Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) tomcruise válasza Snoop27 (#1550) üzenetére


tomcruise
tag

Igen, a BPG6 más régiókódos telefonhoz készült, de felrakhatod, ha SM-N920C-s a telód, nem lesz vele gond.
Nem fogja ugrasztani a KNOX számlálódat, csak nem fog jelezni, ha OTA frissítés érhető el rá, bár most sem jelzett. :)

(#1552) Snoop27 válasza tomcruise (#1551) üzenetére


Snoop27
őstag

Ertem, az bekavarhat, hogy dual simes a telo? Vagy nincs koze hozza?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1553) tomcruise válasza Snoop27 (#1552) üzenetére


tomcruise
tag

Ezt nem tudom Neked megmondani, mert dual sim-esnél nincs tapasztalatom.
Sorry!

(#1554) Snoop27 válasza tomcruise (#1553) üzenetére


Snoop27
őstag

Ertem, nem gond. Nagyon koszi a segitseget :R

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1555) Snoop27


Snoop27
őstag

Erdekes, hogy sokszor nem tudom elsore lehuzni az ertesitesi savot, felig lejon es visszaugrik, s olyankor kb. 8.jara sikerul csak, hiaba probalom lassabban vagy gyorsabban. Ez akkor szokott tortenni mikor a hatterben jatek fut.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1556) A guru válasza Snoop27 (#1555) üzenetére


A guru
addikt

Valószínű egy apró bug a TW-ben.

(#1557) tomcruise válasza Snoop27 (#1555) üzenetére


tomcruise
tag

Ezt romcsere után csinálja vagy előtte is jellemző volt?
Annyit érdemes lenne megtenned, hogy kikapcsolt telefonnál megnyomod a bekapcs+home+hengerő fel gombot és törlöd a dalvik chache-t.
:)

[ Szerkesztve ]

(#1558) Snoop27 válasza tomcruise (#1557) üzenetére


Snoop27
őstag

Meg fogom probalni, koszi. Nem csereltem meg romot rajta, nem tudom melyik rom lenne jo a dual simes telomhoz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1559) tomcruise válasza Snoop27 (#1558) üzenetére


tomcruise
tag

Először szerintem tedd fel azt, amelyiket a Phone Info felhoz.

(#1560) Snoop27 válasza tomcruise (#1559) üzenetére


Snoop27
őstag

Ugy lesz, koszi, csak talaljak egy letoltesi linket ahonnan nem 3-4 ora kell amig lejon.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1561) tomcruise válasza Snoop27 (#1560) üzenetére


tomcruise
tag

1549-es hozzászólásban a megoldás! ;)

(#1562) zack


zack
nagyúr

Jött frissítés. 40MB. :) Gondolom security update a nagy része.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1563) b.bela1 válasza zack (#1562) üzenetére


b.bela1
őstag

Kedd körül jött ki, nagy durranást nem vettem észre azóta. Mondjuk kicsit sem.
Megy ez mint a golyó! Odinozni is lusta lettem.
Otán lejön, azt' minden rendben. :))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1564) zack válasza b.bela1 (#1563) üzenetére


zack
nagyúr

Majd megnézem azért, hogy Note7-et mennyiért kapnék. Birizgálja a fantáziám.
Persze csak ázsiai 6GB fog érdekelni.
De nem kapkodok, nincs miért. Ez az írisz szkenner is tök jó, csak természetes fényben nem használható.
Még akkora ugrásnak sem érzem, mint ami 4 -> 5 között volt. Azt nem érzem fejlesztésnek, hogy nem lehet fordítva bedugni a cerkát. Napi 10x biztos használom, és még 1x sem akartam fordítva visszadugni. Ha elkúrnak valamit, és helyrehozzák, az nem fejlesztés, csak egy tervezési hibának a kijavítása.
Ettől függetlenül megvárom, amíg kiadják, meg tudom nézni milyen kézben, és meg is tudom tapicskolni.
Az elején biztos nem ugrok fejest a Note 7-be, mert az 5 ára drasztikusan már nem fog változni, ellenben a 7 ára Q1-re simán lesz a Part Nero-ban 160-170 környéke.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1565) A guru válasza zack (#1564) üzenetére


A guru
addikt

Nem érdemes váltani szerintem egyik tavalyi Samu csúcsmodellről sem egyszerűen nem éri meg a felárat az a pár elhanyagolható extra.

