Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) haxiboy


haxiboy
veterán

Na most jól elbizonytalanítottatok hogy én s6-ot szeretnék és nem i6-ot :( :( :( :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#102) Peterson_


Peterson_
addikt

Szomorú vagyok.
Nálam jelenleg kb csak a Note széria jöhet szóba váltásnál, de ez nem egészen olyan lett, mint ahogy számítottam.
Külsőre igazán eltalált készülék lett, bár én jobban preferálnék bőr(szerű) hátlapot, és szürke(Jet black) színt.
A hardver meg erős, de azért mókás, hogy minél több a rám, ez a mocsok annál többet eszik, míg a hármas vígan elvan másfél giga rammal(az is csak a retek lollipop óta ennyire sok), és még emellett is számos visszalépés történt, amitől a fejem bírnám verni a falba.
Az akku egy vicc, egyszerűen nem engedném meg, hogy egy elődtípusnál gyengébb Legyen az üzemidő, ami amúgy is csak romlani fog.
Akku sem kivehető, ami azért megint köszi, plusz ugye a MicroSD hiánya és azt ezt övező bullshit:U
Az IrDa kikerült, meg ugye a nagy csinadrattával bevezetett USB 3.0 is elég hamar ki lett nyírva, bár ez már kisebb baj.
-De kérdem én, miért, nem fért tán bele?:U:(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#103) Dr.FantastiK válasza Peterson_ (#102) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

pedig ha ilyen keszuleket veszel, S6 ,, NOTE5 ,, {ragasztott hatlap.} biztosan egy par evig nem kell akkut piszkalni benne. !!

egy uzletembernek kifizetni az árát semmi,, ahhoz kepest mennyit szolgalhat a Ketyere.

Persze Verpistikeknek akik csak azert vetettnek meg Apucival hogy berzenkedjenek 1 evig, nekik draga. ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#104) Deck válasza Peterson_ (#102) üzenetére


Deck
titán

A Lollipop alapból nálam csak 1GB ramot eszik a 3GB-ból. Miután aktívan használom a telefont egész nap és minden fut, most megnéztem úgy is csak 1,5GB.

PS5

(#105) kakuk.tamas válasza Deck (#104) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Z3-ad van, nem Samsung, és rootolva van, vagyis gondolom van jegelve pár dolog.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#106) joey04 válasza Willhunting (#80) üzenetére


joey04
titán

Itt nem arról van szó, hogy mennyi a szabad ram vagy hogy mennyire döcög a rendszer. Arról van szó, hogy a real life tesztekben elindítgatnak alkalmazásokat, csinálnak ezt-azt, majd a folyamat végén újra az egészet. na ezeknél látni, hogy a többi készülék több alkalmazást tudott a memóriában tartani, mert a samu többet tölt újra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) kali válasza kakuk.tamas (#105) üzenetére


kali
legenda

lehet az samsung is, root és különösebb jegelgetés nélkül is;

1

15 órája megy, használtam közben elég sokat;

2

[ Szerkesztve ]

(#108) Deck válasza kakuk.tamas (#105) üzenetére


Deck
titán

Fenn van a Greenify az igaz de még nem adtam hozzá semmit.

PS5

(#109) leslien


leslien
nagyúr

Note 5, ebay
a fenébe h ott mindig minden tök "olcsó" ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#110) Blyan válasza kali (#107) üzenetére


Blyan
félisten

Na ez se S6/Edge vagy Note 5. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#111) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép készülék. Kezdek megbarátkozni a nagyobb készülékekkel. Lehet, hogy a következő már 5.7"-es lesz. Viszont, ha már ilyen drága készüléket veszek, akkor elvárom, hogy minden, amit tud, azt rendesen tudja. A memória kezelés, főleg a multitasking viszont nem az erőssége a Samsungos telefonoknak. Talán az M-ben, de nem hiszem, mert nem a Lollipop hibája a rossz memória kezelés.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112) leslien válasza Kékes525 (#111) üzenetére


leslien
nagyúr

valóban a loli az szar úgy ahogy van... de azért csak tud vmit pl az Lg mert nekik sikerült a memóriakezelést össze hozni...
arra leszek még kíváncsi h a Meizu nak ( Mx5 pro) majd sikerül mert ua. az soc lesz benne mint az S6+ ban... ha nekik sikerül a memóriakezeles akkor a Samsung nagyon nagy segítségre szorul....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#113) zombinyul válasza leslien (#112) üzenetére


zombinyul
addikt

Pedig szinte biztos hogy nekik sikerulni fog. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#114) Kékes525 válasza leslien (#112) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezért írtam, hogy "nem a Lollipop hibája a rossz memória kezelés." A Samsung elrontotta.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#115) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Indulás után 2,2GB memóriát foglal a rendszer? :DD :DD :DD

