Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ollie válasza kali (#200) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igaz, és szerintem még jobban is néz ki a S6 edge+.

***

(#202) zsolt501 válasza kali (#200) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A házhoz jövő szerviz csak a Note szériához volt, ha jól emlékszem (ha tévedek javítsatok ki), az S szériához és az edge telókhoz nem, szóval ez kissé árnyalja a képet, és mivel ezek után egyre több készülék típus lesz szervizben javíthatatlan kategória, és ezeket kb. mind a gyár felé kell majd küldeni ami nem biztos hogy el fogja érni a célját hosszútávon.
Azért egy feljavított vagy új teló küldözgetése sem biztos hogy annyira olcsó, mint ha csak alkatrészt küldenének, mondjuk nem tudom hol lenne a szerviz ahol ezeket javítják majd, lenne e itt az országban, vagy valamelyik EU-s országban, vagy EU-n kívüli országban szervizelnék, mert ez a szállítást és a javítási időt és költségét is befolyásolja.
Kicsit ez a szervizelés még homályos része az ügynek.

ollie ráadásul az edge esetén van 128GB-os verzió. :)

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#203) kali válasza zsolt501 (#202) üzenetére


kali
legenda

s5-ig az s szériához is volt, az s6 nem került már be a listába, mert közben jött a változtatás.
nem hiszem, hogy a teljes telefon kontra csak alkatrész szállításának a különbözete több, mint a szervizes munkaerő, eszközpark, képzés...stb. fedezete több helyen is, sőt!
a gyártói és a felhasználói oldalról nézve is jobb lesz a helyzet, ha kimarad néhány szerviz(es) a képből - a maga trükközéseivel -, de ezt inkább nem részletezem.
a javítási időt nem befolyásolja a dolog, mert előre biztosítanak cserés új/gyárilag felújított készülékeket, ahogy tették eddig is az alkatrészekkel, illetve utóbbi időben a komplett telefonokkal is.

ollie; nincs s pen, más anyaghasználat és kijelző...stb., de akinek csak a kijelző (nagy) mérete a fontos, illetve olyan más tulajdonságok, amik mind a kettőben adottak, azok számára az s széria is képbe kerülhet adott típus képében.

[ Szerkesztve ]

(#204) bandras0226 válasza Kékes525 (#194) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Nem az alkatrészárakra gondoltam, hanem hogy túl nagy költség szervizhálózatot fenntartani.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#205) bandras0226 válasza zsolt501 (#195) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Nem. Olcsóbb a néhány elégedetlenkedő száját befogni egy új telefonnal mint milliárdokért szervizeket fenntartani.
A hőbörgés meg csak az ilyen fórumokon megy. A vásárlók többsége meg örül a csillogásnak. Leveszi a polcról, fizet és boldog! Nem tudja, nem érdekli és nem is érti mi az hogy lag, RAM, frissítés és egyéb huncutságok.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#206) Wave86


Wave86
tag

Való igaz, a Note széria mindig is az üzletembereket célozta meg, nem a mainstream-et. Szerintem ez a képlet a Note5 esetében sérül először, ugyanis nehezen tudok elképzelni üzletembert ilyen telefonnal mászkálni. A Note 4 viszont nagyon beleillik a képbe és a kapható bőr flip tok egy exluzivitást ad a készüléknek. :)

(#207) mekka_kola


mekka_kola
tag

"Első bekapcsolás után 1,6 gigabájtnyi RAM áll szabadon, a TouchWiz pazarló memóriakezelését látszólag nem tudták tökéletesen orvosolni, nem is kell különösebben sok megnyitott alkalmazás ahhoz, hogy a 4 gigabájt elfogyjon, főleg akkor, ha az ugyanennyi RAM-mal ellátott Asus Zenfone 2-höz hasonlítjuk."

Ó, a szakmaiság, néha csak nevetni tudok kínomban! :-D Memory management???

[ Szerkesztve ]

(#208) Dr.FantastiK válasza mekka_kola (#207) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

.. inkabb hagyd oket,, nemertik hogyan mukodik az Android Memory management -je ! :N

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#209) zombinyul válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


zombinyul
addikt

Normal helyzetbe nem ugy mint ennel. Erdekea, a tobbi telefon tudja normalisan kezelni a hatterben futo alkalmazasokat? Nehigy mar a tesztelo legyen a hulye...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#210) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#209) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

ugyertem a Ram azert van hogy 'hasznalva' legyen, nem az hogy nezegessuk jeee mennyi van ures !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#211) TTTotya válasza Dr.FantastiK (#210) üzenetére


TTTotya
senior tag

jaja, de melyik esetben lehet jobban menedzselni több alkalmazást a háttérben adott RAM mennyiségen? Akkor ha a rendszer lefoglalja a rendelkezésre álló RAM háromnegyed részét, vagy ha a rendszer több RAM-ot hagy szabadon, ahová más alkalmazások betölthetőek????

