Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) zack válasza Elemerke23 (#900) üzenetére


zack
nagyúr

Fotókat majd rakok fel, ha eljutok a fényképezéshez. Próbaképeket csináltam, azok jók lettek. A telefont meg tudod nézni bárhol élőben, neten, youtube-on. Én sem fogok róla jobb képeket csinálni (időm sincs erre).
Előlapi kamerája? Ez érdekel most a legkevésbé. Az Spen funkciókat nézem át este ha megjöttem, auto hangrögzítést beállítom, és minden ami a melóhoz kell. Aztán majd hétvégén szórakozom vele kint, ha jobb lesz az idő (fényképezés).

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#902) zack


zack
nagyúr

Aksi idő jól alakul eddig.
65% vagyok, 12ó25p aksihasználat, 2ó20p kijelző, 1ó20p navi, 25p Tidal, 15p hanghívás.
Becsült hátralevő üzemidő 16 óra.

Ez eddig perfekt. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#903) zack


zack
nagyúr

20% töltöttség
19ó52p akkuhasználat, 4ó53p kijelző, 1ó24p Waze, 40p Tidal, 20p Facebook, 19p hanghívás, 17ó24p bluetooth, folyamatos Wifi illetve LTE.
Szerintem ez így elég korrekt. :K

Eddigi legjobb telefonom minden tekintetben! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#904) A guru válasza Elemerke23 (#900) üzenetére


A guru
addikt

Ilyenkor gondolkozom el azon hogy egy 200k-s telefonra van pénz de egy nyelvtan könyvre nincs? :D egyébként vegyél inkább egy i6/s-t az szerintem jobban passzolna a személyiségedhez...

[ Szerkesztve ]

(#905) Elemerke23 válasza A guru (#904) üzenetére


Elemerke23
tag

miért passzolna jobban a személyiségehez?egyépként meg tudok helyesen irni csak mikor gyorsan irok billentyün akkor nem izgat annyira,szerintem igy is megértik amit akarok kérdezni!visszatérve a note 5höz sajnos nem tudok használtan kapni céges hirdetésekben mert mind sajnos elkelt!de viszont 1 dolog ami aggaszt az hogy mivel európában nem lehet kapni ezért a garanciával bajba lennék ha lenne valami olyan mértékü meghibásodás,ezért inkább s6edge pluszra esik a választásom! amúgy egy kérdés s7 sokkal jobb az s6 edge plusznál vagy a note 5 nél?értem ezt a kijelzőre h szebben jeleniti e meg a képeket kamerára is jobb?

(#906) A guru válasza Elemerke23 (#905) üzenetére


A guru
addikt

Olvass már el egy tesztet mielőtt kérdezel...Köszi. Sőt már you tube is van meg különböző boltok ahol megtekinthetőek.

[ Szerkesztve ]

(#907) tomcruise


tomcruise
tag

Ezt a tokot rendeltem hozzá.
Viszonylag gyorsan megjött és nagyon jól védi a telót, nem mellesleg illik hozzá, jól néz ki vele.

Kijelzővel kapcsolatban:
Amikor megvettem, összehasonlítottam egy s7 edgel. A note 5 kijelzője szebben jelenítette meg a fehéret.
Természetesen mindkettő full fényerőn volt.

(#908) Elemerke23 válasza A guru (#906) üzenetére


Elemerke23
tag

de nagy arcod van!

(#909) zack válasza Elemerke23 (#908) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs nagy arca. Igaza van. :U
Gondolj csak bele a hozzám intézett kérdésedbe. Fotózzam le a telefonom. Minek?
Elmész, és megtapogatod, ahol ki van állítva. Ha csak meg akarod nézni, google kereső, és a képek között lesz kismillió Note 5.
Van sok magyar teszt is, azokat is át lehet olvasni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#910) A guru válasza Elemerke23 (#908) üzenetére


A guru
addikt

A fórum arra való hogy a teszt(ek) olvasása illetve youtube videók nézése után meg lehet kérdezni a tulajokat hogy milyen is az eszközt hosszabb távon használni. Illetve miután te is megszerezted a kiszemelt készüléket mehet a tapasztalat csere. Nincs nagy arcom csak nem szeretem ha valamit nem arra használnak amire ki van találva. És tényleg ha szelfizni akarsz meg benchmark eredményekkel növelni a férfiasságod(?) akkor inkább az apple felé kacsintgass. Ezzel nem akarom megbántani az almásokat de egy jelentős része a felhasználóiknak divatból veszi az eszközeiket.

