Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Vitaqo válasza oroszkrisz (#6950) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Szerintem FR-el törli a letöltött szoftvert. Egy új kérdés. Vettem 3 vagy 2.5D-s üvegfóliát a telefonra. Tök szuperül fel tudtam tenni, de a jobb felső sarka elrepedt. Gondoltam csere, biztos leejtettem. Ez volt a múlt héten. Ma látom, hogy az 1 hetes fólia is ugyanott megrepedt. Ilyet láttatok már?

Ilyen típusról van szó.

(#6952) Aryes válasza oroszkrisz (#6950) üzenetére


Aryes
nagyúr

Recovery módban cache törlése, ez az adataidat, beállításokat, telepített programokat nem bántja. Vigyázz, ne nyúlj mellé, be a factory resetet válaszd. :)

[ Szerkesztve ]

(#6953) Aryes válasza Aryes (#6952) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mármint ne azt válaszd. Hülye t9

(#6954) oroszkrisz válasza Aryes (#6952) üzenetére


oroszkrisz
tag

Sajnos ez így nem működik.

(#6955) Nashaba válasza Aryes (#6953) üzenetére


Nashaba
tag

Oh mostmár mindegy. :DDD

(#6956) kato78 válasza oroszkrisz (#6950) üzenetére


kato78
tag

A fejlesztöi beállítások alatt vedd ki a pipát az "Automatikus rendszerfrissítések" elöl. Illetve szintén a beállítások alatt a "Szoftver frissítésnél" kapcsold ki az automatikus frissítésletöltést. Bár én nem láttom akadályát hogy Oreora frissítsd a telefont, szerintem jól müködik az új verzióval is. Legalábbis nekem gondom nincs vele.

(#6957) gerner1 válasza kato78 (#6956) üzenetére


gerner1
veterán

Nekem sincs gondom vele. 👍

(#6958) bepe79 válasza kato78 (#6956) üzenetére


bepe79
addikt

Mondjuk ettől még szólongatni fog a frissítés miatt, ha már egyszer észlelte, hogy van frissebb szoftver.
AdHell 2-vel az értesítési sáv frissítés figyelmeztetőt is ki lehet lőni, bár ez félig-meddig nem legális (play store-ról a samsung leszedette az adhell2-t). Egyébként nekem is Oreo van már, bajom nekem sincs vele sok, csak annyi, hogy jobban merül vele a telefon, mint Nugát meg Marsmellóval, meg egy fényerő állításhoz 2x kell lentebb húzni az értesítési sávot, meg a telefont újonnan véve és Oreora frissítve (belakás közben) a viber már 2x kifagyott azzal, hogy "A(z) xyz alkalmazás leállt". Mondjuk ott csak becache-elhetett valamit, azóta tényleg nincs gondom vele, stabil, nem fagy, jól futnak az appok, szerethető.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6959) mbalazs7 válasza bepe79 (#6958) üzenetére


mbalazs7
csendes tag

Fényerőt feltudod tenni a tetejére, így nem kell 2x lejjebb húzni: lehúzod az értesítési sávot, majd a fényerő állítása csúszka mellett le nyíl, majd a fényerő rész ugrik be, ahol betudod állítani, hogy a "Szabályozó megjelenítése felül"

(#6960) bepe79 válasza mbalazs7 (#6959) üzenetére


bepe79
addikt

De jó, ezt nem is tudtam! :R Akkor ez user error, ezt nem írom az Oreo számlájára: ) Már át is állítottam.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6961) oroszkrisz válasza kato78 (#6956) üzenetére


oroszkrisz
tag

Természetesen ki van kapcsolva az autfrissítés, de már késő. Akkor is ott marad a menüben is, meg az értesítési sávon. Az S7 fórumon azt tanácsolták, hogy Package Disabler-rel meg tudom oldani, hogy a frissítés csomagot letiltom (ez ugye több komponens, ha jól értelmeztem).