(#212) Maxximus


Maxximus
őstag

Senkinek sincs még (főleg duos tapasztalat érdekelne) ?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#213) Sebestyen01 válasza Dr.FantastiK (#210) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azert az nem rossz hogy a terpeszkedo rendszeren ivul meg egy bongeszo iscelfer par oldallal nehany alkalmazad tedzem azt egy game... Es az csak kapaszkodj ugy megy ha az elejen nezzuk h mennyi ures van... Na most erre keptelen mindegyik samu telefon mert az UI hulladek!Ez szamomra es masok szamara olyan ervagas hogy hihetetlen!

(#215) leslien válasza Taci (#214) üzenetére


leslien
nagyúr

volt már :DDD ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#216) Weeman1


Weeman1
veterán

Szép,de inkább marad a Note 3.
:)

Xiaomi 11T Pro

(#217) tucsok. válasza Weeman1 (#216) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igen, nálam meg a Note 4, sajnos ez az unibody ház riaszt, illetve az sd kártyahely hiánya is aggasztó, viszont végre alulra került a hangszóró a Note 3 után újra ez üdvözlendő. Az áráról meg ne is beszéljünk....

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#218) Taci válasza leslien (#215) üzenetére


Taci
addikt

És valóban. :) Sebaj, inkább többször, mint egyszer se! :DDD

(#219) csongi


csongi
veterán

6 giga rammal, szinte az egesz rendszer futhat. Ha az uj memoria kerul bele akkor a fogyasztas sem lesz tobb, mivel a hirek szerint felet fogyasztja mint az elodje. De azt is meg merem kocakztatni, ha lecsontozott feluletet kapna az ugyfel, es azok az alkalmazasok kerulnenek fel amiket valoban hasznal is, a fele memoria is sok lenne :). 270 ezer Ft vehet az ember egy olyan keszuleket ami mindent elarul rola, kovethetlen, melyik alkalmazas milyen informaciokat szerez be. Meg lehet tudni, es lenne dobbenet :).nem csak a hely meghatarozasra gondolok. Nem ismerem a feluletet, de ha ezeket is kilehetne kapcsolni, akkor is be erne kevesebb memoriaval. Arra is kivancsi lennek, mennyi adatforgalmat bonyolitanak ebben az allapotukba? Egyre dragabbak ezek a samsung keszulekek. Nekem ugy tunik, a magas arazassal probaljak a keszulelkeket felertekelni. Ami most mar tulertekelt lett. Csorosag ide vagy oda. 900euro, mar a tehetosebb regio ingerkuszobet is eleri. Azert megis csak egykezben elfero eszkozrol beszelunk. Egy laptopert is elkernek ennyit, es a ketto teljesitmenye felhasznalhatosagi terulete eg es fold, mikozben ebbe a telefonba az alapanyag toredeke, a gyartasi energia toredeke, es sorolhatnam tovabb. Mar a 200ezer feletti keszulekeknel is sikerult atlepni az abnormalis hatart. De a piac ilyen volt ilyen is marad.:)

(#220) Gyulafilu


Gyulafilu
csendes tag

Srácok ez a ramhasználat egy rossz vicc !!! Arról nem is beszélve, hogy csillagászati áron bővíthetőség nélkül. pfff :Y :Y
A 3GB rammal ellátott Nexus 6ban "több a ram" mint ebben a 4gb ramos Samsungban! :DDD

https://nexus6roms.files.wordpress.com/2015/01/wpid-screenshot_2015-01-07-16-56-55.png

[ Szerkesztve ]

(#221) Sebestyen01 válasza Gyulafilu (#220) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Meg mindig a vanilla droidot hasonlitjak a TW-hez... Leirtak mar egy parszor itt a sami AI-a eszik mint a barom mert fos... Stimt?

(#222) Dr.FantastiK válasza TTTotya (#211) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

igen, ezert kell 3 - 4 Gb.

de lehetne 6-8 is, akar.!