(#911) Elemerke23 válasza A guru (#910) üzenetére


Elemerke23
tag

értem!akkor bocs mindenkitől!én nem szeretem az apple telókat,samsungot szeretem szerintem semmiben nem jobb egy iphon 6 selfi kamerája mint egy note 5é vagy egy s6edge +é!

(#912) A guru válasza Elemerke23 (#911) üzenetére


A guru
addikt

Itt nem a selfie kamera minőségéről van szó mert nyilván nem rosszabb egyiknek se a másikénál én csak azt mondom hogy a 2 említett Samsung telefon sokkal kevésbé prosztó ami valakinek jó valakinek nem és az ellen oldalt az iphone képviseli hiszen valljuk be például egy jó kis tükrös selfiehez mi is lenne jobb mint egy 6os szériás alma. :)) Itt érdemes döntenie az embernek hogy melyik közönséghez szeretne tartozni én csak azt mondom hogy amennyit eddig megismertem belőled én az almát ajánlanám. (semmi féle képpen nem bántásnak szánom)

[ Szerkesztve ]

(#913) Elemerke23 válasza A guru (#912) üzenetére


Elemerke23
tag

amúgy igazad van egyrészt szeretek kicsit középpontban lenni,de most selfibe engem nem érdekel hogy iphonall látnak e vagy s6edgepluszal sőt nekem az utóbbi sokkal menőbnek tünik mint az alma!

(#914) A guru válasza Elemerke23 (#913) üzenetére


A guru
addikt

Nekem is edge+-szom van barátomnak i6s. Valamiben ez a jobb valamiben az de egy biztos az appok sokkal jobban vannak megírva szifonra mint droidra. De ebbe most nem mennék bele. Azt vedd ami tetszik.

(#915) zack


zack
nagyúr

Pff. Most tényleg a szelfi kamera a szempont? :U Ezt szerintem hetek múlva tesztelem. LG G4-el a 10 hónap alatt összesen ha 10db kép készül az elülső kamerával az is családi (párom, és a fiaim).
Engem az se zavarna, ha nem lenne elöl kamera.

Új üzemidő:

7% töltöttség, 24ó3p készenlét, 5ó11p kijelző, 1ó2p hanghívás, 30p Tidal, 22p Waze, 17p Facebook, 5db email fiók szinkronizálása, folyamatos WiFi, LTE.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#916) Depression válasza zack (#915) üzenetére


Depression
veterán

Az akksi nem tökéletes, az akkor lenne, ha megveszem, és 2 év alatt nem kellene töltőre dugni. :)
fantasztikus, ha hetente töltöm, és szuper, ha 20 óra kijelzőidőt bírna. De a többihez képest tényleg nagyon jó.

Elemérke: Neked is, és nekünk is jobb lesz, ha az s6 edge-et választod.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#917) Elemerke23 válasza Depression (#916) üzenetére


Elemerke23
tag

:D ezt mire érted? :D hogy legalább nem ebbe a topicba zaklatlak titeket?

(#918) A guru válasza Elemerke23 (#917) üzenetére


A guru
addikt

Bármit csak edge+-t vagy note 5-öt ne :DD

[ Szerkesztve ]

(#919) zack válasza Depression (#916) üzenetére


zack
nagyúr

A hardverhez képest szerintem nagyon jó az üzemidő. G4 sem bírt többet gyengébb hardverrel. Sőt. Kijelzőidőben jócskán elmarad.
Ezeket csak azért osztom meg, hogy egy reggel elindulós 100% töltöttséggel röhögve kibírja estig. Persze irodában, autóban is tudom tölteni, de az 5ó+ kijelzőidő ilyen hardvertől nagyon jó 5,7 colos méretben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#920) Elemerke23 válasza A guru (#918) üzenetére


Elemerke23
tag

igen látom hogy benne vagy az s6 edge plusz topicba is :D értem a célzást :D

(#921) zack válasza Elemerke23 (#920) üzenetére


zack
nagyúr

iPhone topik a tied. :) Ott szeretik a szelfis kérdéseket. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#922) apaszka válasza zack (#919) üzenetére


apaszka
veterán

A Samut ebben nem tudja megverni az lg valóban.

