Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) fairi válasza joey04 (#650) üzenetére


fairi
addikt

lassan az halandók is veszik a lapot, valahogy egyre kevésbe jövedelmező üzlet. Uj hívószavakat nem tudnak találni és a készülékek közül egyik se tud kiemelkedni.samsung is sóhajtozik és nem akarnak az emberek évente váltani, sőt lassan kétévente se.iphone akarják majmolni,de ez nem jön be android fronton

(#652) joey04 válasza fairi (#651) üzenetére


joey04
titán

Mindegy engem egyik sem zavarna a note 5-ben

ha már halandók... Mi itt vérre menő vitát folytatunk mondjuk amoled vs ips témában. Egyik ismerősöm ma mutatta hogy vett egy huawei g8-at a régi s4 helyett. Kérdezem tőle milyen a kijelző? Szebb, rosszabb? Erre ő: hát nagyobb. De mondom az egyik amoled a másik ips, nem látsz különbséget? Mire ő: nem. Miért melyik a jobb? :C

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#653) kukucskad


kukucskad
tag

Sziasztok!
Így hogy Európában bizonytalan a megjelenés vagy már nem is lesz tud valaki megbízható beszerzési forrást? Ilyen esetben lehet egyáltalán gyári garanciás készüléket venni?

Köszi

(#654) boksz válasza kukucskad (#653) üzenetére


boksz
senior tag

1, Igen. XXL GSM
2, Nem

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#655) kukucskad válasza boksz (#654) üzenetére


kukucskad
tag

Rendben, köszi a választ! Megnézem az XXL-nél is. Partnerogsmmel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Ha jól látom ott is lehet kapni...
Köszi

(#656) gyuri81 válasza fairi (#649) üzenetére


gyuri81
veterán

Maximálisan egyetértek veled a fent nevezett dolgokban. Sőt még a megelőző hozzászólásokhoz még annyit, hogy Note3-ról annyira nem érzem a késztetést, hogy váltani kellene. A 100+ kiadás nem adna akkora élményt. Meg engem zavar, hogy nincs gyári garancia. Ugyanis a fantasztikus, az egekbe magasztalt AMOLED kijelző BE-FOG-ÉGNI !! Ez tény... Ha esetleg szeretnéd kicseréltetni a kijelzőt a gsm bolt tuti elhajtja az embert a fenébe, hogy ez nem hiba.

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#657) Tense válasza tomee007007 (#640) üzenetére


Tense
őstag

Hát igen, a Note 4-ről majd talán a Note 6-ra érdemes!

(#658) aero. válasza Tense (#657) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jaja, de ez így van rendjén. Én sem éreztem halvány szikráját sem 6-ról 6Sre váltásra, főleg nem egy extra százasért. Aztán jött a Note 5, tettem egy próbát. A 4 nem jöhetett szóba, mert a fingerprint követelmény volt nálam, de nem bántam meg így sem, nagyon sokat nem kellett ráfizetnem. :)

(#659) Tense válasza aero. (#658) üzenetére


Tense
őstag

Én úgy használom az ujjlenyomat olvasót, hogy kétszer regisztráltam egy ujjam, és a home gomb megnyom, kivilágít a kijelző, és lehúzom az ujjam, 10ből 10x működik, persze jobb lenne ha nem kéne húzni sem, de ez is csak megtanulás kérdése, és szemrebbenés alatt működik....

(#660) fairi válasza gyuri81 (#656) üzenetére


fairi
addikt

omnia2, s2, note 3 mind legalább 2 évig használtam, a note 3 már 2 év 2 hónap, de nem égett be seholse. Ráadásul az s2 és note 3 használt, vagyis előttem is volt kínozva egy kicsit. Pl s2-nél jó ideig kék téma volt,ami eredménye az lett 1 év után hogy kék homogenitás nem az igazi lett, de akkor már több mint 2 éves volt a kijelző (legalább 2500++ kijelzőóra)!
Szóval túlzás kijelenteni hogy biztos be fog égni. Az omnia2 meg utánam is használatba volt, beégés nélkül.

(#661) boksz válasza Tense (#659) üzenetére


boksz
senior tag

Próbáld úgy regisztrálni az új lenyomat olvasót, hogy nem húzod, csak ráteszed az ujjad kis eltérésekkel !
Én úgy regisztráltam, és simán működik ha csak ráteszem az ujjam.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#662) Tense válasza boksz (#661) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen, ezt még nem próbáltam!

(#663) tomee007007 válasza kukucskad (#653) üzenetére


tomee007007
őstag

Én az EliteGSM-től rendeltem, minden rendben volt velük.

