Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Gyári független 920C re van egy 87 megás teljesítmény és biztonság javító frissítés.

(#452) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudjátok esetleg, hogy DUAL fronton mi a különbség az N9200 és az N920C készülékek között?
Itthoni 4G/LTE hálózaton működnek rendesen?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#453) A guru


A guru
addikt

Hivatalos európai megjelenésről tud valaki valamit? Még mindig csak januárra várható? Van esély arra hogy decemberben itt lesz?

[ Szerkesztve ]

(#454) Luser2000 válasza Luser2000 (#452) üzenetére


Luser2000
addikt

Már mindegy, N9200-át vettem. :))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#455) A guru válasza Luser2000 (#454) üzenetére


A guru
addikt

Tapasztalatok jöhetnek ;)

(#456) boksz válasza A guru (#450) üzenetére


boksz
senior tag

Nekem SM-N920C a modell szám, a doboz hátulján ott a HU és egész Európa nyelve felsorolva. Most nincs itt a doboz, de ha érdekel valakit akkor lefényképezem.
Pannonos vagyok, a 4G net simán megy.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#457) Luser2000 válasza boksz (#456) üzenetére


Luser2000
addikt

Szerintem a 920C lesz majd itthon hivatalosan.
---
Én DUAL SIM verziót akartam és az XXL-nél vét verzió volt: 9200 és 920CD. Nem tudták megmondani telefonon a különbséget (azon kívül, hogy a CD +5eFt). Túrtam a netet, egy adatbázisból arra jutottam, hogy az SM-N9200 több adatátviteli csatornát (frekit) támogat, így azt választottam.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#458) A guru válasza boksz (#456) üzenetére


A guru
addikt

Tudsz dobni egy linket hogy melyiket vetted nem tudok kiigazodni az xxl honlapjan...

(#459) boksz válasza A guru (#458) üzenetére


boksz
senior tag

Felhívtam őket telefonon és megbeszéltem velük, ott a HU

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#460) Luser2000


Luser2000
addikt

Vettem egy ilyen tokot:

(Nyilván nem ájfónhoz) :))

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#461) Luser2000


Luser2000
addikt

Elég jó a support, ma is találtam új frissítést:

Az előző hétfőn települt. :)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#462) A guru válasza Luser2000 (#461) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem ennyi pénzért el is várható :)

(#463) Luser2000 válasza boksz (#459) üzenetére


Luser2000
addikt

Megnéztem az én dobozomon is ott a HU jelölés, pedig az enyém N9200, taiwan / chinese.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#464) A guru válasza Luser2000 (#463) üzenetére


A guru
addikt

Én most egyelőre kivárok mi lesz ebből az EU-s megjelenéből vagy elcsábulok és inkább egy Edge +-t veszek :)

(#465) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Ha minden jól megy a jövő héten megérkezik hozzám egy Note 5 :)
Az lenne a kérdésem, hogy a kijelző mennyire bírja az S-pent, nem karcolja?
Megmondom őszintén, sajnálnék rá fóliát tenni :(

(#466) A guru válasza tomee007007 (#465) üzenetére


A guru
addikt

Az ördög nem alszik én tettem anno a Note 3-ra :)

(#467) tomee007007 válasza A guru (#466) üzenetére


tomee007007
őstag

Én is úgy használom a Note 3-at, de erre már nem szeretnék tenni :D
Az S6 edge-emet elégg strapálom, de egy mikrokarc sincs rajta. Itt viszont nagyon sokat használnám az S-pent, ezért én is aggódom :)

(#468) A guru válasza tomee007007 (#467) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem egy üvegfóla még valamennyire azt az érzetet is adja mintha nem lenne rajta semmi és még védi is

(#469) Luser2000 válasza tomee007007 (#465) üzenetére


Luser2000
addikt

Én még csak pár napja használom, így erről nincs tapasztalatom. Note 4-et 7 hónapig használtam natúr,az nem karcolódott.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#470) gyuri81 válasza Luser2000 (#469) üzenetére


gyuri81
veterán

Kell rá fólia, ugyanis elég egy homokszem és már össze is van karcolva. Sajnos nem gyémánt keménységű még az üveg ;)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#471) A guru


A guru
addikt

Valakinek van már tapasztalata Spigen tokkal?

