Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) WolfManus válasza Snoop27 (#1450) üzenetére


WolfManus
csendes tag

Beállítások, SIM kártya-kezelő, Hanghívás, Mindig rákérdez/SIM1/SIM2

(#1452) Snoop27 válasza WolfManus (#1451) üzenetére


Snoop27
őstag

Meg is van, koszi.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1453) b.bela1


b.bela1
őstag

SGX-re, PG1 frissítés.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1454) b.bela1


b.bela1
őstag

Bocs! XSG. Így ismerős lesz.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1455) zack válasza b.bela1 (#1454) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam még semmi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1456) b.bela1 válasza zack (#1455) üzenetére


b.bela1
őstag

Konkrétan nálam sem. Samu apdértől töltöm lefelé. 9 órája tették közzé. Sammobile még nem is tudja.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1457) Luser2000 válasza zack (#1455) üzenetére


Luser2000
addikt

Smart Switch jelzi simán.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1458) b.bela1


b.bela1
őstag

Note 5...
Még odinozni is lusta lettem. Letöltöm az új romot, azt' frissítek otán. Megy ez így is, mint az állat!

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1459) b.bela1


b.bela1
őstag

http://hasznaltandroid.hu/news/toplista-ezek-a-vilag-legkedveltebb-mobiljai

!!!!

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1460) A guru válasza b.bela1 (#1459) üzenetére


A guru
addikt

Az a durva hogy pl. az edge+-al szemben 1 kontinens hátrányban van és így is ez a legnépszerűbb...le a kalappal.

(#1461) b.bela1 válasza A guru (#1460) üzenetére


b.bela1
őstag

Pedig ebben a sorban már szerepel az S7 is...

Ja! Jó. Mi tudjuk. :))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1462) Snoop27 válasza b.bela1 (#1461) üzenetére


Snoop27
őstag

Valoban remek "kis" telefon, jo erzes, hogy jatek kozben nem forrosodik ugy fel, mint a G4, az neha mar sutotte a kezemet.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1463) Luser2000 válasza b.bela1 (#1459) üzenetére


Luser2000
addikt

De mi az adatok forrása? Hányan és miről baszkurálják a Antutut?
És mi az hogy népszerű? Eladási listák szerint? Vevői elégedettség szerint?
Vagy a fordítás vacak, vagy a forráscikk a béna. De legalább beszélgetünk a témáról.
Azt ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy a Note5 valóban a legnépszerűbb?
Nézzetek szét az utcán.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1464) b.bela1 válasza Luser2000 (#1463) üzenetére


b.bela1
őstag

Melyik utcán? :)
Nálunk aztán nézheted.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1465) A guru válasza Luser2000 (#1463) üzenetére


A guru
addikt

Ne az EU-ból indulj ki itt nem forgalmazzák vagyis bele sem számít a statisztikába (szerintem)

(#1466) zack válasza Luser2000 (#1463) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolom az, ahol forgalmazzák őket, hiszen ott lehet reprezentatív a felmérés. :U
Nem itthoni a felmérés, mert itthon alig van Note5. Én még speciel senkinél sem láttam, pedig tárgyalásokra járok, sok helyen megfordulok. Csak mindenki nézi az enyémet, és azt mondja, "húúú milyen szép".

Egy amerikai felmérés volt már aminek az Antutuhoz semmi köze, ahol az eladási lista élén a Note5 szerepelt, és ezzel a legnépszerűbb lett Amerikában.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1467) b.bela1 válasza zack (#1466) üzenetére


b.bela1
őstag

Ámeriká messze van!
Itt csak notesz4-ig látnak...

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1468) Luser2000 válasza zack (#1466) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem ez adatok nélkül nem mond semmit.
De gyakorlatilag azt próbáljátok igazolni / alátámasztani, hogy ez a Samsung sikermodelje, ami nem csak cégen belül, de a piacon is lever mindenkit?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1469) b.bela1 válasza Luser2000 (#1468) üzenetére


b.bela1
őstag

Neked milyen telód van?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1470) Luser2000 válasza b.bela1 (#1469) üzenetére


Luser2000
addikt

Note5

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1471) b.bela1 válasza Luser2000 (#1470) üzenetére


b.bela1
őstag

He-he! Akkor sok pénzt költessz olyanra, ami szerinted közel sem a legjobb. Miért nem azt veszed, ami meglátásod szerint valóban a legjobb?
Te nekem "x-akta" vagy.
Jó trollkodást kívánok!
:))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1472) Luser2000 válasza b.bela1 (#1471) üzenetére


Luser2000
addikt

Kedves Béla!

Olyanokat nyilatkoztatsz ki, amit én nem mondtam. Ezek után még trollkodásra is buzdítasz. Ha neked ettől jobb lesz a napod, akkor mit bánom én.

