Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Klaya1986 válasza robcsekwow (#2149) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Noled szintén. Kipróbáltam sok alkalmazást. Ez a legjobb. Jól beállítható, aksit nem eszi.

(#2152) goop


goop
őstag

Jó lenne tudni vajon az indiai 7.1.1 ben van e Volte kapcsoló. Ha jól rémlik ott eléggé fut a Volte már jóideje.

(#2153) robcsekwow


robcsekwow
tag

Még 24 órája sincs fent, de valami kezd zavarni... este a játék is, a kamera is magától bezáródna, mintha kevés ram lenne. Ma a messenger chat fej is időnként bezáródik, pedig 1.1gb ram van csak belakva

(#2154) Csabi1984 válasza robcsekwow (#2153) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia ezt mire írod?

(#2155) P.mini válasza Csabi1984 (#2154) üzenetére


P.mini
aktív tag

Szerintem a 7.1.1-re panaszkodik. Jó lenne tudni, hogy milyen játék például.

(#2156) Csabi1984 válasza P.mini (#2155) üzenetére


Csabi1984
addikt

Igen kiváncsi leszek a véleményekre :)

(#2157) gyuri2008 válasza Csabi1984 (#2156) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én vissza raktam a 6.0.1-et nekem nem jött be a 7.1.1 Lengyel rom.
Ráadásul átírta a xeh csc-t eu-ra..1-et Görögül indult el a telefon,ki kellett választania Magyar nyelvet :U
Talán ha megjön rá a Magyar 7.1.1 akkor vissza ál magyar xeh csc-re.
Vagy nem :F

(#2158) GEPESZ66 válasza gyuri2008 (#2157) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A XEH is szerintem multi CSC-s lesz (A3 2016-nál az), isten tudja, hogy mire áll be!?

(#2159) gyuri2008 válasza GEPESZ66 (#2158) üzenetére


gyuri2008
veterán

Engem nem zavar,a knox 0-0, akkor nincs gond.
Minden esetre furcsa :F

(#2160) Prien válasza gyuri2008 (#2157) üzenetére


Prien
addikt

Mi nem tetszett a 7.1.1-ben? Én a 7.0-t várom J7-re, remélem,nem rontják el.

A kevés is több a semminél.

(#2161) gyuri2008 válasza Prien (#2160) üzenetére


gyuri2008
veterán

Volt olyan applikáció ami nem ment rajta.

(#2162) robcsekwow válasza Csabi1984 (#2154) üzenetére


robcsekwow
tag

Bezárogatta az alkalmazásokat, de mostmár nem tapasztaltam ilyet :) Az akku idővel sincs már gond.

(#2163) Csabi1984 válasza robcsekwow (#2162) üzenetére


Csabi1984
addikt

Akkor valószínűleg jó a 7.1.1 :) Én még féltem felrakni

(#2164) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

OTA-n jön ez a 7.1.1 frissítés ?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2165) kovacss72 válasza Donki Hóte (#2164) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Igen.

(#2166) robcsekwow válasza Csabi1984 (#2163) üzenetére


robcsekwow
tag

Igen, mostmár sokkal jobban meg vagyok vele elégedve, mint a 6.0-val :))

(#2167) T0mcs


T0mcs
tag

Tiszta vicc android tól ez frissítés mizéria. Tisztára mint 10 éve. Gyanus helyekről töltögetett nem gyári programokkal felrakot romok amik ki tudja mit tartalmaznak.
Azért ezt Apple ügyesebben megoldotta...
Manapság minden olnline updateli magát még a tv is ez a telo meg vár már lassan 1 éve elavult op rendszerre.

(#2168) #65510400 válasza T0mcs (#2167) üzenetére


#65510400
törölt tag

Szerintem nem a frissítéssel van gond, hanem a sok emberrel, aki egyszerűen rápörgött erre a baromságra, és már csak ez számít. Ha telót gyártanék, azt csinálnám, hogy minden hétfőn nyomatnék egy frissítést a telefonokra, ami semmi mást nem csinál, mint átírja a biztonsági szint dátumát az aktuálisra és ennyi. Mindenki baromi elégedett lenne.

Szinte már az összes rohadt telefonfórum arról szól, hogy miért nem jön a frissítés, ha jön, miért nem jön a következő. Még a tok-fólia heteken keresztüli csépelése is alul van már múlva.