(#116) Locutus válasza Sebhelyes (#115) üzenetére


Locutus
veterán

És? A Note3-on is 3gb-ból 2.2-t foglal általában a rendszer. Ettől még semmi sem akadozik, semmi sem fogy ki a memóriából. Szimplán arról van szó, hogy mennyi mindent gyorsítótáraz be gyorsabb induláshoz. Kitakaríthatod a memóriáját 1.5gb használatra is. Utána meg sír a sok "szakértő" szája egyből, hogy lassabban indulnak a dolgok. Hol ezért, hol azért megy a siránkozás... Egyeseket nyilvánvalóan soha nem lehet kielégíteni, semmilyen sebességgel.
A 4GB logikusan nem arra kell egy telefonban, mert annyit használ egy program vagy akárhány is, hanem hogy még több gyorsítótárazva lehessen, és a telefon még több szoftvere érintésre azonnal induljon.
Ilyen lg-k, levonók, meg egyéb kínai versenyzők a cipőfűzőjét nem köthetik be egy notenak, és ez így is marad az 5-ös szériával is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#117) Sebhelyes válasza Sebhelyes (#115) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ja nem, 2,4GB-ot. Az úgy már ok. :D

(#118) zombinyul válasza Locutus (#116) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4 pl. barmikor megeszi vacsira a Note 5-ot multitaskingba. 3 giga rammal. Nem tudom milyen cipofuzorol beszelsz. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#119) Locutus válasza zombinyul (#118) üzenetére


Locutus
veterán

Perszehogyne, de ilyen kijelentések után is a samsung vérfanatikusokkal van a gond, igaz? :U

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#120) zombinyul válasza Locutus (#119) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha kicsit visszaolvasol, ezt nem csak en irtam le. Es ezt nem mint LG fan irom, irhattam volna akar a P8-at, az One M9-et, barmit. Nezz meg osszehasonlito videokat, olvasgass tapasztalatokat. Ez nem Samsung fika akart lenni (mint irtam, a Note szeriat meg kedvelem is), hanem teny.

Es igen, a Samsung fanokkal van a baj. Mert en veluk ellentetbe nem jarok be minden Samsung topicba frocsogni.
Mondjuk azzal, hogy a Samuk ramkezelese nem megfelelo, meg a Samu verfanatikusok is nagyreszt tisztabavannak, a problema valos.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#121) bulikavagyok válasza zombinyul (#120) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Mert en veluk ellentetbe nem jarok be minden Samsung topicba frocsogni." -most szerinted milyen topikban vagy?

(#122) Massmurderer válasza zombinyul (#120) üzenetére


Massmurderer
őstag

ha enyire fikázod a note5t,miért nem a g4 topikba osztod az észt??ha olyan jó teló a te hön szeretet g4ed,miért nem azt veszi mindenki?most jött ki a note 5,volt egy gyors teszt,és ennyi.azért pl megnézném a te g4edet meg a note 5t egy jó kis tesztbe összehasolitás képen.azt mikor az lg alulmarad,jol a pofádba röhögnék mert úgye kb azt teszed most te is itt.minden vacak meg gagyi,g4 a szuper,a király neked.elég sok ilyen fanatikus nagyon okos egyén van,csak mikor alulmaradnak akkor meg lapitanak mint a kisnyuszi a gazba :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#123) zombinyul válasza Massmurderer (#122) üzenetére


zombinyul
addikt

A stilusodon faragni kellene, nem idevalo.
Eloszor is. Mint irtam, csak latom baromimodon nehezedre esik a szovegertelmezes, nem fikazom a Note 5-ot, leirom sokadjara hogy a Note szeriat meg szeretem is. Vagyok a G4 topicba, ne aggodj. :) De itt is vagyok, mert tetszett a Note 5 is, azert szologatok hozza. Magyarazattal viszont nem tartozom. En is megneznem az osszehasonlitast, nem feltenem a G4-et, de attol eltekintve melyik mennyiert is kaphato? :) Es nem, nem minden szar ami nem G4. Imadom a HTC-ket, a Lumiakat, az iPhoneokat, meg a Huaweieket is. Meg a Note szeriat, aminel meg mereszeltem jegyezni (kb. 20 masik emberrel egyetembe, miert pont ram kell ramszallni?) hogy a ramkezelese rossz. Mit kell ezt igy felfujni? Pofaja meg a kutyanak van.