(#472) TorPe


TorPe
tag

Nekem is megérkezett a Note 5-öm. :)
Én 920C-t vettem. A töltője sajnos nem európai, így átalakítót kell hozzá használni. Ezen kívül semmit problémát nem tapasztaltam.
2 évig használtam a note 3-am fólia nélkül, de tökéletes volt, nem karcolódott.
Ennek csak a hátlapjára kellene valami, mert elég csúszós ez az üveg. A 3-as, 4-es nóta azért ebből a szempontból nagyon jók voltak.

(#473) TorPe


TorPe
tag

Ehhez mit szóltok?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#474) Luser2000 válasza TorPe (#472) üzenetére


Luser2000
addikt

hol vetted?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#475) A guru válasza TorPe (#473) üzenetére


A guru
addikt

Tutin néz ki :) szerintem nézz körül a Spigen-nél nagyon jó tokok vannak :)

(#476) TorPe válasza Luser2000 (#474) üzenetére


TorPe
tag

Az XXL GSM-nél vettem.
Félek a bolti garanciától, de remélem nem lesz problémám vele.
A WestEndben azt mondták a samsungosok, hogy talán februárban lesz itthon kapható, de lehet akkor sem.

(#477) Luser2000 válasza TorPe (#476) üzenetére


Luser2000
addikt

Bontott csomag volt?
Az enyém igen és a készülék is ujjlenyomatos volt.
Állítólag azért, mert ellenőrizték mielőtt a nagykerből elhozták.
De minden ok vele. Már 3 frissítés jött rá, működik a 4g szuperül.

---

Itt egy videó, hogyan lehet a fordítva bedugott cerkát kiszedni. (Már ha valaki olyan tehetséges volt, hogy fordítva dugta be).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#478) Luser2000


Luser2000
addikt

Angol nyelvű user manual.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#479) zsolt501 válasza TorPe (#476) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A vicc az, hogy jövőre jön az új Note így nem sok létjogosultsága lesz ennek a modellnek a piacon így, főleg úgy hogy ha februártól lehet majd ezt a modellt kapni a következő meg Augusztus és Szeptember környékén jelenik meg (az eddigi megjelenések alapján) akkor csúnyán fognak majd a tulajdonosok nézni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#480) A guru válasza zsolt501 (#479) üzenetére


A guru
addikt

De ha folytatják ezt az elkezdett hagyományt hogy később jön ide akkor megmarad a rendes generációváltási ciklus (bár nem értem mi értelme ennek)

(#481) TorPe válasza Luser2000 (#477) üzenetére


TorPe
tag

Az enyém szerencsére nem volt bontott.
United Arab Emiratest ír az eszköz névjegye.

(#482) zsolt501 válasza A guru (#480) üzenetére


zsolt501
nagyúr

[link]Még 2 hónapja arról jöttek a hírek, hogy karácsonyra már itt lehet, ha így halad akkor majd a nyuszi hozza... (tudom a cikkben január szerepel, de a karácsonyt kihagyni egy cégnek csúnya hiba).
Amúgy így tényleg nagyon egymásra fog csúszni a két Note ha a tervek szerint jön a 6-os verzió is.
Nem találok magyarázatot a Samsung ezen lépésére, mert ezzel nem piacokat nyer, hanem veszít, de a minden évben megjelenő új készülék is eléggé erőltetett, de ez nem csak a Samsung hibája, ebben a többi nagy gyártó is hibás szerintem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#483) TorPe válasza zsolt501 (#482) üzenetére


TorPe
tag

Szerintem nem fog egymásra csúszni a két Note, ha a jelenlegi logika szerint a 6 sem fog időben megjelenni Európában.
Biztosan kiszámolták ügyesen, hogy mit érdemes itt árulni.
Tudják ők pontosan, hogy mennyi Dél-koreai von-ba kerül megjelentetni egy új telefont.
(A Note eleve sokaknak túl nagy, így szerintem nem ebből vesznek a legtöbbet.
Ha azokat is kivesszük, akik nem használták a ceruzát, akkor lehet tényleg kicsi számot kapnánk mi is.
Én Note 3-at használtam 2 évig. Szerettem nagyon, de cerkát hetente csak pár alkalommal vettem elő. Gondolom ezt ők pontosan látták/tudják, így lett a hozzám hasonlóknak az Edge +.)

(#484) A guru válasza zsolt501 (#482) üzenetére


A guru
addikt

Gsm boltban januártól szerintem már biztos kapható lesz az európai piacra szánt modell

[ Szerkesztve ]

(#485) boksz válasza A guru (#471) üzenetére


boksz
senior tag

435. hozzászólás.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#486) A guru válasza boksz (#485) üzenetére


A guru
addikt

És mennyire sárgul be a használattól?