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#223) Gyulafilu válasza Sebestyen01 (#221) üzenetére


Gyulafilu
csendes tag

Nyilván a vanilla droid nem kér, és nem is kérhet sok memóriát, de ettől még vicc hogy a TW megeszik 2,4GB-ot. Az Asus Zenfone 2-őn viszontnem a Vanilla droid fut, akkor mondom azt példának.

"még akkor is röhögve van 1 GB RAM szabadon, ha az összes netes izé fut, ideértve a Messengert, a Vibert, a Google+ szolgáltatásokat, a LinkedInt, a Twittert és az Instagramot. Meg még a gyárilag felrakott memóriatisztító és víruskereső is."

(#224) Shinnokina válasza Beri78 (#47) üzenetére


Shinnokina
tag

Az ugyancsak nem kivehető akkus, méregdrága ájfónok árától miért nincs senki kiborulva? Csak a Samsung csúcsmobiljainak árától. Ha ennyi pénzem lenne, előbb vennék samsungot, mint iphone-t.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#225) Blyan válasza Shinnokina (#224) üzenetére


Blyan
félisten

1. Mert az mindig is annyira drága volt, mint most. :)
2. De, állandóan ki vannak borulva tőle. Csak hát már megszokták.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#226) bandras0226 válasza Shinnokina (#224) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Talán mert ez egy Samsung topik, és a kutyát sem érdekli hogy egy másik cég terméke mennyibe kerül. Pláne hogy nem androidos, tehát nem is konkurencia!

Az almafóbiát meg nem itt kezelik!

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#227) Sebestyen01 válasza Gyulafilu (#223) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Zenfonnal a kezemben ezt alatamasztom ide is leirtam de megteszem meg egyszer a TW egy hulladek... Sajnos! Pedig ezek a telok jibbat erdemelnenek!

(#228) #31342592


#31342592
törölt tag

270 ezer. Elmehetnek a ...-ba. Ennyi pénzt egy telefonért.
Állítom az összeállítási költség nincs 50 ezer sem. Azért ez már túlzás.

(#229) ollie válasza #31342592 (#228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még ha tényleg annyi is az összeszerelési költség, ne gondold, hogy a maradék 200k mind haszon. Sőt, ebből nem sok haszon marad, ha minden költséget levonunk.

***

(#230) gyuri81 válasza ollie (#229) üzenetére


gyuri81
veterán

szöröncsétlen Samsung.... hol tudom befizetni nekik az adóm egy százalékát ? :DDD

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#231) zombinyul válasza Gyulafilu (#223) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4 se natur droidot futtat, es ezen is van 1 giga ram. Barmit megnyitok. Raadasul semmit nem tolt ujra. A TW tenyleg botranyos, nemelyik Samu tenyleg jo telefon lehetne nelkule.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#232) mike918 válasza zombinyul (#231) üzenetére


mike918
csendes tag

A számból vetted ki a szót.. :) !

Elég sok telefon megfordul a kezemben az elmúlt egy évben volt szerencsém használni iphone 6 pluszt, samsung s6 edge-et, one plus one-t és most egy bő másfél hónapja egy G4-et nyúzok..

Aksiban a OnePlus One az verhetetlen volt meg egy jó telefon igaz azon egy CustomROM andorid 5.1.1 volt fent.

S6 edge szép meg jól össze van rakva meg tényleg egy minőségi telefon, de botrányos üzemidő, a kamerája is jó lenne, ha nem dolgozna annyit a szoftver a színeken. Gépre tv-re kirakva a G4nek a fényképeinek a színe sokkal közelebb van a valósághoz mint a samsungé. Illetve az a RAM kezelés is elég betegágy.

G4 eddig nagyon fasza, 15 megnyitott appnál sem tölti újra a már megnyitott programokat illetve a kamera is elég komoly benne. S6 egy kicsivel gyorsabb viszont a ramkezelése és alkalmazások közötti ugrálásbab eléggé elvérzik. Antutu meg egyéb pontszámokban bajnok, de ezen kívül nem tudok róla más pozitívumot elmondani max annyit, hogy elég jól néz ki meg prémium. De ha már prémium, akkor inkább Iphone 6 plus, mivel ott semmilyen megdöccenés nincs 1GB RAMal sem és aksiban is alázza mind a kettőt, viszont az összes "kényelmi" szolgáltatás mint pl egy LG "smart settings" azok mind csak jb után érhetők el ott illetve pc-vel sem annyira fasza együtt használni kivéve ha van otthon egy Mac.. :) !

