Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) imibaba válasza #61600768 (#54250) üzenetére


imibaba
csendes tag

Köszönöm szépen. :R

(#54252) Tense válasza migabi24 (#54244) üzenetére


Tense
őstag

Szó szerint szuper lett!

(#54253) Remekelek28 válasza #61600768 (#54250) üzenetére


Remekelek28
őstag

Már tölthető a playről az Igo
Csak nem tudni hová teszi a mappákat. Én szetetnék hozzátenni térképeket.

(#54254) tecsa74


tecsa74
tag

Van arra lehetőség, hogy videófelvétel közben áttudjak úgy kapcsolni előlapi kamerára, hogy a felvétel nem szakad meg?
Vagyis hogy folyamatos felvétel mellett egyszer a hátlapi kamera, majd az előlapi kamera vegyen fel?

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#54255) Tense


Tense
őstag

És ha lejár a 10 nap, mi lesz? :D

(#54256) Petyyyyy válasza Tense (#54255) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Utána fizetni kell az appért, ha addig nem töltötted le.

Úgy fest néha termelem az áramot. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54257) koszegii válasza Remekelek28 (#54253) üzenetére


koszegii
tag

Tehetsz hozzá,de licensz hiánya miatt inaktív lesz. :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#54258) Tense válasza Petyyyyy (#54256) üzenetére


Tense
őstag

Mint egy aggregátor! :D

(#54259) Doggy dog válasza #61600768 (#54250) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#54260) migabi24 válasza Petyyyyy (#54256) üzenetére


migabi24
nagyúr

Utánna nem lesz fent a playen

(#54261) #61600768 válasza Remekelek28 (#54253) üzenetére


#61600768
törölt tag

Onnan töltöttem le és csináltam mentést hátha kell valakinek gondolom jó lesz 10 nap után is.
Android > Obb mappába van az obb fájl abban van a térkép. Szerkezd meg az obb fájlt tegyél bele térképet meg licenszt akkor elvileg jó lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#54262) Remekelek28 válasza #61600768 (#54261) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi,de itt mint látom nincsenek meg a mappák,amibe pl pákós hangot lehetne tenni,illetve nem találom azt a beállitást,ahol be lehetne állitani,hogy mutassa a sebességet,illetve magasságot megtett időt stb. Úgy,hogy a térkép is látszódjon.

(#54263) salgocomp


salgocomp
senior tag

Ezek közül valamelyik 5.0.1-et felrakhatom Odinnal ? Illetve megfelelően fog működni ? Gyári független a készülék. I9500.

(#54264) tecsa74


tecsa74
tag

Nem igazán értem, hogy mit vacakolnak itt 10 nappal? Meg 10 nap után fizetős?
Jó az IGO, sőt szerintem a legjobb, meg köszönjük is szépen, de ha már egyszer elérhetővé teszik, akkor kár visszavonni 10 nap után. Gondolom a térkép, poi frissités sem lesz elérhető.
Ha valaki más készüléket vesz, vagy csinál egy fr-t akkor elvész ha nem volt mentése.
Én személy szerint szívesebben használom az igo primot, tökéletesen működik.
Ettől függetlenül a gesztus szép:)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#54265) #61600768


#61600768
törölt tag

Ha valakit érdekel..
Lara Croft - Relic Run játék, nálunk playen még nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#54266) kali válasza salgocomp (#54263) üzenetére


kali
legenda

igen.

tecsa74; annyira szép gesztus, hogy csak 10 napig letölthető, de aki adott intervallumon belül megteszi, annak utána sem lesz fizetős, frissíteni is lehet majd a későbbiekben is, poi is lesz, részint itt lehet tájékozódni; link

(#54267) inkjet


inkjet
tag

Csak hogy tisztázzuk, az IGO amit elérhetővé tett az NNG az teljesen jogtiszta és hivatalos.
Csak Magyarországon letölthető, és csak tíz napig. Ezért nem találtok benne mappát ahová a térképeket lehet másolni. Ez egy kompromisszum, pont az ingyenesség miatt. Akinek több kell az használjon másikat. Örüljünk neki, hogy egyáltalán kiadták, mert nem a mobil piacra fókuszálnak. "Most viszont egy rövid időre a tizedik születésnap alkalmából április 20-tól április 29-ig egy speciális iGO verzió ingyenesen letölthető a Play Store-ból. Az iGO SzülinApp nevű program egy magyarországi térképadatbázissal rendelkező, jogtiszta iGO, amit kizárólag ebben az időszakban lehet beszerezni. Aki él a lehetőséggel, az természetesen a jövőben megkapja majd a frissítéseket is, ám a promóció után az alkalmazás már nem lesz letölthető."