(#487) boksz válasza A guru (#486) üzenetére


boksz
senior tag

A Spigen tok ?
Semennyire, rendeltem ilyet már más telefonra is. Semmi gond nem volt vele. Ez nem kínai occcó tok ;)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#488) Luser2000 válasza Luser2000 (#460) üzenetére


Luser2000
addikt

Megérkezett a tok.
Nos, a kék szegély cseppet csem olyan élénk színű mint ahogyan az az íbéjes fotón látszik. Emiatt meg az összhatás inkább bóvli, mint sem menő. :(

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#489) A guru válasza boksz (#487) üzenetére


A guru
addikt

Nekem eddig csak kicsi kinai átlátszó tokjaim voltak és mind besárgult 1 hét után

(#490) boksz válasza A guru (#489) üzenetére


boksz
senior tag

Ez nem fog.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#491) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Érdekes lesz ha mégsem jelenne meg a készülék.
[link] és az meg méginkább, hogy Note széria már több nem is jönne az EU-ba hivatalos úton.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#492) A guru válasza zsolt501 (#491) üzenetére


A guru
addikt

Nagy baklövés lenne ha hivatalosan nem jönne európába mert akkor sokan köztük én is kénytelenek lennénk az Edge +-t megvenni bár lehet pont ez is a cél :)

(#493) zsolt501 válasza A guru (#492) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nálam az is kiesett, mert ahogy nézem a 128GB-os verzió eltűnt a kínálatból, ha már azt erőltetik, hogy ne legyen SD bővíthetőség, akkor miért nem pakolják meg rendesen belső tárhellyel, de nem ami eddig volt 128GB-os verzió az is eltünt...
Lehet hogy nem EDGE verzió volt, hanem S6, de a tényen nem változtat, amit most a szolgáltatónál lehet kapni 32GB-os verziókat az édes kevés nekem, főleg úgy, hogy a valóban felhasználható tárterület ennél lényegesen kevesebb, és ezt egy olyan készüléktől, ami tud 3840 x 2160 rögzíteni videót.
Tudom létezik felhő szolgáltatás, de ha mondjuk elutazok valahová akkor ne ott keljen már a felhővel szórakozni, pláne akkor ha abban az országban épp csak mobilnetet érnék el.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#494) Luser2000 válasza zsolt501 (#491) üzenetére


Luser2000
addikt

A Note4 hírt ezek is benyalták?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#495) A guru válasza zsolt501 (#493) üzenetére


A guru
addikt

Igen Edge +-ból meg Note 5-ből 64GB a max tárhely bár nekem teljesen elég a 32 de így hogy nincs 128-cas változat szerintem sok vásárlót vesztenek. Az a baj hogy a Samsung feelinget nem kapod meg semelyik gyártónál sem. (tapasztalat olvasd a "cuccaim") bár vonz a Nexus 6p de az a fránya osztott ablak nagyon hiányzik :(( (One M8)

[ Szerkesztve ]

(#496) zsolt501 válasza A guru (#495) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Valamelyikből volt 128-as verzió is pár hónapja még lehetett kapni, most viszont egyik magyar szolgáltató kínálatában sem látom, de még a 64GB-os verziót sem... szóval ez így nagyon vérszegény.
Appokkal sok minden megoldható, de a a tárhely méret azt app nem pótolja.

Luser2000 lehet hogy benyelték, de a jövőt eléggé beárnyékolja az ilyen lépések samsung részéről.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#497) kisstom


kisstom
csendes tag

Sziasztok, a 3 betűs navit próbálta valaki? Amit én feltettem eléggé akad, sőt egyszer kiírt valami olyasmit, hogy kevés a memória és megállt

(#498) boksz válasza kisstom (#497) üzenetére


boksz
senior tag

HERE, SYGIC,Térkép megy rajta szépen. Az IGO-t nem próbáltam....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#499) Luser2000 válasza kisstom (#497) üzenetére


Luser2000
addikt

évek óta nem láttam az ájgót.
amikor ingyen "ajándékba" le lehetett 1 hétig tölteni a hivatalos verziót, feltettem majd szörnyülködve töröltem. az én igényeimet a Sygic, Here, Google Maps, Waze kielégíti; kínlódik a t*köm az ájgóval.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#500) TorPe válasza kisstom (#497) üzenetére


TorPe
tag

Az iGO NextGen-re gondolsz?
Én a navigont vásároltam meg és nagyon szeretem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.