Valóban feltehetném, de nem akarom, utálom, nekem a 6-os volt a csúcs, a 7-essel megbarátkoztam, de a 8-as az egy katasztrófa. Kusza, logikátlan, nem tetszős, egyeseknek többet is fogyaszt(bár ez több telefontípusnál is figyelemmel kísérve abszolút egyén, és adott készülék függő. Az S7 fórumban is valakinek bejött, valakinek nem, P10-nél dettó. Az A5-öm most teljesen jól megy, minek kockáztatnék? Persze a rendszer nem teszi lehetővé, hogy ignoráljam a frissítést, de lehet hogy nemsokára eladó sorba is kerül, bár még mindig húz a szívem vissza. A P10 valahogy nem az igazi, hiába kisebb(ami nálam egy nagyon nagy jó pont), gyorsabb, a kamerája fényévekkel jobb az A5-nél, nincs rajta fizikai gomb,nem amoled, nincs rádió, két sim kártyás,a bt megbízhatatlan a jelenlegi 8-as verzóval nálam, és hát az akkuja meg a melegedése...mindegyik valahogy kompromisszum és nem tudom melyiket "kössem" meg(még). A Huawei viszont engedi hivatalosan is a downgrade-t, amit nem értek hogy a telefonok nagy része még 7-nél, sőt 6-nál kisebb verziójú!! Androidon van, miért kell nekem a bughalmaz telepíteni? Miért gondolja úgy a gyártó, hogy ő majd jobban tudja, hogy én mit akarok. Ehhez a kérdéskörhöz hozzátartozik a fizikai gomb megszűntetése, és a képernyőméret növekedése. Nekem, a 3.7 col volt a tökély, most meg már az 5.1 is kicsinek számít.

[ Szerkesztve ]

(#6962) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használ-e valaki Kaspersky-t?
A másik fórumon ezekre még nem kaptam választ.

A telefonomon a gyári Samsung böngészőt használom.
Ha felfrissítem a legfrisebb verzióra a böngészőt, akkor az alábbi adathalász tesztoldalra nem jelez már a Kaspersky.
[link]
A programon belül továbbra is azt jelzi, hogy támogatott a Samsung böngésző.
Akkor most véd, vagy így már nem?

Ha beállítanám a lopásvédelmet, akkor nem tetszik neki a gyári Samsung email kliens.
Céges Exchange fiók van hozzá beállítva, aminek aktiválásakor a telefonon valami biztonsági dolgokat engedélyezni kell, amit egy felugró ablak mutat.
Ezt kifogásolja, s törölni akarja az Exchange fiókot.
Az Eset-nél, Bitdefender-nél nem volt ilyen gond.
Mi lehet a baja ezzel?

(#6963) kato78 válasza bepe79 (#6958) üzenetére


kato78
tag

Nem fog szólni, ha ki van kapcsolva a fejlesztöi beállítások alatt is.

(#6964) kato78 válasza oroszkrisz (#6961) üzenetére


kato78
tag

Ehhez az oreohoz csak annyit tennék hozzá, hogy a Samsungon való frissítés után semmi nem fog változni a beállításokban vagy a menüben, Samu jól oldotta meg a témát. A merülés is érdekes dolog, mert pár töltési ciklus után most vagy én idomultam a készülékhez, vagy az tanult vmit a szokásokból, mert a 2 nap rendre megvan, és még csak nincs is nagyon babajgatva a telefon. De nem akarlak rábeszélni, minden esetre nem láttom hogy félni kellene a frissítéstöl. :)

(#6965) kato78 válasza oroszkrisz (#6961) üzenetére


kato78
tag

Dettó, szintén A5 és P10 amiz használok, de a P10 nálam is lefelé ivelö pályára állt. Ami biztos, hogy a jelenlegi 8-as droiddal az A5 jobban muzsikál, illetve a P-nél is kezd azért a dolog beállni, csak a fogyasztás, meg az appok random indulása vagy nem indítása, kilövésea beállítasok ellenére kicsit kezdi aláásni a bizalmat.

(#6966) kato78 válasza GEPESZ66 (#6962) üzenetére


kato78
tag

Avira ha már antivirus. Szerintem. :)

(#6967) gerner1 válasza kato78 (#6964) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is minden rendben, az A5 -ösön, és az S7E készülékemen is. Én egyiken se vettem észre különösebb pro, vagy kontrát. nálam az üzemidő mindkettőn maradt az, ami korábban is volt. A rendszer "megjelenése" az külön kérdés, de szerencsére témázható, és ott van még a most megjelent gyári Good lock kiegészítők is, amelyekkel picit tompítani lehet a "nem tetsző megjelnés" egy részét.

(#6968) KengelRoland válasza GEPESZ66 (#6962) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Itt mit kellene látni a teszt oldalon?

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#6969) oroszkrisz válasza kato78 (#6965) üzenetére


oroszkrisz
tag

"P-nél is kezd azért a dolog beállni, csak a fogyasztás, meg az appok random indulása vagy nem indítása, kilövésea beállítasok ellenére kicsit kezdi aláásni a bizalmat." - pont ezért nem merem az Samura feltenni. S7 is van a családban, azt a fórumot is figyelem, és ott sincs egyértelmű megelégedés.
A P10 pedig lassan kezd az agyamra menni, most egy újabb idegesítő hibát találtam benne, ezért jó kamera ide-vagy oda, a sok szarság ellen már kezd billenni a mérleg.

