Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Kamikazeman válasza hatpersze (#3000) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Miért kell kijelentkezni?

(#3002) zack


zack
nagyúr

Jött update!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3003) b.bela1 válasza Kamikazeman (#3001) üzenetére


b.bela1
őstag

Mert adott google fiókhoz van kötve 6.0 óta, és szabályos kijelentkezés nélkül letilt. Elég melós visszacsinálni.
Ennél még bonyolultabb, de ez a lényeg.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3004) Velocity


Velocity
aktív tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan helyet, ahonnan lehet rendelni gyári gold hátlapot és fém keretet? Esetleg kamera köré azt az ezüstös részt? Asszonypajti örökölné a note 5ösömet de berepedt a hátlap egy esést követően meg a keret is elég karcos, így meg nem tetszik neki... Köszi előre is :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#3005) Kamikazeman válasza b.bela1 (#3003) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ez nekem új!! Kicsit meüljünk bele légyszi. Mi tilt le a telefon, vagy a Samsung fiók, vagy a google fiók? Szóval nehogy beszívjam valaha

(#3006) b.bela1 válasza Kamikazeman (#3005) üzenetére


b.bela1
őstag

A telefon tilt le. Szép piros felirattal ezt közli is. Ronda dolog, kb. lehetetlen tőle megszabadulni. EOM feloldással lehet megkerülni, de ezt is csak visszaállítás előtt lehet fejlesztőiben kapcsolni.
Úgyhogy ha eladod, vagy visszaállítod, és szándekozol MÁSIK fiókkal bejelentkezni, ne feletkezz meg róla. Jó kis biztonsági dolog, saját magától is megvédheti a palit.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3007) Kamikazeman válasza b.bela1 (#3006) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Fúúú köszi, azt hiszem ezt megszívtam volna hamarosan. Nemsoká telefont akarok cserélni és előtte tuti visszaállítom, de így nem futok bele ebbe. Basszus, azért ezt sokan megszívhatják....! :(((

(#3008) zack


zack
nagyúr

Holnapra félre van tetve a Note 8. :) Délelőtt szerintem már nálam lesz.
A Note 5-öm viszont eladó lesz csökkentett áron. Akit érdekel, keressen privátban.
Működésileg hibátlan, kijelző karcmentes, aksija szinte gyári állapotban, de a hátlapon van minimális sérülés, ami szinte nem is látható.
Gyárilag független (Part Nero GSM), 2016.05. vásárlás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3009) zack


zack
nagyúr

Nálam van a Note 8. :) Ami elsőre feltűnt, hogy az Spen-nek gumi hegye van. :Y
Kicsit öregnek érzem magam. Note 5 után ezt a telefont belakni nem 2 nap lesz, annyi beállítás van. Ha pedig egyszer kész lesz, factory reset nem nagyon lesz. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3010) MrCsiT válasza zack (#3009) üzenetére


MrCsiT
addikt

Érzésre milyen Neked a Note 8 az 5-höz képest?
Bár tapogattam boltban, de azért az nem ugyanaz, mint birtokolni, szóval gondolom, általános válaszidő, alkalmazások indítása, kommunikáció (wifi, letöltés, másolás) gyorsabb, mint a Note 5 esetén?

Azt, hogy keskenyebb a készülék, mint a Note 5, hogy éled meg? Gondolok itt arra, hogy pl. netezésnél, de még inkább: teljes képernyőn futtatott játékoknál azért biztosan érezni, hogy nincs meg az a szélesség, mint ami a Note 5-nél megvan?

más: biztonsági frissítés érkezett nekem ma az XSG CSC-s Note 5-re. :C
Az alkalmazott biztonsági szint így 2017.12.01-i lett.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3011) Zsolto


Zsolto
őstag

Nekem 2017. július 1. a biztonsági szintem. A napokban rádugtam a Samsung Smart Switch-en a laptopomra, de az sem kínált fel frissítést. Vajon ennek mi az oka? 7.0 van rajta amúgy, a legfelső sorban az látszana még:

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3012) aero. válasza Zsolto (#3011) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem december 1, tegnapelőtt jött egy 330~mb-os frissítés. Milyen verziód van?

zack: gratula, múlthéten fogdostam meg, az egyik legszebb teló szvsz, de nekem nem ér ennyit. Vagy kitudja, lehet csak csóró vagyok ... vagy sóher. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3013) zack válasza aero. (#3012) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm! :R Nem GSM bolti, hanem hivatalos magyar garis. Ez így tényleg drága, de kellett hozzá céges (flottás) előfizu is (így azért olcsóbb volt), mert milyen dolog hogy az ügyvezetőnek nincs céges kártyája... :DDD