(#233) no more válasza Gyulafilu (#223) üzenetére


no more
addikt

És ahhoz mit szólsz, hogy M7-en maga a rendszer 300MB-ot eszik és további 70-100 körüli a Sense? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#234) beteg


beteg
őstag

Azért vicces, hogy 8 oldalas teszt születik „Tetszet” plecsnivel egy még jó ideig nem kapható készülékről!

Csak futni kell!

(#235) Dr.FantastiK válasza Shinnokina (#224) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

igy van, ertelmes beszed !! :K

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#236) Hunt3r22 válasza #31342592 (#228) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ha 2-3k eurót keresnél itthon is, lesz*rnád mennyibe kerül.

De mivel Magyarisztánba 80-100k a minimálbér így nehéz lesz megvenni. :U

Xr

(#237) user2211


user2211
tag

Jöhetne már valami egészen más/új dizájn, mert szinte mindegyik telefonjuk egyforma. Igaz picit másabbak külsőre, de a lényegen nem változtat.

Persze ez Sonykra is vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

(#238) Deck válasza user2211 (#237) üzenetére


Deck
titán

A Sonyk tökéletesen néznek ki, nem kell új design.

PS5

(#239) zombinyul válasza mike918 (#232) üzenetére


zombinyul
addikt

Szorol szora egyetertek, annyi, hogy nekem flagshipek kozul csak a Huawei P8-cal van tapasztalatom, de az se annyira felso kategoria mint a G4 / S6. Viszont a G4 is nagyon premium cucc lett bor hatlappal, meg a P8 is elegge ott van a szeren. S6-ot csak boltokba taperoltam. Nem tunik premiumabbnak az elobb emlitett kettonel (vagy akar egy One M9-nel). :)
Viszont pl. a P8 is oda-vissza csapkodja ram kezelesben az S szeriat, de akar a Note 5-ot is, pedig az is 3 giga ramos.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#240) Sebestyen01 válasza zombinyul (#239) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az osszes samut elpicsazza multitaskban egy kozepkategorias telo is...

(#241) user2211 válasza Deck (#238) üzenetére


user2211
tag

Tényleg nem annyira rossz az alakja, de az alsó és felső káva mindig bazinagy, és a Z széria nagyon hasonlít egymásra. Hardverben is alig jön náluk újítás, szinte ugyanazt a készüléket dobják piacra, csak új nevet adnak neki.

(#242) zombinyul válasza Sebestyen01 (#240) üzenetére


zombinyul
addikt

;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#243) Sebestyen01 válasza zombinyul (#242) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ha nekilendultem a note 4 nek mit tudom en bongesztem kozben online filmeztem akkor a bingeszoben olyan 3 oldal utan az elso oldalt kezdte ujratolteni... Agyergorcs... Felszippant 4 giga ramot is a TW... Akik ezt igy csinaljak golyot erdemelnenek a buksiba.
Es akkor meg azt se lehet mondani hogy funkcionalisan olyan power lenne vagy mit tudom en... De megmagyaraztak ezt is... Azertvedzik sokat mert a camot a memorisban tartja... Ehte faxsag... Negyedmillss cucc es megfo attol amire hsdznaljak ugyan mar... Itt az akksi is kissebb lett, de legalabb nem cserelheto erted... Ez inkabb note 4 +... Kattintos cero amit firditva is be kehet dugni meg a haziexynos a motorhazteto alatt, csillivilli ragasztott haz, fadza uvegbol had karcolodjon, aztan copy, paste a tibbi, es hopp 270k hadzon 200% , nem is baj higy euba egyelore nem jon, vegye a sok kulfoldi birka.

[ Szerkesztve ]

(#244) Danny365 válasza Sebestyen01 (#240) üzenetére


Danny365
őstag

"Ha nem tetszik a telo van masik, hajra kosz h beneztel." - idézet tőled annak, aki a Zenfone kamera tudását megkerdojelezte.

Te miért nem tudod tartani magad a saját bölcsességedhez? Mást sem olvasni tőled meg zombi haverodtol, hogy mekkora szar a Samsung, a TW, satöbbi. Már tényleg kezd baromi unalmas lenni.
Ráadásul semmit nem tesztek a beszelgeteshez, mindig ugyanazt a dolgot bofogitek be ezredszerre is.

Egy moderátortól kérdezném: ezt tényleg muszáj nekünk a végtelenségig hallgatnunk?

Mindenkinek van és lehet is véleménye, de szerintem már az egész fórum tudja, hogy retek a Samu, bezzeg a Zenfone, meg a G4...

