Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) zack válasza b.bela1 (#1150) üzenetére


zack
nagyúr

;)

Ha nem lenne ez a fajta, nem is tennék rá semmit. A többi nem tetszik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1152) b.bela1 válasza zack (#1151) üzenetére


b.bela1
őstag

Néztem tokot. Olyant.
Nem nagyon van.
Viszont láttam aksit, 7000 környékén. Felmerült a kérdés.
Mi van, ha sz@rakodni kezd az aksi?

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1153) zack válasza b.bela1 (#1152) üzenetére


zack
nagyúr

Jelenleg csak a gyártónál van eredeti. Viszont innen szállítással 10k.
Magyarországon sehol sem kapható Note 5-höz, pedig belföldről jóval olcsóbb lenne.

Aksi? Akkor sajna szerviz. Ha ez megnyugtat, még egy telefonomnak sem volt aksi gondja, hiába volt cserélhető aksis telefonom, nem kellett cserélnem egy esetben sem. Azzal biztos növeled az élettartamot, ha a gyors töltést kikapcsolod.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1154) tomcruise


tomcruise
tag

Akit érdekel: új verzió a Good Lock-ból.

b.béla1: a N920CXXU2BPE1 romnak ugyanaz a changelist-je, mint a N920CXXU2BPD6-nak.
Ennyivel jobbnak érzed?

[ Szerkesztve ]

(#1155) b.bela1 válasza tomcruise (#1154) üzenetére


b.bela1
őstag

Nálam nem. Arab emir 04.28.-ai romom volt, ez meg friss egyiptomi. Gyorsabb, simább, és kezeli a 4g+-t
Szerintem a kamera is jobb. Ma tudtam jó képeket csinálni.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1156) tomcruise válasza b.bela1 (#1155) üzenetére


tomcruise
tag

Nem a build date ugyanaz, ott firssebb az egyiptomi, hanem a chengelist.
Na mind1, leszedtem a Samfirm progival, aztán még meglátom...

(#1157) b.bela1 válasza tomcruise (#1156) üzenetére


b.bela1
őstag

Na. Cizelláljuk.
Nálam az akkori honos emir D6 romnak nem ugyanaz a chagja mint a most kiadott E1 fáraónak. De például alatta saul fiainak eddigi D6-jának viszont ugyanaz mint a szarkofágos E1.
Neked kell megnézni mi van neked a telódon, és attól eltér-e. Dátum mindegy.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1158) tomcruise válasza b.bela1 (#1157) üzenetére


tomcruise
tag

Na, gyüjjön, aminek gyünnie kell!

Közben feltettem...

Meglássuk! :D

[ Szerkesztve ]

(#1159) b.bela1 válasza tomcruise (#1158) üzenetére


b.bela1
őstag

Good lockban van valami újdonság? Notesz5-re még nem próbáltam. Tudod! Picik a gyorsgombok. :))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1160) tomcruise válasza b.bela1 (#1159) üzenetére


tomcruise
tag

A méretek nem változtak! :DDD (Azzal már nehéz bármit is kezdeni!)
Jobban testre szabható, belekerült a gyors keresés funkció, illetve itt megtalálod a teljes listát.

(#1161) b.bela1 válasza tomcruise (#1160) üzenetére


b.bela1
őstag

Most miért vagy ilyen? Gyári gyorsgombok méretéből tisztán látszik, sőt szerintem ez támasztja alá megtámadhatatlanul, hogy a note szériával a 40 év feletti vásárló réteget célozták meg.
( meg az árából :) )
Good lock-kal a kivételnek szeretnének kedveskedni.
Ha letöltöm, rendelek egy status barnál domború üvegfóliát is.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1162) b.bela1


b.bela1
őstag

Mégegy. Azt be lehet állítani, hogy ha csatlakozik az otthoni wifihez, akkor ne kérjen ujjlenyomatot? Vagy valahogy? Tényleg 100%-os a szkenner, úgyhogy használnám.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1163) zack válasza b.bela1 (#1162) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem nem kéri, de nem állítottam semmit, illetve lehet, hogy igen, de nem tudom, hogy hol. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1164) tomcruise válasza b.bela1 (#1162) üzenetére


tomcruise
tag

Nem kér semmit ahhoz, hogy csatlakozzon az ismert hálózatokhoz.

