáns megkötések,hwsw-nek már 10 éve jobb fórum motorja volt mint most a ph

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26244) Stauffenberg válasza flash- (#26243) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez még nem indok arra, hogy meg se próbálja megkeresni az információkat. Az oldalsó box pont annyira észrevehető, hogy a legtöbb alapinformációt egy pillanat alatt meg lehet nézni, de ott van az első hozzászólás is, amihez már vissza sem kell lapozni az első oldalra, hanem lenyitható rögtön fentről is.

Remélem nem azt akarod ezzel mondani, hogy akkor ennyi erővel soha senki ne nézze meg az összefoglalót, soha ne olvasson vissza és soha ne használja a keresőt se, elvégre azért vagyunk itt, hogy naponta ezerszer feltett kérdéseket, naponta ezerszer megválaszoljunk.

Szóltam már rá itt olyanra is, aki kérdezett és kettővel az ő hozzászólása előtt volt a válasz, hárommal előtte meg ugyan az a kérdés.

(#26245) demars válasza Stauffenberg (#26244) üzenetére


demars
addikt

Sokan ùgy gondoljàk h a forum egy helpdesk. Kèrdez ès vàlaszt kap. Soszor beleesek ebe a hibàba èn is... pedig sokat olvasok. De ha sos ba kell valami kèrdezek. :-D

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26246) Stauffenberg válasza demars (#26245) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mennyire SOS kérdés ha január óta vár rá? :D

(#26247) Gwom válasza Stauffenberg (#26246) üzenetére


Gwom
tag

Tudod, egyre népszerűbb a write only üzemmód. :K De még csodálkoznak, ha ledorombolják őket. :U

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26248) wrox


wrox
senior tag

Valaki írja már le, hogy kell telepíteni a JB-t.

:D:D:

Csak vicc volt, mielőtt letolnátok. :P

(#26249) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Halihó! Érdeklődni szeretnék, hogy akinek beégett a kijelző, és garanciálisan cserélték annak a króm keretet is kicserélték? :R

Feri

(#26250) eastsider válasza fermacht1994 (#26249) üzenetére


eastsider
nagyúr

írták, hogy nem, de a home gombot igen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.