(#245) Sebestyen01 válasza Danny365 (#244) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Camban szar de meg van az elonye hogy egy kozepkat kompaktot meg vehet hozza az ember ha akar uj note arban...(bar aki melozni vesz egy mobilt kusmertekben gerjed a szelfizesre, ha meg fenykepezni kell akkor sem teloval akar milyen optika us van benne, arra meg mindefyik jo higy megorokitse ha teszem azt a gyerek a falon keni vegig a reggelit) Faj az igazsag de ez van... Mellesleg tanulj meg szelektalni en tudod olvasok a forumon nem pedig hallgatok ;)
Mit varsz dicserjek meg egy uzleti mobilt ami osztott kepernyos hasznalat kozben a bongeszot ujratoltogeti? Vagy tapsoljak ha prezentacio kozben arra kell varni mig ujranyitogatja a dolgokat, csak mert vmi ferdeszemu eloemberhad keptelen optimalizalni a sajat maga agyszulemenyet? :U Es igen bezzeg a zenfone meg az lg... Jah hsdznalhatobbak mint a phabletkiraly, es mindezt az egyik felaron a masik meg ujonnan egyharmad aron.

[ Szerkesztve ]

(#246) Dr.FantastiK válasza Sebestyen01 (#245) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

de miert kell mindenaron fikazni a Samut ? ? :F

kicsit Troll-szagu vagy ! ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#247) Sebestyen01 válasza Dr.FantastiK (#246) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Majd dicserem ha lesz miert... ;)

(#248) zombinyul válasza Danny365 (#244) üzenetére


zombinyul
addikt

Samsung hater vagyok, igen. Ruhellem a Samsungokat, igen. De leirom szazadszor is, hogy a Note szeria tetszik (bar teny, ez az 5 eleg gyengere sikerult a procit leszamitva az elozoekhez kepest), es ha normalis ramkezelesuk lenne (mert masrol alig szol ez a forum, hogy szar a ramkezelesuk. Ha mar itt jarunk, a tobbi 100 hozzaszolot aki rosszat mereszelt irni a Samukrol, miert nem savazod?), meg a listamon is rajta lett volna. Tetszik nem tetszik, a konkurenseg bizony kevesebb rammal is megeszik a francba a 4 gigas Samut. Ezen kivul irtam erre a konkret Note 5-re barmi rosszat? Szidtam barmilyen mas tekintetbe? Naugye.

Sebestyen01-nek is igaza van, akar tetszik akar nem. Minden szavaval egyetertek, egy uzleti telefonnal ahol akar prezentaciokat nyomathatnak rola, rohadt nagy gaz az allando ujratoltogetes, mikor egy harmad aron kaphato kis Huawei nem csinalja (raadasul meg 5.1 sincs rajta, 5.0-an all)... A moderatorokat gondolom azert nem zavarja, mert ez a forum 90%-ban errol szol. A konkurensek meg azert (is) vannak egy szakmai topikban megemlegetve, hogy osszehasonlitsuk oket.
Arrol nem is beszelve, hogy ha valaki beolvas ide, es latja a pozitiv peldakat is, nem fogja azt leszurni egy (negyed millios csucs) telefon utan, hogy az osszes droid ramkezelese hulladek.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#250) doooo


doooo
veterán

Jesszus.. lehet még napokig folytatni ezt a nagyszerű "egy középkategóriás telefon elveri multitaskingban" meg a G4, meg Zenfone2, meg G4, meg G4, meg Zenfone, stb, stb. dumát? UNALMAS. :Y Úristen.. mintha rajtatok kívül mindenki fogyatékos lenne, és nem fognák fel a kritikáitokat egy komment után.. méghozzá nem is csak ebben a topicban, hanem párhuzamosan több helyen is... elismerésem. És lám.. én is megismételtem egy kolléga fentebbi hozzászólását, mert már nagyon szükségesnek éreztem.
Egyébként ez a sok negatívum, meg fika, meg lópikula, olyan érdekes.. először is, maximálisan megutáltatja velem az oly sokszor ismételt "csoda készülékeket", másodszor, unalmas (ó, ezt mintha már említettem volna.. hiába.. ragályos :U ), harmadszor, a hittérítés ellenére is, "csakazértis" alapon, hogy ne tegyek eleget a követelésiteknek, még pozitívabb fényben tünteti fel az S6-ot (vagy bármelyik idei csúcs Samsungot) a szememben (persze attól még egyikre se költenék pénzt).
Ha erőszakosan támadtok egy véleményt, elképzelést, akkor azt ne úgy tegyétek, hogy a támadott eszme még erősödjön is, mert akkor az egész hiábavaló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.