(#2169) moordavid válasza #65510400 (#2168) üzenetére


moordavid
aktív tag

:C :C :C :C :R :R

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#2170) P.mini válasza #65510400 (#2168) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ez nem jó, a biztonsági frissítéseknek nem nagyon szoktunk örülni, az csak van. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2171) T0mcs válasza #65510400 (#2168) üzenetére


T0mcs
tag

Soha nem vártam még új bizt. frissítést...
Új funkciók hosszabb akku idő stb...

Mind tudjuk hogy adott hardver "tudását" a soft. határozza meg. Ha nem értesz hozzá nem érdekelnek a kütyük akkor mindegy :) De aki picit is követi és látja hogy már van android ból 8 as az azért elvárná hogy meg is kapja az újdonságokat.

(#2172) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
valakinek ragadt már be a hangerőcsökkentő gomb? Mit lehet tenni ilyenkor? Vagy mennyek egyből a márkaszervizhez?

(#2173) #65510400 válasza T0mcs (#2171) üzenetére


#65510400
törölt tag

Mondjuk,hogy picit követem a dolgot. Minden frissítésnél ez van,jobb lesz az akkuidő,meg gyorsabb a telefon. Aha. Ha olyan őrült jelentős lenne a különbség, Android 4 óta már hónapokig kéne bírni akkumulátorral, és olyan gyorsnak kéne lenni,hogy már az előtt bejönne az oldal,mielőtt kitalálom,hogy mit szeretnék nézni.

Szerinted mennyivel lesz jobb az akkuidő? Ha mondjuk most 8 óra a képernyőidő (olyan sokáig bírja ez a telefon,hogy már rég nem figyelem), mennyi lesz, 11? Ha lesz is jobb,max kapsz pár percet. Persze ha belelovalod magad, ÉREZNI fogod,hogy mennyivel jobb... :U

Más eszközön 7-es droidot használok, az osztott képernyő 5.2 colon nem lesz akkora truváj,hogy ez miatt telesírjam a párnám,a többi változás meg nem akkora őrület, hogy haldokolni kelljen 6-oson.

(#2174) T0mcs válasza #65510400 (#2173) üzenetére


T0mcs
tag

"Más eszközön 7-es droidot használok, az osztott képernyő 5.2 colon nem lesz akkora truváj,hogy ez miatt telesírjam a párnám,a többi változás meg nem akkora őrület, hogy haldokolni kelljen 6-oson."

Szerinted ha nincs benne újdonság minek csinálták?
Elég lett volna mondjuk ha 6.9.2.1 nek hívnák :)
Lássuk be ez viszi előre az ipart hogy mindig van új amit el lehet adni új mobillal. Az hogy a felszínen nem látszik vagy hogy a hétköznapokban nem használod vagy csak téged nem érdekel attól még sok apróságot megoldottak benne. Vagy csak simán kényelmesebb a használata.
Arról nem beszélve ha már van miért nem kaphatja meg.minden eszköz amin elfut?

Enegem baromira bosszant ez a 6.os pl mert mindig pontot tesz a szavak közé remélem 7 es nem fog :D

Tehát nem az a kerdés.hogy újdonságok kellenek hanem az ha van miért.nem kapjuk meg!

(#2175) Donki Hóte válasza T0mcs (#2171) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sosem értettem ezt a "hűde jó a új soft, fél órával tovább bírja az akku" típusú lelkendezéseket.

Az emberek 99 %-a este otthon teszi töltőre a telefonját, tehát 24 - 48 - 72 óránként. Vagyis az a "hatalmas" előrelépés, miszerint 2 %-al kevésbé merül az akku az új softtal, az valójában csak annyit jelent, hogy ha 48 óra múlva töltöd, akkor nem 24, hanem 26 %-os maradék akkutöltöttségnél teszed ezt :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2176) T0mcs válasza Donki Hóte (#2175) üzenetére


T0mcs
tag

Ha csak este otthon töltögeted már el is cseszted az akkut :) De nem ez a lenyeg!

Az volt az első kérdés hogy miért nem kaphatja meg minden androidos a frissítés 1 időben mint az apple os esetén? Miért kell házilag trükközni bizonytalan rom mal ?
Miért kell a 7 es androidra várni 1 évet miközben már van 8 as is?
stb...

Miért tesz pontot a szavak utan ez a vacak? :)

(#2177) #65510400 válasza T0mcs (#2174) üzenetére


#65510400
törölt tag

Az,hogy nem csináltak rögtön az elején tökéletes droidot összes funkcióval, nem az ipart viszi előre, hanem az üzletet. Ha rögtön az elején villámgyors telefonok jöttek volna tartósra építve, csak 1 telefont vesz mindenki,és nem cserélgeti félévente holmi frissítesek miatt. Persze közben a Föld tovább élne,de ez senkit nem érdekel már régen.

