Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) Anulu79 válasza apaszka (#35350) üzenetére


Anulu79
addikt

Honnan rendelted?

(#35352) blu79 válasza Anulu79 (#35351) üzenetére


blu79
addikt

Ali... ;]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#35353) apaszka válasza blu79 (#35352) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem is. Már rég volt. De onnan jobban szerettem mint az ebay-ről. Igaz van ott is 160 rendelésem. De most a wish a nyerő....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35354) Anulu79


Anulu79
addikt

Azért ez nem semmi!

(#35355) apaszka válasza Anulu79 (#35354) üzenetére


apaszka
veterán

Miért?

Mutass nálunk kapható Note szériát újabbat? :C :(

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35356) b.bela1 válasza apaszka (#35355) üzenetére


b.bela1
őstag

Még notesz5-nek is jót tett a dolog. Egy büdös petákkal sem olcsóbb mint tavasszal. :))
Befagytak az árak.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#35357) Anulu79 válasza apaszka (#35355) üzenetére


Anulu79
addikt

Korábban volt róla szó, hogy van egy gsm bolt ahol Samsung garanciával árulnak Note4-et 30-40.000 Ft-al olcsóbban.

(#35358) apaszka válasza Anulu79 (#35357) üzenetére


apaszka
veterán

Én pl jóval olcsóbban vettem a rendes garis telómat! Volt Nokia ,és Samu is!
Csak jó hely kell hozzá!
Ahol adnak AFA-s számlát ott él igen,ott van garancia!

Én vettem Fehérváron a tacskóban levő GSMben rendes garis Note 3 at! Ők már elébe mennek a vacak garanciázásnak! Gondolom tanultak?

De korrektek,és nem első telót vettem ott!

Többször lett javítva az otthonunkban az a t teló ,de nem volt gond !
Tehát Afa -s számlát kell kérni!

Ha az nincs,akkor csak GSM gari van,vagy nincs gyakorlatilag! Az semmit sem ér,így ára a telónak 2/3 a alapból!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35359) CB


CB
senior tag

Ez a "vegyünk olcsóbban, és lehetőleg garanciális telefont" csak akkor tud működni, ha rogyásig árulják még a típust. Most, hogy gyakorlatilag mindenhol elfogyott, így nehéz lesz.
Szerintem kis országunk utolsó új note edge telefonját én vettem meg, persze sufni garival. De mit csináljak, ha ez tetszett? Persze ennyiért már sokkal gyorsabb felső kategóriás telefonokat lehetett volna kapni, de ott nincs toll, meg infra, meg cserélhető akku.
Szóval, hogy a note7-et visszagyűjtötték, még gyárthattak volna néhány note4-et a note8-ig.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#35360) Anulu79


Anulu79
addikt

A Playen megadta valaki a rendes kártya számát? Azért kérdezem mert szeretném ha 1-2 appom rendesen lenne meg. Csak kicsit fosok megadni a rendes kártyám számát. Holnap készíttetek egy másik számlát amit ilyen internetes vásárlásokra akarok majd használni.

(#35361) b.bela1 válasza Anulu79 (#35360) üzenetére


b.bela1
őstag

Miért nem veszed szolgáltatóra. Nincs kockázat. Hónap végén számlával rendezed. Mindent így veszek.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#35362) Anulu79 válasza b.bela1 (#35361) üzenetére


Anulu79
addikt

Telekomos vagyok és a Play nem engedi így valamiért. Már próbáltam párszor.

(#35363) Nodika88


Nodika88
tag

Sziasztok! Valakinek van esetleg felesleges Note 4 minosegi tokja, ne tartsa magaban! Erdekelne mindenkeppen! Most csereltek a kijelzot kerettel egyutt es szeretnem megovni! :)

Samsug S22 Ultra

(#35364) Zsolto válasza Anulu79 (#35360) üzenetére


Zsolto
őstag

Nyugodtan add meg, nem lesz semmi baj. Évek óta használom a Playt, és fizetek kártyával más ismert webes eladóknál is.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#35365) apaszka válasza Anulu79 (#35360) üzenetére


apaszka
veterán

Persze nyugodtan add meg! Én is már régóta veszek appot így, ki megérdemli fejlesztő azt támogatom ezáltal!
Kis ízelítő belőlük.. :B
!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35366) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok! Szerintetek kap 7-es frissítést ez a telefon?