(#1165) tomcruise válasza b.bela1 (#1161) üzenetére


tomcruise
tag

Ja, ezért adtak hozzá cerkát is! :DDD

(#1166) b.bela1


b.bela1
őstag

Úgy értem, hogy ha hazaérek, akkor kikapcsoljon az ujjlenyomatos feloldás.
Azért gondoltam wifire pl., mert nem szertnék helymeghatározást használni.
(Hülyén kérdeztem)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1167) tomcruise válasza b.bela1 (#1166) üzenetére


tomcruise
tag

Szerintem nincs ilyen. Honnan tudja, hogy hazaértél? (Meghallja asszony hangját?) :)

[ Szerkesztve ]

(#1168) b.bela1 válasza tomcruise (#1167) üzenetére


b.bela1
őstag

Azon picit sem lepődnék meg! ;] Hangfelismerővel kellene próbálkozni. Nem vicc! Azt tudjátok, hogy csengetésre, gyereksírásra jelez a teló, ha be van állítva? :Y Úgyhogy nem álltál messze a valóságtól.
Note 4-ben írta egyszer valaki, hogy van ujjnyomat kikapcsolási lehetőség, csak ott vacak volt a szkenner, és nem is érdekelt.
Feldobom ott a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1169) tomcruise válasza b.bela1 (#1168) üzenetére


tomcruise
tag

Tudom, hogy nem mondtam hülyeséget!
Beállítások-Kisegítő lehetőségek-Hallás-Közeli hozzátartozó hangjának felismerése-Hangminta.
Pl.: "Béla, Te vagy az?" :)

(#1170) Depression válasza b.bela1 (#1166) üzenetére


Depression
veterán

smart lock a neve. Hely, eszkőz (pl. autós kihangosító), hang megadható. wi-fi sajnos pont nem.

Bár helymeghatározáshoz meg lehet adni wi-fit is, így talán kikapcsolt gps esetén a wi-fit ismerné fel.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1171) b.bela1 válasza Depression (#1170) üzenetére


b.bela1
őstag

Na! Ez közelebb visz! Van merre elindulnom! Köszi!
Playen van? Nem gyári?

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1172) tomcruise válasza b.bela1 (#1171) üzenetére


tomcruise
tag

Beállítások - Zárolt képernyő és védelem - Biztonságos zárolás beállításai.

(#1173) b.bela1 válasza tomcruise (#1172) üzenetére


b.bela1
őstag

Hát ezzel a gyári cuccal kivéreztem. Úgy sz@r, ahogy van. Kapcsoljak be mindent amit csak lehet. Helyet, fogat, nfct, gugliban szintén, azt' akkor ha jó kedve van, talán párszor kikapcsolja az ujjnyomatot. Ami a legegyszerűbb lenne, azt nem tudja. Blutusz, nfc ezerrel szívja az aksit, naná hogy nem kapcsolom be, meg mire csatlakozzak otthon? Az egérre? Wifi mindenkinél van, és soha sincs kikapcsolva. Aaaz nem jó!
Ajánlottak note4-ben egy appot. Igaz ez is mindent tudni akar rólam, de mindegy. Kényes dolgokat nem intézek telóról. Bekaphatják!
Ha beválik, továbbadom itt is.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1174) tomcruise válasza b.bela1 (#1173) üzenetére


tomcruise
tag

Valóban nem olyan egyszerű azt megoldani, hogy biztonságban is legyenek a telón lévő adatok, de ha olyan helyen vagy, feloldja.

(#1175) mgyalu


mgyalu
csendes tag

Üdv!

Én note 3 ról váltottam egy dual sim -es Note 5 re... Hát ez egy marha jó készülék:)
2 apró gondom van csak vele.
1. Valami hülye indíttatásból beállítottam a konxot. Röpke 17 gigát harapott le a memóriából! Hogy a búbánatban tudok ettől megszabadulni.
2. Nekem fel van telepítve a torque pro és hozzá a racingmeter szoftver. A note 3 nál a bal alsó gombbal elértem a beállítások menüt és tudtam szerkeszteni a felületet. De ezen a futó alkalmazások menü jön be! Ha lenyomva tartom akkor pedig az osztott képernyő beállításai... Egyszerűen már nincs több ötletem!

UI.: A héten vettem egy Gear VR szemüveget! A note 5 el tökéletesen működik és az Oculus tartalmakat is el lehet érni. Vannak benne meglepően jó alkalmazások és felvételek:) :Y

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#1176) Depression válasza mgyalu (#1175) üzenetére


Depression
veterán

vissza gomb hosszan nyomva?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1177) tomcruise válasza mgyalu (#1175) üzenetére


tomcruise
tag

A Knoxtól szerintem csak teljes gyaluval tudsz megszabadulni.