Az enyém az eredeti másfél éves aksival ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#923) Depression válasza apaszka (#922) üzenetére


Depression
veterán

Bagatell eltérés. Annyi minden befolyásolja, hogy a fentebb írt osztályokon belül nagyon nem érdemes versenyeznünk. ( a gyártóknak persze igen) Ha nem volt egymás mellett a 2 telefon, hogy pontosan ugyanolyan fényerővel menjen, nem pont ugyanazokat a tornyokat használja, és nem pont ugyanazokat a programokat, akkor a te posztot nem releváns.
Ennél a telefonnál pl. eszembe nem jutott még, hogy kikapcsoljam a GPS-t, blutooth-t, hogy nyerjek egy kis üzemidőt. Az automata fényerő is jóval fényesebbre állítja a fényerőt, mint az előző sziamiau.
Viszont nálam természetes volt eddig, hogy naponta 2x töltöm a telefont, ennél előfordul, hogy kibírja késő délutánig. Szóval tényleg nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#924) apaszka válasza Depression (#923) üzenetére


apaszka
veterán

Teljesen igazad van.
Mindenesetre jók a samuk.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#925) zack válasza Depression (#923) üzenetére


zack
nagyúr

Bizony. Ez csak amolyan hozzávetőleges infó. Ettől eltérhet bármelyik irányba.
A fényerőt nem írtam, de megtanultam hogy SAMOLED esetében jobb a békesség (beégés), és egyébként sincs bajom az auto fényerővel, mert jól szabályozza. Így nekem mindig auto a fényerő. GPS nálam is folyamatosan megy, ahogy minden érzékelő is a kényelem érdekében.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#926) OmniaI900


OmniaI900
tag

Szasztok

Valaki használ főzött romot ? érdemes foglalkozni valamelyikkel ??
Ezt nézegettem hogy talán,, [link]

(#927) zack válasza OmniaI900 (#926) üzenetére


zack
nagyúr

Tulaj se nagyon van, nem hogy olyan aki főzötteket pakol fel. :DDD
Megmondom őszintén, én majd biztos romolgatós leszek egyszer, de egyelőre biztos nem. Atom biztos telefon kell, nem szállhat el, mert melós anyagok is lesznek rajta, és nincs időm romolgatni. Ezen túlmenően drága hozzá minden, és nem akarom bukni az 1 év garit. Ha megoldják valahogy a Knox ugrása nélkül a root-ot, akkor biztos ki fogok jó párat próbálni.
Sok telefonomon volt főzött (LG G2, Note 4, G4 5.1.1), Note 4 esetében buktam a 2 éves magyar garit is, és bár egyikkel sem volt gondom, itt (még) nem vállalom be.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#928) Snoop27 válasza zack (#927) üzenetére


Snoop27
őstag

Milyennek tunik a Note 5? Nagyon gondolkodom, hogy lecserelem a G4et, mert bar a G2 nagyon tetszett ez a telo valahogy nem teljesit ugy. Leginkabb a jatekok es foto minoseg tekinteteben erdekelne a tapasztalatod, kosz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#929) zack válasza Snoop27 (#928) üzenetére


zack
nagyúr

G4-nél mindenképpen jobb. Kijelzőben, hardverben, mindenben.
Nem nagyon játszom, de ha igen, Traffic Rider.

Heti szinten max 1-1,5 óra. Nagyon jó készségfejlesztő is (Traffic Rider). Reflexeket szinten tartja, ami életmentő is lehet akár valós vezetési körülmények között.
Ide kapcsolódik, hogy G4-en is játszottam ezt (csúcs motor megvan, már csak a tunningra gyűjtök), de idegesített, hogy viszonylag hosszú idő amíg újratölt. Note5-ön szinte minden azonnal történik. Tök furi, hogy a töltési csíkot szinte nem is látom.

Fényképezés auto módban jobb mint G4-nél. Manual módot nem használtam. Fókusz gyors, és kevesebb az elmosódott rontott, hibás fókusszal készített kép. A gyors elérés 2x home gomb, ami 1-2 sec ujjlenyomat olvasással együtt. Jóval kényelmesebb, és gyorsabb mint G4-nél.
Ujjlenyomat olvasót ha rendesen beállítod, nem hibázik, és problémamentes. Nekem a hüvelykujjam, és a mutatóujjam van felvéve jobb és bal kézen külön regisztrációban (1 ujjlenyomat: hüvelykujj, 2 ujjlenyomat mutatóujj).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#930) Snoop27 válasza zack (#929) üzenetére