(#35367) apaszka válasza mobiltom (#35366) üzenetére


apaszka
veterán

Felejtsd el szerintem.
Samsung soha nem volt korrekt ilyenben!

De főzelékben igen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35368) dancsuri


dancsuri
veterán

a vállalkozó szelleműeknek egy kis Nugat "F"
Emotion_N_beta_30_r1
majd utána Gapps

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35369) dancsuri válasza dancsuri (#35368) üzenetére


dancsuri
veterán

bővebb leírás a 7.1.1-hez

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35370) papp54


papp54
aktív tag

N910C-hez note 7 port rom amiben működik az ujjlenyomatolvasó tudd valaki?

Poco F3

(#35371) dancsuri válasza papp54 (#35370) üzenetére


dancsuri
veterán

nagy valószínűséggel egyikben sem működik, de szerintem nem is létkérdés

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35372) apaszka válasza dancsuri (#35369) üzenetére


apaszka
veterán

Ez szinte tökéletest ígér?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35373) papp54 válasza dancsuri (#35371) üzenetére


papp54
aktív tag

Értem akkor köszi http://forum.xda-developers.com/note-4/help/note-7-port-finger-print-workaround-t3441298][link] ezen a linken találtam azért valami.

Poco F3

(#35374) dancsuri válasza papp54 (#35373) üzenetére


dancsuri
veterán

ez egy utólagos megoldás rá, eléggé macerás, de kivitelezhető

régebben már linkeltem ide, és volt is aki megcsinálta, talán "apaszka"

(#35372) apaszka
Hát igen, de én óckodok a CM és az AOKP romoktól

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35375) papp54 válasza dancsuri (#35374) üzenetére


papp54
aktív tag

Akkor ezt most hagyom és esetleg stock alapu custom rom közül melyiket ajánlanád?

Poco F3

(#35376) dancsuri válasza papp54 (#35375) üzenetére


dancsuri
veterán

"C"-be nem vagyok jártas de ez egy jó csapat

ha esetleg nem találnál rá a letöltő linkre itt van egy

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#35377) papp54 válasza dancsuri (#35376) üzenetére


papp54
aktív tag

Köszi ez nem is rossz.

Poco F3

(#35378) Anulu79 válasza apaszka (#35365) üzenetére


Anulu79
addikt

"Probléma" megoldva. :) Sikerült az előfizetésemet megterhelve pénzt tölteni a kártyámra. Így a feltöltött egyenlegről már tudtam vásárolni appokat. :DDD

(#35379) Anulu79


Anulu79
addikt

Régóta szemeztem már a Nova launcherrel mert sokan dícsérik sok helyen. Az évek alatt kicsit rá is untam a TW-re mert nem sok minden változik rajta. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha belövöm a Nova-t akkor a TE nem fog menni a háttérben? A másik kérdésem, hogy ha leszedem a Nova-t akkor minden beállítás vissza áll a TW-en (widgetek, háttér meg egyebek) ahogy most van?

(#35380) SzalaiÁdám95 válasza dancsuri (#35376) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Nekem is ez van fent.
Ditto N5-os csak a AOD nem mukodik rajta minden mas igen. Megvagyok vele elegedve!.

(#35381) r0by válasza papp54 (#35375) üzenetére


r0by
addikt

Én az eRobotot használom, ezzel megy jól a gear2 is (nálam legalábbis ez szempont).

(#35382) apaszka válasza Anulu79 (#35379) üzenetére


apaszka
veterán

Így van mint mondod!
A gyári nem fut a háttérben csak amelyiket használod!

Ha az alapértelmezettkénti launchert átállítod akkor is láttatod, hogy minden megmarad!

Régen az SS launchert használtam. Az egy besz@rás micsoda frankó!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35383) Anulu79 válasza apaszka (#35382) üzenetére


Anulu79
addikt

Este ránézek aztán akkor kipróbálom ezt a Nova-t. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

(#35384) apaszka válasza Anulu79 (#35383) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Ezt gyors csináltam vele demonstrálni! Minden pedál, óta,minden gomb működik, és funkciója van!