(#664) tucsok. válasza gyuri81 (#656) üzenetére


tucsok.
senior tag

Volt Note 3 készülékem egy évig utána váltottam note 4-re. A véleményem szerint a Note 3 kamerája a fasorban sincs a Note 4-hez képest, mind videó mind kép készítésben a legjobban teljesítő készülék a piacon jelenleg a note 4. Továbbá a Note 3 kerete kritikán aluli, viszont az USB3 szabványt és az alsó hangszórót én is csíptem.

"So say we all"

(#665) kukucskad válasza tomee007007 (#663) üzenetére


kukucskad
tag

Szia, köszi a tippet! :)

(#666) TorPe


TorPe
tag

Sziasztok!
Vettem a telefonhoz egy wireless gyors töltőt. EP-PN920BBEGWW

Nagyon jó, de a hálószobába nem tenném.
Nem hangos ugyan, de kicsit zavaró a ventilátor benne.

(#667) Luser2000 válasza TorPe (#666) üzenetére


Luser2000
addikt

Mennyiért vetted és hol? Én íBéjen rendeltem, elvileg a héten meg kell jöjjön, 8,9eFt-ot fizettem érte.
A töltés alatt végig működik a ventilátor?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#668) TorPe válasza Luser2000 (#667) üzenetére


TorPe
tag

Akkor egy kicsit drágán vetted :)

Ezt vásároltam meg:
[link]

Igen, töltés alatt folyamatosan megy a ventilátor.
Szép kéken is világít közben (ha zúgás nem lenne elég zavaró). Elkészültekor pedig zöldre vált.

(#669) zsolt501 válasza TorPe (#668) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Izgalmas lesz majd idővel, mikor a ventilátor elöregszik benne... :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#670) Luser2000 válasza TorPe (#668) üzenetére


Luser2000
addikt

Amit linkeltél az cirka 2.800Ft-tal drágább, mint amennyiből nekem jött ki. (18GBP+10,3GBP posta Magyarországra. Amikor én rendeltem, akkor 415HUF körül volt a Font).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#671) TorPe válasza Luser2000 (#670) üzenetére


TorPe
tag

Bocsánat, azt nem néztem, hogy mennyibe kerül a magyarországi posta.
Én Angliába rendeltem, oda ingyenes volt.

(#672) Luser2000 válasza Luser2000 (#667) üzenetére


Luser2000
addikt

Meg is érkezett a portéka:

Azt el is felejtettem, hogy kértem hozzá egy gyorstöltőt, meg USB kábelt. :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#673) csabicska válasza Luser2000 (#672) üzenetére


csabicska
senior tag

Akkor ez így mennyibe volt?

-Galaxy S20 - The best-

(#674) bs29


bs29
csendes tag

Üdv!
Mennyire veszélyes a készüléket megvenni bármelyik gsm boltban? Garancia, frissítés, magyar menü mennyire működik ezeken?

(#675) boksz válasza bs29 (#674) üzenetére


boksz
senior tag

Veszélyes, jól át kell nézni előtte. Garancia csak, ha boltba vissza viszed és elbúcsúzol tőle 3-4 hétre.
Ha jó a készülék akkor nincs gond !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#676) Luser2000 válasza csabicska (#673) üzenetére


Luser2000
addikt

8,9eFt

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#677) TorPe válasza Luser2000 (#676) üzenetére


TorPe
tag

A gyors töltővel és együtt volt annyi?
A tiéd mennyire hangos?

[ Szerkesztve ]

(#678) Luser2000 válasza TorPe (#677) üzenetére


Luser2000
addikt

Igen, együtt volt annyi (29.88USD).
Nem hangos.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#679) TorPe válasza Luser2000 (#678) üzenetére


TorPe
tag

Akkor ez ajándék volt :)
Én a munkahelyi íróasztalomon használom, így otthon már nem is kell töltenem csak hétvégén.

(#680) Kakux


Kakux
újonc

Sziasztok!
Note5 vásárlás előtt vagyok, valaki meg tudná mondani, hogy a Note5 S tervezőjében be lehet-e állítani 3 havonta vagy 6 havonta ismétlődő határidőket? Nekem fontos lenne, rendszeresen ismétlődő munkák miatt. (Az S4 minimben levő S-tervezőben 7 féle fix ismétlés van csak). Előre is köszi.

(#681) aero. válasza Kakux (#680) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#682) Kakux válasza aero. (#681) üzenetére


Kakux
újonc

Nagyon köszönöm. Úgy látszik ezt is továbbfejlesztették már. (Volt honnan). :)

(#683) csabicska


csabicska
senior tag

Nem akarok hirdetni, csak ha érdekel valakit, hogy milyen egy felesleges Glossy Cover tok, privátban elmondom.
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#684) tomee007007 válasza csabicska (#683) üzenetére


tomee007007
őstag

Szerintem itt is nyugodtan megoszthatod :K

(#685) csabicska válasza tomee007007 (#684) üzenetére


csabicska
senior tag

Nagyon jó, csak kettő van, így egy felesleges.

