Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18745) nagyito88 válasza schawo (#18692) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nah azért a samu sem hülye. A gorilla nincs repedve, nincs ütés nyom a telón, és nincs felnyitás nyoma sem a készüléken, ráadásul előlehet azt adni, hogy ez mi? Csak úgy magától megreped a panel? Szerintem nem lesz gond vele. Amoled panel ugy repedhet meg, ha törik a gorilla, vagy felnyitás után, esetleg amikor választod le az üvegröl az amoled panelt. Magától ha nem hibás a termék akkor nem repedhet. A fentebb említett okok mind ugye külső behatás, és szerelés oka. Nem simán rendeltetés zseű használat. Azért megnézném ki vág ilyet az arcodba, egy sérülésmentes telón, hogy eh bakker tuti belenyultál, és úgy reped. Mivel gyári állapotra helyezted a készüléket szoftver terén, így véleményem szerint abba se tudnak belekötni.

Legrosszabb esetben független bevizsgálás, és egy hosszú hajcihő után cserélik ahogyan te is mondtad.

Tudom miről beszélek, válaszottam le már amoled panelt gorilla glassról, xt910 esetében, és eléggé masszív az is. Ezért tudom mondani, hogy tuti feszült, vagy hibás volt a darab azért adta meg magát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.