Persze finomítani kell még! A szemüvegem is beeb van a szobában.....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35385) Anulu79 válasza apaszka (#35384) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Ez jól néz ki!

(#35386) zho-lee válasza Anulu79 (#35385) üzenetére


zho-lee
addikt

Akármit próbálok, egyik launcher sem tud annyit, mint a Nova.
Talán az SS launcher volt még ilyen, amit apaszka említett :K
Csak abba nem volt már időm bele merülni annyira.

A Novának egy alternatíváját találtam a SO Launcher-t, nagyon hasonló hozzá, szinte tudja ugyanazt.
Illetve most látom, már sokkal frissebb verzió, akkor passz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#35387) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
most vettem egyet, note 3 után nekem nagyon sok minden nem tetszik :(

tudtok ajánlani olyan launchert vagy témát, bármit, hogy fekete alapon fehér legyen a menük színe? nappal is zavaró, éjszaka meg egyenesen kisüti a szemem a fehér háttér. még nem láttam telefont - beleértve a 10 ezer Ft-os tescos kínait is - amin így lett volna megoldva... :F :F

itt sajnos a bal gomb hívja elő a futó alkalmazásokat/előzményeket, eddig a középső hosszan nyomva tartása. ott valami google baromság van most, azt szerencsére sikerült letiltani már. arra van megoldás, hogy a futó alkalmazások listája ne így jelenjen meg? (mint a 80-as évek pörgetős névjegykártyái, sajnos csak az alkalmazások neve látszik, ami az égvilágon semmit nem mond. korábbi verziónál egy kis kép jelent meg a képernyőről, ráadásul egymás alatt, lehetett görgetni, úgy azonnal felismeri az ember, hogy mit keres. most sajnos használhatatlan, csak elfoglalja az addig nagyon hasznos helyi menük helyét (korábban az volt a bal alsó gomb)

elméletileg vissza lehet rá tenni az 5-ös androidot, azt nem ismerem. abban is ilyen sok "hasznos fejlesztés" van, vagy az jobban hajaz a régi Jelly Bean-ra? erről van valakinek tapasztalata? (Sajnos a Kitkat már nem tehető vissza :( )

úgy néz ki jobban meg kell becsülni a megszokott, bevált dolgokat, mer a "fejlődés" megállíthatatlan... :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35388) Wolfskin


Wolfskin
őstag

van arra tapasztalat, vissza lehet tenni a 4-es androidot (Kitakat) a 6.01 után?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35389) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sajnos lejárt az időkorlát (15 perc), a hozzászólás már nem módosítható! :W

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35390) Wolfskin


Wolfskin
őstag

akkor folytatom itt...
úgy látom, a Kitkat lenne a megoldás az összes kérdésemre. egy csomó weboldal foglalkozik vele, hogyan lehet downgradelni.
van erre valakinek tapasztalata? kivel lehetne megcsináltatni? hogyan viszonyul ez a garanciához...?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35391) blu79 válasza Wolfskin (#35390) üzenetére


blu79
addikt

Szia, én úgy tudom... nem nagyon lehet downgrade-elni..

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#35392) Wolfskin válasza blu79 (#35391) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem s ezt mondta valaki, viszont egy csomó weboldal foglalkozik vele, teljes leírással:
[link]
[link]
[link]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35393) watchfun


watchfun
tag

Üdv! Android 6.0.1 alatt erre a hihetetlen sebességű merülésre nincs orvosság? Az (új, eredeti) akku 90% feletti az AccuBattery szerint, se fb, se messenger, 1db időjáráswidget, wifi, bt bekapcsolva, push szinkronizálás bekapcsolva és 2.5 óra körüli kijelzőidőket produkál 8-10 óra készenlét mellett... Ehhez egy mobil konnektor kellene.