(#1178) Snoop27


Snoop27
őstag

Használta valaki a note 5-öt és S7-est? Melyek a tapasztalatok? Nehezen tudok dönteni, az áruk közt nincs nagy különbség, az 5-ös mellett szol a cerka és a nagyobb méret, az S7 mellett pedig a jobb proci. Leginkább fotozósra és játékra kellene.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1179) mgyalu válasza Depression (#1176) üzenetére


mgyalu
csendes tag

Sajnos az sem működik... :(

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#1180) mgyalu válasza tomcruise (#1177) üzenetére


mgyalu
csendes tag

Valahol tartottam ettől... Csak rá kell szánjam magam :(

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#1181) tomcruise válasza mgyalu (#1180) üzenetére


tomcruise
tag

Nem tudom, melyik firmware van a telódon, de ha már gyalulsz, és nem a legfrissebb van fent, érdemes azt leszedni és felrakni.

Itt a Samfirm nevű progi, amibe beírod, hogy SM-N920C, illetve hogy milyen a teló régiókódja és megmutatja, melyik a legújabb gyári rom.
Aztán ha frissebb, mint a meglévő, gyorsan leszedi Neked. (Én még bepipálom a "Decrypt automatically"-t is.)
Fényévekkel gyorsabb, mintha a Sammobile oldalról szednéd le, illetve rögtön 4 fájlos romot kapsz, tehát mehet a full gyalu.

Snoop27: Én is ebben a dilemmában voltam. Használtam az S vonalat S2-től, aztán Note3-tól váltottam a Note szériára. A Note4-et már másfél éve nyüstöltem, de mivel hivatalosan nem jött az 5-ös, kacsingattam az S7 felé. A sima túl kicsi volt, nem volt hozzá cerka, olyan volt, mint valami játéktelefon. Az S7 edgenél meg nem tudtam volna megszokni a hajlított kijelzőt, meg a cerka hiányát. Sokat próbálgattam az edge-t, de annak ellenére döntöttem a Note5 mellett, hogy nincs mo-i hivatalos gari.
Természetesen mindenkinél mások a prioritások egy telefonnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#1182) tomcruise válasza mgyalu (#1180) üzenetére


tomcruise
tag

Most nézem, hogy Neked dual simes van, akkor annak a számát írod a "Model"-hez. :)

(#1183) b.bela1 válasza Snoop27 (#1178) üzenetére


b.bela1
őstag

Nézz utána S7 topikban. Nemrég beleolvastam, pontosan "kameradilemma" miatt.
Azért nem olyan fényes a helyzet, mint a reklámokban.

Más: ujjnyomat használható, normlis közeli vezérlése továbbara is megoldatlan.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1184) zsolt501 válasza tomcruise (#1181) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hogy is kell használni azt a 4 fájlt amit letölt? Ismerős is ilyen telefont vett és hasonló problémákkal küzd (knox) szeretne ő is ettől a hely zabálótól megszabadulni... de még nem csinált ilyet eddig.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1185) tomcruise válasza zsolt501 (#1184) üzenetére


tomcruise
tag

Ha megvan a 4 fájl, letöltöd az Odin nevű progit, aztán betallózod a 4 fájlt a megfelelő helyekre (ebben a kezdőbetűk segítenek). Ez az "AP"-nél kicsit hosszabb időt vesz igénybe.

A telót download módba rakod (kikapcsolt állapotban hangerő le+bekapcs gomb+home gomb), rádugod a számítógépre (PC-nél hátlapi USB portra), ekkor az Odin felismeri és mehet a Start gomb.
Kb. 3 és fél perc alatt felmegy az új rom.

FONTOS, hogy ez mindent törölni fog, úgyhogy előtte mentsd le, ami fontos és nem tudod felhőből visszaállítani.

Jó, ha közben nem megy el az áram vagy nem szakad meg a kapcsolat a teló és a gép között, mert annak téglásodás lehet a vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#1186) b.bela1 válasza tomcruise (#1185) üzenetére


b.bela1
őstag

Az megfigyelted, hogy note 3-4-5 szinte secre pontosan egy perccel előbb végez a romokkal.
5min 30-40 környéke volt notesz3-nál.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1187) tomcruise válasza b.bela1 (#1186) üzenetére


tomcruise
tag

Már nem nagyon emlékeszem a pontos időtartamra, de az biztos, hogy több ideig tartott a folyamat az elődöknél! :)

(#1188) zsolt501 válasza tomcruise (#1185) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Köszi a leírást és a segítséget.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1189) mgyalu válasza tomcruise (#1181) üzenetére


mgyalu
csendes tag

Ezekkel képben vagyok:) Még nem vettem rá magam a teljes újrahúzásra, ahhoz kell egy nyugis nap nekem. De meg fogom csinálni, mert ez a -17giga azért fáj. Különösen, hogy el kezdtem lehúzni a VR es holmikat a netről...