(#1566) szerzol


szerzol
senior tag

Sziasztok!

Nem láttam még élőben Note 5-öt, a kijelző teljesen sima, vagy a szélein ívelt egy picit, mint a Note 4-nél?

(#1567) zack válasza szerzol (#1566) üzenetére


zack
nagyúr

Ívelt egy kicsit.
A Note 4-nél szerintem jóval szebb, kecsesebb, és jobb az anyagminőség is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1568) szerzol válasza zack (#1567) üzenetére


szerzol
senior tag

Kösz, akkor üveg kijelzővédő ennek sem ér a széléig.

(#1569) aero. válasza szerzol (#1568) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem, meg a sima tokok se védik mar a sarkait. Sajnos ez van, amugy nagyon jol nez ki maga a telefon. Fém hatlappal meg jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#1570) szerzol válasza aero. (#1569) üzenetére


szerzol
senior tag

A hátlap annyira nem is érdekelne, mert úgyis valami keményebb tokba raknám, mint a mostani Note 4 -et.
Spigen tough armor tokot használok, igaz elveszti a jellegét teljesen, de nekem a belbecs fontosabb, mint a külcsín.
A Note 5 is ezért érdekelne, mert ennek még nem edge a kijelzője, valahogy idegenkedek a hajlított kijelzőtől, akárhogy nézegetem nekem furcsa.

Igaz még csak a forgalomban lévő telókét láttam, de a Note 7 szerintem még szolgáltatós változatban is 200k fölött lesz, mint az S7 edge.

(#1571) b.bela1 válasza zack (#1564) üzenetére


b.bela1
őstag

Én is lesegetem. Ugyanígy gondolom. Inkább 4-ről lenne pukkanás váltani. 5-ről nem nagy lépés. Majd ha jó lesz az ára. Írisz picit sem érdekel, még a nyomatos nyitást sem használom. Memória méret szintén nem érdekel. Oldalt húzogatós funkció szintén mindegy.
Felület ugyanez, sebesség, stabilitás szerintem megint csak ugyanilyen. Jutubos videók alapján az 5-öt, kicsit proto 7-nek érzem.
Külsőleg, belsőleg. Lehet ezért nem adtták itt ki. Európa finnyás, hamar rámondanák, hogy ugyanolyan. Ilyen közel még nem állt egymáshoz váltáskor két készülék.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1572) b.bela1 válasza szerzol (#1566) üzenetére


b.bela1
őstag

Bocs, mégegy.
Ne izgulj, nem okoz csalódást. Én is akkor láttam először notesz5-öt, mikor meghozta a futár, azt' kicsomagoltam. Nem bántam meg. Sőt!

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1573) szerzol válasza b.bela1 (#1572) üzenetére


szerzol
senior tag

Az biztos, hogy nem okoz csalódást, mert ami újabb az mindig jobb, és szebb, csak hát az a fránya lóvé kavar be.

(#1574) zack válasza szerzol (#1570) üzenetére


zack
nagyúr

Sokunknak volt Note4, és elégedett felhasználók voltunk. Én tettem egy kitérőt, és váltottam LG G4-re, amikor bejött, és bár nagyon jó volt, összességében más a minőségérzet mint a Note szériánál.
Ismeretlenül vágtam bele G4 után, de mivel a Note 4 is bejött, így tudtam, hogy nem lőhetek mellé.
Miután megérkezett a boltba, és kézben tartottam, jobbnak éreztem, mint amit vártam.Használatban pedig remekül teljesített. b.bela1 is nálam érdeklődött Note 4 tulajként, milyennek érzem Note 4 után, aztán a véleményezésem alapján bevállalta, és azóta sem bánta meg tudtommal. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1575) szerzol válasza zack (#1574) üzenetére


szerzol
senior tag

Köszi, biztos hogy én sem bánnám meg.

