Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) tisvol válasza zzola (#54094) üzenetére


tisvol
aktív tag

Érdekes, a T szokott az utolsó lenni, most meg I9505 esetén a Telenorra kell várni.

Üdv:T.

(#54102) chubby2o6 válasza vwpolopg (#54099) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Azt nem nagyon látod, csak ha szétszeded. A teló alsó részén van az a picike csavarokkal rögzített műanyag, na az alatt van valahol az USB csati mellett.

(#54103) vwpolopg válasza chubby2o6 (#54102) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi. Csak azért paráztam, mert s3-nál látható helyen volt, meg egy kis helyet ezen is látok, azt hittem ott a helye, csak lemaradt. Köszönöm!

(#54104) chubby2o6 válasza vwpolopg (#54103) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szivesen. De ha véletlenül mégsincs benne, szerintem észre fogod venni, ha beázik :)

(#54105) vwpolopg válasza chubby2o6 (#54104) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem emiatt féltem, hanem, hogy esetleg a szervizes beleköt, hogy én szedtem le vagy ilyesmi :)

(#54106) Petyyyyy válasza Mate (#54092) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez volt az, de eddig nem tűnik valami jónak. Túl kevés infot ad. Olyan, mintha a Kies egyszerű változatát is lebutították volna annyira, hogy a papucsállatkák is megértsék. Akku felföltve, úgyhogy most adok az érzésnek. FR, update, FR.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#54107) bjergerking


bjergerking
tag

Most vettem észre, hogy a telóm kb. 20 perc alatt merült 23%-ot, az android rendszer meg felment 13%-ra és 11%-ra (mert kettőt mutat nálam). Újraindítottam a telót de még mindig vészesen merül, töltés után jobb lesz? Ha nem akkor mit csináljak vele?

(#54108) madkiller válasza K Norbi (#54081) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem ez a hívásos dolog lolli alatt is így működik.
Korábban írtatok
GlanceViewMK 1.0.apk-t letiltásáról,
2 napja megtettem, ez helyre hozta nagyjából a lollit sebbességbe üzemidőben, stabilitásban, nem melegszik a kamera körül-(gondolom, mert folyton beakadt, tekerte a procit, ezért jobb az aksi is) , viszont így nincs többek között röpke pillantás, de így már tényleg egész szuperül működik a rendszer.
Akinek nincs root jogosultsága az sajna várhat a kijavitására, amit nem kapkod el a samsung, úgynézem az s4 elhanyagolt modellé vállt....

(#54109) Sokee válasza madkiller (#54108) üzenetére


Sokee
aktív tag

Hogy tiltottad a glanceviewmk-t? Nekem szürke a letiltás, nem tudok rányomni...

(#54110) pleslie82


pleslie82
tag

2 napos összegzés T-mobilos rom és factory reset után: gyors, mint a villám,kivéve az alkalmazásváltót, merül mint az állat,holott semmi nem fut, böngésző,facebook képfeltöltés megfagy, wifi-t eldobja.
Van még mit javítani. KK-n pöpecebb volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#54111) w333


w333
félisten

Srácok bocsi hogy nem olvasok vissza ... Telekom OTA frissítés jött ? :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54112) zzola válasza w333 (#54111) üzenetére


zzola
félisten

Attól függ, melyikre?

(#54113) w333 válasza zzola (#54112) üzenetére


w333
félisten

Jaj bocsi i9506 ! :B

(#54114) Zolar

Hát ez szomorú (telekom jól ráült a frissítésre) de azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54114) zzola válasza w333 (#54113) üzenetére


zzola
félisten

Samfirm-en nincs új rom, gondolom akkor nem!

(#54115) hitchins válasza w333 (#54113) üzenetére


hitchins
őstag

Meg nem de nekem ugy tunik mintha most elkezdtek volna dolgozni mert egy ket T-s ismeros kapott nyalokat az elmult par napban mas keszulekre. Remelem mienkre is erkezik rovidesen.

(#54116) bjergerking válasza bjergerking (#54107) üzenetére


bjergerking
tag

Még a tegnapi problémához kapcsolódóan rájöttem, hogy mi okozza ezt. A wifi folyamatosan eldobja a jelet majd visszakapcsolódik úgy fél percenként, ezzel mit lehet csinálni? Az intelligens hálózatváltás ki van kapcsolva, másik telón működik rendesen, factory reset már volt, azután sem lett jó :S

(#54117) K Norbi válasza bjergerking (#54116) üzenetére


K Norbi
addikt

wifi-speciális-keresés eng. mindig ( pipa ki )
wifi készenléti módban ( Soha.)

wifi speciális beállításaiban kikapcsolni nem csak a keresés engedélyezése mindig, hanem a hálózati értesítés és a passpoint opciókat is.

[ Szerkesztve ]

(#54118) bjergerking válasza K Norbi (#54117) üzenetére


bjergerking
tag

Reseteltem a routert is, most egy ideje nem csatlakozott fel/le, egyébként minden mellől ki van szedve a pipa, meglátjuk, hogy produkálja-e még a jelenséget. Mindenesetre köszi.

