Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) b.bela1 válasza zack (#996) üzenetére


b.bela1
őstag

Ez tényleg nem bír lemerülni!
Csak simán kikapcsolgattam a hülyeségeket.
Sötét a téma.
6-22h-ig, 4/15h kijelző mellett 41%-on áll.
Mennyit bír ez???

Depression: tyép tyép. kicsit piros.
:))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1002) zack válasza b.bela1 (#1001) üzenetére


zack
nagyúr

Reggel már nem is viszem a töltőt magammal. Nem tudok olyat adni neki melóba, hogy késő délutánig lemerüljön.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1003) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Hi!

Galaxy Note5 AT&T (SM-N920A)

Ha valaki ezt a készüléket tudná rootolni, fizetnék is érte... Ötlet?

(#1004) demeterf2


demeterf2
tag

Sziasztok!
Hamarosan kapni fogok egy Note5-öt. Az egyetlen baja, hogy betört a kijelzője de tökéletesen érzékel nincs baja. Csak a felső üveg sérült. Tudtok esetleg egy szervizt ahol megcsinálnák? Előre is köszönöm a választ!

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1005) zack válasza demeterf2 (#1004) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem kompletten fogják cserélni, külön nem. Attól hogy érzékel, közel sem biztos, hogy nem sérült.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1006) sharplaninac


sharplaninac
tag

Na megjött a megrendelt Note 5-öm a Partnero tól. A honlapon azt irják, hogy "A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza. " Ez a doboz felnyitott állapotban került kiszállításra, a dobozt lezáró 2 cimke közül az egyigk végig el volt vágva.. ha.. ja és egy havi magyar átlagkeresetet kérnek érte..

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1007) b.bela1 válasza sharplaninac (#1006) üzenetére


b.bela1
őstag

Tudjuk. De mivel a környéken ilyen teló hivatalosan nincs, ne is várj más megodást arra, hogy neked ilyen telód legyen. Van hely ahol ezt megmondják, van ahol meg máshogy adják elő.
Aki mást állít, az egyszerűen csak glettel.
( ja! Sajnos a magyar átlagbér nem ennyi....)

demeterf2: ha lehetne is külön cserélni (?), akkor is nagy valószínűseggel deformálodott a keret. Ha leesett azért, ha ráültek azért. Vagyis nem lehetne rendesen bepajszerolni az üveget. Most épp egy ismerősöm küzd note3-mal. Itt bukott el ő is.
Másrésről ha 10db ezresből meg lehetna javítani, nem passzolnák le. Úgy hallottam itt a fórumon, hogy 100-as környéke egy notesz5 kijelző. Akkor meg nem éri meg, mert jó drágán lesz egy gányolt telód.
Legyen szerencséd, de nagyon nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1008) demeterf2 válasza b.bela1 (#1007) üzenetére


demeterf2
tag

Itt van videó a cseréről. Mondjuk én nem tudnám megcsinálni az tuti. :)
[link]

Kikapcsolva jobban látszik, de bekapcsolva nem tűnik vészesnek.

[ Szerkesztve ]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1009) b.bela1 válasza demeterf2 (#1008) üzenetére


b.bela1
őstag

Ezt még képen sem szívesem nézem! Szerintem nem kellene nekiállni... egy rossz mozdulat, és máris kell a kijelző is.
Topikon keresd meg "nggabi"-t. Ő lehet, hogy megoldaná.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1010) demeterf2 válasza b.bela1 (#1009) üzenetére


demeterf2
tag

Köszi!

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#1011) b.bela1 válasza demeterf2 (#1010) üzenetére


b.bela1
őstag

Ha nem találnád, note 4 topikon most írogatott.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1012) zack válasza demeterf2 (#1008) üzenetére


zack
nagyúr

Gyönyörű lett. :U Ott egy b@szom nagy folt a kijelző felső harmadán, ami a hőlégfúvótól keletkezett, és úgy tűnik, ott is fog maradni. Ezen kívül borzalmas pepecs. De ha nagyon szőrözni akarok, többször is látszik, hogy meg van vágva a videó, és ki tudja milyen telefonnal folytatódik.
Ha ezt valaki bevállalja, úgy hogy garit is ad rá neked, hogy nem kúrja szét, az nagy marha. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1013) b.bela1


b.bela1
őstag

Olyan sz@r ez a teló, hogy ki fog halni a topikja. :))
Most így pár nap után, azt tudom mondani, az sd, infra hiányát kárpótolja az élmény! Bazz, ez úgy pörög, ahogy a 4 sosem fog. 4g kezelés pedig hibátlan. Ahol eddig netem csak elvétve volt, most simán megy a legnehezebb oldal is. Most már senki sem szól, hogy nem vagyok kapcsolható. 4-nél bizony volt ilyen... Akadás, röccenés felejtve.
Egyszóval bexarás!