[ Szerkesztve ]

(#6970) kato78 válasza oroszkrisz (#6969) üzenetére


kato78
tag

Azért az egy Huawei ez meg Samsung. Itt az oreo, de az A5 -ön legalábbis sokkal jobban müködik mint a P-n. S7 azért már a kezdetekben is próblémásabb telefon volt mint az A5, gondolj csak a meghiúsult hívásokra, ... Én azt mondom, használva A5 és P10 -et is, hogy az A5 -nél az oreo jól müködik. :)

(#6971) oroszkrisz válasza kato78 (#6970) üzenetére


oroszkrisz
tag

...ejj de csábító kijelentés ez :) remeg az ujjam hogy rányomjak a telepítésre :)
Viszont lehet a P10 kap még egy esélyt. Visszaállítom Nougat-ra, és meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#6972) gerner1 válasza kato78 (#6970) üzenetére


gerner1
veterán

"S7 azért már a kezdetekben is próblémásabb telefon volt mint az A5, gondolj csak a meghiúsult hívásokra, .."

Ez nettó "marhaság" , mert még most is érinti az összes készüléket (és akkoriban is ugyan ez volt a helyzet más telefonokkal együtt...) . Ennek a hibának a lényegi mibenléte ugyanis, a Fallback -ben és az adott pillanatban rendelkezésre álló térerőben keresendő ... Olvass bele más topikokba is, és megfogsz lepődni, hogy mindegyikben találni olyat, aki arról "panaszkodik", hogy kicsöng de megszakad a vonal (mintha kinyomnák a túl oldalon), vagy nemfogadott hívásokról kapnak SMS -t, miközben folyamatosan be volt/van kapcsolava a készülékük,stb,stb...

[ Szerkesztve ]

(#6973) GEPESZ66 válasza KengelRoland (#6968) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Amikor az adathalász tesztoldalra kattintasz, akkor a vírusírtó feldobja, hogy blokkolta.
Avast, Eset,Norton tesztelését támogatja az oldal, de pl. a Bitdefender-re nem jó.

(#6974) kato78 válasza oroszkrisz (#6971) üzenetére


kato78
tag

Szerintem hagyd oreon, és adj neki párn apot. Na meg amit olvashatsz a hozzászóásokban, abból az akksi résznél az alkalmazások indítását állítsd át/be, ahogy neked megfelelhet(ne).

(#6975) bepe79 válasza kato78 (#6964) üzenetére


bepe79
addikt

Akkor azért bírja ki a 2 napot, mert nincs nagyon abajgatva. ;]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6976) oroszkrisz válasza kato78 (#6974) üzenetére


oroszkrisz
tag

azt a pár napot már megkapta, pár hét is megvolt, de nem vagyok kibékülve vele...nem vagyok power user, de nekem nem megy el két napot sehogy. A nap végére 45-55% marad, ami nem elég még egy napra. (általános használat adatforgalom, gps, wifi,nfc napközben letiltva, dual simből 1 letiltva, itt ülök egy adótorony mellett napközben, és néhány hívást bonyolítok, alkalomszerű waze munkábajövet előtt/alatt 5-10 perc, max, napi 1 óra bt autóban, este wifi bekapcs, böngészés miegymás...ennyit bír 4órán túli kijelző már ajándék, de akkor nem nagyon ment semmi más)

Arról nem beszélve, hogy ha fotózok párat, akkor aztán indul az akkuzabálás, meg a melegedés - eszemmegállhogylehetilyetforgalombahelyezni!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#6977) KengelRoland válasza GEPESZ66 (#6973) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Jó, de a telefonokat gyárilag a McAffe védi és mégsem jelez semmit a telefon. Ettől még persze lehet, hogy tiltja, csak nem zavar.

Pl ez se dob fel semmilyen ablakot, de ha tesztre kattintok, akkor kiírja, hogy védett vagyok:

Jó, de a telefonokat gyárilag a McAffe védi és mégsem jelez semmit a telefon. Ettől még persze lehet, hogy tiltja, csak nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#6978) bepe79 válasza KengelRoland (#6977) üzenetére


bepe79
addikt

Melyik telefonokat védi gyárilag a McAfee? Mert nekem volt már A3 2015, A5 2016, A5 2017, és egyiken sem volt gyárilag McAfee. ESET Premium van rajta, általam rárakva.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6979) kato78 válasza oroszkrisz (#6976) üzenetére


kato78
tag

Ez most nem az A5 -re vonatkozik?