Viszont ezt a pontot tesz a szavak utánt nem értem. Az enyém nem csinálja. A páromé sem. És még soha nem is olvastam ilyet. Frissítés helyett inkább meg kéne javítani ami rossz nem?

:U

(#2178) T0mcs válasza #65510400 (#2177) üzenetére


T0mcs
tag

Kezdetek óta csinálja szó+space és már ott is a pont!
Eleinte baromira idegesített de már megszoktam hogy visszatörlöm.
Van valami setupban elvileg bekapcsolható ez de nálam ki van kapcsolva és mégis csinálja

(#2179) szemy94 válasza T0mcs (#2178) üzenetére


szemy94
senior tag

Automatikus központozást kapcsold ki a beállításokban

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#2180) T0mcs válasza szemy94 (#2179) üzenetére


T0mcs
tag

Mint írtam nincs bekapcsolva...
És mégis csinálja. :)

(#2181) #65510400 válasza T0mcs (#2180) üzenetére


#65510400
törölt tag

Másik billentyűzettel is csinálja?

(#2182) T0mcs válasza #65510400 (#2181) üzenetére


T0mcs
tag

Alap samsung + a számok vannak kint.
kb 10 szavankent mégis kirakja a pontot.

(#2183) Wladek válasza T0mcs (#2178) üzenetére


Wladek
csendes tag

Esetleg egy másik billentyűzet? SwiftKey vagy Gboard...

Ja, látom már írta közben más is😊

[ Szerkesztve ]

(#2184) Donki Hóte válasza T0mcs (#2176) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha csak este otthon töltögeted már el is cseszted az akkut :)

Az esti töltés a károsabb, vagy az otthoni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2185) Prien válasza T0mcs (#2176) üzenetére


Prien
addikt

" Az volt az első kérdés hogy miért nem kaphatja meg minden androidos a frissítés 1 időben mint az apple os esetén? Miért kell házilag trükközni bizonytalan rom mal ?
Miért kell a 7 es androidra várni 1 évet miközben már van 8 as is?"

Mert ez üzlet. Piac. Egy ~50 ezres készüléket nem fognak úgy megcsinálni, mint egy 300 ezrest. Másképp azokat ki venné? :) Oké, olcsó készüléket használunk, cserébe vállaltuk,hogy nem a legfrissebb szoftvert használjuk és a várakoztatással éreztessék velünk, hogy nem fizettünk egy kisebb vagyont telefonért.

Még az sem kizárt, hogy a "friss" szoftverrel jön 1-2 bug, hogy gyorsabban vegyél újabb telefont...

A kevés is több a semminél.

(#2186) seniman válasza Prien (#2185) üzenetére


seniman
addikt

Nekem tökéletesen megfelel a 6.0 is.Ha arra gondolok,hogy sokan még ICS-el tolják......... :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#2187) #65510400 válasza T0mcs (#2182) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ember,ha kipróbálnál másik billentyűzetet,lehetne tudni,hogy a billentyűzet gondja-e,akkor meg gyorsítótár törlése vagy ilyesmi,érted már? :U

(#2188) T0mcs válasza #65510400 (#2187) üzenetére


T0mcs
tag

Persze értem a lényeget. De nagyon nem szeretek telepíteni rá semmit mert nagyon be tud lassulni a telo.

De ha van bevált amit ajánlanál azt kipróbálom.

(#2189) Klaya1986 válasza T0mcs (#2188) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Nekem SwiftKey van feltelepítetve kB 1 napos kora óra + kB 30 alkalmazás. Semmivel sem lassabb a telefon...

(#2190) #65510400 válasza T0mcs (#2188) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ha telepítesz rá valamit,attól nem lassul be a teló.

Nem arról volt szó, hogy használj másik billentyűzetet,hanem PRÓBÁLD meg másikkal, tök mindegy melyikkel,ha azzal nem csinálja, törölni kell a Samsung billentyűzet gyorsítótárát és jó lesz.

Nagyon fura vagy. Androidos teló, de nem telepítesz rá semmit,mert belassul...ezeket honnan veszed, nem tudom. Vagy 20-30 egyéb alkalmazást használok, és én nem számítok erős felhasználónak, mégis tökéletes minden.

(#2191) T0mcs válasza #65510400 (#2190) üzenetére


T0mcs
tag

Érdekes hogy így nekem ugrotok :) Mintha csak a ti veleményetek lenne igaz...

