Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

(#1) Fiery

Fiery
(veterán)

Nem vagyok egy Android fan, evekkel ezelott volt utoljara androidos telefonom, de ez a Note5 rohadt jo cucc lett. Most mar a Galaxy Alpha utodat kellene osszerakni, valami utos 4.7 colos telefon formajaban :R

(#2) leslien

leslien
(veterán)

részemről szerencse h nem lehet még kapni nálunk mert el képzelhető h beneveznék egyre... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#3) CB

CB
(senior tag)

Nagyon szép szériát alkotott most a Samsung. Nagyon kellemes kézbe venni az S6-os telefonokat is.
Én kimondottan kedvelem az aktív tollas kütyüket, szerintem sokat dob a használhatóságon a kézi jegyzetelés, rajzok skiccelésének lehetősége.
Mondjuk ez az üveg hátlapos telefon nem biztos, hogy bírná a karbantartó műhely közelségét hosszú távon. Talán masszív valami tokkal.

Egyedül a pénztárcám nem bírja. Talán két generáció múlva meg tudom majd venni ezt.

(#4) bwin.party

bwin.party
(aktív tag)

Note 5-öt nem lehet kapni ma Magyarországon, de Note 4-et sem. A boltokból minden eltűnt és még az új sem érhető el. Ez volna a Samsung kiváló üzletpolitikája? Inkább új telefon helyett több frissítést eszközölhetnének a telefonjainkra!

(#5) koxx válasza bwin.party (#4) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Note 4-et miért ne lehetne kapni? pl [link]

Az üveg borítású hátlap biztos nagyon exkluzív megejenést ad a telefonnak, de nem fognak vele úgy járni a tulajok mint anno az iphone 4 esetén? :U

btw, megnéztem MM-ban az s6 edge+ -t, rég volt a kezemben ennyire használhatatlan készülék, pedig nincs kicsi kezem

[ Szerkesztve ]

Eladó Fujitsu Celsius H730 notebook 99.000 HUF

(#6) Sebestyen01 válasza bwin.party (#4) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Biznisz tudod.... Hungarisztan kicsi piac leszarando...

(#7) Hunt3r22

Hunt3r22
(őstag)

Note 4 szvsz jobban megéri.

De azért tetszetős telefon, 270k-t nem adnék érte az biztos. :( ( igen tudom ez szürke import ár, tehát ha hivatalos lesz biztos lejjebb megy az ára,)

Xr

(#8) ollie válasza bwin.party (#4) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Note 5-öt egész Európában nem lehet kapni.

(#9) Sebestyen01 válasza ollie (#8) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Akkor inkabb note4 ez annyival nem tud tobbet!

(#10) Blyan

Blyan
(félisten)

Jobban bejön, mint az Edge +

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

,,s. Természetesen nem lett tökéletes a készülék, a memóriakezelő tanúsága szerint még a 4 gigabájt RAM sem elég neki és van egy olyan érzésünk, hogy a néhány hónap múlva érkező 6 gigabájtos modulokkal felszerelt Samsungoknak sem lesz elég, a TouchWiz irreális memóriaigényességén már évek óta nem tud segíteni a gyártó. "

Ez szánalmas. Randa mint a bűn, miért nem tesz már valami érdemi lépést a Samsung, hogy tud egy felület ennyit zabálni.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#12) jacis

jacis
(veterán)

Tényleg jobban megéri egy Note 4-et venni most korrekt áron. Nem tud annyivak többet mint amennyivel többe kerül.

Samsung Galaxy S10+

(#13) Sebestyen01 válasza GeryFlash (#11) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Erdekes a zenfone mutiraskja hihetetlen itt ugylatom a TW meg mindig fos....

(#14) GeryFlash válasza Sebestyen01 (#13) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

De a Sony is hozza ezt a mutlitaskot 3GB-tal (vagy még jobbat), a HTC M9 meg egyértelműen jobbat. Tényleg felfoghatatlan hogy amellett h mennyire ocsmány a tácsvíz (jó persze ízlés kérdése) hogy tud ennyire RAM zabáló lenni. Értem hogy a kamerát nem lövi ki de ez még nem elég indok 4Gb elmajszolására. Persze ne cak dísznek legyen a mobilba a RAM, de 8 Chromeos lap+7-8 bezáratlan app és már ennek is ki kell lőnie ezt azt...

Több mindent, kevesebb semmit!