(#6980) oroszkrisz válasza kato78 (#6979) üzenetére


oroszkrisz
tag

Ajjaj, elvesztettük a fonalat :)
Az A5-ömről eltakarítanám az Oreo frissítést, mivel a P10-emen az van és utálom, de lehet hogy ez nem az Oreo hibája. Ezért írtam, hogy a P10-re lehet visszatenném a Nougat-ot, mivel azzal még nem is láttam működni.
A leírtak szerint egész jó az A5-re az Oreo, ezért mégis kacsingatnék ezzel a frissítés dologgal az A5-re. Remélem itt veszett el a fonál és most már nem voltam félreérthető ;)

Amit meg (#6976)-ban írtam az a P10-re vonatkozik, azért off.

[ Szerkesztve ]

(#6981) L.L. válasza oroszkrisz (#6976) üzenetére


L.L.
senior tag

Áruljátok már el, miért nem elég, ha nap végére még van benne szufla? Nincs lehetőségetek tölteni? Sosem értettem miért fontos, hogy napokat bírjon egy telefon, szinte mindenhol van lehetősége az embernek tölteni, autó, munkahely, otthon...

(#6982) GEPESZ66 válasza KengelRoland (#6977) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Azért nem jelez,mert amit az Eszköz karbantartó rész Biztonság-nál látsz,annak nincs állandó védelme,adathalász szűrésre sem jó.

(#6983) kato78 válasza oroszkrisz (#6980) üzenetére


kato78
tag

Oké, akkor jól értettem. A lényeg, mind2 telefonon oreot használok, A5 -ön a 2 nap átlagban összejön, P10 1,5, de ott is volt már 2 nap, igaz akkor nem fényképeztem, ... Nem akarlak rábeszélni az oreo felrakására, de nem lett rosszabb mint nougat alatt volt. A Samus kinézet és menük megmaradtak, a telefon nem akad, nem voltak furcsa dolgok használt közben. Remélem lesznek még akik megerösítik ezt. :)

(#6984) kato78 válasza L.L. (#6981) üzenetére


kato78
tag

Igazad van ebben is, de ha visszagondolok a Z3C -omra, akkor ott a 3-4 nap sem vlt ördögtöl való. Ráadásul a mai napig használja kisebbik fiam a telefont, ö pedig elég hardcore user, de neki is böven kitart 1 napot. A5 -met azért lenullázta fél nap alatt :), a P10 -et meg pár óra alatt. Kérdésedre a válasz, mert a régi megszokott dolgok olyan jók voltak. :F :)

(#6985) oroszkrisz válasza L.L. (#6981) üzenetére


oroszkrisz
tag

Mert amit leírtam az abszolút light(átlagos napi) felhasználási forma. Ha tehát pl elmegyek kirándulni reggel autóval, odanavigálok, fotózok virágokat, meg videózom a gyereket, a hegyen jó messze nincs adó, akkor a nap végére bizony már pirosan pislákol a Huawei, ráadásul 20%-nál már eléri az "alacsony akkufesz" módot, és visszavesz.

Az A5-nél ilyen nincs, ha agyongyötörtem is kibiírta a napot és van úgy hogy nincs kábel, nincs autó, nincs idő stb... Ez egy olyanfajta biztonság, amit én szeretek. Van elég dolog amivel törődni kell, amire figyleni kell, elfelejtek, felbosszant, hát az A5-nél nem volt szükségem powerbankra, se plusz kábelre, se dugjuk már be légyszi egy kicsit szívességre, tudtam hogy végre ez bírja. "Csak ennyi". Hidd el ez nem egy adat ami jól mutat, vagy valami amit jó írogatni itt a fórumon, ez egy kényelmi dolog. Igazad van, be lehet dugni a telót lépten nyomon, már a bevásárlóközpontok is tele vannak free plug-gal, de mégis macera, az autóban is, útközben is. A teló nekem legyen bedugva este, amikor nem használom és legyen tettre kész amikor meg szolgál.