Van rá telepítve program természetessen senki nem mondta hogy nincs! Viszont amiből megfelel a gyári is ott nem kisérleteztem. Az ajánlott bill. t ki fogom próbálni.

Talán elég lett.volna annyit írni hogy próbáld ki ezt és ha az jó töröld a gyorsító tárat. Bár az nem tudom hol van a bill gyors tár. Esetleg.leírhatnád.

De a lényeg igen is észre vehető akár gepelés közben hogy lassul a bill vagy hogy az ablakok közötti váltás egyre több idő. Igy mivel már több mint 1 éve használom napi 10 órakat Azonnal megérzem ha valami változik. Nyilván aki beír napi 3 mondatot annak ez nem tűnik fel.
Fb app mikor.húzod az oldalad sokszor akad gondolom te is láttad eleinte ez nem volt

Nem akarom leformazni mert.sok minden van benne de ha lesz 7 es megteszem. Addig meg kibírom :) Most.nem töröltem vissza pontokat latható hogy csak néha teszi ki.

Ez tényleg.jól sikerült telo ja Samu nak :)
Több mint.1 éve meg van napi 1x 2x töltöm és bírja...

(#2192) #65510400 válasza T0mcs (#2191) üzenetére


#65510400
törölt tag

És újraindítva mikor volt utoljára?

(#2193) T0mcs válasza #65510400 (#2192) üzenetére


T0mcs
tag

Az van rendszeressen!
Most swk nem csinálta eddig majd kiderül :)
Csak még kell szoknom nagyon más mint Samsung Bill.
köszi a tippet.

(#2194) Klaya1986 válasza T0mcs (#2191) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

A Facebook azért akad meg darabos néha kicsit, mert a telóban lévő proci és grafikus gyorsító kB ennyit tud :) Ha esetleg szeretnél pörgősebb rendszert, ki kell kapcsolni az animációkat, vagy esetleg a sebességet felgyorsítani. Ezt a fejlesztői opciókban tudod megtenni. Ez a menü pont rejtve van. Aktiválni kell. Beállítások /az eszköz névjegye /szoftver adatok build szám. Erre kell kattintani 5x majd kiirja hogy már fejlesztő vagy és meg fog jelenni a menü amiben lehet játszani az animáció sebességel. Ha esetleg ezeket tudtad akkor ezer bocs. De hátha valakinek hasznos lesz.

(#2195) T0mcs válasza Klaya1986 (#2194) üzenetére


T0mcs
tag

Hát igen ez van sajnos ennyit tud a telo
Igazából jól használható a hétköznapokban és tényleg keresni kell a hibáit de ki lehet fogni rajta:)
Több mint 1 éves telo és itt tartunk ezért próbálom elkerülni sok öninduló folyton futó app felrakását mint ez a Bill app.

(#2196) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Szerintem nem rossz telefon :) Eddig 3 okostelefonom volt és egyik sem volt olyan,hogy hónapok használatok után ne lassult volna be. Egy kicsit off de a számítógép is idővel belassul persze nem a használhatatlanság szintjére de ezt a telefonnál sem tapasztaltam.

(#2197) Csatsa


Csatsa
tag

Az is sokat tud jelenteni hogy a nem használt gyári appokat letiltja az ember, így azok el sem indulnak és nem is eszik a memóriát feleslegesen.
Nekem is van fent sok app, kb 30 és nem lassú egyáltalán, én is swiftkey billentyűzetet használok évek óta minden telefonomon, tökéletes, legalábbis nálam hibátlanul működik. Arról nem beszélve hogy google fiókkal belépve használom és elmenti az általam használt szavakat így ha új telefont veszek csak egyből belépek és újra ott vannak a szavaim, mondataim.
Sok lehetőség van gyorsítani a telefonon attól függően kinek mire van igénye. Azt viszont mindig figyelembe kell venni telefon vásárláskor hogy mire akarjuk használni és ennek megfelelően kell választani és biztos nem csalódunk benne.

(#2198) seniman válasza Csatsa (#2197) üzenetére


seniman
addikt

Nekem is csak a kommunikációs appok mennek folyamatosan.A többi letiltva.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#2199) Blueman3333


Blueman3333
csendes tag

Sziasztok!

Csak egy egyszerű kérdés:
ha telekom függő j5-re, más rom-ot teszek fel, akár a lengyelt akár az indiait, esetleg ha lesz majd magyar 7.1.1 független, akkor a teló is független lesz? Ez a szolgáltató függőség, a rom-ba van kódolva, vagy máshova?

(#2200) GEPESZ66 válasza Blueman3333 (#2199) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem lesz független,függő marad!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.