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1014) zack válasza b.bela1 (#1013) üzenetére


zack
nagyúr

Látod? És napokig kellett győzködnöm. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1015) b.bela1 válasza zack (#1014) üzenetére


b.bela1
őstag

Jó, persze! Könnyű katát táncba vinni! :))
Igazából az a gond, hogy nem könnyű ezt megtapizni. Pesten van, de máshol csak elvétve.
Nálunk szhelyen, egy boltban sincs. Én is láttatlanban vettem, azt' ugye nem kis pénz.
Nem sokan csinálják ezt meg. Konkrétan gőzöm sem volt mit kapok. Mákom volt...
De az bizony igaz, ha nem tűnsz fel notesz4
-ben a dologgal, lehet még mindig az van. Neked ha megfelel, valószínűleg nekem is. Gondoltam. Nem mindegy ki mondja a tutit! Tudtam, hogy van összhasonlítási alapod.
Úgyhogy ja.
Öröm, bódottág!
6 meg még odébb van.
Belépő ár vicces lesz. Sokaknak lelohad majd a lelkesedése. Ez meg addig veri a 4-et.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1016) zack válasza b.bela1 (#1015) üzenetére


zack
nagyúr

Azért globálisan sokkal jobb mint a 4. Anyaghasználat, ergonómia, kijelző, SoC, kamera, ujjlenyomat olvasó, Spen használat szerintem hatékonyabb, pontosabb. Gördülékenyebb szoftver, töltési idő drasztikus csökkenése.
Tehát a lényeges dolgokban történt előrelépés. Egyedül aksiban nem, de a mostani csúcsok között nem kell szégyenkeznie.
Szerintem méltó utódja a 4-nek. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1017) b.bela1 válasza zack (#1016) üzenetére


b.bela1
őstag

Kamerát tesztelted élesben? Még csak próbálgattam. Azért ez irigyelt előrelépés. Esetleg próbáltál más kamera appot?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1018) zack válasza b.bela1 (#1017) üzenetére


zack
nagyúr

Kamerát teszteltem élesben. Szerintem brutál. G4-hez képest is.
Az már csak hab a tortán hogy 2x home gombra lezárt képernyőről 1-2mp és a kamera aktív. Nagyon kényelmes, és gyors, főleg ha hirtelen elő kell kapni.
A képek minősége pedig pazar. Nehéz rossz képet csinálni, és az auto mód nagyon pontos, fókuszt még nem tévesztett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1019) b.bela1 válasza zack (#1018) üzenetére


b.bela1
őstag

Újabb +! Note4 6.0-ból kimaradtt a szürke árnyalat mód.
De hopp! 5 tudja. Kisegítő lehetőségekben látásnál össze lehet variálni. Home gomb 3× nyom, és szürke. Melóban én szeretem, mert kíméli a képernyőt, és még kevesebbet fogyaszt.
Márcsak azért is, mert nálam most hogy kb. beállt a rendszer, a kijelző az első. Pedig minden alapon van.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1020) zack válasza b.bela1 (#1019) üzenetére


zack
nagyúr

Ez jó! :)
Hol lehet beállítani, hogy 3x home gombra váltogassa?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1021) b.bela1 válasza zack (#1020) üzenetére


b.bela1
őstag

Kiseg. lehetőségek-> látás-> alul szürkeárnyalatos.
Még nincs vééége! :)
Megint kiseg. lehetőségek->közvetlen hozzáférés-> szürke árny. pipa.
Ennyi az egész.
Gondolhatod, mire erre rájöttem! Ez egy kicsit el lett rejtve.
( remélem nem direkt. ?)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1022) zack válasza b.bela1 (#1021) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Ezt tényleg jól eldugták. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1023) b.bela1 válasza zack (#1022) üzenetére


b.bela1
őstag

A kamera még nem hagy nyugodni. Nehézkesnek tartom a beállításokat.
Play-en turkálok. FV-5-öt nézegetem. Lehet teszek egy próbát. Igazából a felület miatt keresek mást. Volt egy jó DSLR fedőnéven, de 2014 nov. óta nem frissült.
Kevés a tapasztalt felhasználó....