(#6986) oroszkrisz válasza kato78 (#6983) üzenetére


oroszkrisz
tag

Igen igen erre írtam, hogy most meghoztad a kedvem :)

(#6987) gyeniko válasza oroszkrisz (#6985) üzenetére


gyeniko
őstag

Én reggel 5 órakor szoktam levenni a töltőről. Keményen használom egész nap, 60-80 perc az aktív telefonálás az irodából + autóban kb. 45 perc bluetooth-szal, 30+ email letöltése, kb. 20-30 sms. Összesen kb. 2 órányi a wifi kapcsolat. A legkeményebb napokon 10-15 fénykép is készül vele. Egy alkalommal, amikor este 10 órára értem haza, már energia kímélő üzemmódba kapcsolt, vagyis 20%-ra merült le.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#6988) kato78 válasza oroszkrisz (#6986) üzenetére


kato78
tag

Csak aztán nehogy csuklani kezdjek estefelé. :) Ahogy elnéztem felpörgettünk 2 fórumot, A5 vs. P10. :DD

(#6989) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Melyik böngészőt használjátok?
A gyári Samsungot, vagy Chrome-t?
Olyan érzésem van, mintha a Samsung pörgősebb lenne.

(#6990) Bukoba válasza GEPESZ66 (#6989) üzenetére


Bukoba
tag

Én a Samsung-ot használom, abból is a Béta verziót. Nekem hibátlanul megy, és mindent tud, amire szükségem van. A Chrome korábban a halálba idegesített a tohonyaságával.

(#6991) oroszkrisz válasza GEPESZ66 (#6989) üzenetére


oroszkrisz
tag

Én a Huawei-en is a Samsung böngészőt használom, szeretem, hogy lehet offline oldalakat menteni vele későbbi olvasásra, és azt szinkronizálni felhőbe, ez az elsődleges ok. Erőforrásigényben és használhatóságban pedig nem találtam rosszabbnak mint a többi böngészőt. A chrome asztali méreteket tud ölteni, az opera mini nagyon lassan konvertál és annyira sok adatot már nem takarít meg, a dolphin talán még egy jó alternatíva, kompakt és jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#6992) Aryes válasza L.L. (#6981) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért, amiért valószínűleg nem vennél meg egy olyan autót, aminek 10l-es benzintartálya van. Pedig biztos, hogy van 100km-enként benzinkút, és kannában is vihetnél magaddal pár litert a csomagtartóban...

(#6993) bepe79 válasza kato78 (#6984) üzenetére


bepe79
addikt

Én az A5 (2017)-et is lenullázom neked 3-4 óra alatt. Pokemon GO-zom és Hearthstone-ozok HC módban, azt egyik telefon sem bírja túl sokáig.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6994) Mcrazy


Mcrazy
őstag

A 2-3 naponta töltés jellemzően szerény használatot takar. Persze mindez nagyban függ a hálózati lefedettségtől is, mert a gyenge térerő meg tudja rángatni rendesen.
Korábban írtam már, hogy nálam sem bír két napot, de még egyet sem. 9-11 óra Bt füles és ez alatt 1,5-2,5 óra beszélgetés, 1,5 óra Hotspot megosztás, 2-3 óra bekapcsolt kijelző. Reggel 5-kor veszem le a töltőről és délután 5-kor 36-38%-on van. Kb este 11-kor szoktam megint csatlakoztatni. Van amikor 22%-on van, de volt már 12% is. Szóval, ha rendesen van használva a telefon, akkor nálam 15-19 órát bír 1 töltéssel. Az elmúlt években az összes telefonomat, S4 mini, A5 2015 és most a 2017 ezekkel a felhasználói paraméterekkel használtam. Egyik sem bírt ki 24 órát.

Üdv: Mcrazy

(#6995) LIFE1


LIFE1
tag

Van frissitése az Aod-nak! De én semmit nem látok újdonságot! Más észrevett valamit?

(#6996) gerner1 válasza LIFE1 (#6995) üzenetére


gerner1
veterán

Én is feltettem, de semmi új. Inkább hibajavítást tartalmazhat ...

(#6997) gerner1 válasza gerner1 (#6996) üzenetére


gerner1
veterán

Ezt telepítve viszont, az S7 -esen vannak újabb óra stílusok az AOD -hoz. Most az A5 nincs nálam, nem tudom kipróbálni, hogy van-e itt is ..

(#6998) LIFE1 válasza gerner1 (#6996) üzenetére


LIFE1
tag

De leforditottam ot ír valami olyasmit hogy a fényerőt 4 fokozaban álitja de én semmit nem vetrem észre

(#6999) LIFE1 válasza LIFE1 (#6998) üzenetére


LIFE1
tag

Az a5 re is lehet telepiteni?

(#7000) LIFE1 válasza gerner1 (#6997) üzenetére


LIFE1
tag

Telepitettem müködik!🙂 Hol találtad ezt az apk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.