Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) zsolt501 válasza Wave86 (#299) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha sokat mondogatod akkor te is és más is elhiszi amit itt írtál :D

Tudod az hogy valaki nem ad ezért annyit amennyit a cég szeretne kérni érte az még nem azt jelenti, hogy valaki keveset keres, hanem jelentheti azt is, hogy az illető mérlegeli azt, hogy az a készülék meg éri e azt az összeget amit kérnek érte, illetve megéri e azt az összeget, mert lehet hogy más gyártó esetén akár kevesebbért többet is kaphat, szóval itt azért mérlegelni is lehet.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#302) joey04 válasza Wave86 (#299) üzenetére


joey04
titán

Szerintem ha valaki milliókat keres akkor is tarthatja túlárazottnak. Nincs összefügés. Remélem csak trollkodásból írsz ilyeneket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#303) Vemy


Vemy
csendes tag

Tegnap előtt sikerült vennem egyet, évek óta Note-okat használok és eddig messze ez a legjobb! Egyszerűen tökéletes :D Viszont ha nagyon kötekedni kellene az akku talán lehetne kicsit erősebb. Az árral meg szerintem semmi gond nincs, a tudást, minőséget meg kell fizetni.

(#304) Vemy válasza Wave86 (#299) üzenetére


Vemy
csendes tag

Teljesen egyetértek, de ez a hozzáállás betudható a sok átlagon aluli magyar fizetésnek, sajnos ez egy ilyen ország ahol egy ilyen telefon sokaknak luxusnak számít. Azt viszont nem értem, hogy ettől még miért van minden csúcsteló tesztje alatt egy rakat árra panaszkodó hozzászólás, ez meg valahogy a magyar mentalitással lehet összefüggésben...

(#305) zombinyul válasza Vemy (#303) üzenetére


zombinyul
addikt

Hat, a tokeletestol baromi messze van...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#306) Vemy válasza zombinyul (#305) üzenetére


Vemy
csendes tag

A jelenlegi okostelefon kínálatot tekintve számomra ez az, nyilván jön majd ennél is jobb akkor az lesz az :)

[ Szerkesztve ]

(#307) joey04 válasza zombinyul (#305) üzenetére


joey04
titán

tökéletesebb mint egy g4

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#308) BeastMode válasza joey04 (#307) üzenetére


BeastMode
őstag

:C

(#309) Vemy válasza joey04 (#307) üzenetére


Vemy
csendes tag

:DD ;]

(#310) zombinyul válasza Vemy (#306) üzenetére


zombinyul
addikt

Kinek mik az igenyei... Rohadt sokan panaszkodnak a fos ramkezeles, az uveg hatlap, a bovithetetlen memoria, meg a beepitett akksi miatt. A rosszul szerelhetosegrol nem is beszelve. Plusz ami szubjektiv, az amoled kijelzo.

joey20: latom a Samufanoknak most okoztal egy hetes orgazmust. Gratulalok, ugyes vagy.
A hozzaszolas elso fele Neked is szol. Ezek alapjan pl. a G4 IS, meg szamtalan mas telefon kozelebb all a tokeleteshez. Egyebkent is: hogy jon most ide a G4? Ovodaba vagyunk? :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#311) julius75


julius75
aktív tag

Isztambul ma délelőtt: független, több darab 795€ / darab.

(#312) BeastMode válasza zombinyul (#310) üzenetére


BeastMode
őstag

Egyáltalán nem vagyok Samsung fan, sőt! Szerintem a kolléga arra célzott, hogy te majdnem mindegyik kommentedben leírod, hogy mekkora ász a G4. Ez egy kicsit már szerintem is sok, ezért volt a reakcióm;)

(#313) zombinyul válasza BeastMode (#312) üzenetére


zombinyul
addikt

Isten tudja miota szoba se hoztam a G4-et. Most se. Eleinte elofordult ez teny, de mar joideje nem. Akkor mirol beszelunk?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#314) BeastMode válasza zombinyul (#313) üzenetére


BeastMode
őstag

Arról, hogy hiába nem írod már le, hogy G4, akkor is állandóan fikázod a Note 5-öt, pedig még ki sem próbáltad.
Részemről ennyi.