(#54268) salgocomp válasza kali (#54266) üzenetére


salgocomp
senior tag

Abban még tudnál segíteni, hogy melyiket ? Illetve lesz valami hátrányom a hamarosan megjelenő magyarral szemben ?

[ Szerkesztve ]

(#54269) kali válasza salgocomp (#54268) üzenetére


kali
legenda

magyarországon hivatalosan nem volt/nincs forgalmazva az i9500, így azt passzolom sajnos, az xx firmware verziók elvileg tartalmaznak magyar nyelvet, a készülékeden kellene megnézni a recovery alatt, hogy mi a csc/product code (egy három betűből álló azonosító kód) és az annak megfelelőt leszedni, ha okés a jelenlegi a telefonon.
amennyiben eltérőt húzol fel, úgy maximum az lesz a probléma, hogy változik a telefonodon a csc/product code, de az direktben nem hibalehetőség a működés kapcsán, legfeljebb tudatilag zavarhat valakit.

[ Szerkesztve ]

(#54270) Gergőkee válasza tecsa74 (#54220) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

LTE engedélyezve van? Akkor dobálja el a hálót, amikor átvált róla. Xda-n is volt téma. Az a megoldás, hogy csak gsm/hsdpa módban használod. Vártam, hogy a lollipop megoldja, de nem lett jobb. ( Nekem a tasker pittyen, ha elmegy a térerő, lte módot engedve utazás közben 6x-10x dobta el a hálózatot 1-2 percekre, lte-t tiltva, ugyanazon az úton haladva nincsen gond.)

Persze volt kártyacsere, de semmit sem oldott meg. Aztán szépen lassan kiderült, hogy általános a probléma, csak a legtöbb embernek nem tűnik fel. Összes s4-et használó kollégám telefonja produkálja.

[ Szerkesztve ]

(#54271) salgocomp válasza kali (#54269) üzenetére


salgocomp
senior tag

Hát, igazból ez a telefon Irakból lett behozva, szóval ennek szerintem bárminemű változás csak jót tesz...:D

Az azonosító kód: MID

Ilyen kóddal nem láttam egyet sem, akkor mehet pl a legfrissebb izraeli cucc?

[ Szerkesztve ]

(#54272) lkristóf válasza #61600768 (#54261) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szóval ha majd esetleg gyári visszaállítást csinálok utána majd nem tudom ismét letölteni az alkalmazást? A Flappy Bird is eltűnt a Google play -ről de ha belépek a Play játékokba akkor ott megtalálom és le tudom tölteni bármiféle hack nélkül. Lehet ez az IGO alkalmazás is megmarad az összes letöltött alkalmazások között? [kép1] [kép2]

szerk: Köszi a mentést elraktam! :R

[ Szerkesztve ]

(#54273) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok.
Feltettem az igo-t a nejem telefonjára is és neki be lehetett állítani magyar tts hangot. Letöltött hozzá, a telepítés után, egy 80 megás hangalapot. S5- e van.
Nála a nyelv és bevitelnél van magyar szövegfelolvasó.
Az lenne a kérdésem, hogy megoldható lenne ez i9505-ön is?
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#54274) tecsa74 válasza Gergőkee (#54270) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Igen, már nincs engedélyezve, így jó lett:)

Köszi szépen!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#54275) laszlolczka válasza Trespa (#54240) üzenetére


laszlolczka
őstag

Frissiti DOB5-re.Nordic már a 2-ik nyalókát kapja.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#54276) Valken


Valken
tag

Valakinek lenne egy linkje a THM-s 5.0.1-hez i9505-re? A sammobile nem túl gyors. :(

Nagyon megköszönném. :)

(#54277) Szabcsizz válasza #61600768 (#54250) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Valami nagyon szuper ez az IGO.
Hol találtad meg azt hogy az utcaneveket is mondja?

(#54278) zzola válasza Valken (#54276) üzenetére


zzola
félisten

Esetleg használni a keresőt? Tessék!

(#54279) Valken válasza zzola (#54278) üzenetére


Valken
tag

Elnézést, igazad van, a keresőt nem használtam.

De ez nem az, ez a XEH. TMH-s linket eddig nem láttam a postok között.