(#1576) b.bela1 válasza zack (#1574) üzenetére


b.bela1
őstag

Jó " tudtoddal". :)

Nem is igazán a szebb, meg jobb. Egyszerűen ez azt hozza, amit a pali elvár egy ilyen holmitól. Jön-megy, pörög-forog, lagg, bugg nélkül ide-oda, hipp-hopp egyik app a másik után. Vagy akár közben.
A cerka pedig mindig hegyes! :))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1577) zack válasza szerzol (#1575) üzenetére


zack
nagyúr

135e a Part Nero-ban. Nem gondolnám, hogy ezért a telefonért ez nagy pénz lenne, és hogy ennyi pénzért jobbat fogsz kapni. Én még 149e-ért vettem májusban, amikor 158e volt a legolcsóbb boltokban, de nekem ennyiért is megérte. Ehhez képest a 135e nagyon baráti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1578) szerzol válasza zack (#1577) üzenetére


szerzol
senior tag

:Y Ez tényleg baráti, nem is néztem az árakat mostanában, csak a specifikációkat.

(#1579) aero. válasza szerzol (#1578) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Annyiert tenyleg baba, bar szokasos samsung areses. Decemberben vettem 428 fontert. Akkori arfolyamon 178. Mostanin meg 154 :D

(#1580) zack válasza szerzol (#1578) üzenetére


zack
nagyúr

184k az S7 Edge... Cirka 50k-val drágább mint a Note 5, és mondani sem kell melyik a hardcore. :U
Nekem Spen nélküli telefon többet nem kell.
Tehát ha váltok Note 5-rő, az is Note lesz. Ebben a szériában még nem csalódtam, pedig volt Note2, Note4 is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1581) szerzol válasza zack (#1580) üzenetére


szerzol
senior tag

Note 4 után nekem sem lesz csak Note x, csak most elgondolkodtatott a Note 7 az IP68, és a microSD bővíthetőség miatt.

(#1582) zack válasza szerzol (#1581) üzenetére


zack
nagyúr

Azt hittem cserélni akarsz, nem csak "elgondolkodni" rajta. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1583) b.bela1 válasza szerzol (#1581) üzenetére


b.bela1
őstag

Hát vazze, azon csak gondolkodjál! Mert hogy 290-et nem ér, az fix biztos. Nincs az a teló, amiért ép ésszel kiköhög az ember ennyit, pár hónap múlva meg a felét sem éri, és persze akkor lesz kb. reális az ára. Totál bukta, egyenesen lehúzás. Két hónap múlva meg jönnek a titkos fotók az új notesz8-ról.
Akinek megéri az fusson.
Én szép lassan megvárom, amíg ideér...

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1584) zack válasza b.bela1 (#1583) üzenetére


zack
nagyúr

Nyugi. Kaptam fülest. 200k körül lesz a nyitó bizonyos GSM boltokban. ;) Év elejére 170k környéke.
Nekem úgyis a 6GB ázsiai verzió fog kelleni. 4GB-ra biztos nem cserélek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1585) szerzol


szerzol
senior tag

Nem is fogom elkapkodni, mert még bőven van gari a Note 4-en, és ez is kiszolgál.

(#1586) A guru válasza zack (#1584) üzenetére


A guru
addikt

200ért nem is hangzik rosszul bár azért én kételkedem mert az S7 edge is 220 körül kezdett...meglátjuk, reménykedünk.

(#1587) szerzol válasza A guru (#1586) üzenetére


szerzol
senior tag

Igaza lehet, de ő bizonyos GSM boltra gondolt, ahol nincs kettő év gyári gari.

(#1588) b.bela1 válasza zack (#1584) üzenetére


b.bela1
őstag

Jóól hangzik! Akkor tartsd a füled nyitva! :)
Gari témát meg hagyjuk...Nekem 100-120-ért nem kell a gari.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1589) A guru válasza szerzol (#1587) üzenetére


A guru
addikt

Gari engem sem izgat annyira lényeg hogy legyen.