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1024) zack válasza b.bela1 (#1023) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem nincs bajom a gyárival, az auto mód nekem tökéletes. De a különböző módok elérhetőségét tényleg megoldhatták volna egyszerűbben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1025) b.bela1 válasza zack (#1024) üzenetére


b.bela1
őstag

Nem a gyári minőséggek van gondom, csak fiaim sportolnak, sokszor fényképezek mozgó alakokat. Beállítás elérés körülményes.
FV-5 fizetőst lekeptam. Ilyen felület kellene. Tesztelem.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1026) zack válasza b.bela1 (#1025) üzenetére


zack
nagyúr

FV5 fizetős nekem is megvan. Sokszor ott véreznek el, hogy nem hozzák a gyári minőségét.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1027) b.bela1 válasza zack (#1026) üzenetére


b.bela1
őstag

...és most sem hozza. Sajnos. Töröltem. 4-nél ugyanez volt snap kamerával. 3-on még jobb volt, azt' ott vége is lett. Gyári minőséget nem tudják előzni. De még olyant sem hoznak.
Annyi a jó, hogy pro módban lehet menteni három beállítást. Amúgy is csak én vagyok finnyás. Már a jó sem jó...
Itt a tiopikon rajtam kívül senki sem panaszkodott.
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1028) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sziasztok!
Tudnék venni egy ilyen készüléket 32gb-os változat 4 hónapos patika független 130000ft, megéri?
Köszönöm :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1029) OmniaI900 válasza KoNZoLik@ (#1028) üzenetére


OmniaI900
tag

Szerintem meg en egy honapja vettem 150 ert 3honapos keszuleket . Adtak hozza tokot is meg vezetek nelkuli toltot

(#1030) KoNZoLik@ válasza OmniaI900 (#1029) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm megvettem, ehhez is van 2db tok is de én egyik telefonomhoz sem használtam se tokot se fóliát, ront az összképen:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1031) b.bela1


b.bela1
őstag

Na végre. Csak leszünk egy páran.
:)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1032) OmniaI900 válasza b.bela1 (#1031) üzenetére


OmniaI900
tag

Ez a telo több mint király nem is értem miért nem vettem meg hamarabb

(#1033) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nekem is bejön eddig nagyon!
NOTE 4-em volt azt is szerettem és 1 évig nyúztam ami nálam nagy szó, remélem ezzel is így lesz:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1034) b.bela1 válasza OmniaI900 (#1032) üzenetére


b.bela1
őstag

Hasonló képpen vagyok.
Talán most lett gyomorbarát ára.
Napokig csak les az ember. Pedig notesz4-ről jöttem.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1035) Elemerke23


Elemerke23
tag

nincs itt olyan aki esetleg eladná? :D vevő lennék!

(#1036) b.bela1 válasza Elemerke23 (#1035) üzenetére


b.bela1
őstag

Most szórakozol!? :))
Itt mindenki most vette!
De én pl. jófogásról kaptam le, gsmes emészthető áron, + eladttam a 4-et.
Egész jó áron lehet kifogni, de magánszemélytől ott azért ne vegyél. Gsmnél elvileg lehet reklamálni, vannak kötelezettségeik. Elvileg... Arany, fehér mindig van, fekete ritkább, 130-150. Újat is találsz neten, azok azért 170 környéke.
Maga a teló bexarás, az biztos!

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1037) Elemerke23 válasza b.bela1 (#1036) üzenetére


Elemerke23
tag

nekem 140van ebből kell gazdálkodjak!de jofogáson magán személytől nem merek venni boltot meg nem találok nagyon!