(#54119) #61600768 válasza HaZse (#54082) üzenetére


#61600768
törölt tag

Fél napig xarakodtam vele de nem jártam sikerrel. Amikor a téma menüre kattintottam leállt a touchwiz. Pedig mindent úgy csináltam ahogy le van írva. Valaki itt a fórumon próbálta rajtam kívűl de ugyanígy járt.

(#54120) bb.bocs válasza bjergerking (#54116) üzenetére


bb.bocs
őstag

nekem is van ilyen problémám, decsak ha kevés a jelerősség.de elég zavaró mert kk alatt ez pl gond nélkül ment :P

(#54121) bjergerking válasza bb.bocs (#54120) üzenetére


bjergerking
tag

Hát nálam a wifi közel van és folyton maxos jelerősség van, szóval ez sem lehet probléma.. :U

(#54122) madkiller válasza Sokee (#54109) üzenetére


madkiller
őstag

Root jogosultság kell hozzá...
Az én szokásaimmal a teló alig tudta a 3 órás kijelzőidőt most simán 4 felett hoz.

[ Szerkesztve ]

(#54123) fPApi


fPApi
őstag

Akinek független a telefonja megnézné, hogy mennyi a mobile operator kódja (én innen szedtem le)?

(#54124) szucsinka válasza fPApi (#54123) üzenetére


szucsinka
őstag

21670

(#54125) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Éjszaka majdnem falhoz csaptam ezt a vackot.

Este lemerült, és visszakapcsolás után elfelejtettem újra notification accesst adni a Taskernek (a korábban említett glanceviewmk bug), így nem tudta átállítani az esti profilt.

Persze, hogy éjszaka jött levél és minden egyéb, 3x is felébresztett a csipogás....

(#54126) fPApi válasza szucsinka (#54124) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi (nekem is ennyi)!

(#54127) m.mate


m.mate
csendes tag

Sziasztok! Odinnal flasheltem vodás magyar lollit a gyári független német I9505-ös S4emre. Ha recovery modeból indítok factory data resetet, visszaáll a KitKat, illetve ha később szeretném, lesz lehetőségem OTA frissítésre?

Galaxy S4 GT-I9505

(#54128) glaci válasza m.mate (#54127) üzenetére


glaci
őstag

Ha Lolli van rajta, az már nem fog többet visszaállni KitKet -re.

(#54125) Gergőkee:
Ezért szeretem én a 4.3 -at és a Blokkolási üzemmódot. Nem tiltok mást vele, csak az értesítéseket.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54129) Gergőkee válasza glaci (#54128) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Na ja, de a lolli alatt ez is bőven módosult... Nekem a Tasker nélkülözhetetlen.

(#54130) glaci válasza Gergőkee (#54129) üzenetére


glaci
őstag

Én is nagyon szeretem a Taskert. Bár mostanában már igyekszem "tehermentesíteni" és amit tudok egyszerűsítek ill. megoldom gyári programokkal, mert ahogy egyre több mindent csináltattam vele úgy elkezdte nagyon fogyasztani az erőforrásokat.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54131) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Az S4-emet apám örökölte tőlem és feltettem neki a cm12-őt. A probléma az hogy a ha beszélünk akkor szaggatott a hang, mintha netes hívás lenne és gyenge a net. Ha leteszi és újrahív akkor megszűnik. A SIM most lett cserélve mert S2-ről váltott és abban még nagy kártya volt. Találkozott valaki ilyen hibával?

(#54132) #61600768 válasza mgTerminator (#54131) üzenetére


#61600768
törölt tag

CM 12 egy béta bugos xar (már elnézést) amit minden nap frissítgetnek mert tele hibával.

Gergőkee: AutomateIt Pro appot próbáltad már Tasker helyett? Ha jól tudom hasonló program.

[ Szerkesztve ]

(#54133) mgTerminator válasza #61600768 (#54132) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én nem találkoztam hibával és a válaszodban nem találtam megoldást a problémára :)

(#54134) Herczi válasza mgTerminator (#54133) üzenetére


Herczi
senior tag

Pedig sztem leírta hogy egy bug miatt szaggat valószínűleg a hang, megoldás lecseréled a cm-et. Legalább is én ezt olvastam ki a hszéből.

(#54135) mgTerminator válasza Herczi (#54134) üzenetére


mgTerminator
veterán

Aha, szerintem meg a TW a szar :)

(#54136) Herczi válasza mgTerminator (#54135) üzenetére


Herczi
senior tag

Én meg nem szeretem a pacalt, de nem tudom, hogy jönnek ezek ide. :D

(#54137) w333 válasza Herczi (#54136) üzenetére


w333
félisten

:DDD ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54138) #61600768 válasza mgTerminator (#54135) üzenetére


#61600768
törölt tag

Cyanogenmod honlapján is írva van hogy cm12 nem stabil.