bulikavagyok: nem is fikazni jottem. Meg mereszeltem jegyezni egy problemat a telefonnal kapcsolatosan, szamos masik taggal egyetembe. Most akkor mi lesz?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#124) Massmurderer válasza zombinyul (#123) üzenetére


Massmurderer
őstag

volt kezedbe note5??összehasolitotad egymas mellet a g4el??ha igen légyszi ird meg a véleményedet.elöre is köszi

(#125) zombinyul válasza Massmurderer (#124) üzenetére


zombinyul
addikt

Ennyire futja papa? Nem, osszehasonlito videokat nezegettem szamos telefonnal, meg felhasznaloi tapasztalatokat olvastam. Szerintem az is eleg a multitasking kerdes megvalaszolasara. :) De csak hogy megnyugodj, amint kaphato lesz kishazankban, megnezem szemelyesen is. ;)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#126) Massmurderer válasza zombinyul (#125) üzenetére


Massmurderer
őstag

nem nézek összehasolitó videokat.jobban szeretem ha látom,kezembe érzem.akkor honan tudod hogy milyen a rammkezelése??volt egy teszt itt,gondolom nem 1-2 hétig nyuzták a note 5t.még frissités se jött ki rá,de te már egyböl tudod mi nem jó benne :C

[ Szerkesztve ]

(#127) bulikavagyok válasza zombinyul (#123) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"A G4 pl. barmikor megeszi vacsira a Note 5-ot multitaskingba. 3 giga rammal." -bocs, de ez nálam már kimeríti a fikázás fogalmát. Folyamatosan a G4-eddel példálózol a Note 5 topikban, és ha vki ezt nehezményezi, még Neked áll feljebb. Plusz lenézően írsz azokról a Samu fanokról akik bejárnak más topikokba "fröcsögni", és észre sem veszed, h Te most tök ugyanezt csinálod.
"Most akkor mi lesz?" - Mi legyen szerinted? :D

(#128) zombinyul válasza Massmurderer (#126) üzenetére


zombinyul
addikt

Erdekes, hogy rajtad kivul kb. mindenki tufja. Meg a legnagyonn Samsung fanok is elismerik, hogy a gyarto termekeinek a ramkezelese nincs a toppon. A videok meg a felhasznaloi tapasztalatok pedig igenis valos kepet festenek a telefonrol. Csak ha valakinek ennyire szuk a latokore, ekkora szemellenzot hord, annal nincs mirol beszelni...
Forditsuk meg. Neked van esetleg Note 5-od, hogy ennyire istenited? :)
Off gomb mond valamit?

bulikavagyok: nalam a fikazas maskepp nez ki. Nem, nem csak a G4-gyel peldalozok, irtam mar P8-at, One M9-et, mindent. Es azert hozom fel a G4-et tobbet, mert az egy masik gyarto flagshipje, es nekem az van, azzal hasonlitjak ossze tobb helyen, azzal van tapasztalatom. Nem hozhatom fel peldanak az I6-ot, mert olyanom nincs.
Nem, nem azt csinalom mint azok a Samu fanok akik jarkalnak mashova. En egyedul a ramkezelesbe "kotottem bele" mint kritikus pont. Ezen kivul nem artana megnezni, mire reagaltam azzal a kijelentessel hogy a G4 megeszi vacsira a Note 5-ot... A Samusok ezerrel ocsaroljak a G4 kijelzojet, kamerajat, alapjaba veve mindenet (de az I6-et is, HTC-et is, stb.) Ez a nagy kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#129) Blyan válasza Locutus (#119) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, a G4 fasorba sincs... :) [link] Cipőjét se kötheti meg. ;] 7 alkalmazás után a G4 összefossa magát.... :C

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#130) VaDy válasza zombinyul (#125) üzenetére


VaDy
tag

Hagyd oket zombinyul, menthetetlenek!
Osszehasonlitani a g4el?! Vegulis csak 130ezer ft kulonbseg van a 2 telo kozott... Es a note szeria nem arrol hires h hamar olcso lesz ( note 4 - 1 eves - 145k )
Amugy meg az ara, ezek a ramkezelesi gondok plusz a "tetszett" plecsni mindent elarul (vagy biztos csak a tesztelo gyerek a hulye es nem ert hozza!)