(#1038) b.bela1 válasza Elemerke23 (#1037) üzenetére


b.bela1
őstag

Nézd végig, pár hete 132 körül hirdettek több darabot valami pesti plázagsmben. 1-2 hónapos használtak. Hibátlannak hirdették őket. Szerintem sz@rt nem árulnak. Kuvaiti olajos megunta, elhozták.
140-ért fogsz találni.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1039) zack


zack
nagyúr

Az enyém új volt, fekete. 149k. :)
De nem is keressetek privátban, mert ez egyedi "csak nekem" ár volt. :R

Egyébként a bontott újakra van egy elméletem. Szerintem a vámon bontják ki, amikor bejön az Unió területére.
Tudtommal az összes bontott, és mivel az EU-ban nem forgalmazzák, amikor belép, felnyitják.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1040) zack


zack
nagyúr

Jó hír, hogy egyre többen leszünk! Még a végén pörögni fog a topik. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1041) KoNZoLik@ válasza zack (#1039) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amit én vettem ma az Black Sapphire és gyönyörű patika fólia mindenhol, mondjuk holnap leszedem róla, mert útálom ha bármi van rajtuk:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1042) b.bela1 válasza zack (#1040) üzenetére


b.bela1
őstag

Az igen! Elég fogyokúrás árcédula újért. Nekem már van, de egyiért megegy is jöhet. Írhatok privátot? :W ;]
Enyém is fekete, csc szerint "unitet arab emirátus" :Y
Pár hónapos használt, gyönyörű fekete gyémánt színű. Még szopik.
Nagyítóval sem találok karcot.
Egy hiba van. Naptárban, s tervezőben júni 6-tól, júli 5-ig ramadán be van írva gyárilag, úgy hogy vazze nem lehet törölni. :W :W :W
Bexarok! Úgyhogy jövő héten veszek egy kisebb szőnyeget, meg térdvédőt, hogy meg tudjam tartani. Volt benne arad cuccuk, de azt engedte törölni.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1043) sharplaninac válasza zack (#1039) üzenetére


sharplaninac
tag

A nekem kiszállított bontott "új" ról hiányzott a gyári védőfólia a szines kis ábrákkal.. Vajon azt is lehúzhatják a vámnál?
Egyébként vettem már gsm boltos új készüléket 170 ert , előttem nyitották fel, vágták szét a zárócimkét, a doboz sértetlen volt, a tartalma pedig ahogyan a nagykönyvben meg van írva...

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1044) sharplaninac


sharplaninac
tag

Zack nem kötekedni akarok, ne értsd félre..

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1045) KoNZoLik@ válasza sharplaninac (#1043) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az biztos, hogy nem volt új amit te vettél :U
De végül is ha semmi baj nincs vele akkor szerintem no problem, maximum az ár nem mindegy ugye :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1046) Depression válasza sharplaninac (#1043) üzenetére


Depression
veterán

Mikor bementem az xxlgsm-be, és még nem voltam biztos benne, hogy melyik lesz, felbontotta nekem ott az orrom előtt a mate 8-at, a samu a8-at, és a note5-öt is. Persze, csak egyet vettem, és kettő úgy került vissza a dobozába, ahogy te leírted.
Attól még teljesen újak maradtak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1047) sharplaninac válasza Depression (#1046) üzenetére


sharplaninac
tag

Igen, valószínű itt is így lehetett, de én egy bontatlan dobozost rendeltem és nem azt kaptam így visszaküldtem. A rendelésnél felhívtam a figyelmet hogy ellenőrizni fogom a doboz sértetlenségét.
Sajnálom hogy igy alakult kicsit gyanakszom hogy bepróbáltak egy visszaadott megunt, vagy bemutató készülékkel... Mindegy majd személyesen veszem át úgy hogy előttem nyitja fel az eladó. Ennyi pénzért gondolom elvárhatom .

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1048) KoNZoLik@ válasza Depression (#1046) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem kötözködésből de ami már ki lett bontva és be volt kapcsolva ha még csak kipróbálás szintjén is, azt már nem nevezhetjük vadonat újnak!

sharplaninac-teljesen jól csináltad én is visszaküldtem volna!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1049) b.bela1 válasza KoNZoLik@ (#1045) üzenetére


b.bela1
őstag

Ha tip-top, akkor tényleg csak az ár nam mindegy.
Itt még a gari is csak "isten bizonyra" megy.
Ha jó, akkor ok. ha nem akkor meg lehet menni sóhivatalba panasszal.
Tudjuk. Így vettük.
De megérte!

sharplaninac: a bemutató telók nem ilyenek. Attól nem kell félni. Azokkal telefonálni sem tudsz.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1050) KoNZoLik@ válasza b.bela1 (#1049) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze ez így van, én is tegnap elmentem az emberhez, teljesen korrekt 50-es úriember volt az eladó, a készülék pedig patika állapotú így nem volt kérdés a vásárlás:)
Hozzáteszem ha nem lett volna hozzá semmi papír akkor is megvettem volna tőle!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.