Csak legalább azzal legyél tisztában, hogy én mindössze azt kérdőjeleztem meg - adatok, vagy értelmes forrás megjelölés hiányában -, hogy a Note5 lenne a világ legnépszerűbb mobilja.
Olyanról én nem beszéltem, hogy a Note5 jó vagy nem jó.
Az az x akta lehet a fejedben van.

Szép napot!

Balázs

---
Ui.: Novemberben vettem a Note5 készüléket és egy LG V10 kitérő után március/április óta újra azt használok. Pont azért, mert jó.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1473) b.bela1


b.bela1
őstag

Full Star Wars!
Megy a témázás csak kicsit kutakodni kell.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1474) A guru válasza b.bela1 (#1473) üzenetére


A guru
addikt

Hát nemtudom...én ezeket gagyinak érzem egy ilyen szintű telefonhoz.

(#1475) b.bela1 válasza A guru (#1474) üzenetére


b.bela1
őstag

Gagyi, nem gagyi próbálgatom. Vannak egyszerűbbek is. Theme store unalmas. Talán kettőt találtam ami tetszett, material témák.
Lehet, hogy igazad van, de számomra nem a megszokott formáját hozza a kijelző.

Ti mit használtok?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1476) A guru válasza b.bela1 (#1475) üzenetére


A guru
addikt

Én általában maradni szoktam a gyárinál de ha megunom akkor Material dark. Próbálgattam sok félét de egyszerűen idegesített hogy nem átlátható mint ahogy a te star wars témád sem. Mindegyik ikon ugyan úgy néz ki (most a színvilágra és a formára gondolok). De nem megszokott az tény.

Esetleg ha tudtok mondani jó témát akkor ne legyetek szégyenlősek ;)

[ Szerkesztve ]

(#1477) Snoop27 válasza A guru (#1476) üzenetére


Snoop27
őstag

En se talalom meg az "igazit",a legtobb szamomra is giccsesnek hat, az xda forumon neztem korul, s ott egy srac keszit eleg jokat (van ingyenes es fizeteses is), eladios a neve, esetleg nezz itt is korul. Nem szivesen adnek ki ra penzt, de van jo par ami tetszene.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1478) b.bela1 válasza Snoop27 (#1477) üzenetére


b.bela1
őstag

Nála az ingyenes elég fogyókúrás. Csak pár dolog változik. Ezért fizetni meg én sem nagyon akarok. Tudom, nem szép dolog.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1479) A guru válasza Snoop27 (#1477) üzenetére


A guru
addikt

Valami olyan kéne ahol az ikonok nagyjából maradnak a gyáriak csak sötétebb lenne a beállítások menü, az értesítési függöny, billentyűzet. Nem nagy igény ennek ellenére egy ilyen téma sincs.

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=com.set.Simple_Black_2.common&SITE_CODE=hu
Na mondjuk ez egészen bejön (bocsi a linkért telóról vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#1480) b.bela1 válasza A guru (#1479) üzenetére


b.bela1
őstag

Van. Gyári ikonok, sötét háttérrel. Theme Store.
Megnézem a nevét.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1481) b.bela1 válasza A guru (#1479) üzenetére


b.bela1
őstag

Van még ilyesmi. Hátteret lehet még sötétebbet. Ennél minden sötét, ami a gyárin fehér.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1482) A guru válasza b.bela1 (#1481) üzenetére


A guru
addikt

Király lenne csak az az értesítési függöny...miért nem lehet fehér ami ott kék...

(#1483) Depression


Depression
veterán

Az új romot nehogy felrakjátok. Nekem gajra vágta az egész telefont. nem tudok még egy telefonszámot sem elmenteni, a fényképezőgépet hibával el sem tudom indítani. Ha elindul, az elkészült képeket nem menti el.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1484) Luser2000 válasza Depression (#1483) üzenetére


Luser2000
addikt

Ott valami más lehet a bibi.
Nálam az ég adta egy világon semmi baj nincs az "új" rommal.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1485) zack válasza Luser2000 (#1484) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam sincs baja. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1486) b.bela1 válasza Depression (#1483) üzenetére


b.bela1
őstag

Nálam is megy hiba nélkül.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1487) Snoop27 válasza b.bela1 (#1486) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem sincs semmi gondom vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1488) zack válasza Depression (#1483) üzenetére


zack
nagyúr

Csinálj egy gyári beállítások visszaállítását. Szerintem összeakadhattak a rendszerfájlok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1489) Snoop27 válasza zack (#1488) üzenetére