(#315) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Ki milyen márkát szeret és ki kit istenit egyéni döntése. 1biztos :LG Sony Samu stb mind android alapú és itt kezdődik a probléma. Elovettem az első androidos telefonom (Galaxy Spica) tény hogy azon egy 2.3as android fut, minimális rammal de mégis hasít. Ez pusztán üzlet politika. Lásd s3as széria. Miben különbözik az s4tol? Ja hogy azt még frissítették. Meg mondták akinek nem tetszik hogy 1ev után szar a teloja vegyen újat, és láss csodát veszik mint a cukrot. Én csak azért váltottam sonyrol (z2)edge+ra mert tetszett a hajlított kijelző és a telo kijelző nagysága. Viszont fogadasra teszem hogy 1even belül megy az anyázás hogy laggos és lefagy a telo (ne legyen igazam) és sajnos a többi gyártónál is ez van. (Z2om fel év után kezdte a mókát sz új frissítéstol). Hardveresen pedig farok meregetes van hogy juj ez már 65ezer pontot futott anututuban. Aki ez alapján vásárol telefont meg is érdemli. Hardveresen nem sok különbség van átlag felhasználó számára 2 telefon között. De ez csak az én véleményem. Note 5 öt azért nem vennék mert soha nem használnám a ceruzát.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#316) joey04 válasza zombinyul (#310) üzenetére


joey04
titán

Ovodaba vagyunk?
hát az itteni kommentjeid alapján olyan érzése van az embernek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#317) zombinyul válasza BeastMode (#314) üzenetére


zombinyul
addikt

Milyen erdekes, hogy amiket en leirok "fikazas" cimszo alatt, mint kritikat, nalam allandoan kitudjatok vetiteni a G4-re. Igen, szamomra 1000x jobb a G4, masnak mas jobb. Es? Masoknak miert nem ugrotok a torkanak? Nevetsegesek vagytok. Olvassatok csak at ujra a topicot, es latni fogjatok, higy a csapat 80%-a elegedetlen. Istenem...

joey20: tenyleg? Ember, masok hozzaszolasait is olvasod, vagy tenyleg csak a szelektiv olvasas megy? Vagy tudod te egyaltalan miket irkalsz?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#318) no more válasza kisbancsa (#315) üzenetére


no more
addikt

Viszont fogadasra teszem hogy 1even belül megy az anyázás hogy laggos és lefagy a telo (ne legyen igazam) és sajnos a többi gyártónál is ez van.

Nem, a többi gyártónál nincs ilyen. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#319) kisbancsa válasza no more (#318) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Ja ok :D akk én kérek elnézést

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#320) zombinyul válasza no more (#318) üzenetére


zombinyul
addikt

Na, a Samsung hater ;] Egyebkent +1

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#321) Danny365 válasza zombinyul (#317) üzenetére


Danny365
őstag

Tudod az a baj, hogy te valamiért mindig kényszeresen meg akarod magyarázni a másiknak, hogy szar a telefonja. Miközben te magad írod, hogy eltérő igények vannak.

Végre valaki vett egy Note5-öt, örül neki, erre az első reakció rá, hogy "háde' baromira nem tökéletes ám, hurr durr", aztán jön a szokásos microsd, kivehető akku hiánya, stb stb ezer éve lerágott csont duma.
Szerinted ha őt ezek zavarnák, megvette volna? Nyilván nem. Akkor miért is ne lehetne neki tökéletes? Had örüljön már az új telefonjának a szerencsétlen.

Az meg, hogy az itteni emberek 80%-a rinyál nem tudom mennyire mérvadó annak fényében, hogy egyikőjük sem használt Note5-öt, de valószínűleg más 15'-ös Samsung flagshipet sem.