[ Szerkesztve ]

(#131) zombinyul válasza bulikavagyok (#127) üzenetére


zombinyul
addikt

Azt meg ugy zarojelbe megjegyeznem, hogy "erdekes" modon ez az egyetlen Sa.sung topic ahol en is elpfordulok. Mert szeretem a Note szeriat, az 5-os is erdekel, es tetszik. Sok masik gyarto termekeivel egyetembe. De en LG fanatikus vagyok csak, es LG-s verfan... Hat OK. Legyen ugy.
Attol fuggetlenul maradok ebbe a forumba is, mert erdekelnek a tapasztalatok, erdekel a telefon szoftveres fejlodese.

Blyan: a Samsung hasznalo LG verfan. LOL. Egyebkent eleg beszedes video...

VaDy: vegre valaki aki olvas a sorok kozott is. Egyebkent egyetertek...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#132) Sebestyen01 válasza Blyan (#129) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Multitask mindegyiken hulladek... Arra mas alternativa kell ;]

(#133) Blyan válasza zombinyul (#131) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy a mostani samu féle csúcs szériában tényleg csak a memóriakezelés az ami gáz, de az nagyon.
Minden egyéb tekintetben elégedett vagy az S6-tal. És az Edge/plus, Note 5-tel is hasonlóan lennék.
Amúgy a Note 5 nekem pl nagyon bejön.

Massmurderer

Nyilván a videók és a tesztek hazudnak és megpróbálják lejáratni a Samsungot. Ugye ezt akarod mondani.
És bárki aki erre hivatkozik és nincs Note 5-te az meg fikázik. Obviously

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#134) Massmurderer válasza zombinyul (#128) üzenetére


Massmurderer
őstag

nincs note 5m,nem istenitem.csak ép azt irtam hogy te tök ismeretlenül leszólsz,lefikázol valamit,amit soha nem láttál,nem fogtál kézbe,csak vido vagy egy friss teszt alapján itélsz meg.
"Meg a legnagyonn Samsung fanok is elismerik, hogy a gyarto termekeinek a ramkezelese nincs a toppon." pl kik?1-2 ember a legnagyobb samsung fan??

[ Szerkesztve ]

(#135) kakuk.tamas válasza Blyan (#129) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nah, ez a videó mindent elmond, de leginkább semmit. Ha nem úgy lenne összevágva, talán hihetőbb lenne ami benne van.

Egyébként meg...
Mind a G4, mind a Note 5 jó telefon a maga kategóriájában.
Mindkettőnek vannak "betegségei", amiről a leendő tulaj vagy tud, vagy szarik rá.
Ahogy nézegettem a videókat, pl a Note5 kamerára jobbnak tűnik, ugyanolyan helyen mintha picivel világosabb, élesebb képet lőne.
De ugyanakkor a Note 5 legeslegnagyobb bakija, hogy nem bővíthető. Így ugyanott vagyunk, ahol a part szakad; 4K-nak nagyon nincs értelme.

A ram-kezelésen meg vagy változtat valamennyit a Samu egy update-el, vagy sem. De szerintem csak egy látszólagos valamit csinálnak majd vele, mivel nem érdekli azokat ez a dolog, akik Note fanok. Gondoljunk csak a másik nagy táborra...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#136) bulikavagyok válasza Blyan (#129) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezerszer kitárgyaltuk már az S6 topikban, annak a telefonnak a memóriakezelése elég gáz, ezt kár lenne tagadni. Viszont a Note 5 még épp, h csak megjelent, talán még az első frissítésen sincs túl, ne írjuk már le ennyire előre szerencsétlen telefont..:D

És akkor leírom itt -mert egy LG topikban ez gáz lenne-, szerintem a G4 egy gagyi kacat az S6-hoz képest. Nem véletlenül nem azt vettem idén tavasszal, volt már elég műanyag telefonom életemben. A memóriakezelése valóban jobb, a kamera kb egál, viszont minden másban sokkal jobb az S6. Üzemidő, kijelző, sebesség, ujjlenyomat-olvasó, anyagfelhasználás, kinézet, stb. Természetes ugyanez valószínűleg igaz a Note 5-re is, bár azt még sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni.

zombinyul: Nekünk nincs már miről beszélnünk.

[ Szerkesztve ]

(#137) kakuk.tamas válasza bulikavagyok (#136) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

"Nekünk nincs már miről beszélnünk."

Ez így elég nyálas, szakítósduma volt. :DD

Bocsiii, de adta magát. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#138) bulikavagyok válasza kakuk.tamas (#137) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C Igaz! Sokszor mondtam már! :D

(#139) Blyan válasza bulikavagyok (#136) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel a S6 eddig már kb 4 vagy 5 frissítést kapott és a memóriakezelése kb semmit nem változott, vagy nagyon minimálisan, így nem mérvadó, hogy jött-e frissítés már a Note 5-re vagy sem.
Vagy ha igen, akkor az a szégyen esik meg, hogy a csúcs S6 és Edge a két Next is Now jól le van szarva. Lehet választani.