-Galaxy S20 - The best-

(#686) tomee007007 válasza csabicska (#685) üzenetére


tomee007007
őstag

Mindent értek :D

(#687) TorPe


TorPe
tag

Sziasztok!
Képek készítése közben lehet törölni, de ha csak a galériában vagyok, ott egyszerűen nincsen törlés gomb. Nálatok se? Vagy hogyan kell?

(#688) Luser2000 válasza TorPe (#687) üzenetére


Luser2000
addikt

Galéria --> Egyebek / Szerkeszt / kijelölsz / Törlés,

vagy

Galéria --> a törölni kívánt képen hosszan nyomsz / Törlés.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#689) boksz válasza TorPe (#687) üzenetére


boksz
senior tag

???

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#690) TorPe válasza Luser2000 (#688) üzenetére


TorPe
tag

Igen, ezek régen működtek is, de most nincsenek ezek a lehetőségeim.
Elég hülyén is érzem magam, mert ez azért elég alap művelet. Ráadásul ez a sokadik Samsung a kezemben.

Galériában nincsen egyebek menüm. Felül csak Fényképező és megosztás van.
Galéria -> hosszan nyomom a képet mire kijelöli a bal felső sarkában ott a pipa. A jobb felső sarokban viszont csak a megosztás van. Nincsen más.
Ha a képet megnyitom, akkor jobb felső sarokban van egyebek menü. Ebben van részletek, diabemutató, legyen névjegykép és legyen háttérkép menüpontok vannak.

Törlést sehol sem láttam egy ideje :F

(#691) boksz


boksz
senior tag

Sajnos pont úgy csúszott ki a kezemből és esett le a telefon, hogy a toll megsérült !
Tok van a telefonon Spigen de olyan szerencsétlenül pont a sarkára pattant, hogy ez lett a vége :(
Látszik, hogy a toll vége "csak" rá van pattintva szerintem, szépen vissza is tudom tenni csak már nem tart mikor ki akarom húzni a tollat.
Vissza kell ragasztanom. Végső esetben újat venni :(

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#692) zsolt501 válasza boksz (#691) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha ragasztanád akkor nem pillanatragasztóval tedd, mert a pillanatragasztók gőze károsítja a ceruza elektronikáját.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#693) boksz válasza zsolt501 (#692) üzenetére


boksz
senior tag

De amíg meg nem megszárad nem teszem vissza, utána nincs már gőz.
Milyen másik fajta ragasztót ajánlasz ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#694) zsolt501 válasza boksz (#693) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Magában a ceruzában is van elektronika azt azért tudd, és bizony erre is figyelni kell, szóval elektronika nem csak a telefonban van.

Két komponensű ragasztóval próbálkozz, de ha van otthon elektronikai hulladékod előtte csinálj vele ragasztás tesztet előtte, de a két komponensűekkel volt eddig a legkevesebb bajom, tartós és biztos kötést adtak. a kötési előírásokat és a keverést érdemes betartani.
Olcsó kétkomponensűeket nem nagyon ajánlom, de nagy a választék, léteznek üzletek amik kimondottan ragasztástechnikával foglalkoznak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#695) Luser2000 válasza boksz (#691) üzenetére


Luser2000
addikt

Auuuu! :Y
Olyan 35USD körül van egy új cerka.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#696) zsolt501 válasza Luser2000 (#695) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nyugi ez még javítható probléma, ezt olcsón meg tudja úszni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#697) boksz válasza zsolt501 (#696) üzenetére


boksz
senior tag

Úgyhogy vigyázni a tollal !!!
Nem is értem miért kellett pattintósra csinálni, a Note 4 ebből a szempontból jobb volt.
Délután pillanatragasztóval megragasztom, próba.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#698) zsolt501 válasza boksz (#697) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mint írtam ne pillanatragasztóval, mert az amúgy is elenged egy idő után, de ha kísérletezni akarsz akkor nyugodtan...

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#699) boksz válasza zsolt501 (#698) üzenetére


boksz
senior tag

OK, köszi a tanácsot, csak annyira pici az egész, hogy a két komponensű ragasztó sűrűsége szerintem durva hozzá......meggondolom :F

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#700) zsolt501 válasza boksz (#699) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Gyufaszállal vagy fogvájóval is ki lehet keverni kis mennyiséget, 1-1 csepp mindkettőből, összekevered, majd egy gyufaszállal kiveszel annyit amennyi kell.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.