(#322) joey04 válasza zombinyul (#317) üzenetére


joey04
titán

ok kösz hello

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#323) zombinyul válasza Danny365 (#321) üzenetére


zombinyul
addikt

Mondtam neki hogy szar a telefonja? Nem. Irta hogy tokeletes, annyit valaszoltam hogy nem, nem az. Tokeletes telefon tudnillik nincs (meg a G4 se, tessek ;] ). Ha valakinek ezzel kedvet szegem, haaat... Borzaszto nagy lehet az orom amit egy forum hozzaszolas elvesz.
Abba a 80%-ba pesig rengetegen vannak akik hasznaltak 2015-os flagshipet a Samutol..

joey20: koszonom az epito jellegu hozzaszolast. A Te velemenyedre amugy se alapoztam soha, mert mikor nekem meg nem volt flagship telefonom, rolad mar akkor is mindenki tudta hogy elvakult verfan vagy. Vagy fizetett Samus. De a Te velemenyed szamomra sose volt mervado, es nem is lesz.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#324) BeastMode válasza Danny365 (#321) üzenetére


BeastMode
őstag

Ezzel gyakorlatilag mindent leírtál:R

(#325) joey04 válasza zombinyul (#323) üzenetére


joey04
titán

Az alapvető véleményem nem változott a samuról, ami igen negatív, ezt több apple topikban leírtam, ami miatt meg apple fan lettem. Fizetni nem fizetnek én lennék a legboldogabb ha a samu és az alma pénzelne.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#326) zombinyul válasza joey04 (#325) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkor meg plane nem ertem a felhaborodasod, mikor megalkotom a (negativ) velemenyem. Plane amikor nem a G4-et hozom fel pozitiv peldakent (sot, fel sem hozok pozitiv peldat). Vagy rajtad kivul masnak nem lehet rossz velemenye a Samukrol? Hozzateszem ujra, mindenfele fikazast nelkulozott a notorius hozzaszolasom.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#327) kisbancsa válasza joey04 (#325) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Én nekem nem tetszik az Apple. Páromnak most lett meg az s6 de nekem nem jött át. Pedig megfogadtam ha a Samu fel évig lesz jó akk instant Apple.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#328) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#310) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

'' Rohadt sokan panaszkodnak a fos ramkezeles, az uveg hatlap, a bovithetetlen memoria, meg a beepitett akksi miatt. A rosszul szerelhetosegrol nem is beszelve. Plusz ami szubjektiv, az amoled kijelzo. ''

Azert azt valljuk be hogy nyilvan nem hozza ez a Note 4 {sem} a hozzafuzott remenyek szintjet, de a G4-nel sokkal tobbet 'tud' ,, foleg a feature -k -ben. :C :C

meg egy ket Update, oszt UBERFASZA lessz ! ! :))

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#329) zombinyul válasza Dr.FantastiK (#328) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha Te mondod, legyen igazad. :R Parszor leirtam mar a velemenyem pro, kontrarol is (sok mas emberrel egyetemben), felesleges volna leirnom ujra.
Plane ha ennyire kiemelted, nyilvan ez a hozzaszolas nagy oromet, es hatalmas izgalmi allapotot okoz, en nem allok az oromod utjaba. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#330) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#329) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

a G4 is joo, ne busulj. ;)

de ez itt tobbnyire Samsung Fan CLUB vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#331) zombinyul válasza Dr.FantastiK (#330) üzenetére


zombinyul
addikt

Mitol busulnek? Tobb mint 2 honapja hasznalom a G4-et, a legjobb telefonnak tartom, imadom. Nincs okom busulni.
A masodik resszel legalabb irtal valami valost is. ;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#332) tucsok.


tucsok.
senior tag

Akkor a g4 topicban a helyed. ;]

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#333) zombinyul válasza tucsok. (#332) üzenetére


zombinyul
addikt

Ott surubben elofordulok. ;] De mint irtam mar, ezt a topicot is lesem, mert erdekel a Note szeria. A Note szeriat meg szeretem is, kivancsian kovetem a Note 5-nek is a fejlodeset.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#334) kisbancsa válasza zombinyul (#333) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Leirnad légyszíves a pro kontra véleményedet a g4 és a note 5 vagy az edge plusrol? Akár privátban is jöhet nehogy benzin tűz szitu legyen :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#335) zombinyul válasza kisbancsa (#334) üzenetére


zombinyul
addikt

Szivem szerint beirnam ide, egyesek had olvassanake s okuljanak, de inkabb ment egy sokmindenre kiterjedo PU. :D ;] Mert tenyleg nem kell hogy maglyan egessenek tenyek miatt. :C

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#336) kisbancsa válasza zombinyul (#335) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Mondjuk 1-2 dologgal nem teljesen tudok egyet érteni a leirasod alapján de köszönöm a vélemény kinyilvanitast :)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#337) zombinyul válasza kisbancsa (#336) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkor varom valaszban. :) Szivesen!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#338) S e t h


S e t h
nagyúr

Látom lett pár hozzászólás, kíváncsian nyitottam meg a témát hátha lett már pár embernek készülék, de csak a trollok jönnek sűrűbben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#339) joey04 válasza zombinyul (#326) üzenetére


joey04
titán

Lehetni lehet, de mostanában ez nem más szvsz mint fikázás.