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#1190) tomcruise válasza mgyalu (#1189) üzenetére


tomcruise
tag

Nekem is fájna a 17 giga.
Nem is értem, miért kell neki ennyi.
Nem emlékszem, hogy Note 3-on vagy a 4-en ennyi kellett volna neki.

Mondanál valamit bővebben a VR-ről? Én még nem próbáltam, csak az S7 e topikban olvastam róla, hogy elég pixeles a kép...

[ Szerkesztve ]

(#1191) mgyalu válasza tomcruise (#1190) üzenetére


mgyalu
csendes tag

Én megvettem a samsung gear vr-t, de csak az oculus tartalmak miatt. Bele teszed a telefont, elindul maga az alkalmazás. Amin belül nagyon sok lehetőséged van... Tudsz online rövidfilmeket nézni, tudsz letölteni filmeket, játékokat, alkalmazásokat.

Note 5 kijelzőjén nézve is picikét pixeles, de nem túl zavaróan. Viszont a mozgás meg az élmény ha elragad akkor picit sem zavaró. Középen éles, a szépei picit homályosabbak.

Első körben nem kell sok ezer forintot kiadni érte, mert nem a szemüvegben van a csoda...
Keress egy Cardboardot 1-2 ezer forintért és próbáld ki azzal, aztán ha tetszik amit láttál érdemes tovább lépni.
Nagyon sok lehetőség van. Blitzwolf, VR 3D, stb...

mgyalu - 1 nap kitiltás - warezre valo felbujtas (iGO for android)... Ki érti ezt!?

(#1192) b.bela1


b.bela1
őstag

Csak halkan merek bekopogni...
Ez egy b@szottul jó teló.
Kihalt a topik.
Vaaagy, remélem nem mindenki eladtta, már????

Kérdés: tudom, már volt. De jutubon pöpec témákat lehet látni. De hogy férnénk mi hozzá a fizetős témákhoz, ha fel sem dobja, mint lehetőség? Tudtok valami bővebbet ebben a "témakörben"?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1193) tomcruise válasza b.bela1 (#1192) üzenetére


tomcruise
tag

Még megvan! :D

Linkelnél egy ilyen videót?

(#1194) b.bela1 válasza tomcruise (#1193) üzenetére


b.bela1
őstag

Pl. Ezen elindulva találsz sokat. Ebben látni, hogy 1-2$ pénzért vannak témák.

https://youtu.be/BwtxbkJ-b14

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#1195) Snoop27


Snoop27
őstag

Valoban nagyon jo telo lehet ez, amit legjobban az bizonyit, hogy nincs tele a topic sirankozasokkal. Meg mindig dilemmaban vagyok, de azt hiszem hamarosan elpasszolom a G4-et, es beruhazok egy dual simes modellre. A tw-tol kicsit idegenkedem, de majd felpakolok egy lanchert, biztos van sok jo.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1196) sharplaninac válasza tomcruise (#1181) üzenetére


sharplaninac
tag

Hello. Hogyan jön össze a 4 fájlos rom? Akárhányszor letöltöm , egy db. fájlt tölt le , amit ha kicsomagolok akkor sem lesz több. Egy tar.md5 nevű fájlt kapok. Köszi.

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1197) tomcruise válasza sharplaninac (#1196) üzenetére


tomcruise
tag

Hello!
Milyen régiókódosat töltöttél le?
Most én is letöltöttem a THR-es romot, ami valóban 1 fájlos volt.
Az XSG, vagy az EGY régiókódosak 4 fájlosak.
SM-N920C modellről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#1198) sharplaninac válasza tomcruise (#1197) üzenetére


sharplaninac
tag

XSG -t próbáltam. 2 szer.

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1199) sharplaninac válasza sharplaninac (#1198) üzenetére


sharplaninac
tag

SM N920C

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#1200) sharplaninac


sharplaninac
tag

Ha EGY régiót választok ki akkor is 1 fájlos : N920CXXU2BPD6_N920COJV2BPD7_N920CXXU2BPD7_HOME.tar.md5

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.