(#15) Sebestyen01 válasza GeryFlash (#14) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Az komoly en meg a zennel ilyen 5 oldalas bongeszokkel jatekkal meg vagy 10 appal a ramban csaszkalok... No comment es ez csak 130volt fail. :(

(#16) babosmiki

babosmiki
(addikt)

Nagyon szép és jó lett, jöhet a dualsim-es! :D

"Galaxy S10, Amazfit GTS, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#17) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Azért ez a memóriazabálás hihetetlen ezen a szinten. Gyakorlatilag ugyanaz van, mint az asztali PC-knél, hiába nő a RAM (meg az egyéb hardver), egyre többet eszik az oprendszer meg a UI. Lassan ezen is fejleszteni kéne. :U

Egyébként jól sikerült, bár én ennyi pénzt nem adnék érte (meg semmilyen mobilért sem). :DD

[ Szerkesztve ]

(#18) Sebestyen01 válasza bollokcs80 (#17) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Inkab az UI ami kula.. Samueknal nem kicsit... Az asus hozzajuk kepest semmi meg is ertelmes UI van a telokon ami nem zabal... Vicces!

(#19) Deck

Deck
(veterán)

Ez a touchwiz egy rossz vicc. Miért, nem hagyják a francba? 4gb ram sem elég neki.. Ez mindent elmond. Ez mellé jön még a felesleges knox, drága is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: deck91_x

(#20) Tatu-1981

Tatu-1981
(tag)

Nagyon szép lett, és biztosan jó is, de nekem jelenleg a Note4 32 GB belső tárhelye és a 64 gigás micro SD kártya is éppencsak elég, így inkább egy 128 gigás micro SD kártyára fogok költeni, mint egy Note 5-re.
És a beépített aksi sem tetszik, szívás lesz majd 1 év múlva cseréltetni, ha a gyorstöltések és napi 1-2-szeri töltések után szépen elgyengül.
Kár ezekért, mert nagyon jó készüléket raktak össze, de így nálam nem játszik.

(#21) Sebestyen01 válasza Tatu-1981 (#20) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Ki kell kapcsolni a gyorstoltest... De amugy egy evnel tovabb birna hidd el

(#22) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

jaah, olyan mint az S6 cerkaval. :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#23) moleculez

moleculez
(addikt)

Ha gyárilag nem elég neki a 4gb, akkor mi lehet vele pár hónap után, rendesen belakva...

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#24) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

inkabb az EDGE+.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#25) joey04

joey04
(félisten)

Külsőre nagyon szép, belsőre egy erőmű, igazán jó készülék lett. A Note 4 szvsz kisiklás volt, de most visszatértek a helyes útra. Egyedül az akksit sajnálom, kicsit kevesebbet bír mint az előd. :(
Itthon most a szokott helyeken 200k a 32-es verzió, ez még picit sok érte.

(#26) Sebestyen01 válasza moleculez (#23) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Az mint a note 4el bezarogat mindent.. Eleg flusztralo

(#27) Viper26 válasza Sebestyen01 (#26) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Vicc.. :U

iPhone Xs | Garmin fenix 6

(#28) Sebestyen01 válasza Viper26 (#27) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Ezert is ment a haztol... A zenfone olcsobb volt nem fem de porgos smooth es olyan a multitask mint amilyen samun sose lesz, hibatlan!

(#29) #03372544 válasza Sebestyen01 (#28) üzenetére

(törölt tag)

Valóban gáz a dolog, de a Zenfone-t szerintem azért ne hasonlítsuk, mert csak a memóriában hasonlóak.
Úgy értem akinek kell a toll meg a hozzáadott szolgáltatások, annak nem alternatíva a Zenfone.

(#30) Sebestyen01 válasza #03372544 (#29) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Es a multitasknak mikoze a penhez? Semmi... Ahhoz hasonlitom mert az edge plusson kivul abban van meg ennyi es a 2 samu kiverzik mert fos az UI, ketszerannyiert...
Amugy phablet mind a 2 toll ide vagy oda... Ha egy negyed akkora ceg tud ertelmeset alkotni akkor egy ekkora multi mint a samu miert nem? Kar szepiteni mig ez a fos fut rajta sokan feledni fogjak!

[ Szerkesztve ]

(#31) #03372544 válasza Sebestyen01 (#30) üzenetére

(törölt tag)

Persze nincs köze, csak arra próbálok utalni, hogy hiába kerül feleannyiba a Zenfone, hiába jobb a RAM kezelése, nem hasonlítjuk ezeket, mert más célra készültek, más a célközönség is.

(#32) Blyan válasza Sebestyen01 (#21) üzenetére

Blyan
(félisten)

Nem lehet kikapcsolni a gyorstöltést, legalább is az S6/Edge esetében biztosan nem, és szerintem ezeknél sem. Csak a Note 4 nél volt erre opció.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) Sebestyen01 válasza Blyan (#32) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Es milyen jo opcio volt... Sokkal jobban birta sima toltessel!