327: nekem az apple a best, de droid fronton most csúnyán elhúzott a samu. igazából a note 3, ace4 s6 és note 5 amiket kiemelkedően jó készüléknek tartok tőlük a közelmúltból és a jelenből.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#340) no more válasza joey04 (#339) üzenetére


no more
addikt

Csak azért tartod annak, mert ugyanolyan a multitasking Samsungokon mint az iphone-okon. Újratöltenek mindent. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#341) kisbancsa válasza no more (#340) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Hmm troll szagot érzek :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#342) joey04 válasza no more (#340) üzenetére


joey04
titán

Nem tapasztaltam ilyesmit, mert nem teszem ki annyira extrém használatnak a készülékeimet, mint amennyire abban a videóban, ahol ez a viszonylagos gyengesége kijött volna a samunak. iPhone esetében pedig pláne nem tapasztaltam ilyet, inkább iPad-en voltak problémák, de ott nem optimalizációs problémák voltak mint a samunál, hanem szimplán kevés volt a ram, de Air 2 óta ez sem gond.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#343) Tris2011


Tris2011
csendes tag

Közel egy hete használok egy 32GB-s Dual Sim-es Note 5-öt.

Eddig a bemutatóban látható akadások nem tapasztalhatóak, villámgyors minden rajta, fogása is jó, bár tepsinek néz ki, meglepően jól kiegyensúlyozott. S*Pen pontos, jól használható. Kijelző tűéles, nagyon nagy betekintési szöggel. Ujjlenyomat olvasó a középső gombon eddig hibátlanul működik. És jött már rá rendszerfrissítés: akkuhasználattal kalibrált valamit.

Üzemidő persze ettől még kissé necces, intenzív használat mellett 1 napot nálam már nem bír ki... :)

Eddig tetszik. :))

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 925 - Samsung Galaxy S5 Duos - Samsung Note 5 Duos - Samsung Galaxy S7 Edge Duos - Samsung Galaxy S8+ Duos - Samsung Galaxy S10+ - Samsung Note 20 Ultra

(#344) babosmiki válasza Tris2011 (#343) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula!
Mennyiért és honnan jött a dualsim-es?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#345) Massmurderer


Massmurderer
őstag

lehet hurrogni most végre.note 5 árát sokalták páran,itt az uj ifose 6s 270k jo magyar forintér :DD kemény 2magos procival,és 2gb rammal és 4.7" kijelzövel :K

[ Szerkesztve ]

(#346) joey04 válasza Massmurderer (#345) üzenetére


joey04
titán

Tetszik vagy sem az apple megteheti mert így is fogy, a samu meg nem. Ezt ráhúzhatjuk a hype-ra bármire, mindegy. Az alma ennyiért is fogy a samu meg nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#347) babosmiki válasza joey04 (#346) üzenetére


babosmiki
addikt

Hogy ne fogyna már?
Még mindig ő a legnagyobb mobilgyártó, az alma csak kullog utána..
És szerintem mindegy, hogy a samsungnak hány készüléke is van, az alma is adhatna ki több típust ha akarna. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#348) joey04 válasza babosmiki (#347) üzenetére


joey04
titán

Felsőkategóriáról beszélünk. Az s6 meg az edge nem fogy olyan jól. Ne keverd ide a többit. Btw nem ide tartozik de a profit a lényeg.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#349) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Kedves alma 1 hétvége alatt pirított 16millio elázott készüléket (6s széria)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#350) doooo válasza kisbancsa (#349) üzenetére


doooo
veterán

13 milliót. Ne kezdjünk el túlozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.