Az meg hogy egyéb tekintetben a G4 neked szubjektíven nézve nem tetszik azzal nincs mit tenni.
Powerbank vásárolható, hátlapot lehet venni. Advanced Ram management viszont nem tölthető le, sőt nem is vásárolható pluszban.

Mondom mindezt úgy, hogy én se vettem volna G4-et. De nem azért mert szar. De alapvetően akármilyen elégedett vagyok alapvetően, az S6-ot se venném meg újra.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#140) leslien


leslien
nagyúr

jaj de fárasztóak vagytok már mind2 qva jó teló .. gondolom ha bármelyikünk kapna egy Note 5 v Lg G4 nem rakná le a kuka mellé h ez neki nem kell... kb a szája kiütné a fülét a helyéről.... úgyhogy hagyjuk már Ibolykát.... nekem most G4 van,de biztos vagyok benne h veszek Note 5 ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#141) kakuk.tamas válasza leslien (#140) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha az említett személynek jó a memóriája, akkor nincs itt a helye. :DD

Amúgy meg OnePlus Two forever. :P :$

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#142) Hunt3r22 válasza leslien (#140) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Hidd el azért sem fogadná el.

i5 userként bármelyiket elfogadnám. :U

[ Szerkesztve ]

Xr

(#143) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Akkor mindegy hogy 3 vagy 4 giga ram van a tácswiz miatt igyis úgyis 1.6 marad szabadon ☺
Érdemi előrelépés nem történt a Note 4hez képest, a külső nem tetszik, a proci mindegy, az spen meg jó így öregesen :D

(#144) zombinyul válasza Blyan (#133) üzenetére


zombinyul
addikt

Elhiszem, az utobbi idoben a ramot leszamitva sokat fejlodtek a Samuk. Ha jo lenne bennuk a ramkezeles, meg IPS kijelzosek lennenek, meg en is elgondolkodtam volna egy eima S6-on. :)

Massmurderer: hol fikaztam te szerencsetlen...? Istenem. Annyi, hogy a ramkezelest szidtam. Semmi mast. Neked tenyleg nagyon nem megy a szovegertelmezes...

bulikavagyok: meg jo hogy hozzatetted hogy szerinted, igy tamadhatatlan vagy. :D Mert ebbol az osszesbol amit felsoroltal, a kinezet, kijelzo, minoseg nalam mind a G4 fele billentette a merleget, azert sem vettem S6-ot. :) De nem vagyunk egyformak.

leslien: masfel-2 ev mulva lehet nekem is Note 6-7 lesz. Ki tudja. Ha helyrehozzak a bakijait addig, meg valamit nem szarnak el nagyon, akkor ha a G6 is ugy sikerul mint a G4, szerintem ez a 2 lesz a fo jelolt. :) De addig sok viz lefolyik meg a dunan.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#145) S e t h válasza zombinyul (#144) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Samsung vérfanatikusaitól ments meg Uram minket!"

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#146) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó telefon, viszont a 4GB RAM-nak semmi értelme nem lesz, ha a multitaskingot még mindig nem sikerült minimum G4 szintűre tolniuk. A HTC M-ek szintjét már meg sem említem...

S e t h: amit leírt, az igaz, és tény... Lehet azzal jönni, hogy nem fogtam kézbe, nem néztem stb., de ez a szoftver az S6 mása (extra funkciókkal), a RAM kezeléssel nem hiszem, hogy csináltak volna valamit.

[ Szerkesztve ]

(#147) zombinyul válasza S e t h (#145) üzenetére


zombinyul
addikt

Volt okom kiirni... :D

attilasd: +1

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#148) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Gyerekek, a megoldás egyszerű. Vegyen mindenki OnePlus Two-t :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#149) Blyan válasza kakuk.tamas (#148) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz a 1+2 nem lesz akkora siker. mint az első volt. Egyszerűen nem lett annyira ütős.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#150) S e t h válasza f(x)=exp(x) (#146) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én eddig minden Note 5 témában leírtam a véleményemet az új készülékről, ami cseppet sem volt hízelgő, de még engem is samu fanozott, az aláírását olvasva ez nem is meglepő, mert nála ezek szerint a világ samu fanatikusokból áll, meg az azon kívül eső halmazból.

Szóval nem azzal vitatkozom amit leír, hanem ahogyan magára húzza a fanatikusokat, mert már az aláírásában leírtak is a konfliktusra van kihegyezve.
Hátha ez jó............

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.