(#34) Blyan válasza Sebestyen01 (#33) üzenetére

Blyan
(félisten)

Másik töltőt kell használni, az S6 topikban a tulajok egy része pl az S4 töltőjét nyomják bele.
Engem nem zavar a gyorstöltés, bírom, hogy hamar telenyomja naftával.

[ Szerkesztve ]

(#35) Sebestyen01 válasza Blyan (#34) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Ugyan ez van a zennel is.

(#36) ricinus13 válasza Sebestyen01 (#28) üzenetére

ricinus13
(senior tag)

Az Asus fizetett reklámjait láthattuk...

(#37) Locutus

Locutus
(veterán)

Akkor most ebben van QI tekercs beépítve, vagy nincs?

eredeti Gentle Typhoon AP15 - 3db eladó

(#38) hito

hito
(nagyúr)

A tesztvideókkal mi újság? Se 4k, se fHD 60fps, csak sima 720p HD :U Ez így kevés, kérjük szépen javítani. ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#39) kissd01 válasza Sebestyen01 (#35) üzenetére

kissd01
(tag)

Egyet nem értek. Nem szereted a Samut és úgy látni a Note 5 sem tetszik akkor miért vagy itt? Mégis ki kiváncsi arra, hogy neked jobban bejön a Zen. Biztos jó telefon de minek szítod csak a feszültséget. Senki nem kíváncsi rá.

(#40) szentkuti11 válasza Locutus (#37) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Van, kipróbáltuk, többféle vezeték nélküli töltővel is működött.

(#38) hito: Sajnos vissza kellett adnunk a készüléket, mire kiderült, hogy ezeket a felvételeket nem mentettük le a formázás előtt, így ennél több anyag sajnos nem maradt. Hiányosságunkat némiképp kompenzálhatja, hogy az S6 edge+ hardveresen és szoftveren is ugyanazt a kamerát kapta, mint a Note5, ott pedig részletesebben kiveséztük a videózást, van 4K és 60 fps sebességű 1080p-s rövidfilm is.

[ Szerkesztve ]

(#41) hito válasza szentkuti11 (#40) üzenetére

hito
(nagyúr)

Előfordul :D Van most kis hazánknak nagyobb gondja is, mint a Note 5 4k videó ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#42) leslien válasza szentkuti11 (#40) üzenetére

leslien
(veterán)

engedelmeddel :R

MKBHD Note 5 review
szinte biztos h snapdragon 820 változatban is lesz... jaj de várom már.. nem mintha Exynos 7420 nem lenne elég..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#43) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Az ára nagyon húzós. De amúgy szép. Én egy S6-ot tervezek venni, 64gb változatot. 160-170k körül mennek, ugyanaz a hardver stylus nélkül szerintem baráti.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#44) kchris78

kchris78
(addikt)

ez a memóriafoglalás dolog ez azért vicc... Komolyan, többet befoglal indulás után a rendszer mint egy Win10 vagy OSX... és ez egy (nem írom hogy telefon mert nem csak az) mobil oprendszer.. Pedig akár fizikailag okés is a cucc, de lenne rajta egy rendes oprendszer!!!

(#45) Dominó85 válasza Sebestyen01 (#30) üzenetére

Dominó85
(veterán)

És ki mondta, hogy ennek a fosnak kell rajta futnia? Lecseréled a felületet és voilá. Nem védeni akarom a Samsung-ot, hisz ennyiért is viccnek tartom, aki telefont vesz. De most tényleg odatették magukat. Hardveresen, kamerában és designban (bár itt a korábbi Note-ok szebbek voltak), maradandót alkottak. A 270k pedig nyitó ár és ez a phablet még sokáig erős marad.

* Péter - 06302461862 *

(#46) laleh

laleh
(addikt)

Utos lett! Jol odatettek magukat.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés -> törött iphone Apple Watch

(#47) Beri78

Beri78
(őstag)

nem lett rossz....de ez az ár :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#48) tom5598

tom5598
(aktív tag)

A Samsung böngészőjében továbbra sincs flash támogatás, a zoomalapú "sörtörés" is kimaradt,

Hát ilyen az én telómban sincs :U

[ Szerkesztve ]

(#49) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Ezt nagyon eltalálták !

kengyel

(#50) szentkuti11 válasza tom5598 (#48) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Köszi az észrevételt, hiába olvastam át kétszer, ötvenezer karakter azért elég sok ahhoz, hogy benne maradjon egy-két elgépelés. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.