(#54280) zzola válasza Valken (#54279) üzenetére


zzola
félisten

Hopp, elnéztem! Sorry! :R

(#54281) borsodika válasza Petyyyyy (#54256) üzenetére


borsodika
őstag

Én vettem másik akksit is mert azt hittem azzal van a baj de az újjal is kb 2 hónap után elkezdte ezt :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#54282) laszlolczka


laszlolczka
őstag

I9506:ha valaki vissza akar menni lolliról-4.4.2 re,simán megteheti knox ugrás nélkül.A lényeg ha Nordic van rajta,akkor Nordic legyen az utód is.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#54283) #61600768 válasza Szabcsizz (#54277) üzenetére


#61600768
törölt tag

Szerintem azért mert nekem fel van téve a vocalizer motor így az igo hangbeállítások közt feldobja:

nuance

[ Szerkesztve ]

(#54284) Petyyyyy válasza borsodika (#54281) üzenetére


Petyyyyy
addikt

4.4 alatt nem csinált ilyesmit. :N Most hagyok időt neki péntekig, aztán meglátjuk mi legyen.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54285) koszegii válasza #61600768 (#54283) üzenetére


koszegii
tag

:C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#54286) salgocomp


salgocomp
senior tag

Na felraktam a Lollipopot, mintha semmi sem történt volna. Ugyan azok a "rusnya" ikonok, szinte minden ugyan az, csak más a színe pár dolognak. Bármi előnyöm fog nekem ebből a Lollipopból származni ? :D

Valahol ki lehet kapcsolni, hogy a lezárt képernyőn ne mutassa az értesítéseket ?

[ Szerkesztve ]

(#54287) K Norbi


K Norbi
addikt

IGO ra térképfrissítéseket majd fogunk kapni?

(#54288) koszegii válasza salgocomp (#54286) üzenetére


koszegii
tag

Nem!!!!Tedd vissza a régit,ha tudod! ;]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#54289) koszegii válasza K Norbi (#54287) üzenetére


koszegii
tag

Igen,várd ki. :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#54290) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Üdv! Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy miért van az, hogy felmásolni feltudtam külső sd-re filmeket usb-n pc-ről a telefonra, le is játssza szépen ahogy kell, viszont törölni már nem tudom az sd-ről, se gépen keresztül, se a telefonon...kicsit túlzásnak érzem hogy mindíg szét kéne szedjem a telefont, és külső sdkártya olvasóval törölgetni, másolgatni... Létezik erre valami megoldás? Vagy csak nálam van valami elállítva a telefonon? 4.4.2 gyári szoftver van rajta.

(#54291) Viktor0610 válasza rb26dett (#54290) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Root kell hozzá és SDfix.
Android 4.4 és felette az SD-kártyán csak a rendszeralkalmazások módosíthatnak alapból, illetve a telepített programok a saját mappájukon belül. :)

Xiaomi 13T

(#54292) rb26dett válasza Viktor0610 (#54291) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Köszi! Hát ez mekkora hülyeség felmásolni felengedi a dolgokat, törölni meg már nem engedi.. vicc és akkor ezért rootolja az ember... :F

(#54293) #61600768 válasza rb26dett (#54290) üzenetére


#61600768
törölt tag

SD kártya data mappába tehetsz/törölhetsz mappákat, fájlokat.

(#54294) VipJoco


VipJoco
tag

Kellene egy gyors help. Ma megtörtént az 5.0.1 frissítés és azóta az óra leállt kiírást kapom minden ébresztés állítás helyett. Volt gyári visszaállítás, de akkor is ez a hiba hiába próbálok bármit nem lehet ébresztőt állítani.

(#54295) Valken válasza VipJoco (#54294) üzenetére


Valken
tag

Ilyen gondom még sosem volt, de ideiglenesen megpróbálhatsz bármilyen ébresztőóra alkalmazást letölteni a google play-ről.

Én a Timely-t használom, amit ajánlani is tudok, a gyárit még sosem próbáltam.

(#54296) VipJoco válasza Valken (#54295) üzenetére


VipJoco
tag

Köszönöm

Amúgy vissza lehet állítani a 4.4.4et gyári független telefonon knox ugrás nélkül? Mintha a régi bevált rendszer megbízhatóbb lenne. Nektek mi a véleményetek?

(#54297) tecsa74


tecsa74
tag

Lehet belgaságot kérdezek de ha le van töltve a kies program, s csatlakoztatom a készülékemet akkor autómatán frissül az új android?
Vagy ha a készülékemen bekapcsolom a frissítést akkor is rámehet?
Mert olvasva a hozzászólásokat nagyon nem szeretném ha frissülne, nekem a kk maximálisan megbízható.:)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#54298) Viktor0610 válasza tecsa74 (#54297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak úgy semmiképp' nem fog frissülni.
Mindenképp' neked kell rányomnod, hogy frissítsen. ;)

Xiaomi 13T

(#54299) K Norbi válasza koszegii (#54289) üzenetére


K Norbi
addikt

Várom ;] [link]

(#54300) tecsa74 válasza Viktor0610 (#54298) üzenetére


tecsa74
tag

Okés, köszönöm:-)
Viszont ha szervizbe kerülne a készülék bármi hiba miatt, akkor gondolom ők rátennék.
Remélem nem kerül rá sor .-)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.