Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) csorbajeno válasza kbela365 (#5043) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ütemezett újraindítás nincs bekapcsolva?

(#5052) MikeWazowski válasza nVIPER (#5050) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jaja szerintem is elég csajos,köszönöm.

Ám android12-vel nektek muxik a smartthings? Tv-m fel van véve mégse tudom vezérelni a telefonnal, pedig android 11-en nem volt gond vele.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5053) attila.86 válasza MikeWazowski (#5052) üzenetére


attila.86
tag

Működik 12-esen is, bár ha jól emlékszem, törölni, majd újra felvenni kellett a tv-t

(#5054) kbela365 válasza csorbajeno (#5051) üzenetére


kbela365
tag

Nincs. Én is erre gyanakodtam, de nincs.

(#5055) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Jön egy új kamera alkalmazás:
Samsung Expert RAW

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#5056) Burt1793 válasza Seraph 16 (#5055) üzenetére


Burt1793
veterán

Google Camerát kéne hivatalosan kiadni... RAW-ban most is lehet fotózni, de fene se fogja mindet utómunkázni.

(#5057) Karcub


Karcub
senior tag

Helló! hogyan tudjátok törölni a nem kívánt alkalmazásokat root meg egyéb ilyen beavatkozások nélkül? gondolok itt rendszeralkalmazásokra vagy alapból előre telepítettek közül.

(#5058) ShadowX válasza Karcub (#5057) üzenetére


ShadowX
őstag

[link]

ADB App Control.

(#5059) Karcub válasza ShadowX (#5058) üzenetére


Karcub
senior tag

köszii, esetleg egy lista is található hogy mit szabad és mit nem?

(#5060) ronda válasza Multi13 (#5032) üzenetére


ronda
aktív tag

Én most csak 1 sim-el használom (voda). Tegnap kísérletképpen átkapcsoltam az 5G/LTE...-t LTE/3G...-re. VoLTE maradt bekapcsolva. Azóta jó. (kopp-kopp).

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#5061) MikeWazowski válasza attila.86 (#5053) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én azt nem értem hogy
Felveszem a tv-t de nem tudom vezérelni. Csak azt írja hogy bekapcsolva és és ha ramegyek at tudom nevezni...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5062) ssscsaba


ssscsaba
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék így android 12 telepítés előtt, hogy mi a nyerő módszer a factory reset utáni adat visszaállításra? Milyen adatok amik nem visszaállíthatóak? Vagy hogy működk ez, tudtok esetleg valami cikket vagy videót küldeni?

Köszi előre is :)

(#5063) csorbajeno válasza ssscsaba (#5062) üzenetére


csorbajeno
veterán

FR előtt csinalj egy biztonsági mentést a Samsung cloudba, a fotókat, fontos fájlokat, dokumentumokat mentsd le egy pendrivera vagy PC-re, névjegyeket szinkronizáld a Google-lel. Ezekből mindent vissza tudsz állítani, kivéve az alkalmazások beállításait.

(#5064) sgeza válasza ssscsaba (#5062) üzenetére


sgeza
veterán

Én a Google mentést is javaslom bekapcsolni, az a legtöbb alkalmazás beállításait menti!
Valamint ha meg akarod tartani a fájlok dátumát (ez a videóknál érdekes, mert ott nem olvas metadatát, így a másolás időrendje szerint kerül megjelenítésre a galériában), akkor érdemes azokat a SmartSwitch-csel menteni (pc-re, mert ahhoz csak onedrive felhőmentés van). De ettől még csinálj belső tárhely mentést, ha tárolsz olyan formátumú fájlokat, amiket nem ment a SmartSwitch (mert nem mindent ment, csak képek, videók, hangok, dokumentumok - vagyis amiket ő annak gondol a kiterjesztés alapján).

[ Szerkesztve ]

(#5065) gusthy válasza Burt1793 (#5056) üzenetére


gusthy
veterán

A Google kamerával az a baj, hogy az egyes telefonok különböző számosságú optikáit elég macerás használni vele, legalábbis az átlag felhasználónak.

(#5066) nVIPER válasza gusthy (#5065) üzenetére


nVIPER
senior tag

Fent a legújabb update. Egyelőre nem látok nagy változást. Mondhatni semmit. A térerő kérdését még tesztelem...

(#5067) smokin válasza Multi13 (#5032) üzenetére


smokin
tag

Nálam ugyan így kezdődött, külföld, roaming.Azóta full szar, csak a flight mód ad rá megoldást.
A telekommal többször is beszéltem és átvizsgáltuk a hálózati beállításokat a samuval szint úgy.
Arra jutottak a samunál, hogy vigyem be szervizbe, így le is adtam pénteken, most várom a fejleményeket.

i'm too old for this shit

(#5068) gyczib


gyczib
csendes tag

Sziasztok!
Gyors kérdésem lenne. s21 -n android 12 alatt működik az Andoid auto valakinek?
Azaz működnie kellene?
Most vettem egy sima S21-et és rögtön frissítettem andoid 12-re. Az Android autom nem működik.
A korábbi samsung S9-em működött, ugyamazzal a kábellel és másik kábellel is próbáltam.
Most még megvárom a decemberi frissítést és lehet egy factoryx resetet is csinálok, ha azt mondjátok, hogy műkdönie kellene.
Köszönöm

(#5069) kutga válasza gyczib (#5068) üzenetére


kutga
nagyúr

Próbáld meg az autó fejegységét is reseteleni. Egyébként nyilván mennie kellene, de az AA már csak ilyen. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5070) sazo válasza gyczib (#5068) üzenetére


sazo
tag

Szia,

S21 + Toyota Corolla 2020 tökéletesen működik. Próbáld másik kábellel, érzékeny rá.