Ár/érték arányt félretéve nagyon összetett, remek telefon! Note 5 mellette "őskövületként" hat.
Január elejéig lesz benne a régi számom a Note5-be, utána megy eladásra. Előre láthatólag akciósan 55e környékén. Tehát aki megveszi, nem fog rosszul járni vele. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3014) Zsolto válasza aero. (#3012) üzenetére


Zsolto
őstag

Az enyém egy SM-N920C, izraelből jött. Régen a Note4-emre a Kies szedte le a frissítéseket, ha nem jött OTA, az már nem működik? Ha nem, akkor inkább nem teszem fel, akkora hólyag szoftvert rég láttam már :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3015) aero. válasza zack (#3013) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kíváncsiságból megnéztem, most az egyik boltban akciós, 205k. Az nem rossz ajánlat végül is, de még mindig nincs rá szükség.

Zsolto: Az enyém is C, de emirátusoki, lehet jön a tiédre is majd, csak kicsit később. Szoftvert nem használok, csak OTA.

[ Szerkesztve ]

(#3016) Zsolto válasza aero. (#3015) üzenetére


Zsolto
őstag

:R Akkor várok. Emirátusoki... És én még azt hittem, az enyém valami egzotikus példány :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3017) MrCsiT válasza Zsolto (#3016) üzenetére


MrCsiT
addikt

A Samsung Phone info-t töltsd le a Play-ből, ha mással nem, azzal tudsz CSC kódot nézni a telóban - azaz, kb. hogy milyen a származási országa/gyári firmware-e a telónak - és azzal a tudással felvértezve már utána tudsz nézni mondjuk a Sammobile/firmware keresőben, hogy mi a legújabb arra.
(enyém mint fent is írtam, XSG -s FW.)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3018) Zsolto válasza MrCsiT (#3017) üzenetére


Zsolto
őstag

:R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3019) GaborGh


GaborGh
őstag

Pü.

[ Szerkesztve ]

(#3020) zack


zack
nagyúr

2 napja eladtam a Note 5-öt. Biztos, hogy jó helyre került, ismét megismertem egy remek embert, és jót beszélgettünk. Gondolom majd bejelentkezik, pilu01 néven.
Kapott hozzá egy Spigen tpu hátlapi tokot is ajándékba.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3021) Lui82


Lui82
tag

Sziasztok
A köv kérdèsem lenne: n920I (nem L) hìvàskor ugràl h+ és h között. Mìg nem àll àt egyik hàlòzatròl a màsikra nem hallani engem . A mobilnet is akadozik. Gyakorlatilag 2 _3 màsodpercenkènt változik. Szoftveres vagy hardveres hiba?

(#3022) Lui82


Lui82
tag

Raktam rá gyári romot, bekapcsoláskor sim kártya nélkül is van térerő jel, az mi????

(#3023) Depression válasza Lui82 (#3022) üzenetére


Depression
veterán

A 911 és 112 térereje.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3024) Lui82 válasza Depression (#3023) üzenetére


Lui82
tag

Köszi, és az elöbbi kérdésemben tudnàl esetleg segíteni?

(#3025) Sgarrista


Sgarrista
tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni hogy érdemes e meg venni Note 5-ot , vagy inkább nézek más telefont?

Itthon csak N920C vagy A lenne jó nekem a b20 miatt.

Illetve akinek van "C"-se van abba alapból benne a magyar nyelv ?

Melyik a legfrissebb android verzió rajta ?

Amire használnám email küldés-fogadas , zene, videó nézés, de meg inkább fotózás (kis gyerek, kutyák)

Igen tudom van Note 8 is de az drága részemről, nem is tetszik nagyon illetve már van a családba így tárgytalan részemről :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#3026) Zsolto válasza Sgarrista (#3025) üzenetére


Zsolto
őstag

Szia!
Van magyar nyelv a C-n, és 7.0 a legfrissebb szoft.
Nagyon megéri megvenni, semmi hasonlót nem találsz a Note8 alatt (feltéve, ha kell a cerka, ami a legnagyobb találmány a sliccgomb óta).