(#35394) apaszka válasza Wolfskin (#35387) üzenetére


apaszka
veterán

Még itthon van a Nota3 am! A Kis feleségem nyúzza régóta! Az aksi ideje szégyen! Már mint nekem! Még az eredeti is lazán bír neki 1,5 napot! Kijelző ideje 7-8 óra....

A Note 4 jobb szerintem,de ebben nem vagyok biztos! Kamerában jobb ,de a szolgáltatások,elérhetőségek hozzá nem!
A Note 3 szerinetm egy nagyon franó készülék! MÉG MA IS!
Szóval kitartást! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35395) MaCS_70 válasza Wolfskin (#35387) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezek nagyon gyorsan megszokható különbségek. Eleinte nekem is voltak fenntartásaim, de nagyon hamar rájöttem, hogy sokkal jobb ez az újabb rendszerben, és ma már az sokkal kényelmetlenebb, ha pl. a Home-gombot kell hosszan nyomnom az alkalmazásváltáshoz, és nem elég az erre szolgáló gomb érintése.

Szubjektív vélemény: Ne akarj emiatt egy sokkal elavultabb rendszert ráerőltetni!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#35396) Wolfskin válasza apaszka (#35394) üzenetére


Wolfskin
őstag

A note 4 fényképezőben jobb de másban szerintem nem igazán. mindenben egy kicsivel több, sok jelentőségét nem látom.
amikor összeszedtem pro és kontra az érveket, a jobb fényképezőgép és a nagyobb fényerő, nagyobb hangerő szólt mellette. nem gondoltam, hogy szoftveresen ennyivel szarabb :( :W
úgyhogy nagyon bízom benne, hogy lehet még kitkatot tenni rá
itt a különbségek (mobilarena, notebookcheck adatai alapján):
piros a pro, kék a kontra, ezek az eltérések szolgáltatásban, a hardveres eltérések evidensek, a többi adatot kitöröltem, hogy ráférjen egy képernyőre

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35397) MaCS_70 válasza Wolfskin (#35396) üzenetére


MaCS_70
félisten

Miért lenne már szoftveresen szarabb????

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#35398) grabber válasza MaCS_70 (#35397) üzenetére


grabber
addikt

Ezt minek mondanád akkor?


(#35399) Wolfskin válasza MaCS_70 (#35395) üzenetére


Wolfskin
őstag

az ember nagyon sokféle körülményhez képes alkalmazkodni, ha nincs választási lehetősége. én viszont nem szeretném megszokni, mert valahányszor este sötétben használni szeretném, és kisüti a szemem, utána pedig hosszú percekig tart míg újra látok valamit, mindig feldühítem magam az emberi ostobaság végtelenségén, ehhez pedig nem szeretnék alkalmazkodni. eddig minden telefonomon meg tudtam oldani a sötét hátteret, vagy nem tartottam meg. ezzel is így lesz.

a nyitott alkalmazások gomb helyét meg lehet szokni, de a helyi menük nagyon hiányoznak, és a nyitott alkalmazások listája ebben a formáben teljesen használhatatlan. az ikon és a kicsi képernyőkép együtt egy szemvillanás alatt beazonosítja az adott appot, a neve leírva leginkább nem mond semmit. te szeretnél megszokni egy olyan órát, amire ha ránézel ezt látod, így kiírva: "Háromnegyed tizenegy lesz öt perc múlva" el kel olvasnod, értelmezned, míg ha a 2 mutatóra nézel abban a pillanatban tudod.

amúgy már a note 3-nál rászoktam, hogy minden frissítés letiltok, és ha közben volt 1-1 új telefonom, a legelőször letöltött legrégebbi verziót tettem fel mindenből. néha kipróbáltam egy-egy frissebbet, de 10-ből 10-szer rá kellett jönnöm, hogy csak szarabb lett, úgyhogy ment vissza a megszokott, jól működő, régi :)
az "elavult" so zu sagen. :D
egyszer legyen jó és maradjon úgy örökre. vagy ameddig lehet. én ezt vallom.
és itt is így lesz, vagy nem tartom meg

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#35400) apaszka válasza Wolfskin (#35399) üzenetére


apaszka
veterán

Note4 jó!
Ha megszokod és jó ROM ot használsz , nagyon meg leszel elégedve!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.