Üdv,

Z

(#5071) gyczib válasza sazo (#5070) üzenetére


gyczib
csendes tag

Köszönöm, ez segítség. Akkor tovább próbálkozom.
Az interneten rákeresve sok panaszokodást találtam az android 12-re, de megnyugdtató, hogy az andoid auto alapból ezen a telón tud működni.

(#5072) sgeza válasza gyczib (#5068) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem hibátlanul működik.

(#5073) Burt1793 válasza gyczib (#5071) üzenetére


Burt1793
veterán

Sajnos gyári kábel kell, autókban meg csak 2-3 éve van type C, így kell venni egy olyan USB A - C adatkábelt, amit szeret a telefon... nekem s7en még nem volt gyári android auto, a mókolt apk-val volt gond, ezen tök sima a működése, a vezetéknélküli verzió is jól ment bérautóval.

(#5074) PACSA75 válasza gyczib (#5068) üzenetére


PACSA75
őstag

Nálam is hibátlanul működik (Android 12 vs Ford Focus 2018 vs occó kínai kábel).

[ Szerkesztve ]

(#5075) gyczib válasza PACSA75 (#5074) üzenetére


gyczib
csendes tag

Köszönöm , mindenkinek. Végre működik az s21-emen az android auto. Kia ceed 2019.
Nehéz szülés volt. Volt factory reset és fejegység reset és minden, de nem ment.
Mindíg az volt, hogy rádugom a kábelt, akkor az auto visszabeszél, hogy a telefonnal való kapcsolattal gond van, nézd meg a telefont. Közben az andoid auto elindult és jogot kér továbbmegyünk, de egy ponton túl leáll, mert nem tud kapcsolódni, és itt ragadtunk. újra próbálkozik/Mégsem.

De most sikerült. Addig mentem vissza és előre az android auto beállításánál, kihuztam- bedugtam, hogy valahogy továbblendült. Magam sem értem hogy. Lehet egy engedély kellett valahogy.

Két napnyi szenvedésnek és gyomorgöcsnek végre. Hurrá.
Köszönöm mégegyszer.

(#5076) artid válasza Ricardo (#5030) üzenetére


artid
aktív tag

Igen, az kellene. Tudsz ajánlani valamit?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5077) artid válasza h_benjamin (#5033) üzenetére


artid
aktív tag

Milyen beállítással fotózol makróban? Sima "kamerával"?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5078) artid


artid
aktív tag

Új frissítés...
[kép]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5079) sgeza válasza gyczib (#5075) üzenetére


sgeza
veterán

Miért nem adtad meg előre az alkalmazásnak az engedélyeket? Akkor lehet, hogy egyből ment volna. Csak feltételezés persze.

(#5080) PACSA75 válasza sgeza (#5079) üzenetére


PACSA75
őstag

Azt írta, hogy "az andoid auto elindult és jogot kér továbbmegyünk, de egy ponton túl leáll".
Szintén feltételezem, hogy a továbbmegyünk azt jelenti, hogy megadta az engedélyt.
Na de kár ezen lovagolni, napokig kínlódott, te meg kérdőre vonod? ;)
A lényeg, hogy megoldódott.

(#5081) h_benjamin válasza artid (#5077) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Sima alap annyi hogy be van kapcsolva a fokúszjavító.
De ügye el néztem melyik forumon vagyok az enyém s21u.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#5082) sgeza válasza PACSA75 (#5080) üzenetére


sgeza
veterán

Csak azért, hogy ha más is belefut ilyenbe, legyen rá megoldás! :K

(#5083) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Sziasztok!

Elgondolkodtam a HTC U11 lecserélésén és a méret miatt esélyes az S21.
Ahogy olvasom a külföldi és itteni tapasztalatokat, a kamera és az üzemidő talán a legmegosztóbb.
Az üzemidő mennyire jó vagy rossz? Az android 12 javított rajta?
Köszi előre is!