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3027) Sgarrista válasza Zsolto (#3026) üzenetére


Sgarrista
tag

Köszönöm a választ , azt nem tudom hogy a ceruzát mennyire fogom ki használni , nekem anno az első szériás Note volt ott használtam de meg nem volt olyan fejlet , de ahogy néztem most a Note 8-ba már elégé fejlett.
A 7-es droidnak örülök mert most van egy kölcsön telefon nálam J5 2016-os azon is 7 droid van elég jó , igaz i6-ről váltok , azért érződik hogy sokat fejlődött a droid.

(#3028) Zsolto válasza Sgarrista (#3027) üzenetére


Zsolto
őstag

Keress rá pár videóra a cerkával kapcsolatban a YT-on, látni fogod, hogy szenzációs dolgokat tud.
Nekem a kedvencem, hogy a lezárt képernyőre azonnal tudok jegyzetelni vele. De a képekre, képernyőmentésekre rajzolás, írás lehetősége is utánozhatatlan.
A "sima" rajzolgatás, festegetés, különböző tollakkal, ceruzákkal való írás is nagyon vicces és jó kikapcsolódást nyújtó lehetőség. És ez csak egy pár a számtalan közül. Sose vennék más telót, csak aminek van cerkája :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3029) Sgarrista válasza Zsolto (#3028) üzenetére


Sgarrista
tag

Néztem videókat , nagyon sok tipp/trükk van és tényleg jó dolog hogy lezárt képernyőre lehet írni mert mint ahogy szokott lenne van egy halom papír meg toll de amikor kell egy sincs kéznél csak a telefon. 😀

(#3030) trlala válasza Sgarrista (#3025) üzenetére


trlala
aktív tag

Én fél éve vettem, akkor még érdemes volt.
:)
Viccet félretéve:
Ha cerkás mobilt szeretnél, vagy 5, vagy 8. Az utóbbi 2,5 X drágább, az biztos, hogy annyival nem jobb.

(#3031) Sgarrista válasza trlala (#3030) üzenetére


Sgarrista
tag

Köszönöm a választ , egyenlőre vadász üzem módba vagyok mert magán személytől fehér van ami nem a szívem vágya , ami meg jó színben annak a típus száma nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#3032) trlala válasza Sgarrista (#3031) üzenetére


trlala
aktív tag

N920C-ket látok, 135 körül.

(#3033) Sgarrista válasza trlala (#3032) üzenetére


Sgarrista
tag

Igen láttam én is , köszönöm azért.

(#3034) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok,

Érdemes még Note5-öt venni használtan?
Ha igen mennyiért és hol? :)
Típus hibákat hogy lehet letesztelni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3035) Depression válasza #34576640 (#3034) üzenetére


Depression
veterán

Tipus hiba csak egy van, az üveg alatt válik le a festés. Ezt elég könnyű észrevenni. :(
Egyébként egyértelműen igen a válasz, mert a mostani árát figyelembe véve nem kapsz jobbat.
Mióta megvan ez a telefon, már nem is nézegetem a többit, és nem követem a telefonokat, mert minden úgy működik vele, ahogy kell.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3036) Zsolto válasza Depression (#3035) üzenetére


Zsolto
őstag

Festéshiba még (?) nincs, amúgy +1 :) :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3037) #34576640 válasza Zsolto (#3036) üzenetére


#34576640
törölt tag

Ez akkor is észrevehető ha az eladás előtti napokban ejtik vízbe?

(#3038) Zsolto válasza #34576640 (#3037) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem tudom, én még sose láttam ilyen festési hibát.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3039) trlala


trlala
aktív tag

Nálatok ez jelentkezik:
Minden 4. 5. töltésnél kb. kétszer annyi ideig tölt mind alapból, kb ugyanakkora merültségről. Eredeti gyári töltőt használok minden alkalommal.
Köszi

(#3040) Lui82


Lui82
tag

Ha esetleg valakit érdekelne a Note 5-öm megválnék tőle alkatrész árban.
Hirdetés

(#3041) zack válasza Lui82 (#3040) üzenetére


zack
nagyúr

Apróhirdetések linkelésének a topikokban nincs helyük. :U

Ha ettől elvonatkoztatok, az ára nem hogy nem alkatrészár, de ilyen hibákkal elég borsos.
Én alig észrevehető esztétikai hibával, hibátlan működéssel adtam el 55k-ért. Elment volna 60k-ért is mert hibátlan a működése.Alkatrész sehol, Ázsiából kell rendelni, illetve talán ebay-ről, de ott sincs hozzá minden.
Ha alkatrészárban akarod adni, az max 30-40e, és nem 60.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3042) Lui82 válasza zack (#3041) üzenetére