Snoop27
őstag

Értem, köszi. Elgondolkodtato, mivel külsőre nagyon tetszik a Note 5, viszont az S7/S7e-ben valamivel erősebb a proci, s ebből adódóan gondolom a játékok is szebben futnak, viszont ezek a modellek nem igazán jönnek be.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#931) zack válasza Snoop27 (#930) üzenetére


zack
nagyúr

Semmit sem fogsz érezni. G4 és Note 5 között igen, mert látom, hogy szebben fut a Traffic Rider. Az effektek is szebbek, és jóval simább.
S7-be én nem tennék ennyi pénzt. Szinte fél évente jön ki újabb S modell. Az előző ára pedig meredek zuhanásba kezd. Note esetében ez nem drasztikus. Évente 1, és ha ki is jött az új, a régi ára nem zuhan be.
Note 4 ára is tartja magát.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#932) kiszu válasza zack (#931) üzenetére


kiszu
senior tag

S6 és az S7 kozott egy ev telt el. Honnan veszed,hogy félévente jön ki újabb modell?
Ne vegyük már ide az s6 edge plus variánst tavalyról,mert az felnagyítás és nem új modell.
Note 5 re nincs hivatalos gari,míg az s7 re van,
Tény,hogy drágább de azért előnyei is vannak.

(#933) A guru válasza Snoop27 (#930) üzenetére


A guru
addikt

Nekem edge+-szom van és éppen egy MM felé jártam gondoltam megnézem ezeket az s7-eket. Nem estem hanyatt tőlük szerintem designban nem jobbak és észrevehetően nem annyival gyorsabbak (jatékkak nem próbáltam ott bizonyosan jobban kijön a különbség) ami mellettük szól hogy vízállóak és bővíthetőek de a tavalyi S6 modellek és a Note 5 is nagyon erős ajánlatok még mindig.

(#934) grabber válasza zack (#931) üzenetére


grabber
addikt

Le tudnád írni a tapasztaltaidat egy Note 2-höz képest? :) Lassan ideje lenne lecserélnem nekem is(legújabb CM romokkal nem volt stabil,most a régi KK rommal használható,de volt egy deep sleep problémám ami miatt újraraktam. Mindig van valami apró szoftveres gond),de nagyon bizonytalan vagyok. Sajnos nem volt lehetőségem egy S7 edge vagy egy Note 4-5 kipróbálnom. Nem hogy egymás mellett. Kb az S7e lenne az ideális méret. De egy telefonért nem akarok 120k-nál többet kiadni. Inkább várok. Kb egy Note 4 vagy S6 férne a keretbe leginkább használtan. Csak sajnos egyik telefonnál sem éreztem azt a must have érzést :( Netezésre,filmnézésre,zenehallgatásra kellene csak fotózni is csak ritkán szoktam. Még a Huawei P9 ami szimptaikus,de az megint 180k. Nem tudom te végigjártad már ezt az utat vagy egyértelmű volt,hogy a legújabb Note lehet csak a következő? :))

(#935) zack válasza grabber (#934) üzenetére


zack
nagyúr

Végigjártam. Note 2, S4, HTC One, LG G2, Note 4, LG G4 (2db).
Note2-höz képest a Note 4 is fényévek.
120kból talán egy új Note 4-et kapsz. Az 5 azért még 160k környéke, és ez a 32GB változat. Ez a tárhely, amire neked kell, arra kevés (filmek). Max 1-2db full HD film fér el rajta. A 64GB pedig 200k, tehát ez kilőve.
S6 dettó, amit fentebb írtam. Filmezésre MicroSD-vel bővíthető telefont kell venni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#936) grabber válasza zack (#935) üzenetére


grabber
addikt

Tárhely nekem mindegy. 32 GB-vel elvagyok. Ügyesen beosztottam mindig ;)
VSD2 fülesem van,aminek nagy az impedanciàja. Note 4 ebben is javult,jobban ki tudja hajtani?
Fényévek azt jelenti,megérte mindenképp? :)

(#937) zack válasza grabber (#936) üzenetére


zack
nagyúr

Szépen szól a Note 4, de csak az Exynos variáns, bár a Note 5 ebben is jobb (Vsonic GR07).
Ha elég a tárhely, akkor biztos 5-öt vennék.
Mindkettőre megérné váltanod, de ha mindenképpen váltasz, inkább az 5. De a 32GB ha bekapcsolod 24-25GB környéke amit használhatsz, ezt ne feledd.
Annyi hátránya van, hogy csak 1 éves bolti garival elérhető, és semmi sincs hozzá itthon (tok,kiegészítő) mivel egész Európában nem forgalmazzák.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#938) Depression válasza zack (#937) üzenetére


Depression
veterán

Nekem még a töltőhöz sem adtak átalakítót. :O :(((

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#939) zack válasza Depression (#938) üzenetére


zack
nagyúr

A boltnak adnia kellett volna. Hol vetted?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#940) grabber válasza zack (#937) üzenetére


grabber
addikt

Nem úgy volt,hogy idéntől forgalmazni fogják? De miért van ez így?
40k-val drágább a 5 a 4-hez képest, ahogy néztem a aprót. Annyit meg sokallok,gari stb miatt is. Ha meg a Note 6-ra várok sose cserélem le :D
120k körül van most egy Note 5. De a 4-sek meg 80-100 között vannak. S7e 170k,az most ki is esett.