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5084) artid válasza h_benjamin (#5081) üzenetére


artid
aktív tag

Ok, köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5085) artid válasza MadMancs (#4823) üzenetére


artid
aktív tag

Az új SW megoldotta. :)

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5086) artid válasza artid (#4796) üzenetére


artid
aktív tag

Mindkét probélmát (Ikonméretezés, Tokkal való híváskijelzés) megoldotta az új SW. Gondolom a karaktermérettel függött össze a Tok-problémám...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5087) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Derült égből Android 12!
Jó a rendszer, de... Ott a de. Eleinte voltak érintéses anomáliák, értem ez alatt, hogy pl. nem reagál néha egy-egy érintésre (olykor ismételt érintésre sem). Nem nagyon múlott el, majd ma volt a legdurvább,semmire nem reagált a teló, csak az alkalmazásváltóra, meg a kikapcs menüre. Újraindítottam, azóta jónak tűnik, de ez azért para.
Mintha a hívás is sokkal szarabb lenne a frissítés óta. Ahol dolgozom amúgy sem olyan acélos a térerő (autózok, pár faluban edge és semmi a térerő kb.), de amikor 4G-t ír a teló, akkor jó a hívás minősége mindig. Vagyis hát frissítésig így volt. Most már nem, állandóan panaszkodik a hívott fél, hogy nem hall. Itthon is házon belül, ami durva, mert NEM HALL frankón (nem szaggat csak). Ilyenkor felcsapok egy Messengert (ha 4G-t ír), és ott tökéletes minden, a hívást meg feldughatom a valagamba kb.
Ezt leszámítva ok a dolog. Lehet kéne egy factory reset-et tolnom, bár azon felül, hogy lusta vagyok, nagyon időm sincs mostanság ennyi meló mellett.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#5088) csorbajeno válasza kiskeni (#5087) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hálózati problémákra sokan és sokfelé, világszerte panaszkodnak A12 óta és ahol kijött már az első frissítés az A12-re, azok azt írták, hogy javították a hálózati problémákat. Remélem, hogy itt is ez lesz és te is újra elégedett leszel :D

(#5089) #30662400 válasza artid (#5078) üzenetére


#30662400
törölt tag

Ez milyen régiókódra jött?

(#5090) csorbajeno válasza #30662400 (#5089) üzenetére


csorbajeno
veterán

A CSCS kód alapján osztrák régiós.

(#5092) jotzo01 válasza MrPetya19 (#5083) üzenetére


jotzo01
tag

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, U11 után S21+ lesz a következő. Remélem, nem bánom meg. Sajnos, karácsonyig várnom kell még a kipróbälással. Nem is igazán akartam még váltani, de az ajándék Bud2 hatásos volt.:)

(#5093) denes04

Sziasztok!
Hamarosan kezembe foghatom, :D S21+ készüléket néztem ki.

Van bármi jó tanácsotok a telefonhoz? Vagy vannak ismert gyengeségei?

Esetleg milyen tokot/fóliát ajánlotok rá?

Illetve még egy nekem nagyon fontos dolog, ki milyen hívásrögzítőt használ, ami megbízható?

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#5094) Jose1000 válasza denes04 (#5093) üzenetére


Jose1000
csendes tag

10 órás sot -ok vannak nálam,hibát nem tapasztalok,imádom:DD

(#5095) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

XEH-re jott egy 300 mbos update.

(#5096) slice14 válasza LoGeN90 (#5095) üzenetére


slice14
veterán

Az lesz amit artid kolléga linkelt feljebb. Csak neki azért jött hamarabb, mert osztrák csc-s a készüléke.
Én is ma reggel kaptam meg.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5097) artid válasza slice14 (#5096) üzenetére


artid
aktív tag

Igen, osztrák, de elvileg mindenhova jött...
[sammobile]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#5098) slice14 válasza artid (#5097) üzenetére


slice14
veterán

Gondolom míg kiszórják OTA-n mindenkinek, az 1-2 hét.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#5099) Burt1793 válasza LoGeN90 (#5095) üzenetére


Burt1793
veterán

Valami gond lehetett, mert még ez is novemberi patch, mint a droid 12 és az előző 11-es is.

(#5100) thomas92 válasza denes04 (#5093) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem addig maradjon rajta a gyári fólia, amíg lehet. Nyilván az csak a karcoktól véd, de normális minőségű és jól rá van rakva.

Én nem tapasztalok problémákat az S21+-on, A12 után kellett neki egy gyári beállítás, de azóta megint szuperál.

Én a gyári tokok mellett ajánlom a Rhinoshieldet, Forever Bioiot is.

1. A gyárik közül a sima átlátszó szilikon tok meglepően jó, honapok óta megvan és egyáltalán nem sárgul.
2. A kvadrat se rossz, de azért az koszolódós.
3. A színes szilikon nekem hosszú távon kényelmetlen valamiért, de teljesen lapos lesz a készülék háta, nem fog billegni a készülék asztalra téve.
4. A barna bőr nagyon elegáns, de azt tudni kell, hogy mivel bőr, egy idő után ugye "érik" az anyag, változik majd a színe.
5. A protective clear tok sem rossz, annak egészen kellemes az oldalsó barázdák miatt.
6. A view cover tök jó minőségű, viszont nem szeretem a flipes tokokat, csak azért van, mert az alzában 890 Ft volt.
😄
7. Forever Bioio igazából egy szilikon tok jellegű dolog, környezetbarát anyagból, de ez a zöldes, ami nekem van elég jó színű és nem olyan vastag, mint a gyári színes szilikon.
8. Rhinoshield jó strapa tok, kellemes a tapintása, ettől viszont elég vaskos is lesz a teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.