Snoop27
őstag

Meg meg sem koszontem neked, hogy biztattal a note 5 megvasarlasara, valoban sokkal jobb, mint a G4, pedig eddig nagy LG fan voltam. A note-on minden jatek szepen fut, nem akad, nem fagy, es csak ritkan melegszik, szoval remek kis keszulek. Koszi meg1x :R
Spiegen szilikon tokot vettem ra, ami nagyon jol vedi.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1490) zack válasza Snoop27 (#1489) üzenetére


zack
nagyúr

Örülök, hogy bejött. ;)
Az ilyen ajánlások mindig kétesélyesek, hiszen szubjektív véleményeken alapulnak.
De akkor nálad bejött, és ez a lényeg. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1491) Snoop27 válasza zack (#1490) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez igaz, viszont sok telefon volt mar a kezed alatt, s van osszehasonlitasi alapod, konnyen meg tudod allapitani ha egy telefon megeri-e vagy sem az arat. S foleg szoktal jatszani is, s megtapasztaltad, hogy a note 5 vagy a G4 futtatja-e szebben a jatekokat. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1492) zack válasza Snoop27 (#1491) üzenetére


zack
nagyúr

G4 hardvere azért jóval gyengébb, amit nem a mindennapos használatban veszel leginkább észre, mert a szoftver profi módon van optimalizálva, hanem az erőforrás igényesebb alkalmazásokban, játékokban.
S808-nak azért 1-1 komolyabb játékkal meggyűlt a baja, és keményen melegedett.
Volt játékoptimalizáló beállítás, ami javított a helyzeten, de ilyenkor visszavette a felbontást, és jóval csúnyább lett a minőség. A Note5 meg ugye mindent fullon visz, és maximális felbontásban. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1493) allein


allein
addikt

Sziasztok. I6s plusról váltanék Note 5 készülékre, korábban elég sokáig használtam a Note 3-at. Van bármi különbség a dual sim és a sima között, hardware szempontból. Ha jól tudom több típus is van: N9200, N9208, N920C. Tudja valaki mi a különbség? Hol érdemes vásárolni? Minden segítség és tanács jól jön, köszönöm előre is :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1494) zack válasza allein (#1493) üzenetére


zack
nagyúr

Ha nem létszükséglet, én az N920-at venném, és a dual SIM-es verziót nem erőltetném.
N920 van többségében a topikban, és nincs gondunk vele.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1495) allein válasza zack (#1494) üzenetére


allein
addikt

Köszi szépen. Mi a gond a dualsimes típusokkal?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1496) zack válasza allein (#1495) üzenetére


zack
nagyúr

Nem mondtam, hogy gond van velük, de abból még kevesebb van az országban. Ha romolgatni akarsz majd egy idő után, a support is karcsúbb lesz hozzá, az elterjedt verziókhoz képest.
Ha valami nem úgy működik ami dual SIM specifikus, itt is csak 1-2 ember fog tudni érdemben válaszolni, mert mindenkinek N920 van.
Persze ha nélkülözhetetlen a 2 SIM-es verzió, akkor vedd azt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1497) allein válasza zack (#1496) üzenetére


allein
addikt

Nem nélkülözhetetlen, bár két sim kártyám van. Az egyiket csak akkor használom amennyiben hazautazom ami nem gyakran történik :N Ezért gondolkodtam a dual sim változaton, szóval jól jönne de nem életfontosságú. Ami nekem személy szerint nem szimpatikus ezeken az új készülékeken az, hogy alulra került a jack csatlakozás, nem tudom miért jó ez :U Jóvall kényelmesebb volt a Note 3-on, hogy felül volt. Jól tudom, hogy a Note 5 nem képes a memória bővítésre?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1498) zack válasza allein (#1497) üzenetére


zack
nagyúr

Note5 nem bővíthető, viszont jóval gyorsabb így, hogy zárt, és csak belső flash memória van.
32GB bőven elég, ha nem rakod tele 30db játékkal és filmekkel. Én melóra használom, zenék tárolására bőven elég. Ha több kell, akkor meg ott a 64GB.
Én ezért, amit írsz biztos nem vennék dual SIM verziót. Erre kell egy másodlagos telefon, és ennyi.
Dual SIM azoknak célszerűbb, akik a privát + céges kártyát használják napi szinten, és nem akarnak 2db telefont cipelni magukkal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1499) A guru válasza allein (#1497) üzenetére


A guru
addikt

Igen sajnos nem bővíthető. Az alul lévő jacket meg valaki szereti valaki nem. Én sem értem mondjuk hogy mostanában miért kizárólag alulra rakják. Ez is olyan dolog amit le kell nyelni...

(#1500) allein válasza zack (#1498) üzenetére


allein
addikt

Teljesen igazad van, nincs szükség a dual simre. Nem filmezem és nem játszom telefonról( erre jó a házimozi és a konzol :DD ) ezért nem fogok videókat és játékokat elmenteni. Valahogy a 64 GB típus jobban hangzik, nem baj ha van tárhely. Mostani készülékem is 64 GB tárhellyek rendelkezik, Deezer ami több helyet foglal de van szabad hely bőven. Jól tudom, hogy erre a készülékre hivatalosan itthon nincs garancia?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.