Lui82
tag

Ok, köszi!
Csak abból indultam ki, hogy a kijelző csere 79k pesten, és ahogy írtad kevés az alkatrész, gondoltam a Note 5 tulajokat értesítem erről a lehetőségről. De akkor töröld, légyszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3043) b.bela1


b.bela1
őstag

Gyerek táblája bexart. Ma hoztam el samuból. Bőven volt időm megtapizni a notesz8-at.
Magánvélemény:
Hááát urak! Részemről felejtős. Semmi új. Notesz7 újratöltve. Ennyiért meg pláne! Közel sem éri meg az árát. Régi Kartel jutott eszembe: "pénzlehúúúzás"
Ha leadja a szerkót a notesz5, akkor ok. De csak cserélni, hát az kizárt.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3044) zack válasza b.bela1 (#3043) üzenetére


zack
nagyúr

Azért más tapizni, és más használni. Sok jó dolog van benne. Én nagyon szeretem, jobban mint a Note5-öt, pedig Note8-ig az 5 volt az etalon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3045) b.bela1 válasza zack (#3044) üzenetére


b.bela1
őstag

Nekem továbbra is Minotaurus+Nova van. Szerintem ezért nem találtam semmi átütő dolgot. Ezzel a kombóval nem érdemes cserélni. Szőr ugyanaz a mejelenés. Totál note7, a 8 meg ugyanaz. Ez fix.
Fél órát pöttyögtem. Még fejlesztőit is eindítottam. Nem egy agyonnyomkodott darab volt, sok mindent én engedélyeztem. Gyorsabbnak sem éreztem. Kijelző sem szebb, a mutató számok meg nem jelentenek semmit. Érzék szervileg nem érezhető javulás. Szerintem kifulladt az "innováció", per pillanat nincs új ötlete a gyártóknak. Az új belépőket meg lehet venni, de aki már Galaxy S óta cserélgeti a telókat horror árakon az újdonságokért, annak ez már kevés. Úgy érzem amíg nem történik valami oltári nagy durranás, addig nem költök telóra. Érdekes módon, most hogy nem frissülök gyárilag, nem lassul a telóm. Repül mint az elején. Persze azért szuper cucc a 8, de nekem így nem éri meg.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3046) Kamikazeman válasza b.bela1 (#3045) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Én szívesen lecserélném az 5-öt egy s8 méretűre ceruzával. Nem tudom megszokni ezt a nagy szart, de cerka nélkül már nem nagyon lennék meg, mert sokat használom.

(#3047) b.bela1 válasza Kamikazeman (#3046) üzenetére


b.bela1
őstag

Inkább csak szűkebb. Furcsa volt, de azt szerintem hamar meg lehet szokni. Fogásra tök jó. De tok nélkül garantált a halál, akkor meg ott vagy.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3048) MrCsiT válasza zack (#3044) üzenetére


MrCsiT
addikt

zack: a Note 8 topicban talán épp általad említett, s-pennel kapcsolatos problémákkal mi a helyzet? Ha jól emlékszem, valami funckciószegényebb megvalósításról írtál? :F Van valami javulás?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3049) zack válasza MrCsiT (#3048) üzenetére


zack
nagyúr

Utólag fel lehet tenni a Note5-ben is használatos gyorsjegyzetet, de ez nem az igazi így, mert kétfelé menti, hiszen a lezárt képernyőn írást a beépített gyáriba menti. Nincs művelethez adás funkció. Csak olyan opció van, ha számot mentesz el, és fölé tartod az Spent akkor bemásolható a tárcsázóba és hívható.
Már beszéltem a Samsunggal, azt ígérték, orvosolva lesz, bár erre mérget nem vennék. :U Elég komplexen elmondtam a problémát, remélem orvosolják. Minden funkciót tekintve remek telefon, de ebben a szoftveres részben butítva lett, ami érthetetlen számomra.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3050) pachito


pachito
őstag

Ezt pl. Note 5-tel (N920A) készítettem unalmas perceimben..amúgy remek telefon, december óta használom, villámgyors, semmi akadás, wifi/4g zsír, nem melegszik még játék alatt sem, akksi bírhatná kicsit tovább is de így sem rossz.
Én Ali-ról rendeltem, voltak nem kis félelmeim a dolgot illetően de szerencsére jól jöttem ki belőle. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.