(#1590) zack válasza b.bela1 (#1588) üzenetére


zack
nagyúr

Jól hangzik, de számoljunk. Tételezzük fel, 200k lesz. A mienket 100-110k-ért lehet eladni addig amíg még 135k az új ára. 90-100k nem ér a csere. Ha sokkal jobb, akkor se. Ha jól kalkulálok, 2017 Q1-ig a mienk nem fog drasztikusan esni. Meg fog állni 110-120k között az új ára. Eladni 90k környékén lehet majd. Ha Q1 végére bezuhan a Note 7 ára 150k környékére, ami sok minden függvénye, akkor "csak" 60k-t kell rádobni.
Én biztos kivárom a 60k különbözetet. Nekem többet nem ér.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1591) szerzol válasza A guru (#1589) üzenetére


szerzol
senior tag

Nekem nemrég cseréltek alaplapot szenzor hiba miatt, pár nap alatt, gyári gari nélkül elég drága lett volna.
Hozzá kell tennem ez az első samu telóm ami elromlott, biztos kifogtam, de azért az ördög sosem alszik.
A gyári garancia értéke mindenkinek más, természetesen nem szeretnék vitatkozni erről.

Inkább csorgassuk a nyálunkat.

Note 7 unboxing. ;]

(#1592) A guru válasza zack (#1590) üzenetére


A guru
addikt

Igen egyszerűen felesleges kiadni egy új középkategóriás telefon árát a váltásért. Én személy szerint úgy gondolom hogy ha mi váltunk idén akkor nem Samura érdemes mert gyakorlatilag ugyan azok. Várom az LG V20-at illetve ez új nexusokat ha pedig nem tetszenek akkor marad nálam az edge+.

(#1593) b.bela1 válasza zack (#1590) üzenetére


b.bela1
őstag

Valahogy így. +50-70 környékén teszek rá én is.
Gariról meg annyit, hogy elég régóta cserélgetem így a telóimat. Amennyit megfogtam már, akár még egy vaskosabb javítás is belefér egyszer.
Még mindig sokkal jobban jönnék ki.

Ázsiai modellel nem gondolod, hogy problémák lehetnek? Pl. magyar nyelv, vagy valami? ?

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1594) zack válasza b.bela1 (#1593) üzenetére


zack
nagyúr

A Note 5 is ázsiai régió, amit mi használunk. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1595) b.bela1 válasza zack (#1594) üzenetére


b.bela1
őstag

Azt hittem úgy nagyon ázsia. Úgy keletebbere, nem déleddre. Így értem.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1596) zack válasza b.bela1 (#1595) üzenetére


zack
nagyúr

Onnan fog jönni, ahonnan a Note 5. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1597) b.bela1 válasza zack (#1596) üzenetére


b.bela1
őstag

:C :DD

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1598) mentic18


mentic18
tag

Sziasztok!

Pár hete vettem egy Note ötöst, minden jól működött. Ne kapjatok szívrohamot, de sajnos ma átment rajta egy autó. Azóta nem kapcsol be. Mi tagadás meg sem lepődtem, de a led jelző kéken világít néha. Ez mitől lehet?
Meg persze érdekelne, hogy szerintetek mennyibe kerülhet egy új kijelző? Itthon a Samsung nem rendel be, csak nagyon drágán, elvileg házliag is lehet cserélni. Valaki tudna nekem segíteni? Köszönöm. :)

Samsung Galaxy A53 5G

(#1599) Ákkk válasza mentic18 (#1598) üzenetére


Ákkk
addikt

Lehet nem csak a kijelző kapott.
Jobban jársz ha megveszed újra a javítás lehet drágább lesz.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1600) zack válasza mentic18 (#1598) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy sikerült? :Y
Valószínű, hogy az alaplap is kapott a kijelző felől. Szerintem a ház kibírná, de a kijelző felől akkora lehetett a nyomás, hogy szinte kizárt, hogy nem lett kuka a fődarab. A kijelző melyik oldalon volt amikor átment rajta az autó?
Note 5 komplett kijelző 100k környéke. Ha csak ez ment el, akkor sem érdemes megcsináltatni, amikor 135k az új. Talán egyedül a ház, és a fődarab csere érheti meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.