(#54139) mgTerminator válasza #61600768 (#54138) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ne nézzetek hülyének jó? Én már akkor is cm-et használtam amikor azt se tudtátok hogy mi az az android... Évek óta cm-et használok, érdekes módon nálam nem "bughalmaz". OnePlus-on is tökéletes!
Esetleg valaki hozzá tud szólni valami érdemlegeset is a témához?

(#54140) mgTerminator válasza Herczi (#54136) üzenetére


mgTerminator
veterán

Úgy hogy szarozni mindent lehet és nagyon egyszerű, nem igényel semmilyen különösebb tudást :)

(#54141) Trespa


Trespa
tag

Biztonság ide ,vagy oda . Lehet rosszul látom a dolgot ,de hülyeségnek tartom ,azt ,hogy Android 5.0.1. felrakása után nem tudod vissza állítani a rendszert. :(((
Most az én S4-em Android - 4.3 Jelly Bean volt rajt első bekapcsoláskor ,majd aztán kérte a KitKat frissítést .
Most Android 5.0.1. van rajt . ( angol ) :U
Szerintem elvárható lenne ,hogy F.R. után megint Android - 4.3 Jelly Bean lenne alapból ,azért is mert ,ha KitKat vagy esetleg Loli nem lenne szimpi nem jönne be magánszemélyeknek ,akkor vissza lehetne állítani 4.3-ra . :O
Most bemutatnak egy új rendszer megnézed a videót stb,vagy elmész a Media Markt-ba nyomkodni új rendszerű telefont ott úgy se tudod eldönteni milyen is ,milyen hibákkal kell együtt élned stb. :F :W
Ebből a szempontból elég kötött sőt korlátozva a telefonod és együtt kell élned ilyen szarságokkal . :(
Már bánom hogy 4.3 után frissítettem . A telefonom másból se áll ,csak "névjegyzék leállt" "camera nincs " bugok Android 5.0.1 alatt és csináltam én már mindent sok mindent kipróbáltam és ugyan az.
Legalább KitKat alatt nem volt ilyen sose. :K :U

Más: T-mobile kapja össze magát 9505-re kinyomják a frissitést 9506-ot meg váratják :F :Y Aláírom idő meg minden,de max fél nap vagy egy nap lenne. Á persze nem .. :W :W

[ Szerkesztve ]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#54142) Laci4 válasza chubby2o6 (#54102) üzenetére


Laci4
senior tag

Én még ugyan nem szedtem szét, de itt ripityára szedték ;)

Az usb alatti részen nem, de a felső részen, az alaplap környékén a keretre ragasztva látszik.. ;)

Mondjuk ez részletkérdés, belül van ez a lényeg.
Illetve érdekes a linkelt oldal gondoltam, ezért is megéri írni :U

szerk: amúgy nekem holland származású független a telefon, néhány napja nekem is megjött az OTA frissítés..
De azt hiszem, én egyelőre maradok 4.4.2-őn.. :B

[ Szerkesztve ]

(#54143) #61600768 válasza mgTerminator (#54139) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nálad nem bughalmaz csak szarakodik a hívás. Akkor az biztosan cm fjúcsör. :DDD
Onepluson bugmentes az azt jelenti s4re kiadott hivatalosan nem stabil is bugmentes?

[ Szerkesztve ]

(#54144) mgTerminator válasza #61600768 (#54143) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hagyjuk, ha értenél hozzá akkor tudnád hogy egy telefon nem csak "ROM-ból" áll :)

(#54145) K Norbi


K Norbi
addikt

mgTerminator 1 éve nem láttalak erre.. :D

(#54146) #61600768 válasza mgTerminator (#54144) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ne futtasd már magad.
Itt leírsz egy hibát cm alatt itt meg leírod hogy nincs benne hiba. :D
Ha annyira értesz hozzá miért nem nézed meg hogy stok alatt is hibázik e. Ha nem akkor megint csak ott tartunk hogy béta cm nem xar csak kaka.

[ Szerkesztve ]

(#54147) brownus válasza mgTerminator (#54144) üzenetére


brownus
veterán

Gondolom xda-n is kerdezted. Ha nem, tedd meg, ott tuti kapsz segitseget

(#54148) Keem1 válasza mgTerminator (#54144) üzenetére


Keem1
addikt

Egy átlagfelhasználónak (édesapád) szerintem nem igazán van szükséges a cm-es extrákra, én inkább egy stabil gyári romot tennék a helyedben. Ez nem alsó-közép teló, amin csak a cm romok mennek akadásmentesen. ;)

De amúgy tényleg... ne abból indulj ki, hogy te évek óta cm-et használsz, hanem azt, hogy faterod csak használná és kb. letojja, hogy ilyen-olyan overclocking és tsai vannak egy cm romban.

[ Szerkesztve ]

(#54149) mgTerminator válasza K Norbi (#54145) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem is jöttem volna, csak gondoltam hátha kapok választ, de inkább nem mondom mit tapasztaltam :D

(#54150) fPApi


fPApi
őstag

5.0.1-re van már megbízható root?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.