(#941) Depression válasza grabber (#940) üzenetére


Depression
veterán

Hírtelen rácsodálkoztam az alacsony árakra, de aztán rájöttem, hogy én csakis dual árakat nézek. Ott van mégegy 40k-es felár.

Az enyém az xxl gsm-ből van.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#942) zsolt501 válasza grabber (#940) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Idén a Note 5 már tuti nem fog megjelenni az EU-ban hivatalosan, viszont a Note 6 annál biztosabb, a samsung adott nem is olyan rég ki sajtó közleményt, hogy visszatér ezzel a márkával az EU-ba.
Mondjuk ezeket a sajtó közleményeket fenntartással kezelem, de az biztos hogy én a Note 6-ot várom már csak azért is mert az bővíthető memóriával (ha minden igaz).
A Note 5 szerintem egy piac felmérés volt, hogy mit lehet lenyomni az ügyfelek torkán, és ezt az EU-ban nem akarták meglépni, még akkor sem, hogy az itteni piac nem túl nagy.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#943) A guru


A guru
addikt

Xxl gsm-ből én egyszer vettem egy galaxy tab s 8.4-et és ahoz adtak átalakítót de nem értem miért volt már eleve angol a töltőfej mert azt forgalmazták itthon is. Úgyhogy én oda többet nem megyek az biztos ha jó helyet akartok nézzétek meg a gsm home-ot onnan van az én telóm is szerintem a gsm-ek között a legkorrektebb.

[ Szerkesztve ]

(#944) Luser2000 válasza zsolt501 (#942) üzenetére


Luser2000
addikt

Mi volt benne a piac felmérés szerinted?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#945) Depression válasza Luser2000 (#944) üzenetére


Depression
veterán

Mindegy, hogy hogy nevezzük, lényeg, hogy hivatalosan nem jött ide. Ezen ne kapjunk össze.

A másik versenyző nálam a Mate 8 volt, de újra eladhatóság és kisebb értékvesztés miatt lett végül ez.
Ami zavar, az a hátsó hangszórója, ami szemtelenül halk. Szerintem el leszek vele még másfél évig, hacsak nem jön valami forradalmian új.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#946) zsolt501 válasza Luser2000 (#944) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Jó kérdés, erre hivatkoztak. :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#947) Snoop27


Snoop27
őstag

Nagyon szép készülék, ami kicsit visszatart az a beégés lehetösége, mivel elég sokat játszom egy játékon s néha több órát is megy rajta emiatt aggaszt kicsit. Meg persze a nagyobb ár, ha eladom a G4et egy nagyobb összeget kell majd rádobnom, de na, valamit valamiért.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#948) zack válasza Depression (#941) üzenetére


zack
nagyúr

Hívd fel őket, hogy nem tudod tölteni, és kérsz egy átalakítót. Adniuk kell, hiszen nem tudod tölteni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#949) grabber válasza zsolt501 (#942) üzenetére


grabber
addikt

Ha Note 6 IP védelmet kap és lesz sd kártya bővíthetőség,akkor megéri várni. Remélem az akkumulátoron is növelnek,mert az S7e nagyobbat kapot és jobban is bírja. Amit nem is értek.Az 5 abból a szempontból sem jó döntés,hogy nincs elterjedve. Szeretek olyan telefont venni,amiből sok van,mert könnyebb találni hozzá mindent és jobb az sw támogtottsága is. De azt nem tudom elképzelni,hogy a 6-ot ne hozzák el az EU-ba. Vagy nem tudtak eleget gyártani belőle vagy a Galaxy felé akarták a népet terelni. Ezt tudom elképzelni indoknak.

(#950) Snoop27 válasza grabber (#949) üzenetére


Snoop27
őstag

Lehet kicsivel jobb az S7e akár aksiban akár teljesitményben, viszont én nem tudnám megszokni a lekerekitett széleit, sokan panaszkodtak, hogy eleinte hozzá értek a széléhez s ezálltal 2-3 progit is elinditottak akaratlanul. Biztosan idővel meg lehet szokni, de akkoris kicsit idegesitő lehet.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.